Wioletta Ostrołęka-sala na wesele.Czy to dobry wybór?

Założony przez Katherina
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):wystarczyła twoja wypowiedź "majo" wróć do podstawówki

Gość

28-12-2012, 22:19
#1
wystarczyła twoja wypowiedź "majo" wróć do podstawówki
Gość napisał(a):ja byłam na weselu w sali " Wioletta " 2x jako gość, i niestety ta sala nie zrobiła na mnie wrażenia, jedzenie ok, ale sala do tańczenia masakrycznie mała , więc nie wiem jak tam mogłoby się pomieścić 150 osób , poza tym dziwne oświetlenie tam było i ten fioletowy sufit , jak dla mnie podstawa na weselu zaraz po dobrym jedzeniu to dobre  miejsce do tańczenia. {dobani}

Gość

29-12-2012, 21:30
#2
ja byłam na weselu w sali " Wioletta " 2x jako gość, i niestety ta sala nie zrobiła na mnie wrażenia, jedzenie ok, ale sala do tańczenia masakrycznie mała , więc nie wiem jak tam mogłoby się pomieścić 150 osób , poza tym dziwne oświetlenie tam było i ten fioletowy sufit , jak dla mnie podstawa na weselu zaraz po dobrym jedzeniu to dobre  miejsce do tańczenia. {dobani}
Gość napisał(a):[quote=Gość]najlepsza cukiernia na ciasta i torty to Mirana najlepiej jo polecam majo strasznie dobre torty {usmiech}ja o tym wiem i polecam [/quote]Czytalam sporo odmiennych opinii!!!{nie}

Gość

09-01-2013, 03:51
#3
[quote=Gość]najlepsza cukiernia na ciasta i torty to Mirana najlepiej jo polecam majo strasznie dobre torty {usmiech}ja o tym wiem i polecam [/quote]Czytalam sporo odmiennych opinii!!!{nie}
Gość napisał(a):Mirana - bez komentarza!!!!  

Gość

10-01-2013, 15:20
#4
Mirana - bez komentarza!!!!  
Gość napisał(a):Byłam u przyjaciółki na weselu w Zajeździe Borowik( www.borowik.net.pl ). Bardzo mi się podobało. Szczególnie smaczne jedzenie. Lasy dookoła. Moim zdaniem idealny klimat na większą imprezę i można spokojnie się bawić bez zwracania uwagi.  

Gość

04-10-2017, 12:01
#5
Byłam u przyjaciółki na weselu w Zajeździe Borowik( www.borowik.net.pl ). Bardzo mi się podobało. Szczególnie smaczne jedzenie. Lasy dookoła. Moim zdaniem idealny klimat na większą imprezę i można spokojnie się bawić bez zwracania uwagi.  
magdalenka145 napisał(a):Jeżeli chodzi o salę weselną to koniecznie z bazą noclegową i restauracją. My z mężem korzystaliśmy z sali weselnej Borowik (www.borowik.net.pl) niedaleko Ostrołęki, bo przy okazji zapewniono nam w pakiecie fotografa, super zespół biesiadny i jeszcze kamerzystę. Impreza się udała na prawie 200 osób. Parkiet i ustawienie stołów dobrze wydzielone. W pobliżu las, więc można szaleć do woli. To też duża zaleta.  

magdalenka145

Wpisów: 2
Dołączył: 06.10.2017
06-10-2017, 12:27
#6
Jeżeli chodzi o salę weselną to koniecznie z bazą noclegową i restauracją. My z mężem korzystaliśmy z sali weselnej Borowik (www.borowik.net.pl) niedaleko Ostrołęki, bo przy okazji zapewniono nam w pakiecie fotografa, super zespół biesiadny i jeszcze kamerzystę. Impreza się udała na prawie 200 osób. Parkiet i ustawienie stołów dobrze wydzielone. W pobliżu las, więc można szaleć do woli. To też duża zaleta.  

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 1 zalogowany użytkownik.
Lista zalogowanych użytkowników: maciek444
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów