DERMATOLOG

Założony przez Karczoszka
strony: 1 2 3 4 5 dalej
Karczoszka napisał(a):[b]Który z Ostrołęckich dermatologów jest godny polecenia? Ktory jest najlepszy w swoim fachu?

Karczoszka

Wpisów: 1
Dołączył: 25.08.2008
25-08-2008, 15:02
#1
[b]Który z Ostrołęckich dermatologów jest godny polecenia? Ktory jest najlepszy w swoim fachu?
Gość napisał(a):żaden, niestety{zly}

Gość

25-08-2008, 16:45
#2
żaden, niestety{zly}
Gość napisał(a):Potwierdzam, żaden{smutny} z ostrołęckich dermatologów nie jest na tyle konkretny aby go odwiedzić.

Gość

26-08-2008, 08:22
#3
Potwierdzam, żaden{smutny} z ostrołęckich dermatologów nie jest na tyle konkretny aby go odwiedzić.
Gość napisał(a):potwierdzam. {tak}Chełchowska {chytry}wypisywała mi maści płyny za okropne {zdziwko}pieniadze i sprzedawała w swoim gabinecie {gafa}kremy zioła do picia zapewniając że są świetne, gucio.....{zly}{nie}

Gość

26-08-2008, 12:53
#4
potwierdzam. {tak}Chełchowska {chytry}wypisywała mi maści płyny za okropne {zdziwko}pieniadze i sprzedawała w swoim gabinecie {gafa}kremy zioła do picia zapewniając że są świetne, gucio.....{zly}{nie}
Gość napisał(a):zgadzam sie z prZedmówcami zaden ostrołecki dermatolog nie jest godny polecenia a szczegulnie ta CHEŁCHOWSKA NAJBLIZSZY DOBRY DERMATOLOG JEST W BIAŁYMSTOKU{usmiech}

Gość

26-08-2008, 13:10
#5
zgadzam sie z prZedmówcami zaden ostrołecki dermatolog nie jest godny polecenia a szczegulnie ta CHEŁCHOWSKA NAJBLIZSZY DOBRY DERMATOLOG JEST W BIAŁYMSTOKU{usmiech}
Gość napisał(a):a mozecie podac jakies namiary chociaż internetowe na dermatologa w białymstoku?

Gość

21-09-2008, 20:21
#6
a mozecie podac jakies namiary chociaż internetowe na dermatologa w białymstoku?
prestigio napisał(a):Podobny temat: http://eostroleka.pl/forum.php?&id_t=174

prestigio

Wpisów: 6
Dołączył: 24.08.2008
21-09-2008, 21:41
#7
Gość napisał(a):co prawda to prawda, odwiedzilam dwóch dermatologów w ostrołęce i jeden gorszy od drugiego.... powiedzieli mi tyle co i sama wiedzialam

Gość

29-09-2008, 19:41
#8
co prawda to prawda, odwiedzilam dwóch dermatologów w ostrołęce i jeden gorszy od drugiego.... powiedzieli mi tyle co i sama wiedzialam
Gość napisał(a):[color=#000000][/color][size=12][/size] ja znam bardzo dobrą dermatolog. Przyjeżdża ona na weekend do Ostrołęki i zwie się Małgorzata Noll-Kaczyńska. Bardzo polecam!

Gość

30-09-2008, 00:56
#9
[color=#000000][/color][size=12][/size] ja znam bardzo dobrą dermatolog. Przyjeżdża ona na weekend do Ostrołęki i zwie się Małgorzata Noll-Kaczyńska. Bardzo polecam!
Gość napisał(a):PRZYJEŻDZA WWEEKEND GDZIE PRZYJMUJE

Gość

28-10-2008, 09:33
#10
PRZYJEŻDZA WWEEKEND GDZIE PRZYJMUJE
Gość napisał(a):z tego co wiem to w przychodni specjalistów koło starego szpitala, niedaleko biedronki, na tyłach sklepu meblowego....czy ktos mógłby to potwierdzic? podobno przyjmuje w piatki po 16...to naprawde dobry lekarz

Gość

06-11-2008, 13:01
#11
z tego co wiem to w przychodni specjalistów koło starego szpitala, niedaleko biedronki, na tyłach sklepu meblowego....czy ktos mógłby to potwierdzic? podobno przyjmuje w piatki po 16...to naprawde dobry lekarz
Gość napisał(a):może ktoś ma do tej Pani telefon?

Gość

11-11-2008, 17:11
#12
może ktoś ma do tej Pani telefon?
Gość napisał(a):na stacji podobno jset dobry jakis tam w srody przyjezda z bialegostoku podobna chwala go;p ja tam nie mam zdania dopiero po jedenj wizycie zoabczymy dalej

Gość

06-01-2009, 20:56
#13
na stacji podobno jset dobry jakis tam w srody przyjezda z bialegostoku podobna chwala go;p ja tam nie mam zdania dopiero po jedenj wizycie zoabczymy dalej
Gość napisał(a):dermatolog dobry w łomzy.nazywa sie klepacki. chyba mawet jego reklama jest na eostrolece

Gość

25-01-2009, 08:30
#14
dermatolog dobry w łomzy.nazywa sie klepacki. chyba mawet jego reklama jest na eostrolece
Gość napisał(a):Jestem  z Przasnysza i szukam dobrego dermatologa. Dowiedzialam sie o Małgorzacie Noll Kaczyńskiej ale nie znam opinii na temat umiejętności Pani Doktor. Jeśli ktoś coś wie proszę o informacje. Z góry dziękuję!!!

Gość

09-02-2009, 18:00
#15
Jestem  z Przasnysza i szukam dobrego dermatologa. Dowiedzialam sie o Małgorzacie Noll Kaczyńskiej ale nie znam opinii na temat umiejętności Pani Doktor. Jeśli ktoś coś wie proszę o informacje. Z góry dziękuję!!!
Gość napisał(a):[quote=]na stacji podobno jset dobry jakis tam w srody przyjezda z bialegostoku podobna chwala go;p ja tam nie mam zdania dopiero po jedenj wizycie zoabczymy dalej[/quote]niestety ale ten pan nie jest wystarczająco godny polecenia.... chełchowskiej nikt nie przebije {zly} ale on tez nie jest idealny.ja polecam Noll Kaczynską, dobra babka w swoim fachu. przyjmowala albo nadal przyjmuje w wawie i w oce jest na weekendy. w piatki od 18 przyjmuje na pewno. albo od 16.radze przejsc sie w miejsce wskazane przez przedmówcę (kolo szpitala) i sie umowic. jedyne rozsadne wyjscie...

Gość

09-02-2009, 20:16
#16
[quote=]na stacji podobno jset dobry jakis tam w srody przyjezda z bialegostoku podobna chwala go;p ja tam nie mam zdania dopiero po jedenj wizycie zoabczymy dalej[/quote]niestety ale ten pan nie jest wystarczająco godny polecenia.... chełchowskiej nikt nie przebije {zly} ale on tez nie jest idealny.ja polecam Noll Kaczynską, dobra babka w swoim fachu. przyjmowala albo nadal przyjmuje w wawie i w oce jest na weekendy. w piatki od 18 przyjmuje na pewno. albo od 16.radze przejsc sie w miejsce wskazane przez przedmówcę (kolo szpitala) i sie umowic. jedyne rozsadne wyjscie...
Gość napisał(a):Ja jestem jak najbardziej za panią doktor Noll Kaczyńską. Miałam trądzik i w sumie mam, wyleczyła mnie z najgorszego jego stadium i zna się na rzeczy, jeździ na przeróżne kursy i jest naprawdę bardzo dobra! Chełchowska, gdy mialam już bardzo źle z cerą to ziółka od siebie kupione kazała mi pić!!

Gość

09-02-2009, 23:52
#17
Ja jestem jak najbardziej za panią doktor Noll Kaczyńską. Miałam trądzik i w sumie mam, wyleczyła mnie z najgorszego jego stadium i zna się na rzeczy, jeździ na przeróżne kursy i jest naprawdę bardzo dobra! Chełchowska, gdy mialam już bardzo źle z cerą to ziółka od siebie kupione kazała mi pić!!
Gość napisał(a):ja też jestem zainteresowana wizytą u tej dermatolog która przyjmuje koło starego szpitala może ktoś wie konkretnie czy w każdy weekend , czy na kasę chorych czy prywatnie a może ma ktoś nr. telefonu bo tylu co ja lekarzy  odwiedziłam to przesada a doktor Chełchowsko zdecydowanie odradzam wydałam mase pieniędzy na leki które mi przepisywała i nic nie pomogło. pozdrawiam

Gość

10-02-2009, 11:37
#18
ja też jestem zainteresowana wizytą u tej dermatolog która przyjmuje koło starego szpitala może ktoś wie konkretnie czy w każdy weekend , czy na kasę chorych czy prywatnie a może ma ktoś nr. telefonu bo tylu co ja lekarzy  odwiedziłam to przesada a doktor Chełchowsko zdecydowanie odradzam wydałam mase pieniędzy na leki które mi przepisywała i nic nie pomogło. pozdrawiam
Gość napisał(a):ja korzystałem  z pomocy dermatologa w warszawie na ulicy koszykowej  tam sie znają  polecam

Gość

10-02-2009, 12:48
#19
ja korzystałem  z pomocy dermatologa w warszawie na ulicy koszykowej  tam sie znają  polecam
Gość napisał(a):chodziłam do chełchowskiej i tak jak poprzednicy mogę powiefdzieć że wydałam masę pieniędzy na leki płaciłam po 300 nawet 400 zł a efektów żadnych no i oczywiście zalecała picie swoich ziółek tzn ziółek które można u niej kupić i jakieś swoje kremy ale nigdy nie postawiła mi żadnej konkretnej diagnozy.

Gość

10-02-2009, 16:38
#20
chodziłam do chełchowskiej i tak jak poprzednicy mogę powiefdzieć że wydałam masę pieniędzy na leki płaciłam po 300 nawet 400 zł a efektów żadnych no i oczywiście zalecała picie swoich ziółek tzn ziółek które można u niej kupić i jakieś swoje kremy ale nigdy nie postawiła mi żadnej konkretnej diagnozy.

strony: 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów