DERMATOLOG

Założony przez Karczoszka
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):A ja mogę polecić dra Zarembę, przyjmuje on na kasę chorych w przychodni na Szymanowskiego 18 (os. stacja).Niestety przyjmuje tylko w środy, z tego co pamiętam to jakoś do południa. I telefon do przychodni  29 760 26 55

Gość

28-04-2010, 13:35
#1
A ja mogę polecić dra Zarembę, przyjmuje on na kasę chorych w przychodni na Szymanowskiego 18 (os. stacja).Niestety przyjmuje tylko w środy, z tego co pamiętam to jakoś do południa. I telefon do przychodni  29 760 26 55
Gość napisał(a):mam problem z zapaleniem mieszków włosowych spowodowane to jest najprawdopodobniej gronkowcem,szukam dobrego dermatologa,może ktoś z was to leczył gdzieś???prosze o odpowiedź.

Gość

27-05-2010, 13:23
#2
mam problem z zapaleniem mieszków włosowych spowodowane to jest najprawdopodobniej gronkowcem,szukam dobrego dermatologa,może ktoś z was to leczył gdzieś???prosze o odpowiedź.
Gość napisał(a):Może ktoś wypowiedziec się nt. dr Aleksandry Ciemerych z Centrum Medycznego????  

Gość

07-07-2010, 07:28
#3
Może ktoś wypowiedziec się nt. dr Aleksandry Ciemerych z Centrum Medycznego????  
Gość napisał(a):Moja siostra chodzi do dr Ciemerych w Centrum Medycznym i ja widzę poprawę na jej twarzy. Jednak wizyta kosztuje 80 zł.chyba

Gość

07-07-2010, 12:34
#4
Moja siostra chodzi do dr Ciemerych w Centrum Medycznym i ja widzę poprawę na jej twarzy. Jednak wizyta kosztuje 80 zł.chyba
Gość napisał(a):Tak, wiem... 80 zł to nie jest mała kwota ale jeśli naprawde pomoze to mysle, ze warto... Ja z tradzikiem walcze od 8 lat.... Naczytałam sie o p. Chełchowskiej dużo... sama wiem, bo byłam - nie polecam nikomu.Dzieki za odpowiedz. A moze ktos jeszcze cos doda?  

Gość

07-07-2010, 17:11
#5
Tak, wiem... 80 zł to nie jest mała kwota ale jeśli naprawde pomoze to mysle, ze warto... Ja z tradzikiem walcze od 8 lat.... Naczytałam sie o p. Chełchowskiej dużo... sama wiem, bo byłam - nie polecam nikomu.Dzieki za odpowiedz. A moze ktos jeszcze cos doda?  
Gość napisał(a):Dr Ciemierych bardzo fajna jest, ma dobre podejście i zna się na rzeczy, mi tez pomogła a miałam okropna twarz w trądziki. Takze polecam:)

Gość

08-07-2010, 09:50
#6
Dr Ciemierych bardzo fajna jest, ma dobre podejście i zna się na rzeczy, mi tez pomogła a miałam okropna twarz w trądziki. Takze polecam:)
Gość napisał(a):Dr Ciemierych bardzo fajna jest, ma dobre podejście i zna się na rzeczy, mi tez pomogła a miałam okropna twarz w trądziki. Takze polecam:)

Gość

08-07-2010, 09:50
#7
Dr Ciemierych bardzo fajna jest, ma dobre podejście i zna się na rzeczy, mi tez pomogła a miałam okropna twarz w trądziki. Takze polecam:)
Gość napisał(a):[quote=Gość]Czy z dr. Noll- Kaczyńską trzeba wcześniej umówić się na wizytę?? I jak ktoś wie ile ona bierze za wizytę??? [/quote]pani doktor za wizytę bierze 60 zl. osobiście polecam. ma tez swoj gabinet w nowym szpitalu gdzie wykonuje peelingi chemiczne za 150 zl. tez polecam bo robilam i widze znaczna poprawe.

Gość

14-07-2010, 09:19
#8
[quote=Gość]Czy z dr. Noll- Kaczyńską trzeba wcześniej umówić się na wizytę?? I jak ktoś wie ile ona bierze za wizytę??? [/quote]pani doktor za wizytę bierze 60 zl. osobiście polecam. ma tez swoj gabinet w nowym szpitalu gdzie wykonuje peelingi chemiczne za 150 zl. tez polecam bo robilam i widze znaczna poprawe.
Gość napisał(a):Czy posiada ktos na miary nna trgo dermatologa z bialegostoku co przyjmuje na stacji??

Gość

04-08-2010, 21:16
#9
Czy posiada ktos na miary nna trgo dermatologa z bialegostoku co przyjmuje na stacji??
Gość napisał(a):Ostrołęka, ul. Szymanowskiego 18, tel. 29 7602655  

Gość

05-08-2010, 08:04
#10
Ostrołęka, ul. Szymanowskiego 18, tel. 29 7602655  
nerwowa22 napisał(a):Czy ktoś wie gdzie i kiedy przyjmuje dermatolog z Białegostoku?Jak doktor się nazywa? i czy przyjmuje prywatnie?naprawde pilne słyszałam że bardzo dobry specjalista lecze się już od 2 lat mam trądzik różowaty i nikt jak na razie mi nie pomógł

nerwowa22

Wpisów: 1
Dołączył: 17.08.2010
17-08-2010, 10:35
#11
Czy ktoś wie gdzie i kiedy przyjmuje dermatolog z Białegostoku?Jak doktor się nazywa? i czy przyjmuje prywatnie?naprawde pilne słyszałam że bardzo dobry specjalista lecze się już od 2 lat mam trądzik różowaty i nikt jak na razie mi nie pomógł
Gość napisał(a):ten z Białegostoku to właśnie Zaremba

Gość

18-08-2010, 14:17
#12
ten z Białegostoku to właśnie Zaremba
Gość napisał(a):Kontakt do Doktor Noll-Kaczyńskiej:http://monroe.itindustry.pl/5715.html

Gość

24-01-2011, 15:19
#13
Kontakt do Doktor Noll-Kaczyńskiej:http://monroe.itindustry.pl/5715.html
Gość napisał(a):ma ktoś numer osobisty do Małgorzaty  Nol Kaczynskiej

Gość

18-02-2011, 16:24
#14
ma ktoś numer osobisty do Małgorzaty  Nol Kaczynskiej
Gość napisał(a):662075208

Gość

18-02-2011, 17:50
#15
662075208
Gość napisał(a):dzienki {usmiech}

Gość

18-02-2011, 18:02
#16
dzienki {usmiech}
Gość napisał(a):dzienki {usmiech}

Gość

18-02-2011, 18:02
#17
dzienki {usmiech}
Gość napisał(a):W Warszawie blisko centralnego, przy ul. koszykowej 82 A ZNAJDUJE SIĘ PRZYCHODNIA/KLINIKA dermatologiczna, pracują tam doktorzy i profesorzy, sama leczyłam tam trądzik parę lat temu, polecałam znajomym, wszystkim pomogli. Nazwiska to np. prof.nadzw.dr.hab. Hanna Wolska, dr Anna Pura, dr. Ambroziak, dr. Kryst. Wystarczy skierowanie i nic się nie płaci. Mają dobrych specjalistów od łuszczycy. Naprawdę polecam, w tej samej klinice pracuje Pani Noll-Kaczyńska tyle,że ona dopiero się uczy więc  za wiele nie można od niej wymagać, a że przyjmuje w ostrołęce, dlatego każdy do niej ciągnie. To młoda dziewczyna bez doświadczenia, byłam na tych wizytach z dzieckiem ale ona się jeszcze gubi w tym czego się uczy. Za kilka lat pewnie będzie z niej dobry dermatolog, ale póki co, warto się wydelegować do stolicy. Pozdrawiam wszystkich

Gość

21-09-2011, 18:26
#18
W Warszawie blisko centralnego, przy ul. koszykowej 82 A ZNAJDUJE SIĘ PRZYCHODNIA/KLINIKA dermatologiczna, pracują tam doktorzy i profesorzy, sama leczyłam tam trądzik parę lat temu, polecałam znajomym, wszystkim pomogli. Nazwiska to np. prof.nadzw.dr.hab. Hanna Wolska, dr Anna Pura, dr. Ambroziak, dr. Kryst. Wystarczy skierowanie i nic się nie płaci. Mają dobrych specjalistów od łuszczycy. Naprawdę polecam, w tej samej klinice pracuje Pani Noll-Kaczyńska tyle,że ona dopiero się uczy więc  za wiele nie można od niej wymagać, a że przyjmuje w ostrołęce, dlatego każdy do niej ciągnie. To młoda dziewczyna bez doświadczenia, byłam na tych wizytach z dzieckiem ale ona się jeszcze gubi w tym czego się uczy. Za kilka lat pewnie będzie z niej dobry dermatolog, ale póki co, warto się wydelegować do stolicy. Pozdrawiam wszystkich
Gość napisał(a):czy w Ostrolece przyjmuje jakis dermatolog na NFZ specjalizujacy sie alergia?

Gość

03-10-2011, 22:42
#19
czy w Ostrolece przyjmuje jakis dermatolog na NFZ specjalizujacy sie alergia?
Gość napisał(a):ja tez korzystam z pomocy pani Nol-Kaczyńskiej.jestem bardzo zadowolona.teraz juz nie przyjmuje w nowym szpitalu tylko ma swoj gabinet na kilinskiego i przyjmuje na sienkiewicza 55 .za wizyte bierze 70zl(jeszcze tak bylo miesiac temu)nr.tel 662-075-208.jest przesympatyczna i ma pojecie o tym co robi.{usmiech}

Gość

04-10-2011, 14:53
#20
ja tez korzystam z pomocy pani Nol-Kaczyńskiej.jestem bardzo zadowolona.teraz juz nie przyjmuje w nowym szpitalu tylko ma swoj gabinet na kilinskiego i przyjmuje na sienkiewicza 55 .za wizyte bierze 70zl(jeszcze tak bylo miesiac temu)nr.tel 662-075-208.jest przesympatyczna i ma pojecie o tym co robi.{usmiech}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów