Najlepsze solarium?

Założony przez pytajnik
strony: wstecz 1 2 3 4
Gość napisał(a):Odświeżam temat {usmiech}Proszę o wasze opinie na temat najlepszego solarium w Oce.Z którego salarium korzystacie najczęściej i najchętniej?W których solariach są najatrakcyjniejsze ceny?Gdzie wg was są najlepsze lampy?Przy okazji co sądzicie o nowej solarce na centrum?

Gość

10-07-2009, 20:16
#1
Odświeżam temat {usmiech}Proszę o wasze opinie na temat najlepszego solarium w Oce.Z którego salarium korzystacie najczęściej i najchętniej?W których solariach są najatrakcyjniejsze ceny?Gdzie wg was są najlepsze lampy?Przy okazji co sądzicie o nowej solarce na centrum?
Gość napisał(a):na centrum nowe solarium to te same co w kupcu efekt słońca!!{dobani} drogo!!{dobani}nie ma jak to turboline!!!! {ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

10-07-2009, 21:25
#2
na centrum nowe solarium to te same co w kupcu efekt słońca!!{dobani} drogo!!{dobani}nie ma jak to turboline!!!! {ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):Od Efekt Słońca:Czy powinniśmy rozmawiać o cenie czy np. o skuteczności lamp..? Ceny za 1 min - 1.40 złMamy w tej chwili 2 promocje:5-te opalanie całkowicie gratis (możesz wejść nawet na 30 min ;)lub kupując conajmniej 10 minut dodatkowo "w gratisie" otrzymujesz 5 min. czyli w sumie płacąc za 10 otrzymujesz 15Posiadamy w tej chwili 2 salony:Efekt Słońcaul. Kopernika 7/31Kupiec I piętroorazEfekt Słońcaul. Sikorskiego 24/9vis-a-vis Św. FranciszkaW salonie na centrum promocje są te same, ceny jednak są nieco bardziej atrakcyjne :)Podsumowójąc: pytajmy o skuteczność lamp, obsługę klienta, czystość kabin i urządzeń opalających oraz o promocje. Czy u nas jest drogo..? Jeśli tak to zapraszamy na ulicę kilińskiego. Tam solarium jest po 50 gr...Powodzenia !!!

Gość

13-07-2009, 20:11
#3
Od Efekt Słońca:Czy powinniśmy rozmawiać o cenie czy np. o skuteczności lamp..? Ceny za 1 min - 1.40 złMamy w tej chwili 2 promocje:5-te opalanie całkowicie gratis (możesz wejść nawet na 30 min ;)lub kupując conajmniej 10 minut dodatkowo "w gratisie" otrzymujesz 5 min. czyli w sumie płacąc za 10 otrzymujesz 15Posiadamy w tej chwili 2 salony:Efekt Słońcaul. Kopernika 7/31Kupiec I piętroorazEfekt Słońcaul. Sikorskiego 24/9vis-a-vis Św. FranciszkaW salonie na centrum promocje są te same, ceny jednak są nieco bardziej atrakcyjne :)Podsumowójąc: pytajmy o skuteczność lamp, obsługę klienta, czystość kabin i urządzeń opalających oraz o promocje. Czy u nas jest drogo..? Jeśli tak to zapraszamy na ulicę kilińskiego. Tam solarium jest po 50 gr...Powodzenia !!!
Gość napisał(a):Gdzie poza Agness znajdę tubę do opalania?

Gość

24-12-2009, 00:25
#4
Gdzie poza Agness znajdę tubę do opalania?
Gość napisał(a):tuba jest np w czekoladce na hallera super solarium naprawde polecam i bardzo mila obsługa:)

Gość

24-12-2009, 21:39
#5
tuba jest np w czekoladce na hallera super solarium naprawde polecam i bardzo mila obsługa:)
Gość napisał(a):a gdzies w okolicach kupca/handlowca? ewentualnie na centrum?

Gość

27-12-2009, 12:37
#6
a gdzies w okolicach kupca/handlowca? ewentualnie na centrum?
Gość napisał(a):w galaxy sun koles podgląda! nie wiem czy nadal tam pracuje ale slyszalam ze kilka lat temu byly takie przypadki.orientuje sie ktos czy nadal tam pracuje ten zboczeniec?

Gość

27-12-2009, 19:54
#7
w galaxy sun koles podgląda! nie wiem czy nadal tam pracuje ale slyszalam ze kilka lat temu byly takie przypadki.orientuje sie ktos czy nadal tam pracuje ten zboczeniec?
Gość napisał(a):jesli chodzi blisko handlowców to tuba jest solarium Efekt Słońca w kupcu i na centrum tez oni maja tube

Gość

28-12-2009, 13:41
#8
jesli chodzi blisko handlowców to tuba jest solarium Efekt Słońca w kupcu i na centrum tez oni maja tube
Gość napisał(a):a czy w solarium w handlowcu [nie znam nazwy] jest tuba?

Gość

02-01-2010, 20:35
#9
a czy w solarium w handlowcu [nie znam nazwy] jest tuba?
Gość napisał(a):W handlowcu (Turbo line) na pierwszym i drugim piętrze są tuby , m.in Mega Sun 180 lamp  

Gość

31-05-2010, 16:05
#10
W handlowcu (Turbo line) na pierwszym i drugim piętrze są tuby , m.in Mega Sun 180 lamp  
Gość napisał(a):Nie polecam solarium na terenie ZORZY (obok rynku) zdaje sie, ze na 2 pietrze. Bylam 1 raz, pierwszy i ostatni.. ,,Profesjonalna obsluga'' doradzila mi ilosc minut - przez prawie tydzien cierpialam.. nigdy mi tak skóra nie schodziła, bylam czerwona jak burak.. Dziekuje za wskazowki Pani ktora mnie uswiadamiala, ze efekt bedzie zadowalajacy.. {zly}Polecam solarium na hallera.

Gość

01-06-2010, 09:04
#11
Nie polecam solarium na terenie ZORZY (obok rynku) zdaje sie, ze na 2 pietrze. Bylam 1 raz, pierwszy i ostatni.. ,,Profesjonalna obsluga'' doradzila mi ilosc minut - przez prawie tydzien cierpialam.. nigdy mi tak skóra nie schodziła, bylam czerwona jak burak.. Dziekuje za wskazowki Pani ktora mnie uswiadamiala, ze efekt bedzie zadowalajacy.. {zly}Polecam solarium na hallera.
Gość napisał(a):a coz opalaniem na soalrium jak się karmi piersią??słszałam że można tylko trzeba ppiersi zasłonic?? czekam na odpowiedz pozdrawiam  

Gość

01-06-2010, 12:24
#12
a coz opalaniem na soalrium jak się karmi piersią??słszałam że można tylko trzeba ppiersi zasłonic?? czekam na odpowiedz pozdrawiam  
Gość napisał(a):Mozna tylko trzeba się zasłonić. Szczerze - ja osobiście to bym nie poszła, szkoda zdrowia :)

Gość

01-06-2010, 19:01
#13
Mozna tylko trzeba się zasłonić. Szczerze - ja osobiście to bym nie poszła, szkoda zdrowia :)
Gość napisał(a):Słońce z filtrami.

Gość

10-05-2011, 14:34
#14
Słońce z filtrami.
piko napisał(a):czy ktos byl juz na solarium w nowym basenie?? co sadzicie a i co powiecie o solarium w forma5club?

piko

Wpisów: 11
Dołączył: 16.02.2011
27-05-2011, 21:55
#15
czy ktos byl juz na solarium w nowym basenie?? co sadzicie a i co powiecie o solarium w forma5club?
Gość napisał(a):zawsze jest tam najlepsze gdzie wymieniaja lampy

Gość

18-07-2011, 22:20
#16
zawsze jest tam najlepsze gdzie wymieniaja lampy
Gość napisał(a):Solarium nie zdrowy....{gafa}

Gość

20-07-2011, 09:25
#17
Solarium nie zdrowy....{gafa}
Gość napisał(a):byłam w forma 5 i jest ok

Gość

22-07-2011, 22:34
#18
byłam w forma 5 i jest ok
Gość napisał(a):

A ja ostatnio z polecenia znajomej i w sumie z ciekawości sobie na strone Tanexpert i zamówiłam balsam brązujący. I on jest jednocześnie nawilżający właśnie. O kurcze! świetny jest. Już po pierwszym użyciu ogromna różnica. A efekt opalenizny jest naprawdę mega naturalny!

Gość

20-02-2023, 12:12
#19

A ja ostatnio z polecenia znajomej i w sumie z ciekawości sobie na strone Tanexpert i zamówiłam balsam brązujący. I on jest jednocześnie nawilżający właśnie. O kurcze! świetny jest. Już po pierwszym użyciu ogromna różnica. A efekt opalenizny jest naprawdę mega naturalny!


strony: wstecz 1 2 3 4
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów