Plener ślubny-jakie miejsca polecacie?

Założony przez ka4rolcia
strony: wstecz 1 2 3 dalej
Gość napisał(a):Brałam ślub w sierpniu 2007r. sesje zdjęciowo mieliśmy nad rzeką , w Szczawinie koszt (wtedy ) 200 ale opłacało się zdjęcia były super no i jeszcze ku zaskoczeniu wszystkich na dachu 2 wieżowca od PKS było super i zabawnie musicie trafić na dobrą pogodę i zachód słońca trzeba się śpieszyć. Polecam wszystkie miejsca a i jeszcze coś wszędzie ciągajcie ze sobą kamerzystę :)fajne ujęcia są potem. POZDRAWIAM.

Gość

22-02-2009, 19:44
#1
Brałam ślub w sierpniu 2007r. sesje zdjęciowo mieliśmy nad rzeką , w Szczawinie koszt (wtedy ) 200 ale opłacało się zdjęcia były super no i jeszcze ku zaskoczeniu wszystkich na dachu 2 wieżowca od PKS było super i zabawnie musicie trafić na dobrą pogodę i zachód słońca trzeba się śpieszyć. Polecam wszystkie miejsca a i jeszcze coś wszędzie ciągajcie ze sobą kamerzystę :)fajne ujęcia są potem. POZDRAWIAM.
Gość napisał(a):W Szczawinie na dzień dzisiejszy cena 250zł

Gość

25-02-2009, 17:58
#2
W Szczawinie na dzień dzisiejszy cena 250zł
Gość napisał(a):SZCZAWIN jest piękny!!!!

Gość

25-02-2009, 21:31
#3
SZCZAWIN jest piękny!!!!
Gość napisał(a):a ja proponuje jakis stary opuszczony budynek, fabryka itp. tam klimat jest niepowtarzalny o ile fotograf dobrze to ujmie :) pozdrawiam

Gość

26-02-2009, 17:35
#4
a ja proponuje jakis stary opuszczony budynek, fabryka itp. tam klimat jest niepowtarzalny o ile fotograf dobrze to ujmie :) pozdrawiam
Gość napisał(a):Mi też się podobają takie zdjęcia, ale , gdzie można znaleźć taki obiekt w Ostrołęce?

Gość

27-02-2009, 17:49
#5
Mi też się podobają takie zdjęcia, ale , gdzie można znaleźć taki obiekt w Ostrołęce?
Gość napisał(a):[quote=]a ja proponuje jakis stary opuszczony budynek, fabryka itp. tam klimat jest niepowtarzalny o ile fotograf dobrze to ujmie :) pozdrawiam[/quote]Klimat niepowtarzalny, a jakie emocje! Może na przykład zawalić się podłoga pod Młodymi albo spaść im coś na głowę! Zastrzyk adrenaliny zapewniony!To jest dobry pomysł pod warunkiem, że do takiego obiektu można wejść bez kasku ochronnego.{usmiech}

Gość

28-02-2009, 11:33
#6
[quote=]a ja proponuje jakis stary opuszczony budynek, fabryka itp. tam klimat jest niepowtarzalny o ile fotograf dobrze to ujmie :) pozdrawiam[/quote]Klimat niepowtarzalny, a jakie emocje! Może na przykład zawalić się podłoga pod Młodymi albo spaść im coś na głowę! Zastrzyk adrenaliny zapewniony!To jest dobry pomysł pod warunkiem, że do takiego obiektu można wejść bez kasku ochronnego.{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=straganik]- na fortach (klasyka)- na torach kolejowych (klasyka)- na moście (dość modne)- nad rzeką- plac Bema (dość modne)- w skansenie w Nowogrodzie, Kadzidle (jakieś opłaty)- pałac w Szczawinie (duży koszt)- las- łąka- inwencja własna- inwencja fotografa[/quote]

Gość

06-03-2009, 09:51
#7
[quote=straganik]- na fortach (klasyka)- na torach kolejowych (klasyka)- na moście (dość modne)- nad rzeką- plac Bema (dość modne)- w skansenie w Nowogrodzie, Kadzidle (jakieś opłaty)- pałac w Szczawinie (duży koszt)- las- łąka- inwencja własna- inwencja fotografa[/quote]
Gość napisał(a):Moze jeszcze ktos ma jakies ciekawe pomysły na plener?

Gość

24-06-2009, 14:25
#8
Moze jeszcze ktos ma jakies ciekawe pomysły na plener?
Gość napisał(a):a może tak sami coś wymyślicie{co} każda para jest inna i co innego się podoba, ale najlepiej jak wszystkie rzucą sie na most kolejowy albo na forty{nie}{nie}{nie}{nie}{nie} bo koleżanka tak miała i fajne były zdjęcia{diabelek}nie ma to jak indywidualność{ok}

Gość

24-06-2009, 15:51
#9
a może tak sami coś wymyślicie{co} każda para jest inna i co innego się podoba, ale najlepiej jak wszystkie rzucą sie na most kolejowy albo na forty{nie}{nie}{nie}{nie}{nie} bo koleżanka tak miała i fajne były zdjęcia{diabelek}nie ma to jak indywidualność{ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość]w tamtym roku 250, jak w tym jeszcze nie wiadomo[/quote]teraz 300 !!tej Pani się juz w glowie przewraca. moim zdaniem wizyta tam, jest warta co najwyzej 50-100 pln

Gość

25-06-2009, 22:12
#10
[quote=Gość]w tamtym roku 250, jak w tym jeszcze nie wiadomo[/quote]teraz 300 !!tej Pani się juz w glowie przewraca. moim zdaniem wizyta tam, jest warta co najwyzej 50-100 pln
Gość napisał(a):ja propnuje cmentarz tam same plusy sa{diabelek}

Gość

27-06-2009, 19:30
#11
ja propnuje cmentarz tam same plusy sa{diabelek}
Gość napisał(a):ja propnuje cmentarz tam same plusy sa{diabelek}

Gość

27-06-2009, 19:30
#12
ja propnuje cmentarz tam same plusy sa{diabelek}
Gość napisał(a):moja kolezanka miała kolo Ostoji ja mysle robić nad rzeczką i wieczorkiem przed salą Arkadia bo mam tam wesele lub na Bema albo na podwórku u zanjomych super zdjecia mogą być i mało kto takie bedzie miał

Gość

28-06-2009, 19:48
#13
moja kolezanka miała kolo Ostoji ja mysle robić nad rzeczką i wieczorkiem przed salą Arkadia bo mam tam wesele lub na Bema albo na podwórku u zanjomych super zdjecia mogą być i mało kto takie bedzie miał
Gość napisał(a):moja kolezanka miała kolo Ostoji ja mysle robić nad rzeczką i wieczorkiem przed salą Arkadia bo mam tam wesele lub na Bema albo na podwórku u zanjomych super zdjecia mogą być i mało kto takie bedzie miał

Gość

28-06-2009, 19:48
#14
moja kolezanka miała kolo Ostoji ja mysle robić nad rzeczką i wieczorkiem przed salą Arkadia bo mam tam wesele lub na Bema albo na podwórku u zanjomych super zdjecia mogą być i mało kto takie bedzie miał
Gość napisał(a):W laskowcu do takich zdjęć można wynająć miejsce za 50zł + butelka wódki weselnej, jest to teren prywatny nad rzeczką, właściciele dbają o estetykę, do sesji dołaczają szampana

Gość

18-06-2010, 19:57
#15
W laskowcu do takich zdjęć można wynająć miejsce za 50zł + butelka wódki weselnej, jest to teren prywatny nad rzeczką, właściciele dbają o estetykę, do sesji dołaczają szampana
Gość napisał(a):W laskowcu do takich zdjęć można wynająć miejsce za 50zł + butelka wódki weselnej, jest to teren prywatny nad rzeczką, właściciele dbają o estetykę, do sesji dołaczają szampana

Gość

18-06-2010, 19:58
#16
W laskowcu do takich zdjęć można wynająć miejsce za 50zł + butelka wódki weselnej, jest to teren prywatny nad rzeczką, właściciele dbają o estetykę, do sesji dołaczają szampana
Gość napisał(a):ja polecam jakiś stary młyn, ewentualnie zdjęcia w samolocie na lotnisku w Przasnyszu, albo stara cukiernia w Krasnem,albo Krasnosielcu(nie pamiętam dokładnie). Myślę, że miejsca godne uwagi.Pozdrawiam:)

Gość

25-06-2010, 14:40
#17
ja polecam jakiś stary młyn, ewentualnie zdjęcia w samolocie na lotnisku w Przasnyszu, albo stara cukiernia w Krasnem,albo Krasnosielcu(nie pamiętam dokładnie). Myślę, że miejsca godne uwagi.Pozdrawiam:)
Gość napisał(a):Na końskim ryneczku{ok} rewelacja{ok}

Gość

25-06-2010, 18:11
#18
Na końskim ryneczku{ok} rewelacja{ok}
Gość napisał(a):polecam plener oczyszczalnia, kąpiel dołączają gratis

Gość

26-06-2010, 15:32
#19
polecam plener oczyszczalnia, kąpiel dołączają gratis
Gość napisał(a):Polecam Drozdowo.... {usmiech}

Gość

26-06-2010, 16:01
#20
Polecam Drozdowo.... {usmiech}

strony: wstecz 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów