Salon Fryzjerski w Cinderella

Założony przez Joy
strony: wstecz 1 2 3
Gość napisał(a):Witam akurat tak się składa ,że jestem klientką p. Justyny od 8 lat i już dawno po 40-stce i naprawdę nie miałam z nią problemu , jest na zawołanie , w każdą sobotę i w tygodniu , zawsze dostępna pod telefonem (nawet gdy była chora w sobotę przyszła do pracy  ledwo stojąc na nogach z wysoką temperaturą bo przecież miała umówione Klientki a nie ma nic ważniejszego jak ich sprawy mniejsze czy większe).Pani Justyno głowa do góry , Klientki , które są wiecznie nie zadowolone niech spadają na drzewo.

Gość

10-12-2011, 16:22
#1
Witam akurat tak się składa ,że jestem klientką p. Justyny od 8 lat i już dawno po 40-stce i naprawdę nie miałam z nią problemu , jest na zawołanie , w każdą sobotę i w tygodniu , zawsze dostępna pod telefonem (nawet gdy była chora w sobotę przyszła do pracy  ledwo stojąc na nogach z wysoką temperaturą bo przecież miała umówione Klientki a nie ma nic ważniejszego jak ich sprawy mniejsze czy większe).Pani Justyno głowa do góry , Klientki , które są wiecznie nie zadowolone niech spadają na drzewo.

strony: wstecz 1 2 3
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów