zespół muzyczny SKARABEUSZ

Założony przez renata_
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):Wiadomo dla każdego co innego ja bawilem się przy ,,mamzelu,, , ,,impuls,, tez fajnie gra ten drugi z wokalistka , numerów nie mam ale pewnie w necie można znalezc

Gość

19-07-2012, 12:40
#1
Wiadomo dla każdego co innego ja bawilem się przy ,,mamzelu,, , ,,impuls,, tez fajnie gra ten drugi z wokalistka , numerów nie mam ale pewnie w necie można znalezc
Gość napisał(a):{usmiech} zespół grał u mnie na weselu i szczerze go polecam. Maja bogaty repertuar i wszystko grają na żywo. Jak czegoś nie mają to nie problem, aby sie go nauczyli. Nie ma żadnej ściemy, goście byli zadowoleni tak jak i My. W takim stopniu, że domagali się bisów. Wysoka kultura artystyczna jak i wykonania utworów pozostawia przyjemne wspomienia z tak ważnego dnia.

Gość

11-06-2013, 19:01
#2
{usmiech} zespół grał u mnie na weselu i szczerze go polecam. Maja bogaty repertuar i wszystko grają na żywo. Jak czegoś nie mają to nie problem, aby sie go nauczyli. Nie ma żadnej ściemy, goście byli zadowoleni tak jak i My. W takim stopniu, że domagali się bisów. Wysoka kultura artystyczna jak i wykonania utworów pozostawia przyjemne wspomienia z tak ważnego dnia.
Gość napisał(a):{usmiech} zespół grał u mnie na weselu i szczerze go polecam. Maja bogaty repertuar i wszystko grają na żywo. Jak czegoś nie mają to nie problem, aby sie go nauczyli. Nie ma żadnej ściemy, goście byli zadowoleni tak jak i My. W takim stopniu, że domagali się bisów. Wysoka kultura artystyczna jak i wykonania utworów pozostawia przyjemne wspomienia z tak ważnego dnia.

Gość

11-06-2013, 19:02
#3
{usmiech} zespół grał u mnie na weselu i szczerze go polecam. Maja bogaty repertuar i wszystko grają na żywo. Jak czegoś nie mają to nie problem, aby sie go nauczyli. Nie ma żadnej ściemy, goście byli zadowoleni tak jak i My. W takim stopniu, że domagali się bisów. Wysoka kultura artystyczna jak i wykonania utworów pozostawia przyjemne wspomienia z tak ważnego dnia.
Gość napisał(a):Uwielbiam ich. Nie liczę już weselna ktorych sie z nimi bawilismy. Są świetni pod każdym względem.

Gość

11-09-2013, 19:48
#4
Uwielbiam ich. Nie liczę już weselna ktorych sie z nimi bawilismy. Są świetni pod każdym względem.
Gość napisał(a):zespół Arion bawiłam się na wielu weselach kiedy grali i zawsze było fajnie!  ;)

Gość

16-09-2013, 16:52
#5
zespół Arion bawiłam się na wielu weselach kiedy grali i zawsze było fajnie!  ;)

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów