jaki ortopeda w Ostrołęce?

Założony przez mken
strony: 1 2 dalej
mken napisał(a):jakiego polecacie dobrego ortopedę w O-ce?

mken

Wpisów: 5
Dołączył: 08.09.2008
21-02-2012, 23:34
#1
jakiego polecacie dobrego ortopedę w O-ce?
Gość napisał(a):Gadomskiego

Gość

22-02-2012, 15:22
#2
Gadomskiego
Gość napisał(a):Zgadzam się dr Gadomski{ok}

Gość

22-02-2012, 18:35
#3
Zgadzam się dr Gadomski{ok}
mken napisał(a):dr Gadomski specjalizuje się raczej chyba w kolanach. Poszukuję ortopedy od kręgosłupa, a Gadomski ma małe o tym pojęcie - byłam na wizycie

mken

Wpisów: 5
Dołączył: 08.09.2008
22-02-2012, 20:55
#4
dr Gadomski specjalizuje się raczej chyba w kolanach. Poszukuję ortopedy od kręgosłupa, a Gadomski ma małe o tym pojęcie - byłam na wizycie
Gość napisał(a):żadnego hehehhe;-)  

Gość

23-02-2012, 11:32
#5
żadnego hehehhe;-)  
Gość napisał(a):[color=#ff0000][/color][size=18][/size] Nie ma żadnych dobrych specjalistów w Ostrołęce mnie tak leczyli,że za miesiąc miałabym dziurę w żołądku pół roku chodziłam z bólem pogotowie,rodzinny lekarz wszystko kończyło się podaniem środków przeciwbólowych i do domu.To wszystko łapuwkarze ,ręce w kieszeni i człowieku jak nie posmarujesz to zapomnij o godnym traktowaniu.... Jestem gotowa napluć w twarz chirurgowi,który powiedział do mnie jako lekarz,że ludzie z bólem po 20 lat chodzą i żyją.To jest karygodne jak można do pacjenta w ten sposób mówić?????ZNIECZULICA....

Gość

23-02-2012, 16:41
#6
[color=#ff0000][/color][size=18][/size] Nie ma żadnych dobrych specjalistów w Ostrołęce mnie tak leczyli,że za miesiąc miałabym dziurę w żołądku pół roku chodziłam z bólem pogotowie,rodzinny lekarz wszystko kończyło się podaniem środków przeciwbólowych i do domu.To wszystko łapuwkarze ,ręce w kieszeni i człowieku jak nie posmarujesz to zapomnij o godnym traktowaniu.... Jestem gotowa napluć w twarz chirurgowi,który powiedział do mnie jako lekarz,że ludzie z bólem po 20 lat chodzą i żyją.To jest karygodne jak można do pacjenta w ten sposób mówić?????ZNIECZULICA....
Gość napisał(a):w Ostrołęce operacje kręgosłupa przeprowadzają lekarze z Olsztyna : Budkiewicz i Niedźwiecki i lekarze z Warszawy: Nosarzewski i Górski

Gość

04-03-2012, 18:16
#7
w Ostrołęce operacje kręgosłupa przeprowadzają lekarze z Olsztyna : Budkiewicz i Niedźwiecki i lekarze z Warszawy: Nosarzewski i Górski
Gość napisał(a):Jak chcecie być sprawni to ABSOLUTNIE ŻADEN!!! Wiem co mówię bo doświadczyłem na własnej skórze, znaczy kościach.

Gość

05-03-2012, 12:39
#8
Jak chcecie być sprawni to ABSOLUTNIE ŻADEN!!! Wiem co mówię bo doświadczyłem na własnej skórze, znaczy kościach.
Gość napisał(a):Kilka lat temu mialam zabieg na kolano,i musze przyznac ze bardzo dobrze zaopiekowali sie mna lek.Gurzeda i lek byl ordynatorem na ortopedii Przezdziecki.Naprawde nie moge narzekac!Odnosnie lek.Gurzedy moge powiedziec rowniez ze moj syn mial dysplazje stawu biodrowego i on ze tak powiem wyprostowal mi syna teraz biega jak Foret Gump zeby nie Gurzeda teraz moj syn bylby kaleka:)

Gość

07-03-2012, 04:13
#9
Kilka lat temu mialam zabieg na kolano,i musze przyznac ze bardzo dobrze zaopiekowali sie mna lek.Gurzeda i lek byl ordynatorem na ortopedii Przezdziecki.Naprawde nie moge narzekac!Odnosnie lek.Gurzedy moge powiedziec rowniez ze moj syn mial dysplazje stawu biodrowego i on ze tak powiem wyprostowal mi syna teraz biega jak Foret Gump zeby nie Gurzeda teraz moj syn bylby kaleka:)
Gość napisał(a):Mnie lekarz rodzinny po półtoramiesięcznej walce z zapaleniem stawu skokowego potwierdzonym badaniem krwi  wysłał do ortopedy. Lek ortopeda dr Ćwikła stwierdził że zapalenie stawu trwające półtora miesiąca to żaden problem i można to wyleczyć ASPIRYNĄ lub innym lekarstwem na temperaturę i przyziębienie. A.Kosa

Gość

16-11-2015, 10:32
#10
Mnie lekarz rodzinny po półtoramiesięcznej walce z zapaleniem stawu skokowego potwierdzonym badaniem krwi  wysłał do ortopedy. Lek ortopeda dr Ćwikła stwierdził że zapalenie stawu trwające półtora miesiąca to żaden problem i można to wyleczyć ASPIRYNĄ lub innym lekarstwem na temperaturę i przyziębienie. A.Kosa
Gość napisał(a):Mnie lekarz rodzinny po półtoramiesięcznej walce z zapaleniem stawu skokowego potwierdzonym badaniem krwi  wysłał do ortopedy. Lek ortopeda dr Ćwikła stwierdził że zapalenie stawu trwające półtora miesiąca to żaden problem i można to wyleczyć ASPIRYNĄ lub innym lekarstwem na temperaturę i przyziębienie. A.Kosa

Gość

16-11-2015, 10:33
#11
Mnie lekarz rodzinny po półtoramiesięcznej walce z zapaleniem stawu skokowego potwierdzonym badaniem krwi  wysłał do ortopedy. Lek ortopeda dr Ćwikła stwierdził że zapalenie stawu trwające półtora miesiąca to żaden problem i można to wyleczyć ASPIRYNĄ lub innym lekarstwem na temperaturę i przyziębienie. A.Kosa
JanPan napisał(a):No to może spróbować czegoś innego, tam gdzie się da. Ja mam pełno problemów po kontuzjach i ciągle jakieś nowe, chodzę http://akupunkturapokrywka.pl/ jestem zadowolony, olewam lekarzy bo tylko mnie denerwują.

JanPan

Wpisów: 6
Dołączył: 08.01.2017
08-01-2017, 23:20
#12
No to może spróbować czegoś innego, tam gdzie się da. Ja mam pełno problemów po kontuzjach i ciągle jakieś nowe, chodzę http://akupunkturapokrywka.pl/ jestem zadowolony, olewam lekarzy bo tylko mnie denerwują.
Gość napisał(a):Ja polecam Nosarzewski z Warszawy ale trzeba go ciągnąc za język żeby coś powiedział.  

Gość

12-01-2017, 11:09
#13
Ja polecam Nosarzewski z Warszawy ale trzeba go ciągnąc za język żeby coś powiedział.  
Gość napisał(a):Źaden, polecam klinikę Mediq w Legionowie i dr.Kozieła.Siedząc w kolejce do niego rozmawiamy jako pacjenci . są to osoby,którym Ostrołęka zrobiła zabieg lub operację i Legionowo na nowo łamie kości ,żeby chory pacjent mógł funkcjonować. To nie żadna reklama lekarza,ale szczera prawda. Mój syn miał już tam 3 operacje i ja też na nią czekam.Wypadek,Sor Ostrołęka. Prześwietlenie i opis nic nie stwierdzono.Ból nie ustępuje, więc  co? znów Legionowo i diagnoza bardzo poważna. W naszym szpitalu brakuje specjalistów i to bardzo dobrych.Co z dobrze wyposażonego szpitala,gdy brakuje dobrej opieki medycznej.

Gość

14-01-2017, 06:21
#14
Źaden, polecam klinikę Mediq w Legionowie i dr.Kozieła.Siedząc w kolejce do niego rozmawiamy jako pacjenci . są to osoby,którym Ostrołęka zrobiła zabieg lub operację i Legionowo na nowo łamie kości ,żeby chory pacjent mógł funkcjonować. To nie żadna reklama lekarza,ale szczera prawda. Mój syn miał już tam 3 operacje i ja też na nią czekam.Wypadek,Sor Ostrołęka. Prześwietlenie i opis nic nie stwierdzono.Ból nie ustępuje, więc  co? znów Legionowo i diagnoza bardzo poważna. W naszym szpitalu brakuje specjalistów i to bardzo dobrych.Co z dobrze wyposażonego szpitala,gdy brakuje dobrej opieki medycznej.
Gość napisał(a):A dr.Gadomski bez urazy dla lekarza kierował mnie na operację kolana, bo bolało po upadku.Wystarczyła 1 wizyta u dr.Rusina,który leczy sportowców. Ściągnął płyn i już 10 rok jest ok.I o czym tu mówić. Daj Boże, żeby naszym lekarzom też udało pomóc się pacjentom,bo nie każdego z nas stać na prywatne wizyty.

Gość

14-01-2017, 06:28
#15
A dr.Gadomski bez urazy dla lekarza kierował mnie na operację kolana, bo bolało po upadku.Wystarczyła 1 wizyta u dr.Rusina,który leczy sportowców. Ściągnął płyn i już 10 rok jest ok.I o czym tu mówić. Daj Boże, żeby naszym lekarzom też udało pomóc się pacjentom,bo nie każdego z nas stać na prywatne wizyty.
procek napisał(a):Popieram w 100% mojego poprzednika. Zgadzam się w całości z jego wypowiedzią :)

procek

Wpisów: 3
Dołączył: 19.09.2017
20-09-2017, 14:44
#16
Popieram w 100% mojego poprzednika. Zgadzam się w całości z jego wypowiedzią :)
Chory napisał(a):[quote=Gość]A ....Wystarczyła 1 wizyta u dr.Rusina,który leczy sportowców. Ściągnął płyn i już 10 rok jest ok...... [/quote]Gdzie on przyjmuje? Mam problem z kolanem. Mialem operacje ponad rok temu. Teraz mam problem. Plyn w kolanie. Bol.

Chory

Wpisów: 1
Dołączył: 30.09.2017
30-09-2017, 10:22
#17
[quote=Gość]A ....Wystarczyła 1 wizyta u dr.Rusina,który leczy sportowców. Ściągnął płyn i już 10 rok jest ok...... [/quote]Gdzie on przyjmuje? Mam problem z kolanem. Mialem operacje ponad rok temu. Teraz mam problem. Plyn w kolanie. Bol.
darson napisał(a):Zgadzam się z poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...

darson

Wpisów: 4
Dołączył: 14.11.2017
20-11-2017, 18:44
#18
Zgadzam się z poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...
Gość napisał(a):z Ostrołęki najlepiej żadnego

Gość

21-11-2017, 12:01
#19
z Ostrołęki najlepiej żadnego
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):z Ostrołęki najlepiej żadnego
mken napisał(a):jakiego polecacie dobrego ortopedę w O-ce?

Gość

21-11-2017, 23:24
#20
Gość napisał(a):z Ostrołęki najlepiej żadnego
mken napisał(a):jakiego polecacie dobrego ortopedę w O-ce?


strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów