Mocne i słabe strony

Założony przez Administrator
strony: wstecz 1 2 3 dalej
Gość napisał(a):WitamOczywiście, właśnie pracuje nad rozbudową mapy. Mam nadzieje że to nie potrwa dłużej niż tydzień.Dziękujemy za sugestię.PozdrawiamMarcin Łuba

Gość

20-09-2006, 08:31
#1
WitamOczywiście, właśnie pracuje nad rozbudową mapy. Mam nadzieje że to nie potrwa dłużej niż tydzień.Dziękujemy za sugestię.PozdrawiamMarcin Łuba
Gość napisał(a):Dziękuję i również pozdrawiam :)

Gość

20-09-2006, 19:41
#2
Dziękuję i również pozdrawiam :)
Gość napisał(a):1. Brak kalenadarium. 2. Brak linku "więcej" na stronie głównej pod aktualnymi artykułami dnia. Mam na myśli link do spisu starszych artykułów. Wiem, że jest link "aktualności" w menu. Ale gdy przglądam spis aktualnych artykułów to pod nimi powinien pojawić się link to reszty. A tak to muszę szukać. Link "skrót wiadomości" jest mało intuicyjny. Powinien nazywać się "więcej". (czepiam się, ale tak być powinno ;)

Gość

25-09-2006, 10:56
#3
1. Brak kalenadarium. 2. Brak linku "więcej" na stronie głównej pod aktualnymi artykułami dnia. Mam na myśli link do spisu starszych artykułów. Wiem, że jest link "aktualności" w menu. Ale gdy przglądam spis aktualnych artykułów to pod nimi powinien pojawić się link to reszty. A tak to muszę szukać. Link "skrót wiadomości" jest mało intuicyjny. Powinien nazywać się "więcej". (czepiam się, ale tak być powinno ;)
Administrator napisał(a):WitamDziękuje za sugestię. Kalendarz wydarzeń jest w planach, ale nie wiem konkretnie kiedy wejdzie w życie.Jeśli chodzi o pozostałe wskazówki zostaną wprowadzone na dniach.PozdrawiamMarcin Łuba.

Administrator

Wpisów: 42
25-09-2006, 13:28
#4
WitamDziękuje za sugestię. Kalendarz wydarzeń jest w planach, ale nie wiem konkretnie kiedy wejdzie w życie.Jeśli chodzi o pozostałe wskazówki zostaną wprowadzone na dniach.PozdrawiamMarcin Łuba.
Administrator napisał(a):Proprawki, które mi zasugerowaliście zostały wprowadzone.Zapraszam do rozszerzonej wersji mapy, na której prócz legendy, można zobaczyć ważniejsze punkt w mieście.PozdrawiamMarcin Łuba

Administrator

Wpisów: 42
27-09-2006, 09:18
#5
Proprawki, które mi zasugerowaliście zostały wprowadzone.Zapraszam do rozszerzonej wersji mapy, na której prócz legendy, można zobaczyć ważniejsze punkt w mieście.PozdrawiamMarcin Łuba
Gość napisał(a):Hej czego brakuje na eOstroleka.pl , może jakieś sugestie??co chcielibyscie żeby było z co nie?

Gość

06-12-2007, 09:11
#6
Hej czego brakuje na eOstroleka.pl , może jakieś sugestie??co chcielibyscie żeby było z co nie?
Gość napisał(a):co powiecie na testy samochodowe naszych ostrołęckich tuningowców?:)

Gość

06-12-2007, 11:08
#7
co powiecie na testy samochodowe naszych ostrołęckich tuningowców?:)
Gość napisał(a):może i dobre ale nasi tuningowcy to raczej nie mają nic ciekawego oprócz ztuningowanych duzych fiatów{diabelek}

Gość

07-12-2007, 08:33
#8
może i dobre ale nasi tuningowcy to raczej nie mają nic ciekawego oprócz ztuningowanych duzych fiatów{diabelek}
Gość napisał(a):ja chetnie pokaze swoją furke i to nie jest fiat{chytry}

Gość

07-12-2007, 08:56
#9
ja chetnie pokaze swoją furke i to nie jest fiat{chytry}
Gość napisał(a):Bardzo mnie cieszy fakt że serwisy sie połączyły, ale bardzo brakuje mi tego, aby na stronie głownej było więcej newsów. Wydaje mi sie że newsy rzetelne i aktualne są tym co najbardziej przyciąga, a tutaj jest na nie niewiele miejsca i rozwinięte są tylko 4. Jeśli moznaby to zmienić to byłoby super.

Gość

03-09-2008, 23:18
#10
Bardzo mnie cieszy fakt że serwisy sie połączyły, ale bardzo brakuje mi tego, aby na stronie głownej było więcej newsów. Wydaje mi sie że newsy rzetelne i aktualne są tym co najbardziej przyciąga, a tutaj jest na nie niewiele miejsca i rozwinięte są tylko 4. Jeśli moznaby to zmienić to byłoby super.
Gość napisał(a):Musicie popracować nad imidżem, bo za dużo naćkane jest na pierwszej stonie i ciężko coś wylapać.

Gość

04-09-2008, 01:04
#11
Musicie popracować nad imidżem, bo za dużo naćkane jest na pierwszej stonie i ciężko coś wylapać.
Gość napisał(a):W logo strony jest napisane eOstrołęka.pl, ale jak wpisuję w przeglądarce [b][url=eOstrołęka.pl]eOstrołęka.pl[/url][/b] , to otwiera mi się coś innego. Musicie to naprawić, bo u konkurencji działa zarówno moja-ostroleka.pl jak i moja-ostrołęka.pl

Gość

17-10-2008, 23:42
#12
W logo strony jest napisane eOstrołęka.pl, ale jak wpisuję w przeglądarce [b][url=eOstrołęka.pl]eOstrołęka.pl[/url][/b] , to otwiera mi się coś innego. Musicie to naprawić, bo u konkurencji działa zarówno moja-ostroleka.pl jak i moja-ostrołęka.pl
Gość napisał(a):A mnie rażą śmiertelnie błędy w komentarzach do zdjęć dzieci w dziale "wschodzące słoneczka".Począwszy od błędów w nazwiskach,zjadanie liter,po błędnie napisane nazwy miejscowości- wstyd,kto to puszcza w eter w takim stanie! Z tych opisów wychodzi że niektóre dzieci mają dwoje rodziców płci męskiej lub obydwoje rodzice są płci żeńskiej! Poprawcie to bo źle to o Was świadczy.Powodzenia,E.

Gość

26-11-2008, 15:40
#13
A mnie rażą śmiertelnie błędy w komentarzach do zdjęć dzieci w dziale "wschodzące słoneczka".Począwszy od błędów w nazwiskach,zjadanie liter,po błędnie napisane nazwy miejscowości- wstyd,kto to puszcza w eter w takim stanie! Z tych opisów wychodzi że niektóre dzieci mają dwoje rodziców płci męskiej lub obydwoje rodzice są płci żeńskiej! Poprawcie to bo źle to o Was świadczy.Powodzenia,E.
Gość napisał(a):Pszemawiam do wszystkich drogich ostrołeczan ciesze śię że mamy takich dobrych żoncuw i mieszkańcuw ale oni cieszko pracujo aby mieliszmy polski chleb niech ta wypowieść beńdzie mojim uznaniem dla pracujocym w naszym mieście .

Gość

01-06-2009, 20:58
#14
Pszemawiam do wszystkich drogich ostrołeczan ciesze śię że mamy takich dobrych żoncuw i mieszkańcuw ale oni cieszko pracujo aby mieliszmy polski chleb niech ta wypowieść beńdzie mojim uznaniem dla pracujocym w naszym mieście .
Gość napisał(a):Pszemawiam do wszystkich ostrołeczan mamy w ostrołece naj wspanialszych i dobrych i pomocnych ksierzy kturzy pomagajo w polskim domach i dajo nam dobre słowo i pomoc oni so jak polska matka ktura idzie z pomoco i ratunkiem.              szczęść  borze ..                                                                              

Gość

06-06-2009, 11:51
#15
Pszemawiam do wszystkich ostrołeczan mamy w ostrołece naj wspanialszych i dobrych i pomocnych ksierzy kturzy pomagajo w polskim domach i dajo nam dobre słowo i pomoc oni so jak polska matka ktura idzie z pomoco i ratunkiem.              szczęść  borze ..                                                                              
Gość napisał(a):Pszemawiam do wszystkich ostrołeczan mamy w ostrołece naj wspanialszych i dobrych i pomocnych ksierzy kturzy pomagajo w polskim domach i dajo nam dobre słowo i pomoc oni so jak polska matka ktura idzie z pomoco i ratunkiem.              szczęść  borze ..                                                                              

Gość

06-06-2009, 11:52
#16
Pszemawiam do wszystkich ostrołeczan mamy w ostrołece naj wspanialszych i dobrych i pomocnych ksierzy kturzy pomagajo w polskim domach i dajo nam dobre słowo i pomoc oni so jak polska matka ktura idzie z pomoco i ratunkiem.              szczęść  borze ..                                                                              
Gość napisał(a):witam ,chciałabym wiedzieć jak nazywała sie wcześniej ul.ks.St.Brzóski.

Gość

14-06-2009, 12:55
#17
witam ,chciałabym wiedzieć jak nazywała sie wcześniej ul.ks.St.Brzóski.
Gość napisał(a):Na Waszej stronie bardzo podoba mi się to, że znajduję informacje o mających się odbyć wydarzeniach kulturalnych, sportowych itp. z miasta i okolic. W odróżnieniu od mojej-ostroleki nie piszecie wyłącznie o wypadkach - ogromny plus za to. Pozdrawiam

Gość

01-07-2009, 21:36
#18
Na Waszej stronie bardzo podoba mi się to, że znajduję informacje o mających się odbyć wydarzeniach kulturalnych, sportowych itp. z miasta i okolic. W odróżnieniu od mojej-ostroleki nie piszecie wyłącznie o wypadkach - ogromny plus za to. Pozdrawiam
Gość napisał(a):Moja uwaga dotyczy formy podania daty. Proszę o poprawę. Poprawnie - np. 7 lipca 2009 (7 w domysle dzien lipca).

Gość

09-07-2009, 09:21
#19
Moja uwaga dotyczy formy podania daty. Proszę o poprawę. Poprawnie - np. 7 lipca 2009 (7 w domysle dzien lipca).
Gość napisał(a):{chytry}co sądzicie na temat cenzury na eostrolece? moim zdaniem jest już przesadna na każdym kroku widać kto opłaca "redaktorów" {dobani}

Gość

09-02-2010, 18:22
#20
{chytry}co sądzicie na temat cenzury na eostrolece? moim zdaniem jest już przesadna na każdym kroku widać kto opłaca "redaktorów" {dobani}

strony: wstecz 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów