Bezpańskie psy w Gminie Kadzidło

Założony przez kurp
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Gość napisał(a):pytanie zasadnicze: czy pies jest z PiSu czy z POjak z PiSu to trzeba udać się do lokalnych działaczy tej partii, oni wyłapią wszystkojak z PO to też trzeba się udać do działaczy PiSu i wtedy będą mieli argumenty do walki politycznejjak pies jest z ruchu palikota to nie jest groźny - nie ma zębówjak jest z SLD to sam nie zje, a innym rozda nawet to co sobie gdzieś wygrzebie - taki socjalista, podzieli się z innym psem.Jeżeli pies jest z PSLu to znaczy, że jest u siebie i wszystko mu wolno.

Gość

15-10-2013, 18:04
#1
pytanie zasadnicze: czy pies jest z PiSu czy z POjak z PiSu to trzeba udać się do lokalnych działaczy tej partii, oni wyłapią wszystkojak z PO to też trzeba się udać do działaczy PiSu i wtedy będą mieli argumenty do walki politycznejjak pies jest z ruchu palikota to nie jest groźny - nie ma zębówjak jest z SLD to sam nie zje, a innym rozda nawet to co sobie gdzieś wygrzebie - taki socjalista, podzieli się z innym psem.Jeżeli pies jest z PSLu to znaczy, że jest u siebie i wszystko mu wolno.
Gość napisał(a):dylematy agaty.to ci nie daje spac po nocach?

Gość

17-10-2013, 10:07
#2
dylematy agaty.to ci nie daje spac po nocach?
Gość napisał(a):może czas na nowy wierszyk o psie?

Gość

17-10-2013, 10:08
#3
może czas na nowy wierszyk o psie?
Gość napisał(a):Szukam psiaka trochę przypominającego dalmatyńczyka z przewagą białego. Kręcił się w święto zmarłych po Kadzidle. Czy kto go kojarzy? Chodzi mi o to czy jest bezpański? Gdzie koczuje?Z góry dziękuje za pomoc.

Gość

04-11-2013, 10:30
#4
Szukam psiaka trochę przypominającego dalmatyńczyka z przewagą białego. Kręcił się w święto zmarłych po Kadzidle. Czy kto go kojarzy? Chodzi mi o to czy jest bezpański? Gdzie koczuje?Z góry dziękuje za pomoc.
Gość napisał(a):Uwaga! Pilnie poszukiwana osoba, która w okolicach Kadzidła złapie błąkającego się dalmatyńczyka i poczeka godzinę, może chwilkę dłużej na odbiór psa przez wolontariuszkę. Bardzo pilne! Kontakt: 504514003501820600

Gość

11-11-2013, 20:51
#5
Uwaga! Pilnie poszukiwana osoba, która w okolicach Kadzidła złapie błąkającego się dalmatyńczyka i poczeka godzinę, może chwilkę dłużej na odbiór psa przez wolontariuszkę. Bardzo pilne! Kontakt: 504514003501820600
Gość napisał(a):Poszukiwany dalmatyńczyk biegał dziś rano na ul. Kurpiowskiej, widziałam jadąc do pracy (ok.7.30).

Gość

13-11-2013, 09:13
#6
Poszukiwany dalmatyńczyk biegał dziś rano na ul. Kurpiowskiej, widziałam jadąc do pracy (ok.7.30).
Gość napisał(a):Kochani jesli moze ktos złapać psiaka w typie dalmatyńczyka i zadzwonic do fundacji,poczekac na nich. Oni mają już dla niego miejsce w domu tymczasowym.  W zeszłym tygodniu jednego dalmatyńczyka fundacja zabrała z Tatar.Tyle jest błąkających się psiaków. Jeśli ktoś może pomóc w odłapaniu psiaka w typie dalmatyńczyka ( biały z dwiema plamkami na pysku i jedno przy zadzie) to bardzo prosimy o pomoc.Wszyscy narzekają na ilość błąkających się psów, wystarczy troszkie chęci - dom tymczasowy czka na psiaka.Jeśli w waszej okolicy błąka się pies, przypominający jakoś rasę, warto poszukać fundacji która tą raso się zajmuje, poprosić o pomoc, zapytać czy mogą wziąć psiaka.

Gość

21-11-2013, 14:46
#7
Kochani jesli moze ktos złapać psiaka w typie dalmatyńczyka i zadzwonic do fundacji,poczekac na nich. Oni mają już dla niego miejsce w domu tymczasowym.  W zeszłym tygodniu jednego dalmatyńczyka fundacja zabrała z Tatar.Tyle jest błąkających się psiaków. Jeśli ktoś może pomóc w odłapaniu psiaka w typie dalmatyńczyka ( biały z dwiema plamkami na pysku i jedno przy zadzie) to bardzo prosimy o pomoc.Wszyscy narzekają na ilość błąkających się psów, wystarczy troszkie chęci - dom tymczasowy czka na psiaka.Jeśli w waszej okolicy błąka się pies, przypominający jakoś rasę, warto poszukać fundacji która tą raso się zajmuje, poprosić o pomoc, zapytać czy mogą wziąć psiaka.
Gość napisał(a):Na  głównej ulicy Kadzidła grasują nadal bezpańskie psy, zajęty swoją  biegunką wyborczą jego wysokość pan wójt tego nie widzi.Woli nakręcać propagandę sukcesu i nachalną promocje własnej marnej osoby w trosce o reelekcję.Czerwona kartka panie wójcie.Nie tylko za to...

Gość

13-11-2014, 20:06
#8
Na  głównej ulicy Kadzidła grasują nadal bezpańskie psy, zajęty swoją  biegunką wyborczą jego wysokość pan wójt tego nie widzi.Woli nakręcać propagandę sukcesu i nachalną promocje własnej marnej osoby w trosce o reelekcję.Czerwona kartka panie wójcie.Nie tylko za to...
Gość napisał(a):ŁYKUszenka vel moderator kurp, pokasowałeś niewygodne tematy, bo wystraszyłeś się Kotowskiego, którego wielokadencyjne rządy nazwałeś patologią, to teraz w kolejnym wątku próbujesz znowu cwaniakować.Żeby tak można było dawać czerwoną kartę włodarzom za bezpańskie psy, to Kotowski już dawno nie byłby przezydentem.Która ulica w Kadzidle jest główną?

Gość

13-11-2014, 20:26
#9
ŁYKUszenka vel moderator kurp, pokasowałeś niewygodne tematy, bo wystraszyłeś się Kotowskiego, którego wielokadencyjne rządy nazwałeś patologią, to teraz w kolejnym wątku próbujesz znowu cwaniakować.Żeby tak można było dawać czerwoną kartę włodarzom za bezpańskie psy, to Kotowski już dawno nie byłby przezydentem.Która ulica w Kadzidle jest główną?
Gość napisał(a):Z bezpańskimi psami Kadziło leży po długości. Mają udawane kojce - udawane bo takie przetrzymywanie nie jest do końca legalne... jak ktoś ma ochotę może pogrzebać w tym temacie. a to tylko zakrywka, aby nie odławiać. Wstyd. Niby taka super gmina... za to WIELKI minus.

Gość

13-11-2014, 22:35
#10
Z bezpańskimi psami Kadziło leży po długości. Mają udawane kojce - udawane bo takie przetrzymywanie nie jest do końca legalne... jak ktoś ma ochotę może pogrzebać w tym temacie. a to tylko zakrywka, aby nie odławiać. Wstyd. Niby taka super gmina... za to WIELKI minus.
Gość napisał(a):wójt napisał wiersz o psie bo to potrafi najlepiej,łatwizna

Gość

13-11-2014, 23:01
#11
wójt napisał wiersz o psie bo to potrafi najlepiej,łatwizna
Gość napisał(a):Czerwona kartka dla Wójta za te bezpańskie psy co obszczekują zwolenników Duszaka.A druga jeszcze większa za chodniki na Kurpiowskiej i 1 MajaPanie Wóicie jest niebezpiecznie  a Pan nic nie zrobił w tym temacie,proszę pamiętać o dzieciach co idą do szkoły.Pan czuje się bezpieczny w swym drogim aucie,zapewne?Bo ja nie.  

Gość

14-11-2014, 08:08
#12
Czerwona kartka dla Wójta za te bezpańskie psy co obszczekują zwolenników Duszaka.A druga jeszcze większa za chodniki na Kurpiowskiej i 1 MajaPanie Wóicie jest niebezpiecznie  a Pan nic nie zrobił w tym temacie,proszę pamiętać o dzieciach co idą do szkoły.Pan czuje się bezpieczny w swym drogim aucie,zapewne?Bo ja nie.  
Gość napisał(a):o ho ho{diabelek}jaka śliczna rymowanka na forum znanego tygodnika{jezyk} a temacik aktualny,cieplutki i taki przedwyborczy {jezyk}aż miło... szkoda,że tak małoA w Kadzidle ładnej wsiBiednych ludzi gryzą psy.Wójt na pewno o tym słyszałNawet jeden wiersz napisałzamiast hycla nasłać na nieby ochronić starsze panieOraz dzieci co do szkółkiBiegnią-psy im kradną bułki.Psy wyłapać Wójt nie skoryNiech więc przegra te wyboryTego mu winszuję szczerzeW dobrą wolę już nie wierzę.Nową władzę wybierzemyTemu panu-dziekujemy!{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

14-11-2014, 10:38
#13
o ho ho{diabelek}jaka śliczna rymowanka na forum znanego tygodnika{jezyk} a temacik aktualny,cieplutki i taki przedwyborczy {jezyk}aż miło... szkoda,że tak małoA w Kadzidle ładnej wsiBiednych ludzi gryzą psy.Wójt na pewno o tym słyszałNawet jeden wiersz napisałzamiast hycla nasłać na nieby ochronić starsze panieOraz dzieci co do szkółkiBiegnią-psy im kradną bułki.Psy wyłapać Wójt nie skoryNiech więc przegra te wyboryTego mu winszuję szczerzeW dobrą wolę już nie wierzę.Nową władzę wybierzemyTemu panu-dziekujemy!{diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):No proszę, proszęto i ŁYKUszenka też pisze wierszei to się nawet rymująnie to co te wójta

Gość

14-11-2014, 12:26
#14
No proszę, proszęto i ŁYKUszenka też pisze wierszei to się nawet rymująnie to co te wójta
Gość napisał(a):Wyszperane: "Epitafium dla psa" aut. D. Ł.Szanowny Panie, pies o którym mowa,  Został przed dniami zaledwie kilkoma,  W całości zakopany. Pod ziemią jest głowa,  Ogon, łapki cztery, każdy włos bez wyjątku,  Każdy wąs. Wszystko w najwyższym porządku,  Choć wyrwało się psu szczęknięcie, Że dał sobą tak ogromne zajęcie  Dla dźwigu, koparki, spychacza,  Dla szpadli czterech, dla grabi stu, Że nawet sam Tygodnik Ostrołęcki  O jego martwe ciałko zahaczył, A i wójt nie poskąpił dlań słów.  Tak myślę, czy dla spokoju tego zwierza,  Warto było skargę gazecie powierzać, Zamiast wziąć po cichutku szpadelek i grabki,  Ziemią posypać ogonek, pyszczek oraz łapki,  Zachowując powagę nad psim żywotem,  I zakopać denata dyskretnie pod płotem. Żegnam. Nie dziękuję, Niech los Panu sprzyja,  Szczególnie gdy jakiś pies będzie Pana mijać.

Gość

14-11-2014, 13:03
#15
Wyszperane: "Epitafium dla psa" aut. D. Ł.Szanowny Panie, pies o którym mowa,  Został przed dniami zaledwie kilkoma,  W całości zakopany. Pod ziemią jest głowa,  Ogon, łapki cztery, każdy włos bez wyjątku,  Każdy wąs. Wszystko w najwyższym porządku,  Choć wyrwało się psu szczęknięcie, Że dał sobą tak ogromne zajęcie  Dla dźwigu, koparki, spychacza,  Dla szpadli czterech, dla grabi stu, Że nawet sam Tygodnik Ostrołęcki  O jego martwe ciałko zahaczył, A i wójt nie poskąpił dlań słów.  Tak myślę, czy dla spokoju tego zwierza,  Warto było skargę gazecie powierzać, Zamiast wziąć po cichutku szpadelek i grabki,  Ziemią posypać ogonek, pyszczek oraz łapki,  Zachowując powagę nad psim żywotem,  I zakopać denata dyskretnie pod płotem. Żegnam. Nie dziękuję, Niech los Panu sprzyja,  Szczególnie gdy jakiś pies będzie Pana mijać.
Gość napisał(a):wiadomo{diabelek}wszak Kadzidło poezją stoi

Gość

14-11-2014, 13:15
#16
wiadomo{diabelek}wszak Kadzidło poezją stoi
Gość napisał(a):O proszę {diabelek} a tu takie cóś:mniam mniam{jezyk}"Pan Łukaszewski mistrz słownej szermierkiUwielbia takie rymowane gierkiZ nieprzyzwoitych wierszy swych słynieRymem wojuje od rymu też zginie"

Gość

14-11-2014, 13:28
#17
O proszę {diabelek} a tu takie cóś:mniam mniam{jezyk}"Pan Łukaszewski mistrz słownej szermierkiUwielbia takie rymowane gierkiZ nieprzyzwoitych wierszy swych słynieRymem wojuje od rymu też zginie"
Gość napisał(a):a co to za częstochowskie rymy?chyba jakieś dziecko wróciło już ze szkoły{diabelek}

Gość

14-11-2014, 14:12
#18
a co to za częstochowskie rymy?chyba jakieś dziecko wróciło już ze szkoły{diabelek}
Gość napisał(a):Nikt wójtowi nie dorównazrobi wierszyk nawt z gó.wna{diabelek}

Gość

14-11-2014, 15:17
#19
Nikt wójtowi nie dorównazrobi wierszyk nawt z gó.wna{diabelek}
Gość napisał(a):Widzę, że ŁYKUszenka vel moderator kurp, szybko usunął kolejny wątek, który kilka godzin wcześniej założył.Czerwona kartka dla ŁYKUszenki{diabelek}

Gość

14-11-2014, 16:26
#20
Widzę, że ŁYKUszenka vel moderator kurp, szybko usunął kolejny wątek, który kilka godzin wcześniej założył.Czerwona kartka dla ŁYKUszenki{diabelek}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów