Gdzie w Ostrołęce wybrać się na dobrą i romantyczną kolację?!?!?!?!?!

Założony przez Gość
strony: 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):Czy istnieje w Ostrołęce jakieś miejsce na poziomie, w którym w miłej atmosferze, można zjeść romantyczną kolację z ukochaną osobą.. gdzie w tle gra delikatna muzyka..kelner podaje dobre potrawy a wystrój lokalu jest stonowany i spokojny a zarazem interesujący? coś jak"Kafeteria" (szkoda że tam nie można zjeść jakiegoś gorącego posiłku)<-- zaznaczam że nie jestem powiązana w żaden sposób z tym lokalem.. ani nie chce robić reklamy jego właścicielom.. po prostu odpowiada mi klimat tam panujący i brakuje mi czegoś tego typu z możliwością spożycia dobrego jedzenia:) Czy może ktoś mi coś polecić, bo nie znam wszystkich miejsc w Ostrołęce? Z góry dziękuję i pozdrawiam!{tak}

Gość

20-11-2008, 11:36
#1
Czy istnieje w Ostrołęce jakieś miejsce na poziomie, w którym w miłej atmosferze, można zjeść romantyczną kolację z ukochaną osobą.. gdzie w tle gra delikatna muzyka..kelner podaje dobre potrawy a wystrój lokalu jest stonowany i spokojny a zarazem interesujący? coś jak"Kafeteria" (szkoda że tam nie można zjeść jakiegoś gorącego posiłku)<-- zaznaczam że nie jestem powiązana w żaden sposób z tym lokalem.. ani nie chce robić reklamy jego właścicielom.. po prostu odpowiada mi klimat tam panujący i brakuje mi czegoś tego typu z możliwością spożycia dobrego jedzenia:) Czy może ktoś mi coś polecić, bo nie znam wszystkich miejsc w Ostrołęce? Z góry dziękuję i pozdrawiam!{tak}
Gość napisał(a):Sajgon na Hallera oferuję wszystkie wyżej wymienione punkty. Poważnie mówiąc to chyba tylko Marco Polo ma coś z romantyczności. Targor Truck oferuję też świetny klimat, no ale bardziej dla automaniaków jak romantyków.

Gość

20-11-2008, 12:16
#2
Sajgon na Hallera oferuję wszystkie wyżej wymienione punkty. Poważnie mówiąc to chyba tylko Marco Polo ma coś z romantyczności. Targor Truck oferuję też świetny klimat, no ale bardziej dla automaniaków jak romantyków.
Gość napisał(a):ja tez nie polecam Marco Polo.. nie ciekawa obsługa.. i mocno przereklamowany.. Sam jestem ciekawy gdzie zabrać dziewczynę by się odchamić.. i nie wiem {smutny}{co}

Gość

20-11-2008, 19:15
#3
ja tez nie polecam Marco Polo.. nie ciekawa obsługa.. i mocno przereklamowany.. Sam jestem ciekawy gdzie zabrać dziewczynę by się odchamić.. i nie wiem {smutny}{co}
Gość napisał(a):Też czegoś szukam. I nie chce znowu słuchać narzekań jak na innych tematach. Proszę podawajcie tylko pozytywne opinie.

Gość

20-11-2008, 19:40
#4
Też czegoś szukam. I nie chce znowu słuchać narzekań jak na innych tematach. Proszę podawajcie tylko pozytywne opinie.
Gość napisał(a):Nie ma w Oce restauracji na poziomie. Tyle na temat.Jeżeli chodzi o "nierestauracje" to knajpka na Hallera - Art Caffe (póki co u mnie ma same plusy) i Targor Track (super jedzenie i ciekawy wystrój).

Gość

21-11-2008, 12:31
#5
Nie ma w Oce restauracji na poziomie. Tyle na temat.Jeżeli chodzi o "nierestauracje" to knajpka na Hallera - Art Caffe (póki co u mnie ma same plusy) i Targor Track (super jedzenie i ciekawy wystrój).
Gość napisał(a):Hmm.. to może zamiast kłócić się o te śmieszne galerie które i tak nic nowego do Ostrołęki nie wniosą poza sporami.. ktoś powinien otworzyć właśnie restaurację na poziomie..słyszałam tez gdzieś ze w ART Cafe maja wprowadzić jakieś dania.. czy to prawda?{co}

Gość

21-11-2008, 12:40
#6
Hmm.. to może zamiast kłócić się o te śmieszne galerie które i tak nic nowego do Ostrołęki nie wniosą poza sporami.. ktoś powinien otworzyć właśnie restaurację na poziomie..słyszałam tez gdzieś ze w ART Cafe maja wprowadzić jakieś dania.. czy to prawda?{co}
Gość napisał(a):napisałem że tez nie polecam marco polo bo ktoś wcześniej wypowiedział się, że to jedyne takie miejscepodsumować chyba to trzeba dokładnie tak: nie ma takich miejsc

Gość

21-11-2008, 13:37
#7
napisałem że tez nie polecam marco polo bo ktoś wcześniej wypowiedział się, że to jedyne takie miejscepodsumować chyba to trzeba dokładnie tak: nie ma takich miejsc
Gość napisał(a):a restauracja Nad Narwią???{ok}{dobani}{?}

Gość

22-11-2008, 17:33
#8
a restauracja Nad Narwią???{ok}{dobani}{?}
Gość napisał(a):Tylko nie tam {gafa} Obrzydliwe frytki krojone z ziemniaków, surówka z przed dwóch dni chyba i obsługa rodem z PRLu. Do tego brudno i w toaletach brak papieru toaletowego o wulgarnym kelnerze nie wspomnę{dobani}

Gość

22-11-2008, 23:10
#9
Tylko nie tam {gafa} Obrzydliwe frytki krojone z ziemniaków, surówka z przed dwóch dni chyba i obsługa rodem z PRLu. Do tego brudno i w toaletach brak papieru toaletowego o wulgarnym kelnerze nie wspomnę{dobani}
Gość napisał(a):Cafeterie polecam:)

Gość

22-11-2008, 23:59
#10
Cafeterie polecam:)
Gość napisał(a):Ups,nie przeczytam do konca postu,przepraszam,pozdrawiam.

Gość

23-11-2008, 00:01
#11
Ups,nie przeczytam do konca postu,przepraszam,pozdrawiam.
Gość napisał(a):Ja polecam kugiel na bursztynowej mila obsluga zaj****te jedzenie moze procz pizzy

Gość

23-11-2008, 12:20
#12
Ja polecam kugiel na bursztynowej mila obsluga zaj****te jedzenie moze procz pizzy
Gość napisał(a):A HUBUS -powinien być spoko, nie byłem na jedzeniu, ale wystrój maja na poziomie i obsługę tez.

Gość

23-11-2008, 18:34
#13
A HUBUS -powinien być spoko, nie byłem na jedzeniu, ale wystrój maja na poziomie i obsługę tez.
Gość napisał(a):hmm.. a może KWADRANS?!?! Jest w miarę blisko.. i z tego co słyszałam miła atmosfera..a jedzenie rewelacja!!! i nie jest drogo!

Gość

24-11-2008, 15:55
#14
hmm.. a może KWADRANS?!?! Jest w miarę blisko.. i z tego co słyszałam miła atmosfera..a jedzenie rewelacja!!! i nie jest drogo!
Gość napisał(a):No to zaczęło się ......wlościciele Kwadransu i hubusa już listę podpisali...

Gość

24-11-2008, 17:05
#15
No to zaczęło się ......wlościciele Kwadransu i hubusa już listę podpisali...
Gość napisał(a):Ja zaczełem o hubusie.To jak mam napisać żeby nie być posądzonym o to że jestem właścicielem :)

Gość

24-11-2008, 17:48
#16
Ja zaczełem o hubusie.To jak mam napisać żeby nie być posądzonym o to że jestem właścicielem :)
Gość napisał(a):Gdyby mnie chłopak zabrał do restauracji o nazwie Kwadrans to chyba by była ostatnia nasza randka.Wygląd oczywiście to sprawa gustu, ale miałam okazję jeść kugla z baru Kwadrans. Potrawa ta była nie do zjedzenia. Może coś innego mają smaczne. Tego nie wiem.

Gość

24-11-2008, 19:45
#17
Gdyby mnie chłopak zabrał do restauracji o nazwie Kwadrans to chyba by była ostatnia nasza randka.Wygląd oczywiście to sprawa gustu, ale miałam okazję jeść kugla z baru Kwadrans. Potrawa ta była nie do zjedzenia. Może coś innego mają smaczne. Tego nie wiem.
Gość napisał(a):kwadrans to jedna wielka lipa, jedzenie, obsługa do bani. zdecydowanie nie polecam na żadną kolacje

Gość

24-11-2008, 20:32
#18
kwadrans to jedna wielka lipa, jedzenie, obsługa do bani. zdecydowanie nie polecam na żadną kolacje
Gość napisał(a):Cafeteria na Hallera jest super , nie ma tam jedzenia ale za to kawa herbata w różnych opcjach i atmosfera jest Ok

Gość

24-11-2008, 21:30
#19
Cafeteria na Hallera jest super , nie ma tam jedzenia ale za to kawa herbata w różnych opcjach i atmosfera jest Ok
Gość napisał(a):A ja ze znajomymi byłem właśnie w Kwadransie na obiedzie,urzeka elegancki wystroj sali/żaden tandetny przepych/,toalety lśnią czystością.Obsługa pełna klasa kelner potrafi doradzić co można zjeść ,zna kartę dań co jest ważne bo nie wszędzie tak jest .Potrawy nie za drogie ,świeze i pyszne,dekoracje potraw takie że oczami można jeść,spokojna muzyka w tle nie trzeba się przekrzykiwać.Do takiej restauracji idzie się chętnie,można zaprosić kontrahentów i nie wstydzić się że w Ostrołęce niema lokalu z klasą.To lokal na najwyższym poziomie,mam porównanie bo często chodzę do restauracji.A jak ktoś chce się przyczepić do czegoś, to wszędzie coś znajdzie.

Gość

25-11-2008, 09:07
#20
A ja ze znajomymi byłem właśnie w Kwadransie na obiedzie,urzeka elegancki wystroj sali/żaden tandetny przepych/,toalety lśnią czystością.Obsługa pełna klasa kelner potrafi doradzić co można zjeść ,zna kartę dań co jest ważne bo nie wszędzie tak jest .Potrawy nie za drogie ,świeze i pyszne,dekoracje potraw takie że oczami można jeść,spokojna muzyka w tle nie trzeba się przekrzykiwać.Do takiej restauracji idzie się chętnie,można zaprosić kontrahentów i nie wstydzić się że w Ostrołęce niema lokalu z klasą.To lokal na najwyższym poziomie,mam porównanie bo często chodzę do restauracji.A jak ktoś chce się przyczepić do czegoś, to wszędzie coś znajdzie.

strony: 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów