hiszpańscy krzyzowcy 20 wieku

Założony przez fan
strony: wstecz 1 2 3 dalej
Gość napisał(a):Przepraszam że tak wtrącam bez cytowania przed mówcy ale kiedyś, tu wspominam ambitny plan PO i pomysł referendum 4xTAk i moje pytanie brzmi co się z nim stało?

Gość

02-01-2011, 22:52
#1
Przepraszam że tak wtrącam bez cytowania przed mówcy ale kiedyś, tu wspominam ambitny plan PO i pomysł referendum 4xTAk i moje pytanie brzmi co się z nim stało?
fan napisał(a):http://www.oziewicz.pl/coppermine/displayimage.php?pid=26&fu llsize=11 Komendant Narodowych Sił zbrojnych płk dypl Ignacy Oziewicz

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
09-01-2011, 15:47
#2
http://www.oziewicz.pl/coppermine/displayimage.php?pid=26&fu llsize=11 Komendant Narodowych Sił zbrojnych płk dypl Ignacy Oziewicz
fan napisał(a):8 grudnia A.D. 2010 uczczono pamięć porwanego i zamordowanego przez „żydokomunę” przed pięćdziesięciu trzema laty Bohdana Piaseckiego – syna jednego z liderów przedwojennej endecji Bolesława Piaseckiego

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
14-01-2011, 11:59
#3
8 grudnia A.D. 2010 uczczono pamięć porwanego i zamordowanego przez „żydokomunę” przed pięćdziesięciu trzema laty Bohdana Piaseckiego – syna jednego z liderów przedwojennej endecji Bolesława Piaseckiego
fan napisał(a):dzięki układowi Piaseckiego z ruskimi udało sie uratować z wiezień i ks wielu bojowników Narodowych Sił Zbrojnych. Nie wiele o tym wiemy, bo ww Komendanta NSZ I Oziewicza  Niemcy aresztowali, ale tez nie wiedzieli o jego funkcji w konspiracji. Tadeusz Kurcyusz ps. m.in. "Fiszer", "Żegota" (1881-1944), pułkownik. W latach 1917-18 w I Korpusie Polskim w Rosji; od 1918 w Wojsku Polskim, m.in. 1925-26 - szef Oddziału IV Sztabu Generalnego; od 1931 w stanie spoczynku; w latach 1941-42 szef Wydziału Komunikacji KG ZWZ-AK, przeniesiony do rezerwy KG AK; w latach 1943-44 dowódca NSZ.  Pobierał pensje w AK, a był Komendantem Gł. NSZ

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
16-01-2011, 15:29
#4
dzięki układowi Piaseckiego z ruskimi udało sie uratować z wiezień i ks wielu bojowników Narodowych Sił Zbrojnych. Nie wiele o tym wiemy, bo ww Komendanta NSZ I Oziewicza  Niemcy aresztowali, ale tez nie wiedzieli o jego funkcji w konspiracji. Tadeusz Kurcyusz ps. m.in. "Fiszer", "Żegota" (1881-1944), pułkownik. W latach 1917-18 w I Korpusie Polskim w Rosji; od 1918 w Wojsku Polskim, m.in. 1925-26 - szef Oddziału IV Sztabu Generalnego; od 1931 w stanie spoczynku; w latach 1941-42 szef Wydziału Komunikacji KG ZWZ-AK, przeniesiony do rezerwy KG AK; w latach 1943-44 dowódca NSZ.  Pobierał pensje w AK, a był Komendantem Gł. NSZ
fan napisał(a):ku pokrzepieniu serc film z defilady gen A Pinochetahttp://www.youtube.com/watch?v=DYASAqWRV44&feature= player_embedded

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
22-01-2011, 08:24
#5
ku pokrzepieniu serc film z defilady gen A Pinochetahttp://www.youtube.com/watch?v=DYASAqWRV44&feature= player_embedded
fan napisał(a):w porównaniu z armia Chile, nasza wygląda dziadowsko - ale to już nasz wybór. Wrócę do Filmu o Roju. Boję się pójść na seans bo wiem jak się skończy - tragicznie. Tak samo nie mogę patrzeć na filmy indiańskie - które mimo zwycięskich potyczek  kończą się dla Indian masakrą.Spotkałem jednego partyzanta Roja, około 1971. Przedstawił mi się: Makoć jestem  ... ale nie podjąłem rozmowy nie znając sprawy. To był tutejszy komendant Narodowych Sił Zbrojnych. Brał udział w ataku na posterunek UB w Krasnosielcu 1 maja 1945. Potem był w Gdanisku, wskoczył na statek dotarł do USA, podobno  walczył w wojnie koreańskiej, dostał amerykańskie  odznaczenia. Za Gierka Pan Makoć  już jako obywatel amerykański przyjechał do kraju na urlop.Jest u nas Ostrołęce znana osoba  która zachowała całą biografię Pana Makocia - od niego z pierwszej reki  

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
23-01-2011, 10:53
#6
w porównaniu z armia Chile, nasza wygląda dziadowsko - ale to już nasz wybór. Wrócę do Filmu o Roju. Boję się pójść na seans bo wiem jak się skończy - tragicznie. Tak samo nie mogę patrzeć na filmy indiańskie - które mimo zwycięskich potyczek  kończą się dla Indian masakrą.Spotkałem jednego partyzanta Roja, około 1971. Przedstawił mi się: Makoć jestem  ... ale nie podjąłem rozmowy nie znając sprawy. To był tutejszy komendant Narodowych Sił Zbrojnych. Brał udział w ataku na posterunek UB w Krasnosielcu 1 maja 1945. Potem był w Gdanisku, wskoczył na statek dotarł do USA, podobno  walczył w wojnie koreańskiej, dostał amerykańskie  odznaczenia. Za Gierka Pan Makoć  już jako obywatel amerykański przyjechał do kraju na urlop.Jest u nas Ostrołęce znana osoba  która zachowała całą biografię Pana Makocia - od niego z pierwszej reki  
fan napisał(a):KOMANDOS 10/2010 o Egzekutorze z Narodowych Sił Zbrojnych, Jerzym Natchmanie i logo jaszczura. Były wyroki na aktywnych folksdojczow i szabrownikówW dniu wybuchu Powstania Warszawskiego J Natchman z grupą jechał ciężarówką do Polskiej Wytworni Papierów Wartościowych. Ponieważ Niemcy zajęli Wytwórnię odwołano akcję. W drodze powrotnej komando Narodowych Sil Zbrojnych zatrzymało się na ul Orlej k. Pl Bankowego, by zmienić mundury na ubrania cywilne. W tym momencie z bramy wyszli AKowcy skonsternowani widokiem rozbierających się >Niemców<. Tylko i wyłącznie rozpoznanie się dwu kolegów, przyjaciół po obu stronach zapobiegło bratobójczej masakrze.

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
24-01-2011, 16:27
#7
KOMANDOS 10/2010 o Egzekutorze z Narodowych Sił Zbrojnych, Jerzym Natchmanie i logo jaszczura. Były wyroki na aktywnych folksdojczow i szabrownikówW dniu wybuchu Powstania Warszawskiego J Natchman z grupą jechał ciężarówką do Polskiej Wytworni Papierów Wartościowych. Ponieważ Niemcy zajęli Wytwórnię odwołano akcję. W drodze powrotnej komando Narodowych Sil Zbrojnych zatrzymało się na ul Orlej k. Pl Bankowego, by zmienić mundury na ubrania cywilne. W tym momencie z bramy wyszli AKowcy skonsternowani widokiem rozbierających się >Niemców<. Tylko i wyłącznie rozpoznanie się dwu kolegów, przyjaciół po obu stronach zapobiegło bratobójczej masakrze.
Gość napisał(a): YT zakazany o brutalnej eksterminacji dzielnego, bratniego  narodu serbskiego. Niewola turecka trwała 500 lat i po każdym powstaniu zabierano majątki Serbom. Na poczatku 1 wojny św Elbańczycy wymordowali 2,5 miliona Serbów, podobnie w II wojnie, Eksterminacja Serbów w Kosowie trwała tez za marsz. Tito. Niczym nie usprawiedliwione barbarzyńskie bombardowanie Jugosławii w 1999 to cześć planu wyniszczenia narodów słowiańskichhttp://www.youtube.com/watch?v=Vzw8T1ZU4tU&fea ture=player_embedded

Gość

26-01-2011, 11:03
#8
YT zakazany o brutalnej eksterminacji dzielnego, bratniego  narodu serbskiego. Niewola turecka trwała 500 lat i po każdym powstaniu zabierano majątki Serbom. Na poczatku 1 wojny św Elbańczycy wymordowali 2,5 miliona Serbów, podobnie w II wojnie, Eksterminacja Serbów w Kosowie trwała tez za marsz. Tito. Niczym nie usprawiedliwione barbarzyńskie bombardowanie Jugosławii w 1999 to cześć planu wyniszczenia narodów słowiańskichhttp://www.youtube.com/watch?v=Vzw8T1ZU4tU&fea ture=player_embedded
Gość napisał(a):No co do egzekutorów NSZ i NZW to było ich kilku, bardzo ciekawych. Romuald Adam Rajs - 30.01.46 na jego rozkaz rozstrzelano 31 chłopów, sprawa "furmanów"31.01-02.02.46 - dokonał wraz ze swoim oddziałem pacyfikacji miejscowości Wólka Wygonowska, Zaleszany, Zanie i Szpaki, zabijając łącznie 59 osób w tym kobiety i dzieci.po aresztowaniu 17.11.48 wydał w ręce UB ppor Chmielowskiego ps "Rekin"Hubert Jurga - stojący na czele organizacji Toma, odpowiada za zabójstwa członków Biura Informacji i Propagandy AK oraz zabójstwo Komendanta Głównego NSZ mjr./płk. NSZ Stanisława Nakoniecznikowa-KlukowskiegoAndrzej Odoliński ps. Sudeczko - warszawski kryminalista lat 30 pracujący na zlecenie.

Gość

29-01-2011, 12:09
#9
No co do egzekutorów NSZ i NZW to było ich kilku, bardzo ciekawych. Romuald Adam Rajs - 30.01.46 na jego rozkaz rozstrzelano 31 chłopów, sprawa "furmanów"31.01-02.02.46 - dokonał wraz ze swoim oddziałem pacyfikacji miejscowości Wólka Wygonowska, Zaleszany, Zanie i Szpaki, zabijając łącznie 59 osób w tym kobiety i dzieci.po aresztowaniu 17.11.48 wydał w ręce UB ppor Chmielowskiego ps "Rekin"Hubert Jurga - stojący na czele organizacji Toma, odpowiada za zabójstwa członków Biura Informacji i Propagandy AK oraz zabójstwo Komendanta Głównego NSZ mjr./płk. NSZ Stanisława Nakoniecznikowa-KlukowskiegoAndrzej Odoliński ps. Sudeczko - warszawski kryminalista lat 30 pracujący na zlecenie.
fan napisał(a): Podobnież  płk. NSZ Stanisław Nakoniecznikoff-Klukowski GRYF został zastrzelony przez grupę likwidacyjną za próby dogadania się z PKWN. Komendant postąpił słusznie próbując nawiązać kontakt z PKWN.  Nawiąże do antypolskiego zamachu 1926. Prezydent Wojciechowski jako prawdziwy przywódca narodu nie pozwolił na bratobójcza wojnę i złożył dymisję.  Żądni krwi bezbronnych piłsudczycy żądali złożenia broni przez pulki poznańskie zlokalizowane k Skierniewic. Poznaniacy uratowali honor polskiego żołnierza i nie złożyli broni, ale generalicja musiała się oddać do dyspozycji Marszałka. Komendant Główny  NSZ de facto Generał powinien oddać się do dyspozycji władz Polski - nawet komunistycznych    

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
05-02-2011, 12:14
#10
Podobnież  płk. NSZ Stanisław Nakoniecznikoff-Klukowski GRYF został zastrzelony przez grupę likwidacyjną za próby dogadania się z PKWN. Komendant postąpił słusznie próbując nawiązać kontakt z PKWN.  Nawiąże do antypolskiego zamachu 1926. Prezydent Wojciechowski jako prawdziwy przywódca narodu nie pozwolił na bratobójcza wojnę i złożył dymisję.  Żądni krwi bezbronnych piłsudczycy żądali złożenia broni przez pulki poznańskie zlokalizowane k Skierniewic. Poznaniacy uratowali honor polskiego żołnierza i nie złożyli broni, ale generalicja musiała się oddać do dyspozycji Marszałka. Komendant Główny  NSZ de facto Generał powinien oddać się do dyspozycji władz Polski - nawet komunistycznych    
Gość napisał(a):[quote=fan]ku pokrzepieniu serc film z defilady gen A Pinochetahttp://www.youtube.com/watch?v=DYASAqWRV44&feature= player_embedded [/quote]Ku pokrzepieniu serc film z Santiago de Chile nakręcony w momencie, gdy po gen A Pinocheta przyszli diabli i zabrali do piekła.http://www.youtube.com/watch?v=sC7RrMf8aac

Gość

28-02-2011, 02:10
#11
[quote=fan]ku pokrzepieniu serc film z defilady gen A Pinochetahttp://www.youtube.com/watch?v=DYASAqWRV44&feature= player_embedded [/quote]Ku pokrzepieniu serc film z Santiago de Chile nakręcony w momencie, gdy po gen A Pinocheta przyszli diabli i zabrali do piekła.http://www.youtube.com/watch?v=sC7RrMf8aac
Gość napisał(a):[quote=fan]w porównaniu z armia Chile, nasza wygląda dziadowsko - ale to już nasz wybór. Wrócę do Filmu o Roju. Boję się pójść na seans bo wiem jak się skończy - tragicznie. Tak samo nie mogę patrzeć na filmy indiańskie - które mimo zwycięskich potyczek  kończą się dla Indian masakrą.Spotkałem jednego partyzanta Roja, około 1971. Przedstawił mi się: Makoć jestem  ... ale nie podjąłem rozmowy nie znając sprawy. To był tutejszy komendant Narodowych Sił Zbrojnych. Brał udział w ataku na posterunek UB w Krasnosielcu 1 maja 1945. Potem był w Gdanisku, wskoczył na statek dotarł do USA, podobno  walczył w wojnie koreańskiej, dostał amerykańskie  odznaczenia. Za Gierka Pan Makoć  już jako obywatel amerykański przyjechał do kraju na urlop.Jest u nas Ostrołęce znana osoba  która zachowała całą biografię Pana Makocia - od niego z pierwszej reki  [/quote]

Gość

07-03-2011, 21:06
#12
[quote=fan]w porównaniu z armia Chile, nasza wygląda dziadowsko - ale to już nasz wybór. Wrócę do Filmu o Roju. Boję się pójść na seans bo wiem jak się skończy - tragicznie. Tak samo nie mogę patrzeć na filmy indiańskie - które mimo zwycięskich potyczek  kończą się dla Indian masakrą.Spotkałem jednego partyzanta Roja, około 1971. Przedstawił mi się: Makoć jestem  ... ale nie podjąłem rozmowy nie znając sprawy. To był tutejszy komendant Narodowych Sił Zbrojnych. Brał udział w ataku na posterunek UB w Krasnosielcu 1 maja 1945. Potem był w Gdanisku, wskoczył na statek dotarł do USA, podobno  walczył w wojnie koreańskiej, dostał amerykańskie  odznaczenia. Za Gierka Pan Makoć  już jako obywatel amerykański przyjechał do kraju na urlop.Jest u nas Ostrołęce znana osoba  która zachowała całą biografię Pana Makocia - od niego z pierwszej reki  [/quote]
Gość napisał(a):A tu nasza parada (co prawda z czasów komuny), ale trochę albo i 100x lepiej to wygląda niż podrygi Chilijczyków (u nich tez była dyktatura i to znacznie gorsza). http://www.youtube.com/watch?v=_eGNLf3KUUQ

Gość

08-03-2011, 12:03
#13
A tu nasza parada (co prawda z czasów komuny), ale trochę albo i 100x lepiej to wygląda niż podrygi Chilijczyków (u nich tez była dyktatura i to znacznie gorsza). http://www.youtube.com/watch?v=_eGNLf3KUUQ
fan napisał(a):Fantastyczna defilada. Pokaz lotniczy rożne figury m.in Orzeł Piastowski 35 bombowców w odległości zerowej. Teraz nasza armia jest w stanie demobilizacji. Nawet kompania honorowa i generalicja paraduje w czapkach uszatkach jak kołchoźnicy. Po wojnie jaruzelskiej Kompania występowała w tradycyjnych rogatywkach.W Rosji  przydałby się taki Generał Augusto Pinochet Ugarte który przy niewielkich represjach unieszkodliwiłby Lenina, Stalina, Dzierżyńskiego, Trockiego i kilka tysiecy innych. Inteligencja rosyjska poparła rewolucję, a  potem dali się zarzynać jak barany, Jak mówił red Wołoszański po rewolucji 11 milionów ludzi objętych było śledztwem.

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
09-03-2011, 19:56
#14
Fantastyczna defilada. Pokaz lotniczy rożne figury m.in Orzeł Piastowski 35 bombowców w odległości zerowej. Teraz nasza armia jest w stanie demobilizacji. Nawet kompania honorowa i generalicja paraduje w czapkach uszatkach jak kołchoźnicy. Po wojnie jaruzelskiej Kompania występowała w tradycyjnych rogatywkach.W Rosji  przydałby się taki Generał Augusto Pinochet Ugarte który przy niewielkich represjach unieszkodliwiłby Lenina, Stalina, Dzierżyńskiego, Trockiego i kilka tysiecy innych. Inteligencja rosyjska poparła rewolucję, a  potem dali się zarzynać jak barany, Jak mówił red Wołoszański po rewolucji 11 milionów ludzi objętych było śledztwem.
Gość napisał(a):[quote=fan]W Rosji  przydałby się taki Generał Augusto Pinochet Ugarte który przy niewielkich represjach unieszkodliwiłby Lenina, Stalina, Dzierżyńskiego, Trockiego i kilka tysiecy innych. Inteligencja rosyjska poparła rewolucję, a  potem dali się zarzynać jak barany, Jak mówił red Wołoszański po rewolucji 11 milionów ludzi objętych było śledztwem. [/quote]W Rosji niewiele by zrobił, bo trafiłby na większych chojraków niż on sam. Więc szybko by go rozstrzelali lub powiesili na gałęzi. Dobry był na obalenie demokratów. Propaganda, strajki bojówki i sabotaż za amerykańską forsę. Armia również. Odpowiednio wcześniej "oczyszczona" z nieprawomyślnych elementów (dzięki zamachom, jakby ktoś miał wątpliwości). Więc nie było zbyt dużego problemu z obaleniem demokratycznego rządu, tym bardziej, że nie bardzo kto miał go bronić. Uzbrojenia za bardzo nie było a kamieniami czołgów raczej się nie pokona. Nie pierwszy to zamach w historii Am. Płd i nie pierwsze obalenie legalnego prezydenta. Ano USA tyż nieźle było umoczone podczas zimnej wojny. Zresztą do dziś se nie załują.  

Gość

10-03-2011, 00:53
#15
[quote=fan]W Rosji  przydałby się taki Generał Augusto Pinochet Ugarte który przy niewielkich represjach unieszkodliwiłby Lenina, Stalina, Dzierżyńskiego, Trockiego i kilka tysiecy innych. Inteligencja rosyjska poparła rewolucję, a  potem dali się zarzynać jak barany, Jak mówił red Wołoszański po rewolucji 11 milionów ludzi objętych było śledztwem. [/quote]W Rosji niewiele by zrobił, bo trafiłby na większych chojraków niż on sam. Więc szybko by go rozstrzelali lub powiesili na gałęzi. Dobry był na obalenie demokratów. Propaganda, strajki bojówki i sabotaż za amerykańską forsę. Armia również. Odpowiednio wcześniej "oczyszczona" z nieprawomyślnych elementów (dzięki zamachom, jakby ktoś miał wątpliwości). Więc nie było zbyt dużego problemu z obaleniem demokratycznego rządu, tym bardziej, że nie bardzo kto miał go bronić. Uzbrojenia za bardzo nie było a kamieniami czołgów raczej się nie pokona. Nie pierwszy to zamach w historii Am. Płd i nie pierwsze obalenie legalnego prezydenta. Ano USA tyż nieźle było umoczone podczas zimnej wojny. Zresztą do dziś se nie załują.  
fan napisał(a):10 marca, dwieście siedemnaście lat temu, wybuchło powstanie chłopskie w Wandei. Od 1793 roku, nieustannie płoną w sercach wielu ludzi znicze pamięci o bohaterach, którzy stanęli w obronie Boga, Króla i Ojczyzny. Chociaż minęło już tyle lat, chwała o wydarzeniach znad Loary wykroczyła daleko poza granice Francji - Ludowe powstanie miało  sukcesy, ale przyszły żniwa i chłopi musieli wrócić do domów i wtedy nastąpiło pierwsze nowożytne masowe ludobójstwo. Wandea Departament 83 z symbolem: Najświętsze Serce Jezusa i dwie krople krwi. Przed rewolucją Francja była najbogatszym krajem. Wymordowali księży, ale musieli ginąć pod Moskwą. Po kilku błyskotliwych kampaniach Napoleon zrujnował Europe zostawiając miliony wdów, sierot i inwalidów wojennych

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
10-03-2011, 14:54
#16
10 marca, dwieście siedemnaście lat temu, wybuchło powstanie chłopskie w Wandei. Od 1793 roku, nieustannie płoną w sercach wielu ludzi znicze pamięci o bohaterach, którzy stanęli w obronie Boga, Króla i Ojczyzny. Chociaż minęło już tyle lat, chwała o wydarzeniach znad Loary wykroczyła daleko poza granice Francji - Ludowe powstanie miało  sukcesy, ale przyszły żniwa i chłopi musieli wrócić do domów i wtedy nastąpiło pierwsze nowożytne masowe ludobójstwo. Wandea Departament 83 z symbolem: Najświętsze Serce Jezusa i dwie krople krwi. Przed rewolucją Francja była najbogatszym krajem. Wymordowali księży, ale musieli ginąć pod Moskwą. Po kilku błyskotliwych kampaniach Napoleon zrujnował Europe zostawiając miliony wdów, sierot i inwalidów wojennych
fan napisał(a):Iskrą do powstania w Wandei był pobór rekruta do wojen prowadzonych przez Rewolucję. Ludobójstwo Wandei to 400 tys ofiar. Bitwy były krwawe, ale większość to cywile, egzekucje, trucie wody i zatapianie księży, kobiet i dzieci na barkach.  http://www.youtube.com/watch?v=aS52wFpe7GE W Rosji /Pinochet/ niewiele by zrobił, bo trafiłby na większych chojraków ... ?  W czasie zjazdu rozliczeniowego Kompartii marsz. Żukow miał asystę dwóch generałów pancerniaków i to oni zlikwidowali Ministra terroru Berię, który też miał doborowa obstawę mistrzów wschodnich sztuk walki.  Marsz. Żukow nie obalił komunizmu, ale  terror rewolucyjny  ustąpił.

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
13-03-2011, 09:18
#17
Iskrą do powstania w Wandei był pobór rekruta do wojen prowadzonych przez Rewolucję. Ludobójstwo Wandei to 400 tys ofiar. Bitwy były krwawe, ale większość to cywile, egzekucje, trucie wody i zatapianie księży, kobiet i dzieci na barkach.  http://www.youtube.com/watch?v=aS52wFpe7GE W Rosji /Pinochet/ niewiele by zrobił, bo trafiłby na większych chojraków ... ?  W czasie zjazdu rozliczeniowego Kompartii marsz. Żukow miał asystę dwóch generałów pancerniaków i to oni zlikwidowali Ministra terroru Berię, który też miał doborowa obstawę mistrzów wschodnich sztuk walki.  Marsz. Żukow nie obalił komunizmu, ale  terror rewolucyjny  ustąpił.
fan napisał(a):Wielki tłum ekstremistów islamskich podpalił 59 kościołów i 28 domów rodzin chrześcijańskich w Etiopii. Do napaści islamistów doszło w miejscowości Asendabo koło miasta Jimma w prowincji Oromia w południowo-zachodniej części kraju.10 tysięcy muzułmanów napadło 7 marca na swych chrześcijańskich sąsiadów na podstawie niesprawdzonych pogłosek, jakoby ktoś z chrześcijan zniszczył egzemplarz Koranu...http://www.piotrskarga.pl/ps,6814,2,0,1,I,informacj e.htmlW jednym z etiopskich kosciolow prawdopodobnie przechowywana jest Arka Przymierza

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
16-03-2011, 08:17
#18
Wielki tłum ekstremistów islamskich podpalił 59 kościołów i 28 domów rodzin chrześcijańskich w Etiopii. Do napaści islamistów doszło w miejscowości Asendabo koło miasta Jimma w prowincji Oromia w południowo-zachodniej części kraju.10 tysięcy muzułmanów napadło 7 marca na swych chrześcijańskich sąsiadów na podstawie niesprawdzonych pogłosek, jakoby ktoś z chrześcijan zniszczył egzemplarz Koranu...http://www.piotrskarga.pl/ps,6814,2,0,1,I,informacj e.htmlW jednym z etiopskich kosciolow prawdopodobnie przechowywana jest Arka Przymierza
fan napisał(a):Obrońcy Krzyża w Mexycuhttp://www.youtube.com/watch?v=1vi4Gvs-QRM&NR=1

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
05-04-2011, 20:51
#19
Obrońcy Krzyża w Mexycuhttp://www.youtube.com/watch?v=1vi4Gvs-QRM&NR=1
fan napisał(a):770 lat temu, 9 kwietnia 1241, nasi i niemieccy rycerze położyli głowy pod Legnicą  w obronie Europy. Dzisiaj Europejczycy karmią i utrzymują tysiące barbarzyńców, którzy przybywają do nas bez żadnej broni. W którymś momencie między 1241, a 2011 rokiem, Europa po prostu umarła.

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
09-04-2011, 21:44
#20
770 lat temu, 9 kwietnia 1241, nasi i niemieccy rycerze położyli głowy pod Legnicą  w obronie Europy. Dzisiaj Europejczycy karmią i utrzymują tysiące barbarzyńców, którzy przybywają do nas bez żadnej broni. W którymś momencie między 1241, a 2011 rokiem, Europa po prostu umarła.

strony: wstecz 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów