fotograf na chrzciny. Kontakt

Założony przez rosa86
strony: 1 2 dalej
rosa86 napisał(a):Jak w temacie potrzebuję fotografa na chrzciny, proszę o kontakty (numer telefonu strona internetowa lub adres) najlepiej z ostrołęki.Dziękuję

rosa86

Wpisów: 9
Dołączył: 10.06.2010
25-11-2010, 17:10
#1
Jak w temacie potrzebuję fotografa na chrzciny, proszę o kontakty (numer telefonu strona internetowa lub adres) najlepiej z ostrołęki.Dziękuję
Gość napisał(a):www.google.com {usmiech}

Gość

25-11-2010, 17:22
#2
www.google.com {usmiech}
Gość napisał(a):http://www.blog.sebcio.pl/index.php/2010/10/11/wypedzanie-di abelka-czyli-chrzest-swiety-malej-milenki/ a co :)  

Gość

25-11-2010, 18:41
#3
http://www.blog.sebcio.pl/index.php/2010/10/11/wypedzanie-di abelka-czyli-chrzest-swiety-malej-milenki/ a co :)  
Gość napisał(a):Pffff..marne te zdjęcia  sebcio oj marne.. co to za ujecie w którym wstawiasz czyjes ramie ??:P stary porażka :P

Gość

29-11-2010, 10:14
#4
Pffff..marne te zdjęcia  sebcio oj marne.. co to za ujecie w którym wstawiasz czyjes ramie ??:P stary porażka :P
Gość napisał(a):Co się rzucasz i krytykujesz. Może akurat komuś się spodoba. Pani pytała o kontakt a nie o nic nie wnoszące wymądrzanie się. Żeby krytykować zdjęcia, trzeba mieć pojęcie o fotografii.{diabelek}

Gość

30-11-2010, 11:07
#5
Co się rzucasz i krytykujesz. Może akurat komuś się spodoba. Pani pytała o kontakt a nie o nic nie wnoszące wymądrzanie się. Żeby krytykować zdjęcia, trzeba mieć pojęcie o fotografii.{diabelek}
Gość napisał(a):Masz rację mogłem podać do siebie kontakt. Ale skorzystałem z okazji i pokazałem co można otrzymać przy okazji "zdjęć na chrzcie". Nie mówi że musi się podobać. To jest kwestia gustu. pozdrawiam - i zapraszam www.sebcio.pl  

Gość

30-11-2010, 19:01
#6
Masz rację mogłem podać do siebie kontakt. Ale skorzystałem z okazji i pokazałem co można otrzymać przy okazji "zdjęć na chrzcie". Nie mówi że musi się podobać. To jest kwestia gustu. pozdrawiam - i zapraszam www.sebcio.pl  
Gość napisał(a):Uważam ze zdjęcia są jak najbardziej OK.Mi się bardzo podobająRafał.

Gość

01-12-2010, 07:39
#7
Uważam ze zdjęcia są jak najbardziej OK.Mi się bardzo podobająRafał.
Gość napisał(a):Czy nadal jest poszukiwany fotograf?  

Gość

11-12-2010, 12:01
#8
Czy nadal jest poszukiwany fotograf?  
Gość napisał(a):Tak .. proszę podawać kontakt lub linki do stron - pozdrawiam  

Gość

11-12-2010, 14:50
#9
Tak .. proszę podawać kontakt lub linki do stron - pozdrawiam  
Gość napisał(a):http://www.michaljurga.iportfolio.pl/

Gość

12-12-2010, 14:51
#10
http://www.michaljurga.iportfolio.pl/
Gość napisał(a):Ja polecam dobrego fotografa u mnie robił na weselu jest z okolic Ostrołęki nazywa się Krzysztof podam telefon 533035302 , ma dużo pomysłów dla młodych w plenerze i w trakcie wesela może zrobić fotoksiążkę

Gość

19-10-2012, 16:27
#11
Ja polecam dobrego fotografa u mnie robił na weselu jest z okolic Ostrołęki nazywa się Krzysztof podam telefon 533035302 , ma dużo pomysłów dla młodych w plenerze i w trakcie wesela może zrobić fotoksiążkę
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja polecam dobrego fotografa u mnie robił na weselu jest z okolic Ostrołęki nazywa się Krzysztof podam telefon 533035302 , ma dużo pomysłów dla młodych w plenerze i w trakcie wesela.Może zrobić fotoksiążkę [/quote]

Gość

19-10-2012, 16:30
#12
[quote=Gość]Ja polecam dobrego fotografa u mnie robił na weselu jest z okolic Ostrołęki nazywa się Krzysztof podam telefon 533035302 , ma dużo pomysłów dla młodych w plenerze i w trakcie wesela.Może zrobić fotoksiążkę [/quote]
Gość napisał(a):Ja polecam "amatorów" profesjonalistów. Osoby z pasją, które dorabiają robiąc zdjęcia. Więcej u nich wyobraźni i ceny niższe.

Gość

22-10-2012, 14:19
#13
Ja polecam "amatorów" profesjonalistów. Osoby z pasją, które dorabiają robiąc zdjęcia. Więcej u nich wyobraźni i ceny niższe.
Gość napisał(a):polecam    https://www.facebook.com/pages/photoKamGraphy/44730525532030 8  tel517756601{ok}

Gość

27-11-2012, 12:40
#14
polecam    https://www.facebook.com/pages/photoKamGraphy/44730525532030 8  tel517756601{ok}
Gość napisał(a):www.agencjaimp.pl - młoda ekipa pełna energi zapału i na dodatek nie zawyżają cen

Gość

28-11-2012, 11:42
#15
www.agencjaimp.pl - młoda ekipa pełna energi zapału i na dodatek nie zawyżają cen
Gość napisał(a):[quote=Gość]www.agencjaimp.pl - młoda ekipa pełna energi zapału i na dodatek nie zawyżają cen [/quote]znam ekpię są młodymi zapalencami polecam  

Gość

28-11-2012, 19:57
#16
[quote=Gość]www.agencjaimp.pl - młoda ekipa pełna energi zapału i na dodatek nie zawyżają cen [/quote]znam ekpię są młodymi zapalencami polecam  
Gość napisał(a):[quote=Gość]www.agencjaimp.pl - młoda ekipa pełna energi zapału i na dodatek nie zawyżają cen [/quote]znam ekpię są młodymi zapalencami polecam  

Gość

28-11-2012, 19:57
#17
[quote=Gość]www.agencjaimp.pl - młoda ekipa pełna energi zapału i na dodatek nie zawyżają cen [/quote]znam ekpię są młodymi zapalencami polecam  
Gość napisał(a):"Ja polecam "amatorów" profesjonalistów. Osoby z pasją, które dorabiają robiąc zdjęcia. Więcej u nich wyobraźni i ceny niższe."Tak, tak..w razie jak im nie pójdzie to najwyżej chrzest powtórzysz....A jak będziesz samochód naprawiał to też u amatora mechanika? Większej bzdury nie słyszałem. Amator fotograf robi pewnie kilka zleceń w roku i w przypadku nietypowych warunków brak doświadczenia niestety go rozkłada na łopatki. To już lepiej weź wujka z aparatem, też amator i to za darmo. poważny fotograf zazwyczaj ma spore portfolio do zaprezentowania i masz większą pewność że nie będzie niemiłych niespodzianek. Amator nie osiada zazwyczaj płatnego zezwolenia na robienie zdjęć w bud. sakralnych więc ksiądz po prostu może mu nie zezwolić na robienie zdjęć. Również nie porównuj sprzętu amatora do profesjonalisty który inwestuje grube pieniądze żeby mieć duuże możliwości. Niestety wciąż pokutuje u nas myślenie dobrze i tanio.... bo przecież tylko zdjęć "nacyka" A potem są nieporozumienia, płacz i lament że zdjęcia słabe...

Gość

30-11-2012, 12:47
#18
"Ja polecam "amatorów" profesjonalistów. Osoby z pasją, które dorabiają robiąc zdjęcia. Więcej u nich wyobraźni i ceny niższe."Tak, tak..w razie jak im nie pójdzie to najwyżej chrzest powtórzysz....A jak będziesz samochód naprawiał to też u amatora mechanika? Większej bzdury nie słyszałem. Amator fotograf robi pewnie kilka zleceń w roku i w przypadku nietypowych warunków brak doświadczenia niestety go rozkłada na łopatki. To już lepiej weź wujka z aparatem, też amator i to za darmo. poważny fotograf zazwyczaj ma spore portfolio do zaprezentowania i masz większą pewność że nie będzie niemiłych niespodzianek. Amator nie osiada zazwyczaj płatnego zezwolenia na robienie zdjęć w bud. sakralnych więc ksiądz po prostu może mu nie zezwolić na robienie zdjęć. Również nie porównuj sprzętu amatora do profesjonalisty który inwestuje grube pieniądze żeby mieć duuże możliwości. Niestety wciąż pokutuje u nas myślenie dobrze i tanio.... bo przecież tylko zdjęć "nacyka" A potem są nieporozumienia, płacz i lament że zdjęcia słabe...
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]www.agencjaimp.pl - młoda ekipa pełna energi zapału i na dodatek nie zawyżają cen [/quote]znam ekpię są młodymi zapalencami polecam  [/quote]Właśnie sprawdziłem portfolio "młodej ekipy" PORAŻKA! Jak możecie nazywać się fotografami? Jeśli macie aparaty to nie znaczy że umiecie robić zdjęcia.

Gość

01-12-2012, 15:19
#19
[quote=Gość][quote=Gość]www.agencjaimp.pl - młoda ekipa pełna energi zapału i na dodatek nie zawyżają cen [/quote]znam ekpię są młodymi zapalencami polecam  [/quote]Właśnie sprawdziłem portfolio "młodej ekipy" PORAŻKA! Jak możecie nazywać się fotografami? Jeśli macie aparaty to nie znaczy że umiecie robić zdjęcia.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]www.agencjaimp.pl - młoda ekipa pełna energi zapału i na dodatek nie zawyżają cen [/quote]znam ekpię są młodymi zapalencami polecam  [/quote]Właśnie sprawdziłem portfolio "młodej ekipy" PORAŻKA! Jak możecie nazywać się fotografami? Jeśli macie aparaty to nie znaczy że umiecie robić zdjęcia. [/quote]Uważam, że siedzenie i wywalanie swojej opinii w taki sposób,  nie zmienia faktu iż Ty pewnie nie masz ani aparatu, ani fotografem nie jesteś, a jeżeli się mylę pokaż mi swoje dzieła. Sądzę, że ekipa jest jak najbardziej świetna, dostarcza przy swojej pracy mega dawkę pozytywnej atmosfery, co zdarza się rzadko . Polecam ich jak najbardziej ;). xyz

Gość

01-12-2012, 16:08
#20
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]www.agencjaimp.pl - młoda ekipa pełna energi zapału i na dodatek nie zawyżają cen [/quote]znam ekpię są młodymi zapalencami polecam  [/quote]Właśnie sprawdziłem portfolio "młodej ekipy" PORAŻKA! Jak możecie nazywać się fotografami? Jeśli macie aparaty to nie znaczy że umiecie robić zdjęcia. [/quote]Uważam, że siedzenie i wywalanie swojej opinii w taki sposób,  nie zmienia faktu iż Ty pewnie nie masz ani aparatu, ani fotografem nie jesteś, a jeżeli się mylę pokaż mi swoje dzieła. Sądzę, że ekipa jest jak najbardziej świetna, dostarcza przy swojej pracy mega dawkę pozytywnej atmosfery, co zdarza się rzadko . Polecam ich jak najbardziej ;). xyz

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów