LvK - Gówno na przestrzeni 09' i 10'

Założony przez Leavchoock
strony: 1 2 dalej
Leavchoock napisał(a):EloZrobiłem zrzut swojej skromnej twórczości rapowej. Luźne kawałeczki postanowiłem wrzucić na serwer. Oto lista:Wałki:1. LvK - Kieszeń2. LvK - Patriota3. LvK - Poważny Spontan4. LvK - Świenta Dwadzieścia Dziesięć5. LvK - Teddy Bear (diss na Tdk)6. LvK - Ulicznie max7. LvK - Zmiany (prod Tdk)8. LvK/Kost - Marcin i KostekWałki:1. LvK - Nie potrzebuje wiele2. LvK - Power Banger (prod Tdk)3. LvK - Nie wiem jak to sie nazywa4. LvK - Sorry Pihu5. LvK - Hard LV Psycho Joł6. Kost/Kiełbasiarz/LvK - Coś o duppah (Głupiutkie są a co)http://www.mirrorcreator.com/files/AKPSMFR8/LvK_-_G__wno_ na_przestrzeni_09__i_10_.rar_linksŻycze miłego słuchania, niektóre to polewka niektóre niepolewka, jak Wam sie spodoba możecie podać dalej!PZDR! NQ! YO! ;* xdwww.myspace.com/leavchoock

Leavchoock

Wpisów: 10
Dołączył: 21.08.2010
04-11-2010, 20:03
#1
EloZrobiłem zrzut swojej skromnej twórczości rapowej. Luźne kawałeczki postanowiłem wrzucić na serwer. Oto lista:Wałki:1. LvK - Kieszeń2. LvK - Patriota3. LvK - Poważny Spontan4. LvK - Świenta Dwadzieścia Dziesięć5. LvK - Teddy Bear (diss na Tdk)6. LvK - Ulicznie max7. LvK - Zmiany (prod Tdk)8. LvK/Kost - Marcin i KostekWałki:1. LvK - Nie potrzebuje wiele2. LvK - Power Banger (prod Tdk)3. LvK - Nie wiem jak to sie nazywa4. LvK - Sorry Pihu5. LvK - Hard LV Psycho Joł6. Kost/Kiełbasiarz/LvK - Coś o duppah (Głupiutkie są a co)http://www.mirrorcreator.com/files/AKPSMFR8/LvK_-_G__wno_ na_przestrzeni_09__i_10_.rar_linksŻycze miłego słuchania, niektóre to polewka niektóre niepolewka, jak Wam sie spodoba możecie podać dalej!PZDR! NQ! YO! ;* xdwww.myspace.com/leavchoock
Gość napisał(a):Śmiać się, płakać czy współczuć???Jak "dupy" są takie głupiutkie to widać jesteś gejem i preferujesz inteligentntch mężczyzn? {co}

Gość

05-11-2010, 06:56
#2
Śmiać się, płakać czy współczuć???Jak "dupy" są takie głupiutkie to widać jesteś gejem i preferujesz inteligentntch mężczyzn? {co}
Gość napisał(a):DOKŁADNIE JESTEM GEJEM!CZEKAM NA HEJTY

Gość

05-11-2010, 08:21
#3
DOKŁADNIE JESTEM GEJEM!CZEKAM NA HEJTY
Gość napisał(a):Nie mam nic do homoseksualistów.Ale mógłbyś chociaż mówić o tym wprost, może złowisz jakiegoś męskiego groupie na swoje rymowanki;)

Gość

05-11-2010, 12:39
#4
Nie mam nic do homoseksualistów.Ale mógłbyś chociaż mówić o tym wprost, może złowisz jakiegoś męskiego groupie na swoje rymowanki;)
Gość napisał(a):no staram sie ale zaden na to leci ; ( PS. Kurwa nie jestem gejem

Gość

05-11-2010, 15:33
#5
no staram sie ale zaden na to leci ; ( PS. Kurwa nie jestem gejem
Gość napisał(a):Po co wrzucasz tu kawałki, których za kilka lat będziesz się wstydził? Jeśli oczywiście dotrwasz do tego czasu....

Gość

05-11-2010, 16:56
#6
Po co wrzucasz tu kawałki, których za kilka lat będziesz się wstydził? Jeśli oczywiście dotrwasz do tego czasu....
Gość napisał(a):Jak nie jesteś gejem to czemu wyzywasz kobiety od dup i mówisz że są głupie?Jaka NORMALNA dziewczyna kiedyś na Ciebie poleci, będzie chciała z Tobą być na dłużej, skoro publicznie głosisz takie swoje poglądy?Chyba że liczysz tylko i wyłącznie na względy siks z inteligencją suczki ratlerka - małe, wyszczekane, i nadstawiające tyłka każdemu szczeniakowi :P

Gość

05-11-2010, 19:11
#7
Jak nie jesteś gejem to czemu wyzywasz kobiety od dup i mówisz że są głupie?Jaka NORMALNA dziewczyna kiedyś na Ciebie poleci, będzie chciała z Tobą być na dłużej, skoro publicznie głosisz takie swoje poglądy?Chyba że liczysz tylko i wyłącznie na względy siks z inteligencją suczki ratlerka - małe, wyszczekane, i nadstawiające tyłka każdemu szczeniakowi :P
Gość napisał(a):każdy z nas ma swoje jazdy

Gość

05-11-2010, 19:29
#8
każdy z nas ma swoje jazdy
Gość napisał(a):hahaha lubie taką krytykę;  pno cóż nie wiem tak można powiedzieć do setki innych typów którzy nawijają że laski są głupie, poza tym w mojej zwrotce nie został nawinięty ani jeden obraźliwy wers w strone płci pięknej; pjak cos to moja zwrota to ta trzecia; ppoza tym płeć piękna dzieli się na tą niezbyt mądrą ale tez na tą kumającą baze; p tak samo zreszta tez z facetamiYO

Gość

05-11-2010, 20:01
#9
hahaha lubie taką krytykę;  pno cóż nie wiem tak można powiedzieć do setki innych typów którzy nawijają że laski są głupie, poza tym w mojej zwrotce nie został nawinięty ani jeden obraźliwy wers w strone płci pięknej; pjak cos to moja zwrota to ta trzecia; ppoza tym płeć piękna dzieli się na tą niezbyt mądrą ale tez na tą kumającą baze; p tak samo zreszta tez z facetamiYO
Gość napisał(a):Ktoś tu nie zrozumial przesłania :)

Gość

05-11-2010, 22:24
#10
Ktoś tu nie zrozumial przesłania :)
Gość napisał(a):chyba same kobiety tu komentują{diabelek} te o ktorych tu jest same sobie zapracowaly na taka reputacje... film "Galerianki" pewnie tez gej nakrecil. A nie sorry to byla kobieta. Tyle

Gość

05-11-2010, 22:26
#11
chyba same kobiety tu komentują{diabelek} te o ktorych tu jest same sobie zapracowaly na taka reputacje... film "Galerianki" pewnie tez gej nakrecil. A nie sorry to byla kobieta. Tyle
Gość napisał(a):A tak w ogóle to ****c plastik

Gość

05-11-2010, 22:27
#12
A tak w ogóle to ****c plastik
Leavchoock napisał(a):wystarczy kontrowersyjnie nazwac kawalek i patrzcie jaką burzę wypowiedzi można spowodować; p

Leavchoock

Wpisów: 10
Dołączył: 21.08.2010
05-11-2010, 23:17
#13
wystarczy kontrowersyjnie nazwac kawalek i patrzcie jaką burzę wypowiedzi można spowodować; p
Gość napisał(a):Widac że kawałek z jajem dla polewci, a cała sala krzyczy buuu ^^ hehe

Gość

05-11-2010, 23:23
#14
Widac że kawałek z jajem dla polewci, a cała sala krzyczy buuu ^^ hehe
Gość napisał(a):Kawał dobrego rapu, a numerek "coś o dupach " majstersztyk. Propsy ziomek. PIERWSZA LIGA!

Gość

05-11-2010, 23:32
#15
Kawał dobrego rapu, a numerek "coś o dupach " majstersztyk. Propsy ziomek. PIERWSZA LIGA!
Gość napisał(a):I nie ma kruwa że to sie wytnie(...)

Gość

05-11-2010, 23:33
#16
I nie ma kruwa że to sie wytnie(...)
Gość napisał(a):Może mam dopiero 7 lat, ale rozumiem prawie wszystkie slowa i moge powiedzieć ze robisz dobry rap, nawet chyba lepszy niż firma jp.

Gość

05-11-2010, 23:34
#17
Może mam dopiero 7 lat, ale rozumiem prawie wszystkie slowa i moge powiedzieć ze robisz dobry rap, nawet chyba lepszy niż firma jp.
Gość napisał(a):Na tym tracku widać jaie dupy są naprwde. Znam taką jedną Zuzie co sie podobnie zachowuje i nie chciała ze mną tanczyć na imprezie klasowej. Weś żal. taka jest rzeczywistość

Gość

05-11-2010, 23:36
#18
Na tym tracku widać jaie dupy są naprwde. Znam taką jedną Zuzie co sie podobnie zachowuje i nie chciała ze mną tanczyć na imprezie klasowej. Weś żal. taka jest rzeczywistość
Gość napisał(a):gośc z ip 95.49.92.25 roz*****lił system

Gość

05-11-2010, 23:38
#19
gośc z ip 95.49.92.25 roz*****lił system
Gość napisał(a):hahaha!! buahaha!! artysta od siedmiu boleści hahaha raaaper buuahaha!! Niedorozwój tyle.

Gość

07-11-2010, 13:46
#20
hahaha!! buahaha!! artysta od siedmiu boleści hahaha raaaper buuahaha!! Niedorozwój tyle.

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów