Plener ślubny-jakie miejsca polecacie?

Założony przez ka4rolcia
strony: 1 2 3 dalej
ka4rolcia napisał(a):Plener ślubny-jakie miejsca polecacie?

ka4rolcia

Wpisów: 10
Dołączył: 10.04.2008
15-01-2009, 16:32
#1
Plener ślubny-jakie miejsca polecacie?
Gość napisał(a):U Stacha za stodołą

Gość

15-01-2009, 17:46
#2
U Stacha za stodołą
Gość napisał(a):Skansen w Nowogrodzie

Gość

15-01-2009, 18:38
#3
Skansen w Nowogrodzie
Gość napisał(a):Ale ludzie macie problemy, ja też polecam u Stacha za stodołą !!!!!!!!!!!!!!

Gość

15-01-2009, 22:51
#4
Ale ludzie macie problemy, ja też polecam u Stacha za stodołą !!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):a ja to polecam u Zdziśka. Stodoła jest drzewiana, ale ładnym eternitem pokryta i Zdzisiek ma zawsze ładne, tłuste krowy. Zawsze fajniej jest mieć zwierzaka w kadrze :)

Gość

16-01-2009, 09:41
#5
a ja to polecam u Zdziśka. Stodoła jest drzewiana, ale ładnym eternitem pokryta i Zdzisiek ma zawsze ładne, tłuste krowy. Zawsze fajniej jest mieć zwierzaka w kadrze :)
Gość napisał(a):Stasiek ma lepsiejszą bo strzechą krytą!!! Stachu RULES!!!!

Gość

16-01-2009, 11:46
#6
Stasiek ma lepsiejszą bo strzechą krytą!!! Stachu RULES!!!!
straganik napisał(a):- na fortach (klasyka)- na torach kolejowych (klasyka)- na moście (dość modne)- nad rzeką- plac Bema (dość modne)- w skansenie w Nowogrodzie, Kadzidle (jakieś opłaty)- pałac w Szczawinie (duży koszt)- las- łąka- inwencja własna- inwencja fotografa

straganik

Wpisów: 13
Dołączył: 16.01.2009
16-01-2009, 15:28
#7
- na fortach (klasyka)- na torach kolejowych (klasyka)- na moście (dość modne)- nad rzeką- plac Bema (dość modne)- w skansenie w Nowogrodzie, Kadzidle (jakieś opłaty)- pałac w Szczawinie (duży koszt)- las- łąka- inwencja własna- inwencja fotografa
Gość napisał(a):moja inwencja jest najlepsza bo jest superstodoła Zdziśka wygrywa w konkursie

Gość

16-01-2009, 17:26
#8
moja inwencja jest najlepsza bo jest superstodoła Zdziśka wygrywa w konkursie
straganik napisał(a):No to w lato nowożeńcy będą pchać sie do Zdziśka i powstanie nowa moda na zdjęcia plenerowe. Będzie szał tak jak z mostem kolejowym.

straganik

Wpisów: 13
Dołączył: 16.01.2009
17-01-2009, 11:12
#9
No to w lato nowożeńcy będą pchać sie do Zdziśka i powstanie nowa moda na zdjęcia plenerowe. Będzie szał tak jak z mostem kolejowym.
Gość napisał(a):A TY Zdzicho-zaszyj sie do tej stodoly to cie krowy zjedza bo czubek z ciebie i niewiem co robisz na tej stronie-bo meza to z ciebie napewno nie bedzie ale baran tak

Gość

08-02-2009, 21:28
#10
A TY Zdzicho-zaszyj sie do tej stodoly to cie krowy zjedza bo czubek z ciebie i niewiem co robisz na tej stronie-bo meza to z ciebie napewno nie bedzie ale baran tak
Gość napisał(a):A TY Zdzicho-zaszyj sie do tej stodoly to cie krowy zjedza bo czubek z ciebie i niewiem co robisz na tej stronie-bo meza to z ciebie napewno nie bedzie ale baran tak

Gość

08-02-2009, 21:47
#11
A TY Zdzicho-zaszyj sie do tej stodoly to cie krowy zjedza bo czubek z ciebie i niewiem co robisz na tej stronie-bo meza to z ciebie napewno nie bedzie ale baran tak
Gość napisał(a):Jesteście beznadziejni. Może ktoś szuka ciekawszych miejsc do ambitniejszych i  oryginalnych zdjęć.A tym co będą robili sesję u Stacha za stodołą proponuje założyć także worek po kartoflach to będzie się dobrze komponowało! Może jak popytacie na forum to i ktoś traktor lub pług wam pożyczy{diabelek}

Gość

14-02-2009, 15:16
#12
Jesteście beznadziejni. Może ktoś szuka ciekawszych miejsc do ambitniejszych i  oryginalnych zdjęć.A tym co będą robili sesję u Stacha za stodołą proponuje założyć także worek po kartoflach to będzie się dobrze komponowało! Może jak popytacie na forum to i ktoś traktor lub pług wam pożyczy{diabelek}
Gość napisał(a):Zdzichu to musi być fajny materiał na męza ,ma już kobite czy nie?

Gość

14-02-2009, 15:32
#13
Zdzichu to musi być fajny materiał na męza ,ma już kobite czy nie?
Gość napisał(a):tak naprawdę fajne zdjęcia można zrobić wszędzie. wszystko zależy od fotografa i od tego jaki kontakt ma z parą, od tego co może im zaproponować. Ważna jest oprócz samego miejsca pomysł na sesję- jakaś myśl przewodnia, ewentualnie akcesoria, sposób fotografowania, sposób obróbki i podania efektu finalnego, oraz co moim zdaniem najważniejsze emocje- to one tworzą klimat i są nośnikiem wspomnień na następne lata. Większość fotografujących ustawia parę twarzami do obiektywu, wali lampą(bojąc się lub nie umiejąc poradzić sobie ze światłem naturalnym) i wykorzystuje swoje pięć pomysłów na ustawienia-buziak w kolano w ucho, rękę i wspólny podskok :) fajne zdjęcia można zrobić przedwojennym aparatem w piwnicy przy oknie ale niewielu to potrafi...pozdrawiam wszystkich fotografujących życząc wielu udanych sesji i zadowolonych opar, oraz wszystkich narzeczonych życząc aby ich zdjęcia były niepowtarzalne i cieszyły przez lata :)))

Gość

14-02-2009, 19:16
#14
tak naprawdę fajne zdjęcia można zrobić wszędzie. wszystko zależy od fotografa i od tego jaki kontakt ma z parą, od tego co może im zaproponować. Ważna jest oprócz samego miejsca pomysł na sesję- jakaś myśl przewodnia, ewentualnie akcesoria, sposób fotografowania, sposób obróbki i podania efektu finalnego, oraz co moim zdaniem najważniejsze emocje- to one tworzą klimat i są nośnikiem wspomnień na następne lata. Większość fotografujących ustawia parę twarzami do obiektywu, wali lampą(bojąc się lub nie umiejąc poradzić sobie ze światłem naturalnym) i wykorzystuje swoje pięć pomysłów na ustawienia-buziak w kolano w ucho, rękę i wspólny podskok :) fajne zdjęcia można zrobić przedwojennym aparatem w piwnicy przy oknie ale niewielu to potrafi...pozdrawiam wszystkich fotografujących życząc wielu udanych sesji i zadowolonych opar, oraz wszystkich narzeczonych życząc aby ich zdjęcia były niepowtarzalne i cieszyły przez lata :)))
Gość napisał(a):polecam Zielony Zakątek{ok}  (opłata)

Gość

14-02-2009, 22:25
#15
polecam Zielony Zakątek{ok}  (opłata)
Gość napisał(a):zielony zakątek - nie ma tam dużo możliwości a liczą prawie tak jak za szczawin - moim zdaniem dużo za dużo...

Gość

14-02-2009, 23:14
#16
zielony zakątek - nie ma tam dużo możliwości a liczą prawie tak jak za szczawin - moim zdaniem dużo za dużo...
Gość napisał(a):Mały ryneczek polecam{mruga}

Gość

15-02-2009, 11:41
#17
Mały ryneczek polecam{mruga}
Gość napisał(a):A jaki jest koszt plenerku w Szczawinie?

Gość

15-02-2009, 12:54
#18
A jaki jest koszt plenerku w Szczawinie?
Gość napisał(a):w tamtym roku 250, jak w tym jeszcze nie wiadomo

Gość

15-02-2009, 18:17
#19
w tamtym roku 250, jak w tym jeszcze nie wiadomo
Gość napisał(a):na fortach , na moście i na torach kolejowych to menelskie zdjęcia ,ale plener ja cię kręcę.  na podwórku pięknym jest najlepszy plener{chytry}

Gość

15-02-2009, 22:51
#20
na fortach , na moście i na torach kolejowych to menelskie zdjęcia ,ale plener ja cię kręcę.  na podwórku pięknym jest najlepszy plener{chytry}

strony: 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów