Najlepsze solarium?

Założony przez pytajnik
strony: 1 2 3 4 dalej
pytajnik napisał(a):Jakie solarium ma najlepsze lampy do opalania?Co myślicie o Czekoladce?Nie wiem gdzie iść, a chcę, by opalenizna była ładna

pytajnik

Wpisów: 2
Dołączył: 04.07.2008
04-07-2008, 13:15
#1
Jakie solarium ma najlepsze lampy do opalania?Co myślicie o Czekoladce?Nie wiem gdzie iść, a chcę, by opalenizna była ładna
Gość napisał(a):ja zawsze byłam zadowolona z solarium w handlowcu koło cafejki komputerkowej cybernet,nie pamietam nazwy tego solarium,ale maja dobre lampy i komsmetyki  do przyspiesznaia opalania. Polecam

Gość

04-07-2008, 23:29
#2
ja zawsze byłam zadowolona z solarium w handlowcu koło cafejki komputerkowej cybernet,nie pamietam nazwy tego solarium,ale maja dobre lampy i komsmetyki  do przyspiesznaia opalania. Polecam
Gość napisał(a):solara w lato...{gafa}

Gość

05-07-2008, 18:52
#3
solara w lato...{gafa}
Gość napisał(a):ja chodze do tego w kupcu naprzeciwko muzyka. jest extra. super przyspieszacze w mniare tanie. a czekoladka taka sobie. ale za pierwszym razem radze wejsc na slabsza lampe na ok 5-7 min. :) polecam{usmiech}{mruga}

Gość

06-07-2008, 12:08
#4
ja chodze do tego w kupcu naprzeciwko muzyka. jest extra. super przyspieszacze w mniare tanie. a czekoladka taka sobie. ale za pierwszym razem radze wejsc na slabsza lampe na ok 5-7 min. :) polecam{usmiech}{mruga}
Gość napisał(a):Nowe solarium otworzyli w kupcu na przeciwko poczty EFEKT SLONCA super polecam maja nowe lampy

Gość

06-07-2008, 13:06
#5
Nowe solarium otworzyli w kupcu na przeciwko poczty EFEKT SLONCA super polecam maja nowe lampy
Gość napisał(a):Witajcie, byłam ostatnio w tym nowym solarium w kupcu, Efekt słońca i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona. W końcu w Ostrołęce jest już sporo solariów   turbo line, galaxy sun, czekoladka i jeszcze parę innych. Dlatego tym bardziej ciężko jest się wcisnąć w rynek solarium. Ci co otworzyli to solarium wiedzieli co jest najważniejsze dla klienta czyli miła i fachowa obsługa, nowe i mocne lampy, oraz to co uwazam za najważniejsze: ogrom miejsca w kabinach.{ok}{usmiech} . Ceny też niższe niż u innych więc szczerze polecam

Gość

09-07-2008, 19:59
#6
Witajcie, byłam ostatnio w tym nowym solarium w kupcu, Efekt słońca i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona. W końcu w Ostrołęce jest już sporo solariów   turbo line, galaxy sun, czekoladka i jeszcze parę innych. Dlatego tym bardziej ciężko jest się wcisnąć w rynek solarium. Ci co otworzyli to solarium wiedzieli co jest najważniejsze dla klienta czyli miła i fachowa obsługa, nowe i mocne lampy, oraz to co uwazam za najważniejsze: ogrom miejsca w kabinach.{ok}{usmiech} . Ceny też niższe niż u innych więc szczerze polecam
Gość napisał(a):jak zwykle darmowa reklama górą{dobani}

Gość

09-07-2008, 20:29
#7
jak zwykle darmowa reklama górą{dobani}
Gość napisał(a):{diabelek}lato a onina solarium chodza

Gość

10-07-2008, 08:32
#8
{diabelek}lato a onina solarium chodza
Gość napisał(a):proponuje polezec na kocyku :) naturalna opalenizna to jest to ! :)))

Gość

10-07-2008, 09:08
#9
proponuje polezec na kocyku :) naturalna opalenizna to jest to ! :)))
Gość napisał(a):Zgadzam się słońce najlepszym rozwiązaniem na opalenizne ,ale dla osób które mają czas.Natomiast ja chodzę do Czekoladki i zawsze jestem zadowolona-polecem.Pozdrawiam{mruga}

Gość

10-07-2008, 10:06
#10
Zgadzam się słońce najlepszym rozwiązaniem na opalenizne ,ale dla osób które mają czas.Natomiast ja chodzę do Czekoladki i zawsze jestem zadowolona-polecem.Pozdrawiam{mruga}
Gość napisał(a):ej,wiem że to dziwna akcja ale poszukuje \Roberta Gaczkowskiego, jak mi pomożecie będe wdzięczna:)))

Gość

10-07-2008, 22:22
#11
ej,wiem że to dziwna akcja ale poszukuje \Roberta Gaczkowskiego, jak mi pomożecie będe wdzięczna:)))
Gość napisał(a):dobre solarium nowe w kupcu na 1 piętrze od strony poczty miła obsługa dobre lampy polecam{usmiech}

Gość

12-07-2008, 09:51
#12
dobre solarium nowe w kupcu na 1 piętrze od strony poczty miła obsługa dobre lampy polecam{usmiech}
Gość napisał(a):heheh dobra samo reklama :)))))))))))))))))))

Gość

12-07-2008, 18:57
#13
heheh dobra samo reklama :)))))))))))))))))))
Gość napisał(a):Więc każdy pozytywny wpis to "samoreklama" ??? Nieźle.. Zrozumieć można ale takiego słowa nawet nie ma w języku polskim.. {diabelek}

Gość

13-07-2008, 14:21
#14
Więc każdy pozytywny wpis to "samoreklama" ??? Nieźle.. Zrozumieć można ale takiego słowa nawet nie ma w języku polskim.. {diabelek}
Gość napisał(a):Solarium kojarzy mi sie tylko z plastikowymi dziewuchami z odkrytymi cycami id**amajace wypisane na twarzy "Jestem sexy - wez mnie, a potem rzuc" tracic czas na solarium - lepiej zajmijciee sie czyms bardziej pozytecznym silikonowe Barbie

Gość

14-07-2008, 01:46
#15
Solarium kojarzy mi sie tylko z plastikowymi dziewuchami z odkrytymi cycami id**amajace wypisane na twarzy "Jestem sexy - wez mnie, a potem rzuc" tracic czas na solarium - lepiej zajmijciee sie czyms bardziej pozytecznym silikonowe Barbie
Gość napisał(a):widać dziewczynko że masz problem ze sobą. Proponuję parę sesji w solarium i zmienisz zdanie na temat lalek barbie!!! POZDRAWIAM{mruga}

Gość

14-07-2008, 10:16
#16
widać dziewczynko że masz problem ze sobą. Proponuję parę sesji w solarium i zmienisz zdanie na temat lalek barbie!!! POZDRAWIAM{mruga}
Gość napisał(a):solarium w lato {dobani}

Gość

14-07-2008, 16:22
#17
solarium w lato {dobani}
Gość napisał(a):czekoladka jest najlepsza, korzystam z tego solarium i jestem naprawde zadowolona. Polecam

Gość

14-07-2008, 18:55
#18
czekoladka jest najlepsza, korzystam z tego solarium i jestem naprawde zadowolona. Polecam
Gość napisał(a):Czekoladka jest najlepsza pracuje tam taka fajna dziewczyna blondynka, zawsze usmiechnięta aż miło tam się opalac.. goraco polecam...

Gość

15-07-2008, 14:58
#19
Czekoladka jest najlepsza pracuje tam taka fajna dziewczyna blondynka, zawsze usmiechnięta aż miło tam się opalac.. goraco polecam...
Gość napisał(a):zgodzę się z tą opinią..miła obsługa..

Gość

15-07-2008, 14:58
#20
zgodzę się z tą opinią..miła obsługa..

strony: 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów