Bezpańskie psy w Gminie Kadzidło

Założony przez kurp
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Gość napisał(a):Czy ktoś z Państwa próbował zgłosić bezdomnego psa do Gminy? Dzwonił , mówił o problemie? Wiem ze często nie ma reakcji, ale warto próbować. Psiaki z Kadzidła trafiają do Schroniska w Kruszewie  i jest ich tam kilka ( można sprawdzić np. na Fb). Może warto zastanowić się nad kastracją / sterylizacją zwierzaka aby tych bezdomnych było mniej. Niektóre gminy sąsiadujące z Kadzidłem mają dofinansowanie 50% do takich zabiegów. Psów wszędzie jest bardzo dużo,ale to nie wina władz tylko tych którzy je bezmyślnie rozmnażają.  

Gość

03-10-2013, 12:06
#1
Czy ktoś z Państwa próbował zgłosić bezdomnego psa do Gminy? Dzwonił , mówił o problemie? Wiem ze często nie ma reakcji, ale warto próbować. Psiaki z Kadzidła trafiają do Schroniska w Kruszewie  i jest ich tam kilka ( można sprawdzić np. na Fb). Może warto zastanowić się nad kastracją / sterylizacją zwierzaka aby tych bezdomnych było mniej. Niektóre gminy sąsiadujące z Kadzidłem mają dofinansowanie 50% do takich zabiegów. Psów wszędzie jest bardzo dużo,ale to nie wina władz tylko tych którzy je bezmyślnie rozmnażają.  
Gość napisał(a):Alez mówimy tu na forum a i wójt też jeździ swoim papamobile i widzi z wysokości swego urzędu równiez ten problem.Mósi ktoś jeszcze dzwonić,zgłaszać?A tak od siebie to nic?No to poczekamy na wypadek...

Gość

03-10-2013, 23:27
#2
Alez mówimy tu na forum a i wójt też jeździ swoim papamobile i widzi z wysokości swego urzędu równiez ten problem.Mósi ktoś jeszcze dzwonić,zgłaszać?A tak od siebie to nic?No to poczekamy na wypadek...
Gość napisał(a):Tak to jest, ze trzeba zgłosic. Lub powinno się. wtedy mają w Gminie zgłoszenie i zobowiązani sa do realizacji zadania z tym związanego. Sami sobie przecież nie będą zgłaszać... Warto spróbować....Taki eksperyment: widzisz bezdomnego psa ( z tym problemu nie bedzie) dzwonisz do gminy, prosisz o osobę u której takiego psiaka zgłaszasz. Opowiadasz co gdzie jak jaki i kiedy. Wtedy sprawdzisz czy się wywiązują ...  

Gość

04-10-2013, 12:18
#3
Tak to jest, ze trzeba zgłosic. Lub powinno się. wtedy mają w Gminie zgłoszenie i zobowiązani sa do realizacji zadania z tym związanego. Sami sobie przecież nie będą zgłaszać... Warto spróbować....Taki eksperyment: widzisz bezdomnego psa ( z tym problemu nie bedzie) dzwonisz do gminy, prosisz o osobę u której takiego psiaka zgłaszasz. Opowiadasz co gdzie jak jaki i kiedy. Wtedy sprawdzisz czy się wywiązują ...  
Gość napisał(a):Akurat{diabelek}mam czas by dzwonić i sprawdzać...ja musze zap....ć do roboty gdy gminny pierdzistołek jeszcze smacznie chrapie.Pierdzistołek sam widzi to i niech sam zgłosi przez swój służbowy telefon

Gość

04-10-2013, 15:36
#4
Akurat{diabelek}mam czas by dzwonić i sprawdzać...ja musze zap....ć do roboty gdy gminny pierdzistołek jeszcze smacznie chrapie.Pierdzistołek sam widzi to i niech sam zgłosi przez swój służbowy telefon
Gość napisał(a):[quote=Gość]Tak to jest, ze trzeba zgłosic. Lub powinno się. wtedy mają w Gminie zgłoszenie i zobowiązani sa do realizacji zadania z tym związanego. Sami sobie przecież nie będą zgłaszać... Warto spróbować....Taki eksperyment: widzisz bezdomnego psa ( z tym problemu nie bedzie) dzwonisz do gminy, prosisz o osobę u której takiego psiaka zgłaszasz. Opowiadasz co gdzie jak jaki i kiedy. Wtedy sprawdzisz czy się wywiązują ...  [/quote]Mieszkańcy Jazgarki od roku czasu zgłaszali problem ale nasza władza nie kiwnęła palcem i w efekcie zaniedbań wójta została zagryziona krowa!!! więc mądralo nie trzeba żadnych eksperymentów czynić - fakty mówią same za siebie

Gość

04-10-2013, 23:28
#5
[quote=Gość]Tak to jest, ze trzeba zgłosic. Lub powinno się. wtedy mają w Gminie zgłoszenie i zobowiązani sa do realizacji zadania z tym związanego. Sami sobie przecież nie będą zgłaszać... Warto spróbować....Taki eksperyment: widzisz bezdomnego psa ( z tym problemu nie bedzie) dzwonisz do gminy, prosisz o osobę u której takiego psiaka zgłaszasz. Opowiadasz co gdzie jak jaki i kiedy. Wtedy sprawdzisz czy się wywiązują ...  [/quote]Mieszkańcy Jazgarki od roku czasu zgłaszali problem ale nasza władza nie kiwnęła palcem i w efekcie zaniedbań wójta została zagryziona krowa!!! więc mądralo nie trzeba żadnych eksperymentów czynić - fakty mówią same za siebie
Gość napisał(a):no i co ty na to gminny piedzistołku?

Gość

05-10-2013, 09:41
#6
no i co ty na to gminny piedzistołku?
Gość napisał(a):czy te psy są nadal w Jazgarce? Jest możliwość zrobienia im zdjęć? A moze można je spotkac w którymś miejscu? Zobaczymy co da się zrobić... i prosze nie obrażać nikogo bo różnie bywa....

Gość

05-10-2013, 20:30
#7
czy te psy są nadal w Jazgarce? Jest możliwość zrobienia im zdjęć? A moze można je spotkac w którymś miejscu? Zobaczymy co da się zrobić... i prosze nie obrażać nikogo bo różnie bywa....
Gość napisał(a):a czy to prawda że zydzisiek otwiera firme która ma wylapywać bezpanskie psy???chyba mu nie wyszlo z wiatrakami a trzeba jakoś do wyborów przetrwać

Gość

06-10-2013, 22:02
#8
a czy to prawda że zydzisiek otwiera firme która ma wylapywać bezpanskie psy???chyba mu nie wyszlo z wiatrakami a trzeba jakoś do wyborów przetrwać
Gość napisał(a):[quote=Gość]czy te psy są nadal w Jazgarce? Jest możliwość zrobienia im zdjęć? A moze można je spotkac w którymś miejscu? Zobaczymy co da się zrobić... i prosze nie obrażać nikogo bo różnie bywa.... [/quote]Ależ tak! stoją i czekają aż im zrobisz zdjęcie{diabelek}szczerzą kły śmiejąc się z pierdzistołków.urzędasy{diabelek}chyba już całkiem odlecieli...

Gość

07-10-2013, 15:09
#9
[quote=Gość]czy te psy są nadal w Jazgarce? Jest możliwość zrobienia im zdjęć? A moze można je spotkac w którymś miejscu? Zobaczymy co da się zrobić... i prosze nie obrażać nikogo bo różnie bywa.... [/quote]Ależ tak! stoją i czekają aż im zrobisz zdjęcie{diabelek}szczerzą kły śmiejąc się z pierdzistołków.urzędasy{diabelek}chyba już całkiem odlecieli...
Gość napisał(a):To niech stoją i żrą te wasze krowy!!{zly} Jak takie typy tam mieszkają, które jak im człowiek chce pomóc to obrażają i wyśmiewają. Życzę użernia się z psinkami :)  

Gość

07-10-2013, 19:21
#10
To niech stoją i żrą te wasze krowy!!{zly} Jak takie typy tam mieszkają, które jak im człowiek chce pomóc to obrażają i wyśmiewają. Życzę użernia się z psinkami :)  
Gość napisał(a):krowy to krowy a dzieci to dzieci.kwestia czasu aż się zdarzy nieszczęście.Co wtedy powiesz?Niech stoją i żrą?Jesteś wyjątkowo tępy jak widać...

Gość

07-10-2013, 22:10
#11
krowy to krowy a dzieci to dzieci.kwestia czasu aż się zdarzy nieszczęście.Co wtedy powiesz?Niech stoją i żrą?Jesteś wyjątkowo tępy jak widać...
Gość napisał(a):Czy w mojej wypowiedzi jest mowa o dzieciach?tępy? oj nie wykazujesz za wysokiego poziomu inteligencji swoimi wypowiedziami... a dzieci trzeba pilnować. Szczególnie jeśli jesteś świadomym rodzicem zdającym sobie sprawę z istniejących zagrożeń.

Gość

08-10-2013, 10:31
#12
Czy w mojej wypowiedzi jest mowa o dzieciach?tępy? oj nie wykazujesz za wysokiego poziomu inteligencji swoimi wypowiedziami... a dzieci trzeba pilnować. Szczególnie jeśli jesteś świadomym rodzicem zdającym sobie sprawę z istniejących zagrożeń.
Gość napisał(a):Jesteś tępy bo rzeczywiście o dzieciach nic nie ma w twoich wypowiedziach a dzieci chodza samopas bo ja o 5 rano zap...m do roboty.Nie czytałeś?Nie słyszałes o OBOWIĄZKU szkolnym? Do gminnego gryzipiórka należy likwidowanie zagrożeń w spełnianiu tego OBOWIĄZKU.O twojej błyskotliwej inteligencji świadczy odkrywcze stwierdzenie że" dzieci trzeba pilnować..." Dobre!Przestępców też mam wyłapać i przyprowadzić  ci do urzędu?A moze byś tak sołtysa ustawił do pionu,co?Żalosny pierdzistołku.Nie dyskutuj tylko bierz się do działania bo żyjesz z moich podatków

Gość

09-10-2013, 00:01
#13
Jesteś tępy bo rzeczywiście o dzieciach nic nie ma w twoich wypowiedziach a dzieci chodza samopas bo ja o 5 rano zap...m do roboty.Nie czytałeś?Nie słyszałes o OBOWIĄZKU szkolnym? Do gminnego gryzipiórka należy likwidowanie zagrożeń w spełnianiu tego OBOWIĄZKU.O twojej błyskotliwej inteligencji świadczy odkrywcze stwierdzenie że" dzieci trzeba pilnować..." Dobre!Przestępców też mam wyłapać i przyprowadzić  ci do urzędu?A moze byś tak sołtysa ustawił do pionu,co?Żalosny pierdzistołku.Nie dyskutuj tylko bierz się do działania bo żyjesz z moich podatków
Gość napisał(a):Z której mojej wypowiedzi wywnioskowałeś ze jestem z urzędu? Otóż NIE. Zap.. od rana do nocy na gospodarze, z niczyich podatków nie żyje.  Znam kilka stowarzyszeń które zajmują się bezdomnymi zwierzętami. Po to były mi zdjęcia lub chociaż wiadomość gdzie można psy spotkać.Ponieważ mieszkam na wsi w Gminie Kadzidło i u nas psów bezpańskich praktycznie nie ma ( nie mówie ze wcale -czasem się przypałetają), zdziwiło mnie że u was jest tyle ze zagryzły krowę.  

Gość

09-10-2013, 07:46
#14
Z której mojej wypowiedzi wywnioskowałeś ze jestem z urzędu? Otóż NIE. Zap.. od rana do nocy na gospodarze, z niczyich podatków nie żyje.  Znam kilka stowarzyszeń które zajmują się bezdomnymi zwierzętami. Po to były mi zdjęcia lub chociaż wiadomość gdzie można psy spotkać.Ponieważ mieszkam na wsi w Gminie Kadzidło i u nas psów bezpańskich praktycznie nie ma ( nie mówie ze wcale -czasem się przypałetają), zdziwiło mnie że u was jest tyle ze zagryzły krowę.  
Gość napisał(a):jesteś rolnikiem czy urzędnikiem mało mnie obchodzi.Łapanie psów to hycla zadanie,ma do tego środki i papiery.Nie zamierzam wyręczać gminy w tej robocie.Płacę podatki i wymagam bezpieczeństwa.Nikt nikomu łaski nie robi

Gość

09-10-2013, 14:03
#15
jesteś rolnikiem czy urzędnikiem mało mnie obchodzi.Łapanie psów to hycla zadanie,ma do tego środki i papiery.Nie zamierzam wyręczać gminy w tej robocie.Płacę podatki i wymagam bezpieczeństwa.Nikt nikomu łaski nie robi
Gość napisał(a):Kolejny osobnik, który myli, że jak napisze post na forum, to sprawa się rozwiąże. Gratuluję zaangażowania w walkę o lepszy świat. Zalajkuj jeszcze profil Polskiej Akcji Humanitarnej, to głód w Afryce zlikwidujesz.

Gość

10-10-2013, 23:43
#16
Kolejny osobnik, który myli, że jak napisze post na forum, to sprawa się rozwiąże. Gratuluję zaangażowania w walkę o lepszy świat. Zalajkuj jeszcze profil Polskiej Akcji Humanitarnej, to głód w Afryce zlikwidujesz.
Gość napisał(a):czekam więc na pogryzienie...

Gość

11-10-2013, 09:55
#17
czekam więc na pogryzienie...
Gość napisał(a):nie wystarczy czekać na pogryzienie,zacznij chodzić po wsi a do spodni przywiąż kiełbasę, żeby psy chciały do twojego tyłka się dobraćbez kiełbasy mogą nie chcieć ryzykowaća jak kiełbasę będziesz miał przy tyłku to może jakiś bardzo głodny pis jakimś cudem będzie chciał cię ukąsić

Gość

11-10-2013, 23:46
#18
nie wystarczy czekać na pogryzienie,zacznij chodzić po wsi a do spodni przywiąż kiełbasę, żeby psy chciały do twojego tyłka się dobraćbez kiełbasy mogą nie chcieć ryzykowaća jak kiełbasę będziesz miał przy tyłku to może jakiś bardzo głodny pis jakimś cudem będzie chciał cię ukąsić
Gość napisał(a):To twój pomysł na zaangażowanie w walkę o lepszy świat?To gratuluję{diabelek} Sam to wymyśliłeś cepie? {diabelek}A ja sobie poczekam,popatrzę jak ty sie angażujesz,niech się sprawy dzieja{diabelek} ktoś beknie,a ja z radościa to skomentuję na forum.Ze szczegółami...

Gość

12-10-2013, 08:51
#19
To twój pomysł na zaangażowanie w walkę o lepszy świat?To gratuluję{diabelek} Sam to wymyśliłeś cepie? {diabelek}A ja sobie poczekam,popatrzę jak ty sie angażujesz,niech się sprawy dzieja{diabelek} ktoś beknie,a ja z radościa to skomentuję na forum.Ze szczegółami...
Gość napisał(a):beknie pies po kiełbasie!

Gość

14-10-2013, 11:24
#20
beknie pies po kiełbasie!

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów