Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej o szkole Żak

Założony przez bartosz1
strony: 1 2 dalej
bartosz1 napisał(a):Proszę o jakieś informacje na temat Żaka szkoły policealnej. Chcę się tamzapisać na kierunek bezpłatny co sądzicie o tej szkole, jak tam jest? Jaka jest atmosfera?

bartosz1

Wpisów: 1
Dołączył: 12.02.2013
12-02-2013, 12:19
#1
Proszę o jakieś informacje na temat Żaka szkoły policealnej. Chcę się tamzapisać na kierunek bezpłatny co sądzicie o tej szkole, jak tam jest? Jaka jest atmosfera?
Gość napisał(a):szkoła jest bardzo fajna, właśnie ta atmosfera sprawia, że chce się tam chodzić. świetni i przyjaźnie nastawieni nauczyciele, nie zachowują się - jak to w innych szkołach bywa - ja jestem Panem a ty tylko malutkim uczniem. szczerze polecam!

Gość

12-02-2013, 17:01
#2
szkoła jest bardzo fajna, właśnie ta atmosfera sprawia, że chce się tam chodzić. świetni i przyjaźnie nastawieni nauczyciele, nie zachowują się - jak to w innych szkołach bywa - ja jestem Panem a ty tylko malutkim uczniem. szczerze polecam!
Gość napisał(a):Taa szkoła spoko, zapisuj się śmiało - nie ma nic lepszego w mieście. Fajnie jest na administracji:)

Gość

14-02-2013, 08:39
#3
Taa szkoła spoko, zapisuj się śmiało - nie ma nic lepszego w mieście. Fajnie jest na administracji:)
Gość napisał(a):Szkoła jest wporządku. Skonczylam tech administracji w zeszlym roku i polecam tą szkołe bo fajni nauczyciele, jasno wszystko tłumaczą. Można się ze wszystkimi dogadac jak trzeba. Zapisalam sie teraz na inny kierunek {usmiech}.  

Gość

16-02-2013, 09:41
#4
Szkoła jest wporządku. Skonczylam tech administracji w zeszlym roku i polecam tą szkołe bo fajni nauczyciele, jasno wszystko tłumaczą. Można się ze wszystkimi dogadac jak trzeba. Zapisalam sie teraz na inny kierunek {usmiech}.  
Gość napisał(a):Ogólnie rzecz biorąc chyba może być....Chociaż jak ja kończyłam tą szkołę sporo rzeczy było niedoorganizowanych, miałam wrażenie że czasem maja bałagan, czesto plan dostawaliśmy dzień przed zajęciami, co mi bardzo się nie podobało.

Gość

16-02-2013, 12:56
#5
Ogólnie rzecz biorąc chyba może być....Chociaż jak ja kończyłam tą szkołę sporo rzeczy było niedoorganizowanych, miałam wrażenie że czasem maja bałagan, czesto plan dostawaliśmy dzień przed zajęciami, co mi bardzo się nie podobało.
Gość napisał(a):Skonczyłem lo w zaku i zapisalem się na informatyke. W żaku jest ok. Fajne dziewczyny w sekretariacie {zakochany} , pomogą, wyjasnią w razie watpliwości. Nauczycielom zalezy zeby uczniowie zdali mature. Dobrze tłumaczą a jak ktoś czegos nie zrozumial może isć na konsultacje indywidualne. Polecam zaka {ok}.  

Gość

18-02-2013, 10:05
#6
Skonczyłem lo w zaku i zapisalem się na informatyke. W żaku jest ok. Fajne dziewczyny w sekretariacie {zakochany} , pomogą, wyjasnią w razie watpliwości. Nauczycielom zalezy zeby uczniowie zdali mature. Dobrze tłumaczą a jak ktoś czegos nie zrozumial może isć na konsultacje indywidualne. Polecam zaka {ok}.  
Gość napisał(a):fajna szkoła, szczególnie zajęcia z prawa ;)

Gość

19-03-2013, 12:32
#7
fajna szkoła, szczególnie zajęcia z prawa ;)
Gość napisał(a):jak są przykładowo 4 godziny z jednego przedmiotu to jak jest sprawdzana obecnosc ? tylko na poczatku, czy co godzine ?

Gość

27-03-2013, 13:13
#8
jak są przykładowo 4 godziny z jednego przedmiotu to jak jest sprawdzana obecnosc ? tylko na poczatku, czy co godzine ?
Gość napisał(a):Hmmmm Ja to chyba chodziłem do innej szkoły ...Albo pozytywne opinie piszą "panie z sekretariatu " NIE POLECAM .

Gość

27-03-2013, 16:16
#9
Hmmmm Ja to chyba chodziłem do innej szkoły ...Albo pozytywne opinie piszą "panie z sekretariatu " NIE POLECAM .
Gość napisał(a):{zly}

Gość

28-03-2013, 20:28
#10
{zly}
Gość napisał(a):Panie z sekretariatu niemiłe so.{smutny}

Gość

28-03-2013, 20:32
#11
Panie z sekretariatu niemiłe so.{smutny}
Gość napisał(a):Czy w Ostrołęce jest jakieś studium weterynaryjne ? Może ktoś wie coś na ten temat.

Gość

01-06-2013, 09:44
#12
Czy w Ostrołęce jest jakieś studium weterynaryjne ? Może ktoś wie coś na ten temat.
Gość napisał(a):Albo jakieś medyczne studium? Ratownik medyczny czy coś takiego?

Gość

01-06-2013, 20:32
#13
Albo jakieś medyczne studium? Ratownik medyczny czy coś takiego?
Gość napisał(a):Czy ta szkoła jest płatna ?

Gość

02-06-2013, 14:14
#14
Czy ta szkoła jest płatna ?
Gość napisał(a):Czy ta szkoła jest płatna ?

Gość

02-06-2013, 14:14
#15
Czy ta szkoła jest płatna ?
Gość napisał(a):W szkole są kierunki BEZPŁATNE:Technik administracji,Technik BHP,Opiekunka Środowiskowa,Opiekun w domu pomocy społecznej,Technik rachunkowości,Technik informatyk,oraz kierunki płatne:Terapeuta ds. uzależnień,Agent celny,Biomasaż,Fryzjer damski,Fryzjer męskiWięcej na www.zak.edu.pl oraz pod numerem telefonu:29 760 34 08

Gość

03-06-2013, 12:03
#16
W szkole są kierunki BEZPŁATNE:Technik administracji,Technik BHP,Opiekunka Środowiskowa,Opiekun w domu pomocy społecznej,Technik rachunkowości,Technik informatyk,oraz kierunki płatne:Terapeuta ds. uzależnień,Agent celny,Biomasaż,Fryzjer damski,Fryzjer męskiWięcej na www.zak.edu.pl oraz pod numerem telefonu:29 760 34 08
Gość napisał(a):[quote=Gość]Albo jakieś medyczne studium? Ratownik medyczny czy coś takiego? [/quote]Jest ciekawy kierunek:Opiekunka środowiskowa oraz opiekun w domu pomocy społecznej

Gość

03-06-2013, 12:05
#17
[quote=Gość]Albo jakieś medyczne studium? Ratownik medyczny czy coś takiego? [/quote]Jest ciekawy kierunek:Opiekunka środowiskowa oraz opiekun w domu pomocy społecznej
Gość napisał(a):Szkoła jest spoko, nauczyciele mili i pomocni. Ostatnio zrobili super imprezkę dla wszystkich słuchaczy. Kto chciał to jechał, a zabawa była super{mruga}

Gość

16-06-2013, 14:34
#18
Szkoła jest spoko, nauczyciele mili i pomocni. Ostatnio zrobili super imprezkę dla wszystkich słuchaczy. Kto chciał to jechał, a zabawa była super{mruga}
Gość napisał(a):Super, super {ok}

Gość

17-06-2013, 13:58
#19
Super, super {ok}
Gość napisał(a):ludzie dlaczego nie uczęszczacie do normalnych szkół{nie}

Gość

20-06-2013, 12:37
#20
ludzie dlaczego nie uczęszczacie do normalnych szkół{nie}

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów