DERMATOLOG

Założony przez Karczoszka
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):Ja też się leczyłam u Pani doktor Noll. Jedna wizyta, trafna diagnoza i już nie muszę chodzić po innych dermatologach. Zanim wybiorę się do lekarza to staram się trochę na jego temat dowiedzieć, więc fakty na temat Pani doktor Noll są takie: ma 10 letni staż w przyjmowaniu pacjentów i skończoną specjalizację z dermatologii, 3 lata doświadczenia w klinice dermatologicznej dziecięcej, 3 lata doświadczenia w klinie dermatologicznej u boku profesor Wolskiej. Od 2006 prowadzi prywatną praktykę. A co do tego, że wygląda młodo pomimo swojego wieku to znaczy, że jest świetnym specjalistą w Dermatologii Estetycznej, np. u mnie po leczeniu trądziku zastosowałam yellow peeling co daje rewelacyjny efekt spłycenia blizn i rozjaśnia skóry.

Gość

18-10-2011, 22:42
#1
Ja też się leczyłam u Pani doktor Noll. Jedna wizyta, trafna diagnoza i już nie muszę chodzić po innych dermatologach. Zanim wybiorę się do lekarza to staram się trochę na jego temat dowiedzieć, więc fakty na temat Pani doktor Noll są takie: ma 10 letni staż w przyjmowaniu pacjentów i skończoną specjalizację z dermatologii, 3 lata doświadczenia w klinice dermatologicznej dziecięcej, 3 lata doświadczenia w klinie dermatologicznej u boku profesor Wolskiej. Od 2006 prowadzi prywatną praktykę. A co do tego, że wygląda młodo pomimo swojego wieku to znaczy, że jest świetnym specjalistą w Dermatologii Estetycznej, np. u mnie po leczeniu trądziku zastosowałam yellow peeling co daje rewelacyjny efekt spłycenia blizn i rozjaśnia skóry.
Gość napisał(a):czy ktoś mógłby mi polecić najlepszego dermatologa?? mam problemy z trądzikiem.  

Gość

24-10-2012, 19:14
#2
czy ktoś mógłby mi polecić najlepszego dermatologa?? mam problemy z trądzikiem.  
Gość napisał(a):Uwaga  czytaj wypowiedź powyżej!! Doktor Noll Kaczyńska!!

Gość

25-10-2012, 13:33
#3
Uwaga  czytaj wypowiedź powyżej!! Doktor Noll Kaczyńska!!
Gość napisał(a):Polecam NoLL Kaczyńską, przyjmuje kilka razy w tygodniu na Kilińskiego. wizyta oczywiście prywatna teraz chyba bierze 100 zł

Gość

26-10-2012, 09:52
#4
Polecam NoLL Kaczyńską, przyjmuje kilka razy w tygodniu na Kilińskiego. wizyta oczywiście prywatna teraz chyba bierze 100 zł
Gość napisał(a):Pani Noll Kaczyńska za wizytę bierze  80zł  

Gość

26-10-2012, 16:55
#5
Pani Noll Kaczyńska za wizytę bierze  80zł  
Gość napisał(a):bardzo polecam dr Grotkowską z ostrowi maz przyjmuje też na nfz jestem bardzo zadowolona bardzo miła i kompetentna  

Gość

11-12-2012, 17:13
#6
bardzo polecam dr Grotkowską z ostrowi maz przyjmuje też na nfz jestem bardzo zadowolona bardzo miła i kompetentna  
Gość napisał(a):żaden z dermatologów w ostrołęce, stawiali mi diagnozę 3 lata, jak pojechałam do  Wawy postawili w dwa tygodnie, z czego 12 dni czekałam na wynik z biopsji.W ostrołęce nie ma dobrych dermatologów.  

Gość

11-12-2012, 17:18
#7
żaden z dermatologów w ostrołęce, stawiali mi diagnozę 3 lata, jak pojechałam do  Wawy postawili w dwa tygodnie, z czego 12 dni czekałam na wynik z biopsji.W ostrołęce nie ma dobrych dermatologów.  
Gość napisał(a):DERMATOLODZY TYLKO W BIAŁYMSTOKU UL-żurawia -wiewiórcza  płacisz  tylko za przejazd bierzesz skierowanie od rodzinnej. wszystko masz na .N. F.Z. {ok}{usmiech} POLECAM  

Gość

19-01-2013, 19:22
#8
DERMATOLODZY TYLKO W BIAŁYMSTOKU UL-żurawia -wiewiórcza  płacisz  tylko za przejazd bierzesz skierowanie od rodzinnej. wszystko masz na .N. F.Z. {ok}{usmiech} POLECAM  
Gość napisał(a):DERMATOLODZY TYLKO W BIAŁYMSTOKU UL-żurawia -wiewiórcza  płacisz  tylko za przejazd bierzesz skierowanie od rodzinnej. wszystko masz na .N. F.Z. {ok}{usmiech} POLECAM  

Gość

19-01-2013, 19:23
#9
DERMATOLODZY TYLKO W BIAŁYMSTOKU UL-żurawia -wiewiórcza  płacisz  tylko za przejazd bierzesz skierowanie od rodzinnej. wszystko masz na .N. F.Z. {ok}{usmiech} POLECAM  
Gość napisał(a):Polecam [url=http://warszawa.multimedis.pl/dla-pacjenta/oferta/porad nie-specjalistyczne/dermatolog]Dermatologa w Warszawie[/url]

Gość

09-10-2013, 20:28
#10
Polecam [url=http://warszawa.multimedis.pl/dla-pacjenta/oferta/porad nie-specjalistyczne/dermatolog]Dermatologa w Warszawie[/url]
Gość napisał(a):W Przasnyszu dr Stryjewska 606834794 Jest super i jest też alergologiem

Gość

22-10-2013, 14:00
#11
W Przasnyszu dr Stryjewska 606834794 Jest super i jest też alergologiem
Gość napisał(a):Polecam dr Stryjewską. Zawsze mi pomogła.

Gość

23-10-2013, 09:10
#12
Polecam dr Stryjewską. Zawsze mi pomogła.
Gość napisał(a):Polecam, polecam dr Stryjewską. Nie szafuje sterydami, jest o.k.

Gość

24-10-2013, 12:31
#13
Polecam, polecam dr Stryjewską. Nie szafuje sterydami, jest o.k.
Gość napisał(a):I to jest już trzeci z kolei wpis z tego samego adresu IP {diabelek}

Gość

24-10-2013, 22:15
#14
I to jest już trzeci z kolei wpis z tego samego adresu IP {diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Czy ktoś może orientuje się czy p. Małgorzata Noll-Kaczyńska przyjmuje w Warszawie, dodzwoniłam się do szpitala w którym pracuje, to teraz ma urlop i nie wiadomo czy po urlopie wróci, ponadto nie przyjmuje pacjentów. Może ktoś słyszał czy nie ma jakiegoś gabinetu gdzie przyjmuje, nawet prywatnie. Bardzo proszę o jakąś informacje jeśli ktoś coś wie :) Będę bardzo wdzięczna[/quote]     p. Noll-Kaczyńska ma gabinet na ul. Kilińskiego w Ostrołęce {usmiech}

Gość

25-10-2013, 19:09
#15
[quote=Gość]Czy ktoś może orientuje się czy p. Małgorzata Noll-Kaczyńska przyjmuje w Warszawie, dodzwoniłam się do szpitala w którym pracuje, to teraz ma urlop i nie wiadomo czy po urlopie wróci, ponadto nie przyjmuje pacjentów. Może ktoś słyszał czy nie ma jakiegoś gabinetu gdzie przyjmuje, nawet prywatnie. Bardzo proszę o jakąś informacje jeśli ktoś coś wie :) Będę bardzo wdzięczna[/quote]     p. Noll-Kaczyńska ma gabinet na ul. Kilińskiego w Ostrołęce {usmiech}
Gość napisał(a):najlepsza w okolicy jest dr Stryjewska. Leczyłam się prawie wszędzie i tylko ona mi w efekcie pomogła

Gość

05-11-2013, 10:23
#16
najlepsza w okolicy jest dr Stryjewska. Leczyłam się prawie wszędzie i tylko ona mi w efekcie pomogła
Gość napisał(a):95.48.208.194 - jeden post wystarczy, po co tyle razy powtarzać?

Gość

05-11-2013, 12:05
#17
95.48.208.194 - jeden post wystarczy, po co tyle razy powtarzać?
Gość napisał(a):Tobie to wolno a mnie to nie? Chyba forum jest dla wszystkich? A może to tylko fanklub jednej dermatolożki z Ostrołęki a o innych nie wolno mówić dobrze? Będę pisał tyle razy, ile mi się podoba. A Stryjewska i tak jest najlepsza i nic tego nie zmieni.

Gość

06-11-2013, 09:17
#18
Tobie to wolno a mnie to nie? Chyba forum jest dla wszystkich? A może to tylko fanklub jednej dermatolożki z Ostrołęki a o innych nie wolno mówić dobrze? Będę pisał tyle razy, ile mi się podoba. A Stryjewska i tak jest najlepsza i nic tego nie zmieni.
Gość napisał(a):ale to chociaż zmień IP (rozumiem że w dsl może to być dla ciebie trudne) bo tak to tyle pochwał na forum, a wszystkie pisze jedna i ta sama osoba.

Gość

06-11-2013, 13:48
#19
ale to chociaż zmień IP (rozumiem że w dsl może to być dla ciebie trudne) bo tak to tyle pochwał na forum, a wszystkie pisze jedna i ta sama osoba.
Gość napisał(a):No i widzisz mądralo, wszystko się wydało.{jezyk} Zmieniasz IP i wysyłasz wiadomości pod innym szyldem, czyli po prostu bezczelnie oszukujesz. A ja nie mam zamiaru zmieniać IP, bo piszę prawdę, której się nie wstydzę. Poza tym tylko dwa poprzednie wpisy są moje, pozostałe wyszły prawdopodobnie z mojego zakładu pracy ale nie ode mnie. Mamy wszyscy (około 100 osób) komputery pod tym samym serwerem, stąd to samo IP.

Gość

07-11-2013, 09:53
#20
No i widzisz mądralo, wszystko się wydało.{jezyk} Zmieniasz IP i wysyłasz wiadomości pod innym szyldem, czyli po prostu bezczelnie oszukujesz. A ja nie mam zamiaru zmieniać IP, bo piszę prawdę, której się nie wstydzę. Poza tym tylko dwa poprzednie wpisy są moje, pozostałe wyszły prawdopodobnie z mojego zakładu pracy ale nie ode mnie. Mamy wszyscy (około 100 osób) komputery pod tym samym serwerem, stąd to samo IP.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów