Mocne i słabe strony

Założony przez Administrator
strony: 1 2 3 dalej
Administrator napisał(a):Od niedawna istnieje eOstroleka.plJest to już kolejny serwis naszego miasta i dlatego nie udaje się nam uniknąć porównań i ocen.Zespołowi eOstroleka zależy na tym, abyście oceniali nasz serwis, pokazywali jego mocne i słabe strony. Jak oceniacie nasz serwis, co jest wykonane dobrze, a co wymaga poprawek?Tomek TeOstroleka.pl

Administrator

Wpisów: 42
12-03-2006, 21:44
#1
Od niedawna istnieje eOstroleka.plJest to już kolejny serwis naszego miasta i dlatego nie udaje się nam uniknąć porównań i ocen.Zespołowi eOstroleka zależy na tym, abyście oceniali nasz serwis, pokazywali jego mocne i słabe strony. Jak oceniacie nasz serwis, co jest wykonane dobrze, a co wymaga poprawek?Tomek TeOstroleka.pl
Gość napisał(a):kontakt wymaga poprawek, wysłałem coś, narazie bez odpowiedzi :Dwebsite mi sie podoba, pozdrawiam.

Gość

12-03-2006, 22:28
#2
kontakt wymaga poprawek, wysłałem coś, narazie bez odpowiedzi :Dwebsite mi sie podoba, pozdrawiam.
Administrator napisał(a):Staramy się odpowiedać jak najszybciej. Jeżeli to dotyczy Katalogu Firm i Instytucji staram się szybko reagować na wszelkie zgłoszenia i uwagi, poprawiać dane itd.Jeżeli wysłana do nas informacja dotyczy czegoś, czego wykonanie natychmiastowe nie jest możliwe - tym bardziej, że jest weekend - to odpowiemy w najszybszym czasie. Proszę o cierpliwość.Wiele razy mialem okazje pisać do innych serwisów w różnych sprawach i musimy chyba uznać jedną prawdę - nie są to media (serwisy w internecie), które odpowiadają natychmiast. U nas zawsze jest możliwy kontakt telefoniczny - jeżeli sprawa tego wymaga.Pozdrawiam, wszystkiego dobrego.Tomasz TeOstroleka.pl

Administrator

Wpisów: 42
12-03-2006, 23:06
#3
Staramy się odpowiedać jak najszybciej. Jeżeli to dotyczy Katalogu Firm i Instytucji staram się szybko reagować na wszelkie zgłoszenia i uwagi, poprawiać dane itd.Jeżeli wysłana do nas informacja dotyczy czegoś, czego wykonanie natychmiastowe nie jest możliwe - tym bardziej, że jest weekend - to odpowiemy w najszybszym czasie. Proszę o cierpliwość.Wiele razy mialem okazje pisać do innych serwisów w różnych sprawach i musimy chyba uznać jedną prawdę - nie są to media (serwisy w internecie), które odpowiadają natychmiast. U nas zawsze jest możliwy kontakt telefoniczny - jeżeli sprawa tego wymaga.Pozdrawiam, wszystkiego dobrego.Tomasz TeOstroleka.pl
Gość napisał(a):chodzi tylko o propozycje pomocy przy redogawaniu informatora {usmiech} {mruga}

Gość

13-03-2006, 11:36
#4
chodzi tylko o propozycje pomocy przy redogawaniu informatora {usmiech} {mruga}
Gość napisał(a):najsłabszą częścią serwisu jest zdecydowanie logo, ale to szczegół... kwestia gustu...sympatycznie wygląda pod względem graficznym i menu jest dość intuicyjne... niestety strona główna nie jest od razu czytelna... (to chyba problem każdego serwisu o dowolnej tematyce)powinny być bardziej widoczne nowe informacje na stronie głównejdział o Ostrołęce powinien się bardziej rozwinąć... ciekawe miejsca, historia, itp. pod względem redakcyjnym, a nie suchych informacjibrak kalendarium wydarzeńżyczę powodzenia

Gość

13-03-2006, 23:21
#5
najsłabszą częścią serwisu jest zdecydowanie logo, ale to szczegół... kwestia gustu...sympatycznie wygląda pod względem graficznym i menu jest dość intuicyjne... niestety strona główna nie jest od razu czytelna... (to chyba problem każdego serwisu o dowolnej tematyce)powinny być bardziej widoczne nowe informacje na stronie głównejdział o Ostrołęce powinien się bardziej rozwinąć... ciekawe miejsca, historia, itp. pod względem redakcyjnym, a nie suchych informacjibrak kalendarium wydarzeńżyczę powodzenia
Gość napisał(a):widziałem plakaty na mieście {tak}chyba jeszcze żaden serwis tak się nie reklamowałstronka bardzo fajna{ok}

Gość

14-03-2006, 16:58
#6
widziałem plakaty na mieście {tak}chyba jeszcze żaden serwis tak się nie reklamowałstronka bardzo fajna{ok}
sabsysia napisał(a):Hmmm... szkoda, że tak szybko się zmieniają wiadomości dnia na głównej stronie i potem trzeba ich szukać. Może zrobić więcej miejsca żeby, chociaż się zmieściły 3-4 {?}

sabsysia

Wpisów: 19
Dołączył: 07.03.2006
20-03-2006, 15:43
#7
Hmmm... szkoda, że tak szybko się zmieniają wiadomości dnia na głównej stronie i potem trzeba ich szukać. Może zrobić więcej miejsca żeby, chociaż się zmieściły 3-4 {?}
Administrator napisał(a):Na stronie głównej oprócz skrótu ostatniej "[b]wiadomości dnia[/b]", są jeszcze poniżej następne 7 nagłówków ostatnich wiadomości.Marcin Ł.Serwis eOstroleka.pl

Administrator

Wpisów: 42
20-03-2006, 16:06
#8
Na stronie głównej oprócz skrótu ostatniej "[b]wiadomości dnia[/b]", są jeszcze poniżej następne 7 nagłówków ostatnich wiadomości.Marcin Ł.Serwis eOstroleka.pl
near napisał(a):Jak dla mnie strona jest wporzadku co nie swiadczy o tym ze nie trzeba jej udoskonalac ;)

near

Wpisów: 18
Dołączył: 10.04.2006
10-04-2006, 16:20
#9
Jak dla mnie strona jest wporzadku co nie swiadczy o tym ze nie trzeba jej udoskonalac ;)
pufty napisał(a):dobra stronka...dla mnie powinno byc jeszcze przy logowaniu opcja logowania sie automatycznie...{jezyk}

pufty

Wpisów: 7
Dołączył: 02.06.2006
02-06-2006, 20:46
#10
dobra stronka...dla mnie powinno byc jeszcze przy logowaniu opcja logowania sie automatycznie...{jezyk}
Gość napisał(a):Bardzo ładna i orginalna strona, zdecydowanie najlepszy serwis informatyczny w Ostrołęce. Uwagę przyciąga fakt, że są tu bardzo pożyteczne rzeczy, tj. baza firm w której jest już około 1000 instytucji, do tego także książka telefoniczna dzięki której można znaleźć nr tel do osoby nie tylko z Ostrołęki, ale także z całęj Polski. Szczególnie cieszy fakt, że w przeciwieństwie do innych stron "tzw informatorów" posty pisane są przez osoby pracujące przy tworzeniu witryny, a nie kopiowane z innych źródeł. Dzięki temu poznać można odczucia ich autorów a nie tylko stek wyciętych z konkurencyjnych mediów informacji. Jest to strona niezwykle potrzebana, przyjazna całej rodzinie, gdzie każdy może wejść i dowiedzieć się tego co go z pewnością zainteresuje. Od kiedy powstała witryna bardzo mnie zainspirowała. Oby tak dalej mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie jeszcze lepiej i już w krótce wasza i tak już ogromna liczba odwiedzin bo około 5000 dziennie wzrośnie do 50 tys.Pozdrawiam Jan.

Gość

05-08-2006, 11:09
#11
Bardzo ładna i orginalna strona, zdecydowanie najlepszy serwis informatyczny w Ostrołęce. Uwagę przyciąga fakt, że są tu bardzo pożyteczne rzeczy, tj. baza firm w której jest już około 1000 instytucji, do tego także książka telefoniczna dzięki której można znaleźć nr tel do osoby nie tylko z Ostrołęki, ale także z całęj Polski. Szczególnie cieszy fakt, że w przeciwieństwie do innych stron "tzw informatorów" posty pisane są przez osoby pracujące przy tworzeniu witryny, a nie kopiowane z innych źródeł. Dzięki temu poznać można odczucia ich autorów a nie tylko stek wyciętych z konkurencyjnych mediów informacji. Jest to strona niezwykle potrzebana, przyjazna całej rodzinie, gdzie każdy może wejść i dowiedzieć się tego co go z pewnością zainteresuje. Od kiedy powstała witryna bardzo mnie zainspirowała. Oby tak dalej mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie jeszcze lepiej i już w krótce wasza i tak już ogromna liczba odwiedzin bo około 5000 dziennie wzrośnie do 50 tys.Pozdrawiam Jan.
gmark napisał(a):co tu ukrywać dobrze się dzieje, że Ostrołęka ma aż tyle stronek do wyboru:) to cieszy. W porównaniu do innych portali ten się wyróżnia, i to bardzo. Jest elegancki, wszystko jest w nim uporządkowane i tak powinno być na innych stronkach;] gdzie czasem widnieje haos. Ukłony za APOLITYCZNOŚĆ, tym więcej mam nadzieje będzie Ostrołęczan odwiedzać tą stronkę. Widać, że niebraliście przykładu z tych istniejących:) Pozdrawiam i mam nadzieje, że z biegiem czasu zdobędziecie renome jak inne.{ok}

gmark

Wpisów: 3
Dołączył: 02.08.2006
17-08-2006, 08:56
#12
co tu ukrywać dobrze się dzieje, że Ostrołęka ma aż tyle stronek do wyboru:) to cieszy. W porównaniu do innych portali ten się wyróżnia, i to bardzo. Jest elegancki, wszystko jest w nim uporządkowane i tak powinno być na innych stronkach;] gdzie czasem widnieje haos. Ukłony za APOLITYCZNOŚĆ, tym więcej mam nadzieje będzie Ostrołęczan odwiedzać tą stronkę. Widać, że niebraliście przykładu z tych istniejących:) Pozdrawiam i mam nadzieje, że z biegiem czasu zdobędziecie renome jak inne.{ok}
Gość napisał(a):Z przykroacią stwierdzam, ze ekipa eOtrołeka jest nie słowna. Obiecywaliście patronat medialny schronisku w Kruszewie i nic {nie}Skończyło sie na 1 artykule.

Gość

19-08-2006, 20:58
#13
Z przykroacią stwierdzam, ze ekipa eOtrołeka jest nie słowna. Obiecywaliście patronat medialny schronisku w Kruszewie i nic {nie}Skończyło sie na 1 artykule.
Gość napisał(a):Zdecydowanie - zbyt żadko jest uaktualniana...

Gość

20-08-2006, 00:33
#14
Zdecydowanie - zbyt żadko jest uaktualniana...
Gość napisał(a):dlaczego myślisz, że zbyt żadko jest uaktualniana, co jest nieaktualnego na tej stronie?jak ja widze wszystkie serwisy ostrołęckie, a mam taką manierę że raczej odwiedzam wszystkie to tu raczej jest dobrze, serwis zbiera różne informacje z różnych mediówto prawda, że nie posuwa się do takich sytuacji jak serwis www.ostroleka.info.pl , tam widziałem dziś artykuł przeklejony z Trybuny :)no i nie jest tak jak na mojej-ostrołęce.pl gdzie jest cała masa wiadomości politycznych, które mają na celu pokazanie tego, że PO jest ok a PiS jest beja serwis oceniam bardzo pozytywnie, myślę, że jest to serwis na tyle rozubudowany że każdy coś tu znajdzie dla siebiemam też wrażenie, że z tego serwisu korzystają w większości ludzie poważni, nie młodzież w wieku 12 lat, mam wrażenie, że serwis jest właśnie dla mnie, dla kogoś kto mam 32 lata, rodzinę, potrzeby załatwiania spraw, szukania wykonawcy mebli kuchennych, itd itp.mi podoba się tu wszystko

Gość

20-08-2006, 09:53
#15
dlaczego myślisz, że zbyt żadko jest uaktualniana, co jest nieaktualnego na tej stronie?jak ja widze wszystkie serwisy ostrołęckie, a mam taką manierę że raczej odwiedzam wszystkie to tu raczej jest dobrze, serwis zbiera różne informacje z różnych mediówto prawda, że nie posuwa się do takich sytuacji jak serwis www.ostroleka.info.pl , tam widziałem dziś artykuł przeklejony z Trybuny :)no i nie jest tak jak na mojej-ostrołęce.pl gdzie jest cała masa wiadomości politycznych, które mają na celu pokazanie tego, że PO jest ok a PiS jest beja serwis oceniam bardzo pozytywnie, myślę, że jest to serwis na tyle rozubudowany że każdy coś tu znajdzie dla siebiemam też wrażenie, że z tego serwisu korzystają w większości ludzie poważni, nie młodzież w wieku 12 lat, mam wrażenie, że serwis jest właśnie dla mnie, dla kogoś kto mam 32 lata, rodzinę, potrzeby załatwiania spraw, szukania wykonawcy mebli kuchennych, itd itp.mi podoba się tu wszystko
Gość napisał(a):Tak. Jan zauważył niedawno, że wpisy są samodzielnie komponowane a nie wklejane. Ja jednak odnoszę inne wrazenie. Co prawda pojawia sie twórczośc własna , ale rzadko. Z drugiej strony,  trudno wymyślic cooś nowego oryginalnego w malym mieście. Najbardziej cieszy mnie fakt że wiadomości  nie są monotematyczne, {ok}jak to na innych ostrołeckich stronach bywa.Pozdrawiam ekipę twórczą. {mruga}

Gość

21-08-2006, 23:32
#16
Tak. Jan zauważył niedawno, że wpisy są samodzielnie komponowane a nie wklejane. Ja jednak odnoszę inne wrazenie. Co prawda pojawia sie twórczośc własna , ale rzadko. Z drugiej strony,  trudno wymyślic cooś nowego oryginalnego w malym mieście. Najbardziej cieszy mnie fakt że wiadomości  nie są monotematyczne, {ok}jak to na innych ostrołeckich stronach bywa.Pozdrawiam ekipę twórczą. {mruga}
netes napisał(a):Osobiście uważam, że powinniście wprowadzić obowiązek rejestracji na forum, gdyż w obecnej chwili po prostu można się w postach "Gości" pogubić.

netes

Wpisów: 16
Dołączył: 27.06.2006
24-08-2006, 09:03
#17
Osobiście uważam, że powinniście wprowadzić obowiązek rejestracji na forum, gdyż w obecnej chwili po prostu można się w postach "Gości" pogubić.
Evril napisał(a):  Uważam, że macie bardzo ciekawą stronę. Wszystko to jest, czego potrzebują mieszkańcy i przyjezdni. Sama będąc za granicą często zaglądałam tu, aby sprawdzić co się dzieje w rodzinnym mieście. {mruga}  Aktualności są widoczne i przejrzyste, pozwala to szybko sie rozeznać w wielu wątkach.   Wschodzące słoneczka pokazuja nam nowych mieszkańców naszego regionu a także dzieciaki naszych znajomych, a przecież musimy znać młode pokolenie.   Kamera internetowa pokazuje co się dzieje przed kupcem, a że się nieraz nie chce iść na spacer tylko po to, aby to sprawdzić czy jest jakis fajny koncert, jest przydatna.   Dużą wagę przywiazuje do histori naszego miasta. Lubię obejrzeć jakieś zdjęcia czy coś przeczytać z dawnych czasów. Sama jestem w posiadaniu dziesiątek starych zdjeć Ostrołęki.   A co jest w tym najważniejsze: macie tu wszystko poukładane i łatwo znaleźć to czego się potrzebuje. Grafika nie jest oczojebna, dzieki czemu łatwiej się wczytać. A delikatne kolory tylko uspokajają.  Życzę dalszych sukcesów w tworzeniu tej strony, mam nadzieje, że będzie można z niej korzystać przez długie lata...  {ok}

Evril

Wpisów: 10
Dołączył: 25.08.2006
25-08-2006, 19:04
#18
  Uważam, że macie bardzo ciekawą stronę. Wszystko to jest, czego potrzebują mieszkańcy i przyjezdni. Sama będąc za granicą często zaglądałam tu, aby sprawdzić co się dzieje w rodzinnym mieście. {mruga}  Aktualności są widoczne i przejrzyste, pozwala to szybko sie rozeznać w wielu wątkach.   Wschodzące słoneczka pokazuja nam nowych mieszkańców naszego regionu a także dzieciaki naszych znajomych, a przecież musimy znać młode pokolenie.   Kamera internetowa pokazuje co się dzieje przed kupcem, a że się nieraz nie chce iść na spacer tylko po to, aby to sprawdzić czy jest jakis fajny koncert, jest przydatna.   Dużą wagę przywiazuje do histori naszego miasta. Lubię obejrzeć jakieś zdjęcia czy coś przeczytać z dawnych czasów. Sama jestem w posiadaniu dziesiątek starych zdjeć Ostrołęki.   A co jest w tym najważniejsze: macie tu wszystko poukładane i łatwo znaleźć to czego się potrzebuje. Grafika nie jest oczojebna, dzieki czemu łatwiej się wczytać. A delikatne kolory tylko uspokajają.  Życzę dalszych sukcesów w tworzeniu tej strony, mam nadzieje, że będzie można z niej korzystać przez długie lata...  {ok}
Evril napisał(a):  Uważam, że macie bardzo ciekawą stronę. Wszystko to jest, czego potrzebują mieszkańcy i przyjezdni. Sama będąc za granicą często zaglądałam tu, aby sprawdzić co się dzieje w rodzinnym mieście. {mruga}  Aktualności są widoczne i przejrzyste, pozwala to szybko sie rozeznać w wielu wątkach.   Wschodzące słoneczka pokazuja nam nowych mieszkańców naszego regionu a także dzieciaki naszych znajomych, a przecież musimy znać młode pokolenie.   Kamera internetowa pokazuje co się dzieje przed kupcem, a że się nieraz nie chce iść na spacer tylko po to, aby to sprawdzić czy jest jakis fajny koncert, jest przydatna.   Dużą wagę przywiazuje do histori naszego miasta. Lubię obejrzeć jakieś zdjęcia czy coś przeczytać z dawnych czasów. Sama jestem w posiadaniu dziesiątek starych zdjeć Ostrołęki.   A co jest w tym najważniejsze: macie tu wszystko poukładane i łatwo znaleźć to czego się potrzebuje. Grafika nie jest oczojebna, dzieki czemu łatwiej się wczytać. A delikatne kolory tylko uspokajają.  Życzę dalszych sukcesów w tworzeniu tej strony, mam nadzieje, że będzie można z niej korzystać przez długie lata...  {ok}

Evril

Wpisów: 10
Dołączył: 25.08.2006
25-08-2006, 19:05
#19
  Uważam, że macie bardzo ciekawą stronę. Wszystko to jest, czego potrzebują mieszkańcy i przyjezdni. Sama będąc za granicą często zaglądałam tu, aby sprawdzić co się dzieje w rodzinnym mieście. {mruga}  Aktualności są widoczne i przejrzyste, pozwala to szybko sie rozeznać w wielu wątkach.   Wschodzące słoneczka pokazuja nam nowych mieszkańców naszego regionu a także dzieciaki naszych znajomych, a przecież musimy znać młode pokolenie.   Kamera internetowa pokazuje co się dzieje przed kupcem, a że się nieraz nie chce iść na spacer tylko po to, aby to sprawdzić czy jest jakis fajny koncert, jest przydatna.   Dużą wagę przywiazuje do histori naszego miasta. Lubię obejrzeć jakieś zdjęcia czy coś przeczytać z dawnych czasów. Sama jestem w posiadaniu dziesiątek starych zdjeć Ostrołęki.   A co jest w tym najważniejsze: macie tu wszystko poukładane i łatwo znaleźć to czego się potrzebuje. Grafika nie jest oczojebna, dzieki czemu łatwiej się wczytać. A delikatne kolory tylko uspokajają.  Życzę dalszych sukcesów w tworzeniu tej strony, mam nadzieje, że będzie można z niej korzystać przez długie lata...  {ok}
Gość napisał(a):Mała prośba... Czy mogłaby się pojawić jakaś legenda do mapy? Bardzo rzadko bywam z Ostrołęce dlatego też mapa jest dla mnie mało czytelna...A ogólnie stronka jest naprawdę w porządku :)

Gość

20-09-2006, 01:23
#20
Mała prośba... Czy mogłaby się pojawić jakaś legenda do mapy? Bardzo rzadko bywam z Ostrołęce dlatego też mapa jest dla mnie mało czytelna...A ogólnie stronka jest naprawdę w porządku :)

strony: 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów