Wioletta Ostrołęka-sala na wesele.Czy to dobry wybór?

Założony przez Katherina
strony: 1 2 dalej
Katherina napisał(a):WitamPlanujemy w [przyszłym roku ŚlubCzy sala weselna Wioletta w Ostrołęce to dobry wybór?{zakochany}{zakochany}Kocham Cie Ptysiu{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany }{zakochany}{zakochany}

Katherina

Wpisów: 11
Dołączył: 19.08.2012
24-08-2012, 22:09
#1
WitamPlanujemy w [przyszłym roku ŚlubCzy sala weselna Wioletta w Ostrołęce to dobry wybór?{zakochany}{zakochany}Kocham Cie Ptysiu{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany }{zakochany}{zakochany}
Gość napisał(a):Było o tej sali na tym forum wiele pisane. Poszukaj.Za chwile jedni będą chwalić, inni narzekać na właścicieli. Ja gram w zespole i osobiscie nie zrobilbym tam swojego wesela.Pozdrawiam

Gość

25-08-2012, 07:46
#2
Było o tej sali na tym forum wiele pisane. Poszukaj.Za chwile jedni będą chwalić, inni narzekać na właścicieli. Ja gram w zespole i osobiscie nie zrobilbym tam swojego wesela.Pozdrawiam
Gość napisał(a):[quote=Gość]Było o tej sali na tym forum wiele pisane. Poszukaj.Za chwile jedni będą chwalić, inni narzekać na właścicieli. Ja gram w zespole i osobiscie nie zrobilbym tam swojego wesela.Pozdrawiam [/quote]Czyli należysz do narzekających:)

Gość

25-08-2012, 11:25
#3
[quote=Gość]Było o tej sali na tym forum wiele pisane. Poszukaj.Za chwile jedni będą chwalić, inni narzekać na właścicieli. Ja gram w zespole i osobiscie nie zrobilbym tam swojego wesela.Pozdrawiam [/quote]Czyli należysz do narzekających:)
Gość napisał(a):Właśnie...

Gość

25-08-2012, 11:26
#4
Właśnie...
Gość napisał(a):a dla mnie supre mialam tam swoje wesele miesiac temu i jestem na 100% zadowolona. z każdym idzie sie dogadac. naprawde mialam wszystko co sobie wymyśliłam i jeszcze mile niespodzianki w formie rabatu.{ok}{zakochany}

Gość

25-08-2012, 20:16
#5
a dla mnie supre mialam tam swoje wesele miesiac temu i jestem na 100% zadowolona. z każdym idzie sie dogadac. naprawde mialam wszystko co sobie wymyśliłam i jeszcze mile niespodzianki w formie rabatu.{ok}{zakochany}
Gość napisał(a):ja bylam tam na weselu niedawno i jak dla mnie było w porządku, jedynym minusem była klima, która jak się włączała to naprawdę chłodziła aż za bardzo...

Gość

26-08-2012, 12:30
#6
ja bylam tam na weselu niedawno i jak dla mnie było w porządku, jedynym minusem była klima, która jak się włączała to naprawdę chłodziła aż za bardzo...
Gość napisał(a):Byłam tam na weselu w maju, jedzenie na wysokim poziomie, świetnie podane i bardzo smaczne, a do tego bardzo duże porcje. Obsługa też bardzo miła, wykonywali swoją pracę naprawdę solidnie. Polecam

Gość

26-08-2012, 23:22
#7
Byłam tam na weselu w maju, jedzenie na wysokim poziomie, świetnie podane i bardzo smaczne, a do tego bardzo duże porcje. Obsługa też bardzo miła, wykonywali swoją pracę naprawdę solidnie. Polecam
Gość napisał(a):Miałam tam swoje wesele w zeszłym roku, na nic nie mogę narzekać. Wszystko było w porządku. Dogadać się można w każdym względzie. Nie wiem skąd te negatywne opinie? Jak masz jakieś pytania- napisz: polana255@wp.pl :)

Gość

27-08-2012, 08:30
#8
Miałam tam swoje wesele w zeszłym roku, na nic nie mogę narzekać. Wszystko było w porządku. Dogadać się można w każdym względzie. Nie wiem skąd te negatywne opinie? Jak masz jakieś pytania- napisz: polana255@wp.pl :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]Miałam tam swoje wesele w zeszłym roku, na nic nie mogę narzekać. Wszystko było w porządku. Dogadać się można w każdym względzie. Nie wiem skąd te negatywne opinie? Jak masz jakieś pytania- napisz: polana255@wp.pl :) [/quote]Tutaj nie ma negatywnych opinii.

Gość

29-08-2012, 07:59
#9
[quote=Gość]Miałam tam swoje wesele w zeszłym roku, na nic nie mogę narzekać. Wszystko było w porządku. Dogadać się można w każdym względzie. Nie wiem skąd te negatywne opinie? Jak masz jakieś pytania- napisz: polana255@wp.pl :) [/quote]Tutaj nie ma negatywnych opinii.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Miałam tam swoje wesele w zeszłym roku, na nic nie mogę narzekać. Wszystko było w porządku. Dogadać się można w każdym względzie. Nie wiem skąd te negatywne opinie? Jak masz jakieś pytania- napisz: polana255@wp.pl :) [/quote]Tutaj nie ma negatywnych opinii. [/quote]Nie ma? - "minusem była klima", "Ja gram w zespole i osobiscie nie zrobilbym tam swojego wesela."

Gość

30-08-2012, 12:02
#10
[quote=Gość][quote=Gość]Miałam tam swoje wesele w zeszłym roku, na nic nie mogę narzekać. Wszystko było w porządku. Dogadać się można w każdym względzie. Nie wiem skąd te negatywne opinie? Jak masz jakieś pytania- napisz: polana255@wp.pl :) [/quote]Tutaj nie ma negatywnych opinii. [/quote]Nie ma? - "minusem była klima", "Ja gram w zespole i osobiscie nie zrobilbym tam swojego wesela."
Gość napisał(a):Jeden mały minus to jeszcze NIE negatywna opinia.To, że ktoś napisał, iż nie zrobiłby tam swojego wesela to też jeszcze nie negatyw. Bardziej sugestia.Akurat w tym wątku jak na razie nikt źle nie oceniał sali Wioletta, a jedynie wskazywał, plusy i minusy.A jak ja napiszę, że w  sali Wioletta - w kiblu papier toaletowy był biały, a powinien być biały w różowe kwiatki to też będzie negatywna opinia????? To zawsze rzecz gustu.Czytaj ze zrozumieniem, a nie się "pienisz"!

Gość

31-08-2012, 07:46
#11
Jeden mały minus to jeszcze NIE negatywna opinia.To, że ktoś napisał, iż nie zrobiłby tam swojego wesela to też jeszcze nie negatyw. Bardziej sugestia.Akurat w tym wątku jak na razie nikt źle nie oceniał sali Wioletta, a jedynie wskazywał, plusy i minusy.A jak ja napiszę, że w  sali Wioletta - w kiblu papier toaletowy był biały, a powinien być biały w różowe kwiatki to też będzie negatywna opinia????? To zawsze rzecz gustu.Czytaj ze zrozumieniem, a nie się "pienisz"!
Gość napisał(a):Powiem jedno jak by było tak różowo i cudownie to by nie było tyle wolnych terminów ale wybór należy do ciebie

Gość

31-08-2012, 09:32
#12
Powiem jedno jak by było tak różowo i cudownie to by nie było tyle wolnych terminów ale wybór należy do ciebie
Gość napisał(a):Jak jest już temat wesel to napewno będziecie chcieli zamówić tort, nie polecam cukierni Mirana, mają bardzo duże trudności z terminowością realizacji zamówienia:(

Gość

31-08-2012, 17:18
#13
Jak jest już temat wesel to napewno będziecie chcieli zamówić tort, nie polecam cukierni Mirana, mają bardzo duże trudności z terminowością realizacji zamówienia:(
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jak jest już temat wesel to napewno będziecie chcieli zamówić tort, nie polecam cukierni Mirana, mają bardzo duże trudności z terminowością realizacji zamówienia:( [/quote]O dobrze wiedzieć, bo ja wlaśnie nie wiem na którą się zdecydować. A może ktoś wie gdzie w Ostrołęce jest największy wybór figurek na tort?

Gość

31-08-2012, 18:08
#14
[quote=Gość]Jak jest już temat wesel to napewno będziecie chcieli zamówić tort, nie polecam cukierni Mirana, mają bardzo duże trudności z terminowością realizacji zamówienia:( [/quote]O dobrze wiedzieć, bo ja wlaśnie nie wiem na którą się zdecydować. A może ktoś wie gdzie w Ostrołęce jest największy wybór figurek na tort?
Gość napisał(a):Osłabiacie mnie. Najlepsze sale to te , które się nie reklamują. Popatrz i będziesz wiedziała

Gość

31-08-2012, 22:02
#15
Osłabiacie mnie. Najlepsze sale to te , które się nie reklamują. Popatrz i będziesz wiedziała
Gość napisał(a):My z mężem zorganizowaliśmy swoje przyjęcie weselne w Pensjonacie Wioletta 1.09.2012 i z czystym sumieniem możemy polecić go na organizację różnego rodzaju imprez rodzinnych i nie tylko:) W cenie mieliśmy: dekoracje, oświetlenie, ciasta, dodatkowo tylko alkohol i tort. Współpraca z właścicielami przebiegała bez zarzutów, nasze prośby zostały spełnione :) Jedzenie było i pyszne i w dużych ilościach:) Goście jak i my byliśmy mile zaskoczeni obsługą, która przez cały czas stała na straży i pilnowała by niczego nie brakowało i zawsze było czysto.Osoby, które wybrały Wiolettę na organizację swojego przyjęcia będą zadowolone w 100% :)Pozdrawiamy serdecznieMarta & Piotrek :)

Gość

06-09-2012, 19:45
#16
My z mężem zorganizowaliśmy swoje przyjęcie weselne w Pensjonacie Wioletta 1.09.2012 i z czystym sumieniem możemy polecić go na organizację różnego rodzaju imprez rodzinnych i nie tylko:) W cenie mieliśmy: dekoracje, oświetlenie, ciasta, dodatkowo tylko alkohol i tort. Współpraca z właścicielami przebiegała bez zarzutów, nasze prośby zostały spełnione :) Jedzenie było i pyszne i w dużych ilościach:) Goście jak i my byliśmy mile zaskoczeni obsługą, która przez cały czas stała na straży i pilnowała by niczego nie brakowało i zawsze było czysto.Osoby, które wybrały Wiolettę na organizację swojego przyjęcia będą zadowolone w 100% :)Pozdrawiamy serdecznieMarta & Piotrek :)
Gość napisał(a):na jaką ilość maksymalnie można zrobić wesele w pensjonacie Wioletta{?}

Gość

09-09-2012, 20:10
#17
na jaką ilość maksymalnie można zrobić wesele w pensjonacie Wioletta{?}
Gość napisał(a):okolo 150

Gość

10-09-2012, 07:39
#18
okolo 150
Gość napisał(a):bylismy juz w wiolettcie kilka razy i mozemy polecic . w rodzinie tez juz sale bralismy 2 razy i było bardzo dobrzesala do max.150 osob jakby ktos robił . na więcej ,niepolecam.dziwne przypadki to wlascicielka po weaselu powiedziała że ktores krzesełka były uszkodzone i policzyła se chyba po 150-200zl szt. ....kolejne to nieprosilismy o roznoszenie wódki na stoły bo chcielismy zrobic to sami a kelner poprostu roznosił czasami i kolejne 200zl.....pozatymi przypadkami to reszta super. Polecam.

Gość

30-10-2012, 11:03
#19
bylismy juz w wiolettcie kilka razy i mozemy polecic . w rodzinie tez juz sale bralismy 2 razy i było bardzo dobrzesala do max.150 osob jakby ktos robił . na więcej ,niepolecam.dziwne przypadki to wlascicielka po weaselu powiedziała że ktores krzesełka były uszkodzone i policzyła se chyba po 150-200zl szt. ....kolejne to nieprosilismy o roznoszenie wódki na stoły bo chcielismy zrobic to sami a kelner poprostu roznosił czasami i kolejne 200zl.....pozatymi przypadkami to reszta super. Polecam.
Gość napisał(a):najlepsza cukiernia na ciasta i torty to Mirana najlepiej jo polecam majo strasznie dobre torty {usmiech}ja o tym wiem i polecam

Gość

28-12-2012, 13:24
#20
najlepsza cukiernia na ciasta i torty to Mirana najlepiej jo polecam majo strasznie dobre torty {usmiech}ja o tym wiem i polecam

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów