LvK - Gówno na przestrzeni 09' i 10'

Założony przez Leavchoock
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):[quote=Gość]hahaha!! buahaha!! artysta od siedmiu boleści hahaha raaaper buuahaha!! Niedorozwój tyle. [/quote]a ty kim jestes?

Gość

07-11-2010, 14:26
#1
[quote=Gość]hahaha!! buahaha!! artysta od siedmiu boleści hahaha raaaper buuahaha!! Niedorozwój tyle. [/quote]a ty kim jestes?
Gość napisał(a):Ja jestem zwykłym człowiekiem pracuję mam rodzinę, ale nie bredzę publicznie takich głupot.

Gość

08-11-2010, 11:39
#2
Ja jestem zwykłym człowiekiem pracuję mam rodzinę, ale nie bredzę publicznie takich głupot.
Gość napisał(a):No OK może trochę przesadziłem w poprzedniej wypowiedzi (sorki za niedorozwoja) , ale taka była moja pierwsza reakcja. Jak chcesz robić coś pożytecznego dla świata to weź się może no sam nie wiem, za recykling. Na pewno będzie z tego więcej kożyści.

Gość

08-11-2010, 11:52
#3
No OK może trochę przesadziłem w poprzedniej wypowiedzi (sorki za niedorozwoja) , ale taka była moja pierwsza reakcja. Jak chcesz robić coś pożytecznego dla świata to weź się może no sam nie wiem, za recykling. Na pewno będzie z tego więcej kożyści.
Gość napisał(a):[quote=Gość]No OK może trochę przesadziłem w poprzedniej wypowiedzi (sorki za niedorozwoja) , ale taka była moja pierwsza reakcja. Jak chcesz robić coś pożytecznego dla świata to weź się może no sam nie wiem, za recykling. Na pewno będzie z tego więcej ko[color=#ff0000]ż[/color]yści. [/quote]A ty sobie kup słownik, może będzie z tego więcej ko[b]rz[/b]yści.

Gość

08-11-2010, 13:10
#4
[quote=Gość]No OK może trochę przesadziłem w poprzedniej wypowiedzi (sorki za niedorozwoja) , ale taka była moja pierwsza reakcja. Jak chcesz robić coś pożytecznego dla świata to weź się może no sam nie wiem, za recykling. Na pewno będzie z tego więcej ko[color=#ff0000]ż[/color]yści. [/quote]A ty sobie kup słownik, może będzie z tego więcej ko[b]rz[/b]yści.
Leavchoock napisał(a):Heh ; pNie wiem nie mam wywodów do typa od niedorozwoja, ale używanie takich słów pokazuje jaki masz stosunek do osób niedorozwiniętych ale to taka uwaga z dupyOgolnie nie mam w planach recyklingu ani łapania dwutlenku węgla odkurzaczem w trosce o dziure ozonową. Zamierzam nadal nagrywać i rozwijać sie jesli ktos ma problem to spina sie na darmo; pZresztą robienie czegokolwiek łączy sie z tym ze ktos albo da Ci propsa albo da Ci krytyke po ktorej powienien miec wyjebke..jak ja; pYO

Leavchoock

Wpisów: 10
Dołączył: 21.08.2010
08-11-2010, 21:39
#5
Heh ; pNie wiem nie mam wywodów do typa od niedorozwoja, ale używanie takich słów pokazuje jaki masz stosunek do osób niedorozwiniętych ale to taka uwaga z dupyOgolnie nie mam w planach recyklingu ani łapania dwutlenku węgla odkurzaczem w trosce o dziure ozonową. Zamierzam nadal nagrywać i rozwijać sie jesli ktos ma problem to spina sie na darmo; pZresztą robienie czegokolwiek łączy sie z tym ze ktos albo da Ci propsa albo da Ci krytyke po ktorej powienien miec wyjebke..jak ja; pYO
Gość napisał(a):Zresztą robienie czegokolwiek łączy sie z tym ze ktos albo da Ci propsa albo da Ci krytyke po ktorej powienien miec wyjebke..jak ja; pJasne ktoś ci pluje w twarz a ty na to że deszcz pada. Faktycznie niedorozwój emocjonalny i psychiczny.

Gość

10-11-2010, 01:09
#6
Zresztą robienie czegokolwiek łączy sie z tym ze ktos albo da Ci propsa albo da Ci krytyke po ktorej powienien miec wyjebke..jak ja; pJasne ktoś ci pluje w twarz a ty na to że deszcz pada. Faktycznie niedorozwój emocjonalny i psychiczny.
Leavchoock napisał(a):No ja wole jak pada mżaweczka niż mam mieć zapluty cały ryj, kazdy ma inny stosunek do wypowiedzi innych; pZresztą co ja będe sie tu odzywał, za pare godzin i tak ktoś jeszcze zacznie *****lić o niedorozwojach; pPOZDRO  

Leavchoock

Wpisów: 10
Dołączył: 21.08.2010
10-11-2010, 07:59
#7
No ja wole jak pada mżaweczka niż mam mieć zapluty cały ryj, kazdy ma inny stosunek do wypowiedzi innych; pZresztą co ja będe sie tu odzywał, za pare godzin i tak ktoś jeszcze zacznie *****lić o niedorozwojach; pPOZDRO  

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów