zespół muzyczny SKARABEUSZ

Założony przez renata_
strony: 1 2 dalej
renata_ napisał(a):Witam,Czy ma ktos kontakt do zespołu muzycznego SKARABEUSZ, jeśli tak bardzo proszę o info.pozdrawiamRenata

renata_

Wpisów: 1
Dołączył: 28.07.2008
28-07-2008, 11:18
#1
Witam,Czy ma ktos kontakt do zespołu muzycznego SKARABEUSZ, jeśli tak bardzo proszę o info.pozdrawiamRenata
konsultant ślubny napisał(a):Oczywiście, zapraszam do obejrzenia płyt z nagraniem z wesela.

konsultant ślubny

Wpisów: 17
Dołączył: 25.05.2008
28-07-2008, 20:05
#2
Oczywiście, zapraszam do obejrzenia płyt z nagraniem z wesela.
Gość napisał(a):{diabelek}[quote=konsultant ślubny]Oczywiście, zapraszam do obejrzenia płyt z nagraniem z wesela.[/quote{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabe lek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabe lek}]

Gość

04-03-2010, 16:33
#3
{diabelek}[quote=konsultant ślubny]Oczywiście, zapraszam do obejrzenia płyt z nagraniem z wesela.[/quote{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabe lek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabe lek}]
Gość napisał(a):603050564 Jarek Skarabeusz

Gość

04-03-2010, 18:48
#4
603050564 Jarek Skarabeusz
Gość napisał(a):mam pytanie co do zespołu jak grają i bawią gości bo bardzo bym chciał ich wziąść ale tylko słyszałm że są w porzątku i nic poza tym

Gość

27-08-2010, 19:30
#5
mam pytanie co do zespołu jak grają i bawią gości bo bardzo bym chciał ich wziąść ale tylko słyszałm że są w porzątku i nic poza tym
Gość napisał(a):mam pytanie co do zespołu jak grają i bawią gości bo bardzo bym chciał ich wziąść ale tylko słyszałm że są w porzątku i nic poza tym

Gość

27-08-2010, 19:30
#6
mam pytanie co do zespołu jak grają i bawią gości bo bardzo bym chciał ich wziąść ale tylko słyszałm że są w porzątku i nic poza tym
Gość napisał(a):Są w porządku i mają szeroki repertuar. Każdy będzie zadowolony.ps. Pisze się "wziąć', a nie "wziąść"Pozdrawiam, A.P.

Gość

28-08-2010, 23:02
#7
Są w porządku i mają szeroki repertuar. Każdy będzie zadowolony.ps. Pisze się "wziąć', a nie "wziąść"Pozdrawiam, A.P.
Gość napisał(a):Są w porządku i mają szeroki repertuar. Każdy będzie zadowolony.ps. Pisze się "wziąć', a nie "wziąść"Pozdrawiam, A.P.

Gość

28-08-2010, 23:02
#8
Są w porządku i mają szeroki repertuar. Każdy będzie zadowolony.ps. Pisze się "wziąć', a nie "wziąść"Pozdrawiam, A.P.
Gość napisał(a):oni sa super.

Gość

02-09-2010, 20:43
#9
oni sa super.
Gość napisał(a):pod jakim względem są super?

Gość

15-02-2011, 14:54
#10
pod jakim względem są super?
Gość napisał(a):witam prosze o pomoc. jak teraz sie prezentuje ten zespol? Czy fajnie graja i prowadza fajne zabawy ? Czy ktos z was sie orientuje czy graja ciagle w tym samym 3 osobowym skladzie? pozdrawiam

Gość

12-07-2012, 09:26
#11
witam prosze o pomoc. jak teraz sie prezentuje ten zespol? Czy fajnie graja i prowadza fajne zabawy ? Czy ktos z was sie orientuje czy graja ciagle w tym samym 3 osobowym skladzie? pozdrawiam
Gość napisał(a):bawiłam sie na wielu weselach. grał tez zespół skarabeusz ale osobiscie polecam arion. najlepiej wypadli z pobliskich kapeli weselnyh:)

Gość

12-07-2012, 19:50
#12
bawiłam sie na wielu weselach. grał tez zespół skarabeusz ale osobiscie polecam arion. najlepiej wypadli z pobliskich kapeli weselnyh:)
Gość napisał(a):[quote=Gość]bawiłam sie na wielu weselach. grał tez zespół skarabeusz ale osobiscie polecam arion. najlepiej wypadli z pobliskich kapeli weselnyh:) [/quote]A jakie jeszcze zespoły grały tego dnia w pobliżu?

Gość

13-07-2012, 01:35
#13
[quote=Gość]bawiłam sie na wielu weselach. grał tez zespół skarabeusz ale osobiscie polecam arion. najlepiej wypadli z pobliskich kapeli weselnyh:) [/quote]A jakie jeszcze zespoły grały tego dnia w pobliżu?
Gość napisał(a):Jeżeli ktoś poleca Arion ty muszą być to właściciele  Alicji :/ Arion to żenada tak samo jak jedzenie w Alicji.

Gość

13-07-2012, 07:51
#14
Jeżeli ktoś poleca Arion ty muszą być to właściciele  Alicji :/ Arion to żenada tak samo jak jedzenie w Alicji.
Gość napisał(a):[quote=Gość]witam prosze o pomoc. jak teraz sie prezentuje ten zespol? Czy fajnie graja i prowadza fajne zabawy ? Czy ktos z was sie orientuje czy graja ciagle w tym samym 3 osobowym skladzie? pozdrawiam [/quote]Śpiewa teraz inna Pani. Pomimo tego że Natalia śpiewała o wiele ładniej to nadal polecam zespół. Mój ulubiony wokal to gitarzysta :)

Gość

13-07-2012, 07:52
#15
[quote=Gość]witam prosze o pomoc. jak teraz sie prezentuje ten zespol? Czy fajnie graja i prowadza fajne zabawy ? Czy ktos z was sie orientuje czy graja ciagle w tym samym 3 osobowym skladzie? pozdrawiam [/quote]Śpiewa teraz inna Pani. Pomimo tego że Natalia śpiewała o wiele ładniej to nadal polecam zespół. Mój ulubiony wokal to gitarzysta :)
Gość napisał(a):dzieki:)

Gość

13-07-2012, 12:47
#16
dzieki:)
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jeżeli ktoś poleca Arion ty muszą być to właściciele  Alicji :/ Arion to żenada tak samo jak jedzenie w Alicji. [/quote]na weselu w alicji nie bylam i nie mam nic wspolnego z zespołem arion. po prostu fajnie graja i mozna sie dobrze pobawic

Gość

13-07-2012, 20:25
#17
[quote=Gość]Jeżeli ktoś poleca Arion ty muszą być to właściciele  Alicji :/ Arion to żenada tak samo jak jedzenie w Alicji. [/quote]na weselu w alicji nie bylam i nie mam nic wspolnego z zespołem arion. po prostu fajnie graja i mozna sie dobrze pobawic
Gość napisał(a):{mruga}{co}{zakochany}{zakochany}{dobani}{smutny}{smutny}{sm utny}{smutny}{smutny}{smutny}{smutny}{smutny}{smutny}{smutny }{smutny}{smutny}{smutny}{smutny}{smutny}{gafa}{gafa}{gafa}{ gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{n ie}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{zakochany}{zakoc hany}{zakochany}{zakochany}{zdziwko}{zdziwko}{zdziwko}

Gość

13-07-2012, 23:23
#18
{mruga}{co}{zakochany}{zakochany}{dobani}{smutny}{smutny}{sm utny}{smutny}{smutny}{smutny}{smutny}{smutny}{smutny}{smutny }{smutny}{smutny}{smutny}{smutny}{smutny}{gafa}{gafa}{gafa}{ gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{n ie}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{zakochany}{zakoc hany}{zakochany}{zakochany}{zdziwko}{zdziwko}{zdziwko}
Gość napisał(a):Kilka razy byłam w Alicji. Nie na weselu, ale na balach ostatkowych, czy sylwestrze. Wszystko było ok. Jedzenie bez zastrzeżeń, obsługa miła, zespół ok. Nie wiem jakie ktoś może mieć zastrzeżenia.

Gość

16-07-2012, 10:57
#19
Kilka razy byłam w Alicji. Nie na weselu, ale na balach ostatkowych, czy sylwestrze. Wszystko było ok. Jedzenie bez zastrzeżeń, obsługa miła, zespół ok. Nie wiem jakie ktoś może mieć zastrzeżenia.
Gość napisał(a):Temat był o zespole Skarabeusz. Wątek odbiegł zbyt mocno od tematu bo to i jedzeniu itdWracając do Skarabeusza to fajnie grają, ale mi osobiście nie pasuje gdy brzmienie każdego utworu jest podobne. Zawsze ta sama gitara, zawsze te same "ulubione " brzmienia klawiszowca. Styl prowadzenia taki sobie. Osobiście wolałbym się bawić przy lokalnych ostrołęckich,  podobnych trzyosobowych składach zespołów takich jak np: Foton, Arion, Texonic, Medium.Jestem "Kamerzystą" i spotykam wiele kapel weselnych. Polecam ich bo grają żywiołowo, świetne wokale, dobrze się z nimi współpracuje i naprawdę dają czadu.Ostatnio w Ostrołęce gra dużo kapel z zewnątrz tzn. np. Łomży, Ciechanowa, Białegostoku itd., ale te kapele nic lepszego nie robią, a tylko biorą większą kasę za imprezę, bo dłuższy dojazd itd..Mimo wszystko każdy powinien ocenić sam czy dana kapela mu się podoba czy nie. Na temat gustów się nie dyskutuje. Ja chwalę kapele Medium, Texonic, Arion, Foton, ale mimo wszystko każdej przyszłej parze polecam kontakt z danym zespołem - ze Skarabeuszem również. Bo to co mi się może nie podobać, podobać się będzie komuś innemu.Pozdrawiam wszystkich obsługujących wesela :)

Gość

18-07-2012, 21:59
#20
Temat był o zespole Skarabeusz. Wątek odbiegł zbyt mocno od tematu bo to i jedzeniu itdWracając do Skarabeusza to fajnie grają, ale mi osobiście nie pasuje gdy brzmienie każdego utworu jest podobne. Zawsze ta sama gitara, zawsze te same "ulubione " brzmienia klawiszowca. Styl prowadzenia taki sobie. Osobiście wolałbym się bawić przy lokalnych ostrołęckich,  podobnych trzyosobowych składach zespołów takich jak np: Foton, Arion, Texonic, Medium.Jestem "Kamerzystą" i spotykam wiele kapel weselnych. Polecam ich bo grają żywiołowo, świetne wokale, dobrze się z nimi współpracuje i naprawdę dają czadu.Ostatnio w Ostrołęce gra dużo kapel z zewnątrz tzn. np. Łomży, Ciechanowa, Białegostoku itd., ale te kapele nic lepszego nie robią, a tylko biorą większą kasę za imprezę, bo dłuższy dojazd itd..Mimo wszystko każdy powinien ocenić sam czy dana kapela mu się podoba czy nie. Na temat gustów się nie dyskutuje. Ja chwalę kapele Medium, Texonic, Arion, Foton, ale mimo wszystko każdej przyszłej parze polecam kontakt z danym zespołem - ze Skarabeuszem również. Bo to co mi się może nie podobać, podobać się będzie komuś innemu.Pozdrawiam wszystkich obsługujących wesela :)

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów