Gmina Kadzidło - to lubię

Założony przez kurp
strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 dalej
kurp napisał(a):Na zaczynający się weekend w podzięce za waszą aktywność przez cały tydzień proponuję lżejszą formułę dyskusji. Proszę Was o refleksję dlaczego lubimy Gminę Kadzidło (nie mylić z Urzędem Gminy). Ja od siebie powiem tak. Nigdy i nigdzie nie czułem się u siebie tak jak w Kadzidle. Tu są moje korzenie i nic mnie  stąd nie wyrwie.

kurp

Wpisów: 23
Dołączył: 28.01.2010
12-04-2013, 23:35
#1
Na zaczynający się weekend w podzięce za waszą aktywność przez cały tydzień proponuję lżejszą formułę dyskusji. Proszę Was o refleksję dlaczego lubimy Gminę Kadzidło (nie mylić z Urzędem Gminy). Ja od siebie powiem tak. Nigdy i nigdzie nie czułem się u siebie tak jak w Kadzidle. Tu są moje korzenie i nic mnie  stąd nie wyrwie.
Gość napisał(a):Bo jest zielona i ciepła :-) tylko do władzy nie ma szczęścia :-(

Gość

13-04-2013, 09:27
#2
Bo jest zielona i ciepła :-) tylko do władzy nie ma szczęścia :-(
Gość napisał(a):Mój boże, ale cierpisz od tego ucisku. Szczere kondolencje.

Gość

13-04-2013, 09:33
#3
Mój boże, ale cierpisz od tego ucisku. Szczere kondolencje.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Mój boże, ale cierpisz od tego ucisku. Szczere kondolencje. [/quote]nie myl ucisku z głupotą ;)

Gość

13-04-2013, 09:39
#4
[quote=Gość]Mój boże, ale cierpisz od tego ucisku. Szczere kondolencje. [/quote]nie myl ucisku z głupotą ;)
Gość napisał(a):Demagogia chłopcy. Czysta demagogia.  

Gość

13-04-2013, 09:44
#5
Demagogia chłopcy. Czysta demagogia.  
Gość napisał(a):...rzecze władza{diabelek}

Gość

13-04-2013, 18:06
#6
...rzecze władza{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Demagogia chłopcy. Czysta demagogia.  [/quote]ale ty mundry jesteś, toć to szok {gafa}

Gość

13-04-2013, 18:24
#7
[quote=Gość]Demagogia chłopcy. Czysta demagogia.  [/quote]ale ty mundry jesteś, toć to szok {gafa}
Gość napisał(a):[quote=kurp]Na zaczynający się weekend w podzięce za waszą aktywność przez cały tydzień proponuję lżejszą formułę dyskusji. Proszę Was o refleksję dlaczego lubimy Gminę Kadzidło (nie mylić z Urzędem Gminy). Ja od siebie powiem tak. Nigdy i nigdzie nie czułem się u siebie tak jak w Kadzidle. Tu są moje korzenie i nic mnie  stąd nie wyrwie. [/qMoje korzenie są w sąsiedniej gminie , ale tu czuje  bardzo dobrze owszem  brakuje zaplecza kulturalnego i sportowego....chociaż  zaplecze jest ale  malo wykorzystywane zarówno GOK , hala sportowa ,czy strzelnica może  należało by pomyśleć nad  tym żeby sie działo coś  w Kadzidle na co dzień....  Myślę  że dużo jest jeszcze do zrobienia ale po części od każdego z nas po częścizależy jak nasza Gmina będzie wyglądać i co sie w niej będzie  działo a od naszej władzy zależy czy   będzie sprzyjać ......{usmiech}{usmiech}{usmiech}  PROPONUJE ,,KURPIOWI,, ABY ZAPODAŁ KOLEJNY TEMAT  ,,NASZE INICJATYWY,, nie mylić z czynem społecznym {usmiech}{usmiech}{usmiech}

Gość

13-04-2013, 20:25
#8
[quote=kurp]Na zaczynający się weekend w podzięce za waszą aktywność przez cały tydzień proponuję lżejszą formułę dyskusji. Proszę Was o refleksję dlaczego lubimy Gminę Kadzidło (nie mylić z Urzędem Gminy). Ja od siebie powiem tak. Nigdy i nigdzie nie czułem się u siebie tak jak w Kadzidle. Tu są moje korzenie i nic mnie  stąd nie wyrwie. [/qMoje korzenie są w sąsiedniej gminie , ale tu czuje  bardzo dobrze owszem  brakuje zaplecza kulturalnego i sportowego....chociaż  zaplecze jest ale  malo wykorzystywane zarówno GOK , hala sportowa ,czy strzelnica może  należało by pomyśleć nad  tym żeby sie działo coś  w Kadzidle na co dzień....  Myślę  że dużo jest jeszcze do zrobienia ale po części od każdego z nas po częścizależy jak nasza Gmina będzie wyglądać i co sie w niej będzie  działo a od naszej władzy zależy czy   będzie sprzyjać ......{usmiech}{usmiech}{usmiech}  PROPONUJE ,,KURPIOWI,, ABY ZAPODAŁ KOLEJNY TEMAT  ,,NASZE INICJATYWY,, nie mylić z czynem społecznym {usmiech}{usmiech}{usmiech}
Gość napisał(a):Kadzidło to jest coś co lubię... bo tu nawet kurczaki tańczą {jezyk}

Gość

14-04-2013, 16:21
#9
Kadzidło to jest coś co lubię... bo tu nawet kurczaki tańczą {jezyk}
Gość napisał(a):się lubi, co się ma {jezyk}

Gość

15-04-2013, 20:35
#10
się lubi, co się ma {jezyk}
Gość napisał(a):chciałbym aby w kadzidle powstał aqua park, no albo chociaż disneyland

Gość

15-04-2013, 21:11
#11
chciałbym aby w kadzidle powstał aqua park, no albo chociaż disneyland
Gość napisał(a):a cyrk ci nie wystarczy?

Gość

15-04-2013, 21:33
#12
a cyrk ci nie wystarczy?
Gość napisał(a):w kadzidle najfajniejsi są Pajace :)którzy zajmują się zabawianiem ludzi w internecie

Gość

16-04-2013, 13:16
#13
w kadzidle najfajniejsi są Pajace :)którzy zajmują się zabawianiem ludzi w internecie
Gość napisał(a):Kurp ,załóż nowy watek,bo nuda.Wszystkie tematy odgrzewane.Ach sorrka Ty zapewne w pracy.W robocie widać nie możesz na forach  się udzielać.Czy może biegasz po wsi i tematy zbierasz? Raczej nie ,bo gdybyś faktycznie ludzi zapytał tematy byłyby zupełnie inne.Ale przecież to ty masz monopol na demokrację.Kurp na prezydenta.No własnie to się zapewne opozycja buduje.Lichutko.

Gość

17-04-2013, 06:53
#14
Kurp ,załóż nowy watek,bo nuda.Wszystkie tematy odgrzewane.Ach sorrka Ty zapewne w pracy.W robocie widać nie możesz na forach  się udzielać.Czy może biegasz po wsi i tematy zbierasz? Raczej nie ,bo gdybyś faktycznie ludzi zapytał tematy byłyby zupełnie inne.Ale przecież to ty masz monopol na demokrację.Kurp na prezydenta.No własnie to się zapewne opozycja buduje.Lichutko.
Gość napisał(a):spoko cioto

Gość

17-04-2013, 09:09
#15
spoko cioto
Gość napisał(a):[quote=Gość]Kurp ,załóż nowy watek,bo nuda.Wszystkie tematy odgrzewane.Ach sorrka Ty zapewne w pracy.W robocie widać nie możesz na forach  się udzielać.Czy może biegasz po wsi i tematy zbierasz? Raczej nie ,bo gdybyś faktycznie ludzi zapytał tematy byłyby zupełnie inne.Ale przecież to ty masz monopol na demokrację.Kurp na prezydenta.No własnie to się zapewne opozycja buduje.Lichutko. [/quote]czego ty się tak boisz? gość założył tematy dobre bo ludzie wchodzą i się wpisują, gdyby ciebie nie inetersowały to nie siedziałbyś tu, oj coś wójtem śmierdzisz, że tak cie krytyka włądzy boli

Gość

18-04-2013, 23:55
#16
[quote=Gość]Kurp ,załóż nowy watek,bo nuda.Wszystkie tematy odgrzewane.Ach sorrka Ty zapewne w pracy.W robocie widać nie możesz na forach  się udzielać.Czy może biegasz po wsi i tematy zbierasz? Raczej nie ,bo gdybyś faktycznie ludzi zapytał tematy byłyby zupełnie inne.Ale przecież to ty masz monopol na demokrację.Kurp na prezydenta.No własnie to się zapewne opozycja buduje.Lichutko. [/quote]czego ty się tak boisz? gość założył tematy dobre bo ludzie wchodzą i się wpisują, gdyby ciebie nie inetersowały to nie siedziałbyś tu, oj coś wójtem śmierdzisz, że tak cie krytyka włądzy boli
Gość napisał(a): oj,śmierdzi  

Gość

19-04-2013, 08:17
#17
oj,śmierdzi  
Gość napisał(a):łoł kurde{diabelek}a było tak miło

Gość

14-11-2014, 18:53
#18
łoł kurde{diabelek}a było tak miło
Gość napisał(a):a to sw.inia{dobani} i jescze startuje na trzecią kadencję?

Gość

14-11-2014, 18:55
#19
a to sw.inia{dobani} i jescze startuje na trzecią kadencję?
Gość napisał(a):ale hecaŁYKUszenka kasuje jedne tematy i zakłada kolejne.Olender, jeżeli postępujesz zgodnie z tym cytatem, to czy byłeś złożyć zeznania w prokuraturze? Mam nadzieję, że tak i śledztwo w sprawie dyrektora zostanie wznowione.Na wszelki wypadek, żeby twój wpis nie zniknął, zrobiłem sobie screena.

Gość

14-11-2014, 19:00
#20
ale hecaŁYKUszenka kasuje jedne tematy i zakłada kolejne.Olender, jeżeli postępujesz zgodnie z tym cytatem, to czy byłeś złożyć zeznania w prokuraturze? Mam nadzieję, że tak i śledztwo w sprawie dyrektora zostanie wznowione.Na wszelki wypadek, żeby twój wpis nie zniknął, zrobiłem sobie screena.

strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów