GYROS podkłada świnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Założony przez K@ska
strony: 1 2 3 4 dalej
K@ska napisał(a):Zdenerwowało mnie w jaki sposób obsługiwany jest klient w Gyrosie. Nie ważne czy zamówisz kebaba wieprzowego czy drobiowego i tak dostaniesz wieprzowego, mimo że płacisz za drobiowego. Panuje tam bałagan, przyjmują mnóstwo zamówień a pożniej je myla i dostajesz nie to co zamówiłeś. Taka sytuacja miała miejsce w niedzielę 12 pażdziernika. Najwyraźniej nie interesuje ich jakość obsugi ale ilość, byle tylko jak najwięcej zarobić. Zastanawia mnie również fakt, że o tej porze roku w pomieszczeniu jest mnóstwo much od których praktycznie trzeba się odganiać, powinien się tym zająć sanepid. To nie do pomyślenia żeby w lokalu gastronomicznym było tyle owadów które przenoszą różne zarazki, na samą myśl robi sie niedobrze. Jeśłi właścicielka nie zmieni podejścia do klientów może ich szybko i bezpowrotnie stracić{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}

K@ska

Wpisów: 5
Dołączył: 13.10.2008
13-10-2008, 20:12
#1
Zdenerwowało mnie w jaki sposób obsługiwany jest klient w Gyrosie. Nie ważne czy zamówisz kebaba wieprzowego czy drobiowego i tak dostaniesz wieprzowego, mimo że płacisz za drobiowego. Panuje tam bałagan, przyjmują mnóstwo zamówień a pożniej je myla i dostajesz nie to co zamówiłeś. Taka sytuacja miała miejsce w niedzielę 12 pażdziernika. Najwyraźniej nie interesuje ich jakość obsugi ale ilość, byle tylko jak najwięcej zarobić. Zastanawia mnie również fakt, że o tej porze roku w pomieszczeniu jest mnóstwo much od których praktycznie trzeba się odganiać, powinien się tym zająć sanepid. To nie do pomyślenia żeby w lokalu gastronomicznym było tyle owadów które przenoszą różne zarazki, na samą myśl robi sie niedobrze. Jeśłi właścicielka nie zmieni podejścia do klientów może ich szybko i bezpowrotnie stracić{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}
Gość napisał(a):Ja byłem tam chyba dwa razy.Dwa razy szukałem mięsa w tej zieleninie...Podziękowałem, więcej tam nie chodzę.To jest najlepszy sposób, żeby się właściciele zainteresowali - nie kupować, sprzedaż spadnie, może zaczną się zastanawiać dlaczego...

Gość

13-10-2008, 21:52
#2
Ja byłem tam chyba dwa razy.Dwa razy szukałem mięsa w tej zieleninie...Podziękowałem, więcej tam nie chodzę.To jest najlepszy sposób, żeby się właściciele zainteresowali - nie kupować, sprzedaż spadnie, może zaczną się zastanawiać dlaczego...
Gość napisał(a):Racja, zgadzam się zupełnie{!}Rzucajcie wszystkie fast foody, jedzcie salceson i pierogi z kapustą i grzybami... {mruga}

Gość

13-10-2008, 23:44
#3
Racja, zgadzam się zupełnie{!}Rzucajcie wszystkie fast foody, jedzcie salceson i pierogi z kapustą i grzybami... {mruga}
Gość napisał(a):Ja też mam jak najgorsze zdanie o tym lokalu. Byłem tam przez tzw przypadek, bo ktoś zaproponował to miejsce na spotkanie. Obsługa nie umie odpowiedzieć "dzień dobry", a dania podają niedbale. Ja akurat nie jadłem więc nie mogę powiedzieć, ale widziałem u kolegów - nic specjalnego niestety.

Gość

14-10-2008, 08:34
#4
Ja też mam jak najgorsze zdanie o tym lokalu. Byłem tam przez tzw przypadek, bo ktoś zaproponował to miejsce na spotkanie. Obsługa nie umie odpowiedzieć "dzień dobry", a dania podają niedbale. Ja akurat nie jadłem więc nie mogę powiedzieć, ale widziałem u kolegów - nic specjalnego niestety.
Gość napisał(a):Skonczcie *****lic glupoty, jak ci nie pasuje to nie jedz, ja wogle nie jadlem tego swinstwa, ale dziwie sie takim wpisom to mi nie pasuje tu maja nie dobre jedzenie, w tym a wym lokalu bylam/bylem na weselu i sie nie najadlem, a to kelner nie taki,(przeciez powinien chodzic zamna i mi nadskakiwac)  itd. nie pasuje nie chodz albo nie jedz, a nie rozpisujesz sie na forum.

Gość

16-10-2008, 15:24
#5
Skonczcie *****lic glupoty, jak ci nie pasuje to nie jedz, ja wogle nie jadlem tego swinstwa, ale dziwie sie takim wpisom to mi nie pasuje tu maja nie dobre jedzenie, w tym a wym lokalu bylam/bylem na weselu i sie nie najadlem, a to kelner nie taki,(przeciez powinien chodzic zamna i mi nadskakiwac)  itd. nie pasuje nie chodz albo nie jedz, a nie rozpisujesz sie na forum.
Gość napisał(a):popieram przedmówcę, jak mnie kebab nie pasuje bo sie raz zatrułam w pewnym lokalu to omijam wszystkie miejskie kebaby szerokim łukiem... a nie wylewam swych żali w internecie gdzie tak naprawde mozna napisac wszystko bo przecież nikt nas nie widzi, więc mozna trochę poupiększać......a swoją drogą to ludzie potrafią byc tak paskudnie marudni że szczerze współczuje wszystkim pracującym przy obsłudze klienta {zdziwko}

Gość

16-10-2008, 17:12
#6
popieram przedmówcę, jak mnie kebab nie pasuje bo sie raz zatrułam w pewnym lokalu to omijam wszystkie miejskie kebaby szerokim łukiem... a nie wylewam swych żali w internecie gdzie tak naprawde mozna napisac wszystko bo przecież nikt nas nie widzi, więc mozna trochę poupiększać......a swoją drogą to ludzie potrafią byc tak paskudnie marudni że szczerze współczuje wszystkim pracującym przy obsłudze klienta {zdziwko}
Gość napisał(a):Trzeba wyrażać swoją opinię, po to jest forum, a właściciele powinni z godnością przyjmować słowa krytyki i się mobilizować do lepszej pracy{co}

Gość

17-10-2008, 06:35
#7
Trzeba wyrażać swoją opinię, po to jest forum, a właściciele powinni z godnością przyjmować słowa krytyki i się mobilizować do lepszej pracy{co}
Gość napisał(a):W taki sposób to ja ciebie mogę też zmobilizować publicznie i napisać że za wolno biegasz z taczką na budowie, i wogle ostatnio brakuje cegieł od kąd pracujesz. Pasuje ci taka mobilizacja ?

Gość

17-10-2008, 09:22
#8
W taki sposób to ja ciebie mogę też zmobilizować publicznie i napisać że za wolno biegasz z taczką na budowie, i wogle ostatnio brakuje cegieł od kąd pracujesz. Pasuje ci taka mobilizacja ?
Gość napisał(a):Szefowa to esesman wsiada tym dziewczynom na psyche...

Gość

17-10-2008, 15:24
#9
Szefowa to esesman wsiada tym dziewczynom na psyche...
Gość napisał(a):A z ciebie kawal swini.

Gość

23-10-2008, 16:46
#10
A z ciebie kawal swini.
Gość napisał(a):Za każdym razem jak idziesz do jakiejś restauracji i cos ci nie smakuje to nie jest powód zeby od razu komuś obrabiać du..Siedż w domu i rób kanapki. Może kuje was w oczy że mają dużo pracy i może to wszystko wypisuje KONKURENCJA która musi potem wyjadać nie sprzedane resztki.

Gość

24-10-2008, 21:14
#11
Za każdym razem jak idziesz do jakiejś restauracji i cos ci nie smakuje to nie jest powód zeby od razu komuś obrabiać du..Siedż w domu i rób kanapki. Może kuje was w oczy że mają dużo pracy i może to wszystko wypisuje KONKURENCJA która musi potem wyjadać nie sprzedane resztki.
Gość napisał(a):Wszystkim krytykantom pisania na forum mówie: Jeśli wam nie pasuje ze ktoś wypisuje swoje opinie, to wyłaczcie redtube, winampa i spać,ewentualnie czytajcie sobie to co was interesuje a nie to na czym mozecie pokazać swoja presudo-mądrość.

Gość

25-10-2008, 08:42
#12
Wszystkim krytykantom pisania na forum mówie: Jeśli wam nie pasuje ze ktoś wypisuje swoje opinie, to wyłaczcie redtube, winampa i spać,ewentualnie czytajcie sobie to co was interesuje a nie to na czym mozecie pokazać swoja presudo-mądrość.
Gość napisał(a):mnie też obrzydziło zachowanie i wycieranie nosa podając gotowca na wynos{dobani}

Gość

26-10-2008, 10:35
#13
mnie też obrzydziło zachowanie i wycieranie nosa podając gotowca na wynos{dobani}
Gość napisał(a):od dawna wszyscy piszą i mówią o tym że w tym gyrosie jest brud ,syf i obrzydliwi właściciele  że nastawieni są tylko na ilość a nie jakość,nie   ma tam toalety a szefowa karze się załatwiać na końcu ulicy w krzakach ,wiedza o tym od dawna obie ostrołęckie redakcje ale nigdy nie było tam sanepidu podobno są NIETYKALNI I MOGĄ ROBIĆ CO TYLKO CHCĄ,URZĄD SKARBOWY TEZ TAM NIGDY NIE MOŻE TRAFIĆ ..N{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}IECH KTOŚ SIĘ TYM GÓWNEM WRESZCIE ZAINTERESUJE I ZAMKNIE TEN SYF I BRUD BO BIAŁA MÓWI ŻE WSZYSTKICH I WSZYSTKO W D"""""NO SANEPIDZIE DO ROBOTY!!!!!!!!

Gość

26-10-2008, 13:34
#14
od dawna wszyscy piszą i mówią o tym że w tym gyrosie jest brud ,syf i obrzydliwi właściciele  że nastawieni są tylko na ilość a nie jakość,nie   ma tam toalety a szefowa karze się załatwiać na końcu ulicy w krzakach ,wiedza o tym od dawna obie ostrołęckie redakcje ale nigdy nie było tam sanepidu podobno są NIETYKALNI I MOGĄ ROBIĆ CO TYLKO CHCĄ,URZĄD SKARBOWY TEZ TAM NIGDY NIE MOŻE TRAFIĆ ..N{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}IECH KTOŚ SIĘ TYM GÓWNEM WRESZCIE ZAINTERESUJE I ZAMKNIE TEN SYF I BRUD BO BIAŁA MÓWI ŻE WSZYSTKICH I WSZYSTKO W D"""""NO SANEPIDZIE DO ROBOTY!!!!!!!!
Gość napisał(a):A ty kur-wa konfidecie, podpierdo-lil bys wlasna matke co???

Gość

26-10-2008, 14:38
#15
A ty kur-wa konfidecie, podpierdo-lil bys wlasna matke co???
Gość napisał(a):Ja zamawiałam niedawno tam kebaby i jestem też nie zadowolona, gdyż dostarczono mi je całkiem zimne a po drugie było w nich mało mięsa a surówki co prawda smaczne ale wychodziły z bułki bo się nie mieściły tyle było nawalone. A jak dostałam się do mięsa to mięso było strasznie ŻYLASTE, że nie dało się go jeść{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}[b][color=#ff0000][/color]{ !}{!}{!}{zly}{dobani}

Gość

26-10-2008, 14:57
#16
Ja zamawiałam niedawno tam kebaby i jestem też nie zadowolona, gdyż dostarczono mi je całkiem zimne a po drugie było w nich mało mięsa a surówki co prawda smaczne ale wychodziły z bułki bo się nie mieściły tyle było nawalone. A jak dostałam się do mięsa to mięso było strasznie ŻYLASTE, że nie dało się go jeść{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}[b][color=#ff0000][/color]{ !}{!}{!}{zly}{dobani}
Gość napisał(a):[b][color=#ff0000][/color] WIĘCEJ W "GYROSIE KEBABA" NIE ZAMÓWIĘ{!}{!}{!}

Gość

26-10-2008, 14:58
#17
[b][color=#ff0000][/color] WIĘCEJ W "GYROSIE KEBABA" NIE ZAMÓWIĘ{!}{!}{!}
Gość napisał(a):[color=#ff0000][/color][size=18][/size] Ja nie narzekam na jedzenie w Gyrosie. A zawsze w każdym kebabie ktoś znajdzie [b]WADY[/b]{!}{!}Dla mnie [b]GYROS[/b] Jest COOL!!

Gość

26-10-2008, 18:04
#18
[color=#ff0000][/color][size=18][/size] Ja nie narzekam na jedzenie w Gyrosie. A zawsze w każdym kebabie ktoś znajdzie [b]WADY[/b]{!}{!}Dla mnie [b]GYROS[/b] Jest COOL!!
Gość napisał(a):Wszędzie jest tak ze jeśli za coś płacisz to wymagasz. Jak płace z a drobiowego to takiego dostane jeśli jest zimny to go zwracam, jeśli coś mi nie pasuje ochrzanie i już. Nie widze problemu. Co wy dzieci jesteście czy jak? A jeśli chodzi o kebab to gdzie znajdziecie lepszy? Ja zawsze jadam w gyrosie ale chetnie poznam wasze opinie na ten temat, może gdzieś serwują lepsze?

Gość

25-11-2008, 09:47
#19
Wszędzie jest tak ze jeśli za coś płacisz to wymagasz. Jak płace z a drobiowego to takiego dostane jeśli jest zimny to go zwracam, jeśli coś mi nie pasuje ochrzanie i już. Nie widze problemu. Co wy dzieci jesteście czy jak? A jeśli chodzi o kebab to gdzie znajdziecie lepszy? Ja zawsze jadam w gyrosie ale chetnie poznam wasze opinie na ten temat, może gdzieś serwują lepsze?
Gość napisał(a):a ja tam wolę kebaba z kupca, mmmm pyszny sos

Gość

25-11-2008, 20:24
#20
a ja tam wolę kebaba z kupca, mmmm pyszny sos

strony: 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów