GYROS podkłada świnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Założony przez K@ska
strony: wstecz 1 2 3 4
Gość napisał(a):gyrosa powinni zamknąć jest to stypa

Gość

27-08-2010, 07:10
#1
gyrosa powinni zamknąć jest to stypa
Gość napisał(a):gyrosa powinni zamknąć jest to stypa

Gość

27-08-2010, 07:10
#2
gyrosa powinni zamknąć jest to stypa
Gość napisał(a):Qrcze .... tu nie ma fenomenu ... mnóstwo osób miało takie doświadczenia .... wyjmowanie mięsa z kebaba ręko itp.... i ta baba traktująca ludzi jak śmieci ... bo jej tylko $$$ w oczach  .... nie znoszę takich ludzi : /  

Gość

18-01-2011, 00:06
#3
Qrcze .... tu nie ma fenomenu ... mnóstwo osób miało takie doświadczenia .... wyjmowanie mięsa z kebaba ręko itp.... i ta baba traktująca ludzi jak śmieci ... bo jej tylko $$$ w oczach  .... nie znoszę takich ludzi : /  
Gość napisał(a):Najgorsze Kebaby w mieście !!!!!!!!!!!!!!!!!!!{dobani}

Gość

18-01-2011, 09:22
#4
Najgorsze Kebaby w mieście !!!!!!!!!!!!!!!!!!!{dobani}
Gość napisał(a):popieram,panuje tam totalny brak podejścia do klienta,na menu jest dużo rodzajów kebabów,a a gdy chcesz zamówić średniego to nie ma tylko mały i duży,to po co wprowadzać błędne menu{co}{co}{co}sama byłam świadkiem w gyrosie było 3 klientów,a pani myli kebaby{dobani}{dobani}{dobani} i ten brak szacunku do klienta,jakby jakos łachę robili,ja nie przychodze po jedzenie za darmo tylko za nie płacę,więc wymagam{!}{!}{!}{!} przy takiej obsłudze to przeniosłam sie gdzie indziej,w taki sposób gyros traci klientów,a sporo juz stracił{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}więc nie polecam{!}{!}{!}

Gość

18-01-2011, 09:39
#5
popieram,panuje tam totalny brak podejścia do klienta,na menu jest dużo rodzajów kebabów,a a gdy chcesz zamówić średniego to nie ma tylko mały i duży,to po co wprowadzać błędne menu{co}{co}{co}sama byłam świadkiem w gyrosie było 3 klientów,a pani myli kebaby{dobani}{dobani}{dobani} i ten brak szacunku do klienta,jakby jakos łachę robili,ja nie przychodze po jedzenie za darmo tylko za nie płacę,więc wymagam{!}{!}{!}{!} przy takiej obsłudze to przeniosłam sie gdzie indziej,w taki sposób gyros traci klientów,a sporo juz stracił{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}więc nie polecam{!}{!}{!}
Gość napisał(a):naleśnikarnia w kupcu.

Gość

08-02-2011, 14:21
#6
naleśnikarnia w kupcu.

strony: wstecz 1 2 3 4
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów