Gmina Kadzidło - to lubię

Założony przez kurp
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Drogi panie,Jest pan czy udaje pan niedorozwiniętego??[/quote]Oj, nieładnie panie Olender.Słoma z butów zaczyna wyłazić. [/quote]Co zrobisz, jak brakuje argumentów, to pojawiają się epitety.Z takiego zachowania można wnioskiować, że p. Olender również jest zwolennikiem PiSu.

Gość

14-11-2014, 23:07
#1
[quote=Gość][quote=Gość]Drogi panie,Jest pan czy udaje pan niedorozwiniętego??[/quote]Oj, nieładnie panie Olender.Słoma z butów zaczyna wyłazić. [/quote]Co zrobisz, jak brakuje argumentów, to pojawiają się epitety.Z takiego zachowania można wnioskiować, że p. Olender również jest zwolennikiem PiSu.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Sady sądami, nie zapominajmy o poezji:Coś dla wielbicieli Wójta Łukaszewskiego.  "KLESZCZbył moim przeznaczeniempojawił się naglebez uprzedzenianieludzko precyzyjnyodnajdując szybko idealne miejsceźródło trwałej ekstazywyjdź rozkazałem wżerał się jednak coraz bardziej zostawałem tylko z nimtłustymżarłocznym zjadaczem jąderkleszczem nad kleszczami"Dariusz Łukaszewski- Wydawnictwo Pracownia [/quote]Piękna poezja. Rodziła się w bólach. Trzeba współczuć autorowi.

Gość

14-11-2014, 23:30
#2
[quote=Gość]Sady sądami, nie zapominajmy o poezji:Coś dla wielbicieli Wójta Łukaszewskiego.  "KLESZCZbył moim przeznaczeniempojawił się naglebez uprzedzenianieludzko precyzyjnyodnajdując szybko idealne miejsceźródło trwałej ekstazywyjdź rozkazałem wżerał się jednak coraz bardziej zostawałem tylko z nimtłustymżarłocznym zjadaczem jąderkleszczem nad kleszczami"Dariusz Łukaszewski- Wydawnictwo Pracownia [/quote]Piękna poezja. Rodziła się w bólach. Trzeba współczuć autorowi.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Oświadczam, że wszelkie informacje podane przez pana M. Olendra są kłamliwe. Obecnie toczy się sprawa w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce. Wierzę, że zakończy się ona jeszcze w listopadzie. Nie mam żadnych wątpliwości, że sąd oddali pozew. Wszelkie inne insynuacje zawarte w tym liście będą przedmiotem sprawy cywilnej, którą założę panu Olendrowi po wyborach samorządowych. Z poważaniem.Dariusz Łukaszewski. [/quote]Bardzo proszę panie Wójcie, niech pan zakłada 100 spraw. Czekam. Tyle ma pan tylko rozumu, żeby się odgrażać. Odgraża się pan już cztery lata.Nie stać pana na to,żeby po ludzku uregulować sprawę. To typowe zachowania kacyka, który musi mieć rację. Nikogo pan tym nie zdziwi. Przyzwyczaiłem się już do gróźb. Pan i pana kompani wielokrotnie grozili mi śmiercią. Znakomicie jak na przedstawiciela władzy.Jestem pewny,że po wyborach będzie pan zakładał te sprawy już jako osoba prywatna, bo wójtem już pan nie będzie. Osłabi to na pewno pana szanse w sądzie w Ostrołęce.Był pan pewny,że wygra pan w Sądzie już na pierwszej rozprawie. Odbyły się tymczasem dwie rozprawy i jeszcze pan nie wygrał, mimo,że włożył pan i pana prawnicy, dużo wysiłku, by zakłamać prawdę, by fałsz przedstawić jako fakty. Jest pan z tego znany, panie Wójcie. Kłamiący, mały fircyk Dyzio. Poważny człowiek szanuje swoje słowo. Poważny człowiek ma honor. Poważny człowiek nie kłamie.Z Kadzidła jest daleko do sprawiedliwości. Z Ostrołęki nie jest dużo bliżej, lecz jestem przekonany,że prędzej czy później prawda zwycięży. Kłamstwa mają krótkie nogi, nawet jeśli są to kłamstwa Wójta, popierane przez jego dobrze opłacanych przez Gminę,za pieniądze Kadzidlan, prawników.Po ostatniej rozprawie w Sądzie na którą Wójt stawił się z pełnomocnikiem i swoimi świadkami, Wójt był roześmiany i pewny wygranej. Tymczasem złożony został wniosek o wyłączenie sędziego i wściekły Wójt zabrać musiał swoich świadków i pełnomocnika do domu,Był tak wściekły,że przytrzasnął drzwiami samochodu , którym jechał(samochód Dyrektora CKK), niczego niewinne rośliny i wlókł je za sobą po ulicach Ostrołęki. Był to prześmieszny widok. Widok uciekającego w złości i popłochu. Taki widok zobaczymy również  po wyborach. Wójt musi przegrać. Nie jest godny reprezentować Kadzidła. Nie jest godny reprezentować ludzi prawych,poważnych, godnych szacunku,  jakimi są Kurpie z Kadzidła.Mieczysław Olender [/quote]Wójt oświadcza,że wiadomości są nieprawdziwe i usuwa je z forum. Po co to robi?Jeśli są nieprawdziwe, to ludzie to zdemaskują. Cenzurowanie,  to zapędy dyktatorskie. Kacyk nie dopuszcza innej prawdy jak tylko własną. Jak mówią górale, jest prawda, tys prawda no i g...o prawda. I tak to jest z Wójtem, g...o prawda, to jego prawda. [/quote]Właśnie, dlaczego usunięto  pierwszy post p. Olendra. Wójt polemizuje z tekstem, ale tekst najpierw usuwa. Prawda w oczy kole.

Gość

14-11-2014, 23:33
#3
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Oświadczam, że wszelkie informacje podane przez pana M. Olendra są kłamliwe. Obecnie toczy się sprawa w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce. Wierzę, że zakończy się ona jeszcze w listopadzie. Nie mam żadnych wątpliwości, że sąd oddali pozew. Wszelkie inne insynuacje zawarte w tym liście będą przedmiotem sprawy cywilnej, którą założę panu Olendrowi po wyborach samorządowych. Z poważaniem.Dariusz Łukaszewski. [/quote]Bardzo proszę panie Wójcie, niech pan zakłada 100 spraw. Czekam. Tyle ma pan tylko rozumu, żeby się odgrażać. Odgraża się pan już cztery lata.Nie stać pana na to,żeby po ludzku uregulować sprawę. To typowe zachowania kacyka, który musi mieć rację. Nikogo pan tym nie zdziwi. Przyzwyczaiłem się już do gróźb. Pan i pana kompani wielokrotnie grozili mi śmiercią. Znakomicie jak na przedstawiciela władzy.Jestem pewny,że po wyborach będzie pan zakładał te sprawy już jako osoba prywatna, bo wójtem już pan nie będzie. Osłabi to na pewno pana szanse w sądzie w Ostrołęce.Był pan pewny,że wygra pan w Sądzie już na pierwszej rozprawie. Odbyły się tymczasem dwie rozprawy i jeszcze pan nie wygrał, mimo,że włożył pan i pana prawnicy, dużo wysiłku, by zakłamać prawdę, by fałsz przedstawić jako fakty. Jest pan z tego znany, panie Wójcie. Kłamiący, mały fircyk Dyzio. Poważny człowiek szanuje swoje słowo. Poważny człowiek ma honor. Poważny człowiek nie kłamie.Z Kadzidła jest daleko do sprawiedliwości. Z Ostrołęki nie jest dużo bliżej, lecz jestem przekonany,że prędzej czy później prawda zwycięży. Kłamstwa mają krótkie nogi, nawet jeśli są to kłamstwa Wójta, popierane przez jego dobrze opłacanych przez Gminę,za pieniądze Kadzidlan, prawników.Po ostatniej rozprawie w Sądzie na którą Wójt stawił się z pełnomocnikiem i swoimi świadkami, Wójt był roześmiany i pewny wygranej. Tymczasem złożony został wniosek o wyłączenie sędziego i wściekły Wójt zabrać musiał swoich świadków i pełnomocnika do domu,Był tak wściekły,że przytrzasnął drzwiami samochodu , którym jechał(samochód Dyrektora CKK), niczego niewinne rośliny i wlókł je za sobą po ulicach Ostrołęki. Był to prześmieszny widok. Widok uciekającego w złości i popłochu. Taki widok zobaczymy również  po wyborach. Wójt musi przegrać. Nie jest godny reprezentować Kadzidła. Nie jest godny reprezentować ludzi prawych,poważnych, godnych szacunku,  jakimi są Kurpie z Kadzidła.Mieczysław Olender [/quote]Wójt oświadcza,że wiadomości są nieprawdziwe i usuwa je z forum. Po co to robi?Jeśli są nieprawdziwe, to ludzie to zdemaskują. Cenzurowanie,  to zapędy dyktatorskie. Kacyk nie dopuszcza innej prawdy jak tylko własną. Jak mówią górale, jest prawda, tys prawda no i g...o prawda. I tak to jest z Wójtem, g...o prawda, to jego prawda. [/quote]Właśnie, dlaczego usunięto  pierwszy post p. Olendra. Wójt polemizuje z tekstem, ale tekst najpierw usuwa. Prawda w oczy kole.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Wójtowi i Wielbicielom Wójta, którzy uważają się za coś lepszego od kadzidlańskich chłopów.MARKIZ............................................ .......................................................jeste ś wielkitrzykroć wielkilecz żuk wściekleta płeć nie istniejewymyśliłeś swoją płećja ciebie łukaszewski zajebięfajfusie wyleniałygenitalna dysproporcjogrezylugrafomaniepokraczny behemonciezapaliczkomarkizie powiatowy".Z tego wynika,że Wójt uważa się za arystokratę. Powiatowego, ale arystokratę.Prześladują go też ciągle jakieś żuki, kleszcze.....Pytanie do wielbicieli Wójta: jakiej płci jest ich idol?  Wymyślił jakąś płeć, ale jaką? [/quote]Nieźle sobie Wójt nawymyślał.  

Gość

14-11-2014, 23:36
#4
[quote=Gość]Wójtowi i Wielbicielom Wójta, którzy uważają się za coś lepszego od kadzidlańskich chłopów.MARKIZ............................................ .......................................................jeste ś wielkitrzykroć wielkilecz żuk wściekleta płeć nie istniejewymyśliłeś swoją płećja ciebie łukaszewski zajebięfajfusie wyleniałygenitalna dysproporcjogrezylugrafomaniepokraczny behemonciezapaliczkomarkizie powiatowy".Z tego wynika,że Wójt uważa się za arystokratę. Powiatowego, ale arystokratę.Prześladują go też ciągle jakieś żuki, kleszcze.....Pytanie do wielbicieli Wójta: jakiej płci jest ich idol?  Wymyślił jakąś płeć, ale jaką? [/quote]Nieźle sobie Wójt nawymyślał.  
Gość napisał(a):Ten co gminę śmiał zadłużyćNie potrafi ludziom służyć Przedwyborcza rada taka Zagłosujcie na Duszaka

Gość

14-11-2014, 23:50
#5
Ten co gminę śmiał zadłużyćNie potrafi ludziom służyć Przedwyborcza rada taka Zagłosujcie na Duszaka
Gość napisał(a):Witam wszystkich moich prześladowców, wybaczam, choć nie jest to łatwe. Dedykuję mój ulubiony wiersz, z nadzieją, że zdoła skłonić do refleksji. Przekroczyliście wszelkie granice. Upajaliście się tygodniami swą bezkarnością i łatwością sądzenia. Smutne. Proszę przeczytać i nigdy więcej nie czynić swym bliźnim zła.Z poważaniem.Dariusz Łukaszewski.Herbert ZbigniewPrzesłanie Pana CogitoIdź dokąd poszli tamci do ciemnego kresupo złote runo nicości twoją ostatnią nagrodęidź wyprostowany wśród tych co na kolanachwśród odwróconych plecami i obalonych w prochocalałeś nie po to aby żyćmasz mało czasu trzeba dać świadectwobądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważnyw ostatecznym rachunku jedynie to się liczya Gniew twój bezsilny niech będzie jak morzeilekroć usłyszysz głos poniżonych i bitychniech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogardadla szpiclów katów tchórzy - oni wygrająpójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudęa kornik napisze twój uładzony życiorysi nie przebaczaj zaiste nie w twojej mocyprzebaczać w imieniu tych których zdradzono o świciestrzeź się jednak dumy niepotrzebnejoglądaj w lustrze swą błazeńską twarzpowtarzaj: zostałem powołany - czyż nie było lepszychstrzeż się oschłości serca kochaj źródło zaranneptaka o nieznanym imieniu dąb zimowyświatło na murze splendor niebaone nie potrzebują twego ciepłego oddechusą po to aby mówić: nikt cię nie pocieszyczuwaj - kiedy światło na górach daje znak - wstań i idźdopóki krew obraca w piersi twoją ciemną gwiazdępowtarzaj stare zaklęcia ludzkości bajki i legendybo tak zdobędziesz dobro którego nie zdobędzieszpowtarzaj wielkie słowa powtarzaj je z uporemjak ci co szli przez pustynię i ginęli w piaskua nagrodzą cię za to tym co mają pod rękąchłostą śmiechu zabójstwem na śmietnikuidź bo tylko tak będziesz przyjęty do grona zimnych czaszekdo grona twoich przodków: Gilgamesza Hektora Rolandaobrońców królestwa bez kresu i miasta popiołówBądź wierny Idź

Gość

14-11-2014, 23:59
#6
Witam wszystkich moich prześladowców, wybaczam, choć nie jest to łatwe. Dedykuję mój ulubiony wiersz, z nadzieją, że zdoła skłonić do refleksji. Przekroczyliście wszelkie granice. Upajaliście się tygodniami swą bezkarnością i łatwością sądzenia. Smutne. Proszę przeczytać i nigdy więcej nie czynić swym bliźnim zła.Z poważaniem.Dariusz Łukaszewski.Herbert ZbigniewPrzesłanie Pana CogitoIdź dokąd poszli tamci do ciemnego kresupo złote runo nicości twoją ostatnią nagrodęidź wyprostowany wśród tych co na kolanachwśród odwróconych plecami i obalonych w prochocalałeś nie po to aby żyćmasz mało czasu trzeba dać świadectwobądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważnyw ostatecznym rachunku jedynie to się liczya Gniew twój bezsilny niech będzie jak morzeilekroć usłyszysz głos poniżonych i bitychniech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogardadla szpiclów katów tchórzy - oni wygrająpójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudęa kornik napisze twój uładzony życiorysi nie przebaczaj zaiste nie w twojej mocyprzebaczać w imieniu tych których zdradzono o świciestrzeź się jednak dumy niepotrzebnejoglądaj w lustrze swą błazeńską twarzpowtarzaj: zostałem powołany - czyż nie było lepszychstrzeż się oschłości serca kochaj źródło zaranneptaka o nieznanym imieniu dąb zimowyświatło na murze splendor niebaone nie potrzebują twego ciepłego oddechusą po to aby mówić: nikt cię nie pocieszyczuwaj - kiedy światło na górach daje znak - wstań i idźdopóki krew obraca w piersi twoją ciemną gwiazdępowtarzaj stare zaklęcia ludzkości bajki i legendybo tak zdobędziesz dobro którego nie zdobędzieszpowtarzaj wielkie słowa powtarzaj je z uporemjak ci co szli przez pustynię i ginęli w piaskua nagrodzą cię za to tym co mają pod rękąchłostą śmiechu zabójstwem na śmietnikuidź bo tylko tak będziesz przyjęty do grona zimnych czaszekdo grona twoich przodków: Gilgamesza Hektora Rolandaobrońców królestwa bez kresu i miasta popiołówBądź wierny Idź
Gość napisał(a):Gdzie mozna znalezc SKLADY OSOBOWE KOMISJI w Gminie Kadzidlo w jutrzejszych wyborach? Moze ktos link podrzucic.  

Gość

15-11-2014, 15:28
#7
Gdzie mozna znalezc SKLADY OSOBOWE KOMISJI w Gminie Kadzidlo w jutrzejszych wyborach? Moze ktos link podrzucic.  
Gość napisał(a):Gmina Kadzidło - to lubię {ok}

Gość

17-11-2014, 00:13
#8
Gmina Kadzidło - to lubię {ok}
Gość napisał(a):Z informacji jakie spływają z okręgowych komisji wyborczych wynika, że system informatyczny PKW znowu nie działa. Po szkoleniach w Moskwie oraz wcześniejszych problemach z serwerami, to kolejna dyskwalifikująca wiadomość dla członków PKW. Kiedy w końcu podadzą się gremialnie do dymisji? Wy......ić na zbity pysk tych starych dziadów co naruskich serwerach liczą głosy...I co łukaszenko ? Triumfujesz? Kiedyś taczki ci POdstawimy,malowane...  

Gość

17-11-2014, 10:37
#9
Z informacji jakie spływają z okręgowych komisji wyborczych wynika, że system informatyczny PKW znowu nie działa. Po szkoleniach w Moskwie oraz wcześniejszych problemach z serwerami, to kolejna dyskwalifikująca wiadomość dla członków PKW. Kiedy w końcu podadzą się gremialnie do dymisji? Wy......ić na zbity pysk tych starych dziadów co naruskich serwerach liczą głosy...I co łukaszenko ? Triumfujesz? Kiedyś taczki ci POdstawimy,malowane...  
Gość napisał(a):No tak.Dlaczego ŁYKUszenka przegrał?Bo PKW i ruskie serwery nawaliły{diabelek}

Gość

17-11-2014, 11:29
#10
No tak.Dlaczego ŁYKUszenka przegrał?Bo PKW i ruskie serwery nawaliły{diabelek}
Gość napisał(a):Pytam jak długo PiS będzie tolerował Duszaka, który tyle lat robi w polityce i nie potrafi wygrać wyborów na wójta w swojej rodzinnej gminie{?}Obecny wójt wygrywa z ogromną przewagą i deklasuje rywala. Przecież to jest skandal, żeby taka partia nie potrafiła sobie z tym poradzić. W wyborach Duszakowi pomagał sam Jarosław Kaczyński, pomagał Czartoryski i nic z tego nie wyszło. To powinien być wyraźny sygnał dla władz partii, żeby skończyli z tym raz na zawsze.Łukaszewski miał bardzo trudną kadencje. Duszak krytykował go na każdym kroku, atakował jak pies i nic to nie dało. Teraz to już pozamiatane. Łukaszewski poprawi błędy, które popełnił, postara się za wszelką cenę obniżyć koszty ustawy śmieciowej, a największe wydatki gminne są już za nami, teraz zajmie się tylko kosmetyką.

Gość

17-11-2014, 13:03
#11
Pytam jak długo PiS będzie tolerował Duszaka, który tyle lat robi w polityce i nie potrafi wygrać wyborów na wójta w swojej rodzinnej gminie{?}Obecny wójt wygrywa z ogromną przewagą i deklasuje rywala. Przecież to jest skandal, żeby taka partia nie potrafiła sobie z tym poradzić. W wyborach Duszakowi pomagał sam Jarosław Kaczyński, pomagał Czartoryski i nic z tego nie wyszło. To powinien być wyraźny sygnał dla władz partii, żeby skończyli z tym raz na zawsze.Łukaszewski miał bardzo trudną kadencje. Duszak krytykował go na każdym kroku, atakował jak pies i nic to nie dało. Teraz to już pozamiatane. Łukaszewski poprawi błędy, które popełnił, postara się za wszelką cenę obniżyć koszty ustawy śmieciowej, a największe wydatki gminne są już za nami, teraz zajmie się tylko kosmetyką.
Gość napisał(a):Lukaszewski będzie się mścił.To pewne to cecha dyktatorów.Nadal rządzić będzie ta sama stęchlizna.POzamiatane znaczy.PiS wygrał Kadzidło przegrało

Gość

17-11-2014, 14:33
#12
Lukaszewski będzie się mścił.To pewne to cecha dyktatorów.Nadal rządzić będzie ta sama stęchlizna.POzamiatane znaczy.PiS wygrał Kadzidło przegrało
Gość napisał(a):Lukaszewski będzie się mścił.To pewne to cecha dyktatorów.Nadal rządzić będzie ta sama stęchlizna.POzamiatane znaczy.PiS wygrał Kadzidło przegrało

Gość

17-11-2014, 14:33
#13
Lukaszewski będzie się mścił.To pewne to cecha dyktatorów.Nadal rządzić będzie ta sama stęchlizna.POzamiatane znaczy.PiS wygrał Kadzidło przegrało
Gość napisał(a):Łukaszewski POkaze środkowy palec

Gość

17-11-2014, 14:34
#14
Łukaszewski POkaze środkowy palec
Gość napisał(a):Takim gadaniem nie przyciągniesz ludzi do PiSu a wręcz przeciwnie, odpychasz ich skutecznie. Należy posypać głowę popiołem a nie uparcie twierdzić, że ludzie są debilami bo na Duszaka nie zagłosowali.Nawet jakby mieli ochotę głosować na PIS to być może nie na Duszaka. Zrozum to chłopie i daj sobie siana.Gdyby nie poparcie PiSu to pewnie wyniki na wsiach byłyby jeszcze dużo gorsze, ale tam starsze babcie głosowały na Duszaka bo on z PiSu jest i w radiu mówili, że PiS jest lepszy.PiS powinien teraz wyciągnąć wnioski z tej totalnej porażki i powinien to zrobić ktoś inny niż Duszak bo jak widać Duszak wyciąga błędne wnioski twierdząc, że jego słaby wynik to efekt debilizmu i głupoty.Może Czartoryski powinien się zainteresować tym kogo mają w terenie. Wcale się nie dziwie, że Duszaka w powiatowych strukturach zastąpił ktoś inny, wcale się nie dziwie.Łukaszewski w tej kampanii miał sytuacje trudną, a Duszak tego nie wykorzystał.Są dwie możliwości. Albo ludzie zrozumieli, że cena śmieci nie zależy od wójta tylko decyduje o tym przetarg, że można obniżać cenę śmieci, ale zmniejszając ilość odbiorów, albo Duszak kompletnie im nie podpasował.Teraz ludzie nie są ciemni, nawet na wsiach, a może tam szczególnie wiedzą, że chcąc wykorzystywać unijne fundusze trzeba dysponować kapitałem, trzeba wyłożyć kasę, każdy rolnik, który kupował traktor z dofinansowania wie, że musiał brać kredyt. Być może ludzie zrozumieli, że kredyty zaciągnięte przez gminę to właśnie takie kredyty bez których nie było by możliwe wykonanie wodociągów, kanalizacji czy rozbudowa oczyszczalni.Moim zdaniem po prostu Duszak był bardzo słabym kandydatem. Z tego co widać przegrał wszędzie, w poszczególnych okręgach była tylko różna wielkość tej porażki.Przeciwnicy Łukaszewskiego teraz po tych wyborach są w jeszcze gorszej sytuacji niż przed wyborami. Teraz Łukaszewski się umocni bo będzie odcinał kupony z tego co już zrobił. Można więc śmiało stwierdzić, że start Duszaka w wyborach był podwójnie nieudany. Nie dość, że przegrał w sytuacji kiedy można było wygrać to jeszcze wzmocnił wójta na swoim stanowisku.Jeżeli Duszakowi nie pomógł nawet szyld PiSu to nic mu już nie pomoże.

Gość

17-11-2014, 15:55
#15
Takim gadaniem nie przyciągniesz ludzi do PiSu a wręcz przeciwnie, odpychasz ich skutecznie. Należy posypać głowę popiołem a nie uparcie twierdzić, że ludzie są debilami bo na Duszaka nie zagłosowali.Nawet jakby mieli ochotę głosować na PIS to być może nie na Duszaka. Zrozum to chłopie i daj sobie siana.Gdyby nie poparcie PiSu to pewnie wyniki na wsiach byłyby jeszcze dużo gorsze, ale tam starsze babcie głosowały na Duszaka bo on z PiSu jest i w radiu mówili, że PiS jest lepszy.PiS powinien teraz wyciągnąć wnioski z tej totalnej porażki i powinien to zrobić ktoś inny niż Duszak bo jak widać Duszak wyciąga błędne wnioski twierdząc, że jego słaby wynik to efekt debilizmu i głupoty.Może Czartoryski powinien się zainteresować tym kogo mają w terenie. Wcale się nie dziwie, że Duszaka w powiatowych strukturach zastąpił ktoś inny, wcale się nie dziwie.Łukaszewski w tej kampanii miał sytuacje trudną, a Duszak tego nie wykorzystał.Są dwie możliwości. Albo ludzie zrozumieli, że cena śmieci nie zależy od wójta tylko decyduje o tym przetarg, że można obniżać cenę śmieci, ale zmniejszając ilość odbiorów, albo Duszak kompletnie im nie podpasował.Teraz ludzie nie są ciemni, nawet na wsiach, a może tam szczególnie wiedzą, że chcąc wykorzystywać unijne fundusze trzeba dysponować kapitałem, trzeba wyłożyć kasę, każdy rolnik, który kupował traktor z dofinansowania wie, że musiał brać kredyt. Być może ludzie zrozumieli, że kredyty zaciągnięte przez gminę to właśnie takie kredyty bez których nie było by możliwe wykonanie wodociągów, kanalizacji czy rozbudowa oczyszczalni.Moim zdaniem po prostu Duszak był bardzo słabym kandydatem. Z tego co widać przegrał wszędzie, w poszczególnych okręgach była tylko różna wielkość tej porażki.Przeciwnicy Łukaszewskiego teraz po tych wyborach są w jeszcze gorszej sytuacji niż przed wyborami. Teraz Łukaszewski się umocni bo będzie odcinał kupony z tego co już zrobił. Można więc śmiało stwierdzić, że start Duszaka w wyborach był podwójnie nieudany. Nie dość, że przegrał w sytuacji kiedy można było wygrać to jeszcze wzmocnił wójta na swoim stanowisku.Jeżeli Duszakowi nie pomógł nawet szyld PiSu to nic mu już nie pomoże.
Gość napisał(a):Panie Dariuszu proszę powiedzieć jak to jest z tym mszczeniem się na tych bo byli przeciwko Panu{?}{?}

Gość

17-11-2014, 16:04
#16
Panie Dariuszu proszę powiedzieć jak to jest z tym mszczeniem się na tych bo byli przeciwko Panu{?}{?}
Gość napisał(a):Tak w ramach rozluźnienia atmosfery:[img]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphoto s-ak-xaf1/v/t1.0-9/10614230_10204342385712692_43712248149219 73081_n.jpg?oh=3d812c4b23464b1c9c1bb9273246b3d5&oe=551740CC& __gda__=1428036472_8416b81c67419cd03c5f4446b1483faa[/img]

Gość

17-11-2014, 16:47
#17
Tak w ramach rozluźnienia atmosfery:[img]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphoto s-ak-xaf1/v/t1.0-9/10614230_10204342385712692_43712248149219 73081_n.jpg?oh=3d812c4b23464b1c9c1bb9273246b3d5&oe=551740CC& __gda__=1428036472_8416b81c67419cd03c5f4446b1483faa[/img]
Gość napisał(a):złapie was i linijką po łapach {usmiech}

Gość

17-11-2014, 16:47
#18
złapie was i linijką po łapach {usmiech}
Gość napisał(a):bardzo trafna obserwacja siedzimy w gó.wnie PO uszy.Wójt będzie dożywotnio[quote=Gość]Tak w ramach rozluźnienia atmosfery:[img]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphoto s-ak-xaf1/v/t1.0-9/10614230_10204342385712692_43712248149219 73081_n.jpg?oh=3d812c4b23464b1c9c1bb9273246b3d5&oe=551740CC& __gda__=1428036472_8416b81c67419cd03c5f4446b1483faa[/img] [/quote]

Gość

17-11-2014, 19:02
#19
bardzo trafna obserwacja siedzimy w gó.wnie PO uszy.Wójt będzie dożywotnio[quote=Gość]Tak w ramach rozluźnienia atmosfery:[img]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphoto s-ak-xaf1/v/t1.0-9/10614230_10204342385712692_43712248149219 73081_n.jpg?oh=3d812c4b23464b1c9c1bb9273246b3d5&oe=551740CC& __gda__=1428036472_8416b81c67419cd03c5f4446b1483faa[/img] [/quote]
Gość napisał(a):Znaczy, że teraz co?Wypie.dolą Krzyśka z PiSu?

Gość

17-11-2014, 20:52
#20
Znaczy, że teraz co?Wypie.dolą Krzyśka z PiSu?

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów