DERMATOLOG

Założony przez Karczoszka
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):Pani doktor Noll-Kaczyńska przyjmuje  w piątki od 18. Wizyty sa prywatne. Nr tel (029)   76 65 177

Gość

10-02-2009, 21:11
#1
Pani doktor Noll-Kaczyńska przyjmuje  w piątki od 18. Wizyty sa prywatne. Nr tel (029)   76 65 177
Gość napisał(a):[quote=]a mozecie podac jakies namiary chociaż internetowe na dermatologa w białymstoku?[/quote]A jaki masz problem?Być może mam dla ciebie rozwiązanie.Kontakt: tel 600436209

Gość

22-02-2009, 23:23
#2
[quote=]a mozecie podac jakies namiary chociaż internetowe na dermatologa w białymstoku?[/quote]A jaki masz problem?Być może mam dla ciebie rozwiązanie.Kontakt: tel 600436209
Gość napisał(a):[quote=]Jestem  z Przasnysza i szukam dobrego dermatologa. /quote]W Przasnyszu przyjmuje dr Stryjewska, która przyjeżdżała do Ostrołęki. A teraz moje koleżanki jeżdżą do niej nawet z małymi dziećmi. Jest dermatologiem alergologiem. Bardzo kompetentna, badanie trwa ok. 30-40 min a wywiad jest bardzo szczegółowy. Interesuje się nie tylko tymi zmianami z jakimi się przychodzi, ale mnie np. sama zapytała o plamy na twarzy. Pomogła mi już przy pierwszej wizycie. Polecam

Gość

27-02-2009, 22:43
#3
[quote=]Jestem  z Przasnysza i szukam dobrego dermatologa. /quote]W Przasnyszu przyjmuje dr Stryjewska, która przyjeżdżała do Ostrołęki. A teraz moje koleżanki jeżdżą do niej nawet z małymi dziećmi. Jest dermatologiem alergologiem. Bardzo kompetentna, badanie trwa ok. 30-40 min a wywiad jest bardzo szczegółowy. Interesuje się nie tylko tymi zmianami z jakimi się przychodzi, ale mnie np. sama zapytała o plamy na twarzy. Pomogła mi już przy pierwszej wizycie. Polecam
Gość napisał(a):[quote=]a mozecie podac jakies namiary chociaż internetowe na dermatologa w białymstoku?[/quote]w PRZYCHODNI   HIPOKRATES UL. KOŚCIUSZKI 49  PRZYJMUJE  SPECJALISTA  DERMATOLOG Z BIAŁEGOSTOKU  DR  SERWATKO POLECAM  

Gość

03-03-2009, 21:12
#4
[quote=]a mozecie podac jakies namiary chociaż internetowe na dermatologa w białymstoku?[/quote]w PRZYCHODNI   HIPOKRATES UL. KOŚCIUSZKI 49  PRZYJMUJE  SPECJALISTA  DERMATOLOG Z BIAŁEGOSTOKU  DR  SERWATKO POLECAM  
Gość napisał(a):[quote=]a mozecie podac jakies namiary chociaż internetowe na dermatologa w białymstoku?[/quote]w PRZYCHODNI   HIPOKRATES UL. KOŚCIUSZKI 49  PRZYJMUJE  SPECJALISTA  DERMATOLOG Z BIAŁEGOSTOKU  DR  SERWATKO POLECAM  

Gość

03-03-2009, 21:13
#5
[quote=]a mozecie podac jakies namiary chociaż internetowe na dermatologa w białymstoku?[/quote]w PRZYCHODNI   HIPOKRATES UL. KOŚCIUSZKI 49  PRZYJMUJE  SPECJALISTA  DERMATOLOG Z BIAŁEGOSTOKU  DR  SERWATKO POLECAM  
Gość napisał(a):A czy ktoś miałby namiary na tą Panią doktor Stryjewską-telefon i gdzie przyjmuje?

Gość

18-03-2009, 19:26
#6
A czy ktoś miałby namiary na tą Panią doktor Stryjewską-telefon i gdzie przyjmuje?
Gość napisał(a):Czy ktoś może orientuje się czy p. Małgorzata Noll-Kaczyńska przyjmuje w Warszawie, dodzwoniłam się do szpitala w którym pracuje, to teraz ma urlop i nie wiadomo czy po urlopie wróci, ponadto nie przyjmuje pacjentów. Może ktoś słyszał czy nie ma jakiegoś gabinetu gdzie przyjmuje, nawet prywatnie. Bardzo proszę o jakąś informacje jeśli ktoś coś wie :) Będę bardzo wdzięczna

Gość

02-07-2009, 13:29
#7
Czy ktoś może orientuje się czy p. Małgorzata Noll-Kaczyńska przyjmuje w Warszawie, dodzwoniłam się do szpitala w którym pracuje, to teraz ma urlop i nie wiadomo czy po urlopie wróci, ponadto nie przyjmuje pacjentów. Może ktoś słyszał czy nie ma jakiegoś gabinetu gdzie przyjmuje, nawet prywatnie. Bardzo proszę o jakąś informacje jeśli ktoś coś wie :) Będę bardzo wdzięczna
Gość napisał(a):Chełchowska? Nigdy w życiu niech do niej nikt nie idzie!Od 6. roku życia mam łuszczycę, na szczęście tylko na głowie, więc jej nie widać. Gdy miałam 6 lat rodzice zaprowadzili mnie do niej, przepisała mi idiotka sterydy. Jedyny dermatolog w Oce, kasy był brak, rodzice uznali, że może baba się zna. Miałam malutką plamkę. Rok stosowania Dermovate i Laticoru zrobił ze mnie jedną wielką łuskę na całej głowie. Dopiero dwa lata temu wybrałam się do Wwa. W google wpiszcie "SPECJALIŚCI DERMATOLODZY WARSZAWA" - są naprawdę dobrzy. Aktualnie nie mam nic. Nawrotów żadnych. A doktor (o ile zechce ją ktoś tak nazwać) Chełchowska może mnie cmoknąć w... Zje.bała mi klika lat życia, a moim rodzicom budżet. Dodam tylko, że brzydzi się swoich pacjentów. Kto był, ten wie o co chodzi. Pozdrawiam.

Gość

02-07-2009, 18:39
#8
Chełchowska? Nigdy w życiu niech do niej nikt nie idzie!Od 6. roku życia mam łuszczycę, na szczęście tylko na głowie, więc jej nie widać. Gdy miałam 6 lat rodzice zaprowadzili mnie do niej, przepisała mi idiotka sterydy. Jedyny dermatolog w Oce, kasy był brak, rodzice uznali, że może baba się zna. Miałam malutką plamkę. Rok stosowania Dermovate i Laticoru zrobił ze mnie jedną wielką łuskę na całej głowie. Dopiero dwa lata temu wybrałam się do Wwa. W google wpiszcie "SPECJALIŚCI DERMATOLODZY WARSZAWA" - są naprawdę dobrzy. Aktualnie nie mam nic. Nawrotów żadnych. A doktor (o ile zechce ją ktoś tak nazwać) Chełchowska może mnie cmoknąć w... Zje.bała mi klika lat życia, a moim rodzicom budżet. Dodam tylko, że brzydzi się swoich pacjentów. Kto był, ten wie o co chodzi. Pozdrawiam.
Gość napisał(a):DERMedicusul. R. Popiołka 6, 01-496 Warszawa   tel. 22 861 56 63, 0 604 18 90 20  POLECAM.

Gość

02-07-2009, 18:41
#9
DERMedicusul. R. Popiołka 6, 01-496 Warszawa   tel. 22 861 56 63, 0 604 18 90 20  POLECAM.
Gość napisał(a):[quote=Gość]ja korzystałem  z pomocy dermatologa w warszawie na ulicy koszykowej  tam sie znają  polecam[/quote]Jak sie nazywa ta poradnia/klinika na ulicy Koszykowej? Którego lekarza z Koszykowej polecasz?

Gość

14-07-2009, 20:17
#10
[quote=Gość]ja korzystałem  z pomocy dermatologa w warszawie na ulicy koszykowej  tam sie znają  polecam[/quote]Jak sie nazywa ta poradnia/klinika na ulicy Koszykowej? Którego lekarza z Koszykowej polecasz?
Gość napisał(a):ludzie ... jak chcecie metodą prób - błędów odwiedzać "specjalistów" tylko dlatego, że sa z  Białegostoku to droga wolna.ja sprawdziłam wszystkich dermatologów z Oki. Tylko pani Noll Kaczyńska okazała się kompetentna. wydałam też sporo kasy ale chociaż sie oplacilo - i to szybko. ale wasza sprawa:)

Gość

14-07-2009, 20:37
#11
ludzie ... jak chcecie metodą prób - błędów odwiedzać "specjalistów" tylko dlatego, że sa z  Białegostoku to droga wolna.ja sprawdziłam wszystkich dermatologów z Oki. Tylko pani Noll Kaczyńska okazała się kompetentna. wydałam też sporo kasy ale chociaż sie oplacilo - i to szybko. ale wasza sprawa:)
Gość napisał(a):czy ktos był u pani łapinskiej w łomży????///i czy polecacie?

Gość

05-10-2009, 09:42
#12
czy ktos był u pani łapinskiej w łomży????///i czy polecacie?
Gość napisał(a):[quote=][quote=Gość]ja korzystałem  z pomocy dermatologa w warszawie na ulicy koszykowej  tam sie znają  polecam[/quote]Jak sie nazywa ta poradnia/klinika na ulicy Koszykowej? Którego lekarza z Koszykowej polecasz?[/quote] w warszawie przy ul. Koszykowej jest Klinika Dermatologiczna. Z tamtąd  właśnie przyjeżdża do nas dr. Noll- Kaczyńska. Przyjmuje w piątki ale można tez do niej dzwonić jeśli się coś dzieje 662075208.

Gość

09-11-2009, 08:55
#13
[quote=][quote=Gość]ja korzystałem  z pomocy dermatologa w warszawie na ulicy koszykowej  tam sie znają  polecam[/quote]Jak sie nazywa ta poradnia/klinika na ulicy Koszykowej? Którego lekarza z Koszykowej polecasz?[/quote] w warszawie przy ul. Koszykowej jest Klinika Dermatologiczna. Z tamtąd  właśnie przyjeżdża do nas dr. Noll- Kaczyńska. Przyjmuje w piątki ale można tez do niej dzwonić jeśli się coś dzieje 662075208.
Gość napisał(a):Szczerze polecam NOLL-KACZYNSKA!!!! Przyjmuje w przychodni obok starego szpitala niedaleko Biedronki(tyl sklepu meblowego). Mialam problem z ktorym dzieki lekarzowi rodzinnemu meczylam sie ponad rok czasu, az doszlo do tego, ze nie moglam sama na siebie patrzec. Stwierdzil grzybice i przepisal masci. W momencie gdy bylo coraz gorzej bylam u Pani NOLL. Po spojrzeniu tylko stwerdzila , ze to na pewno nie jest grzybica i nie ma z tym nic wspolnego. Po kilku dniach moj problem zniknal{!}Nie moglam w to uwierzyc{!}POLECAM!!!!!!

Gość

13-01-2010, 10:42
#14
Szczerze polecam NOLL-KACZYNSKA!!!! Przyjmuje w przychodni obok starego szpitala niedaleko Biedronki(tyl sklepu meblowego). Mialam problem z ktorym dzieki lekarzowi rodzinnemu meczylam sie ponad rok czasu, az doszlo do tego, ze nie moglam sama na siebie patrzec. Stwierdzil grzybice i przepisal masci. W momencie gdy bylo coraz gorzej bylam u Pani NOLL. Po spojrzeniu tylko stwerdzila , ze to na pewno nie jest grzybica i nie ma z tym nic wspolnego. Po kilku dniach moj problem zniknal{!}Nie moglam w to uwierzyc{!}POLECAM!!!!!!
Gość napisał(a):Szczerze polecam NOLL-KACZYNSKA!!!! Przyjmuje w przychodni obok starego szpitala niedaleko Biedronki(tyl sklepu meblowego). Mialam problem z ktorym dzieki lekarzowi rodzinnemu meczylam sie ponad rok czasu, az doszlo do tego, ze nie moglam sama na siebie patrzec. Stwierdzil grzybice i przepisal masci. W momencie gdy bylo coraz gorzej bylam u Pani NOLL. Po spojrzeniu tylko stwerdzila , ze to na pewno nie jest grzybica i nie ma z tym nic wspolnego. Po kilku dniach moj problem zniknal{!}Nie moglam w to uwierzyc{!}POLECAM!!!!!!

Gość

13-01-2010, 10:43
#15
Szczerze polecam NOLL-KACZYNSKA!!!! Przyjmuje w przychodni obok starego szpitala niedaleko Biedronki(tyl sklepu meblowego). Mialam problem z ktorym dzieki lekarzowi rodzinnemu meczylam sie ponad rok czasu, az doszlo do tego, ze nie moglam sama na siebie patrzec. Stwierdzil grzybice i przepisal masci. W momencie gdy bylo coraz gorzej bylam u Pani NOLL. Po spojrzeniu tylko stwerdzila , ze to na pewno nie jest grzybica i nie ma z tym nic wspolnego. Po kilku dniach moj problem zniknal{!}Nie moglam w to uwierzyc{!}POLECAM!!!!!!
Gość napisał(a):Czy z dr. Noll- Kaczyńską trzeba wcześniej umówić się na wizytę?? I jak ktoś wie ile ona bierze za wizytę???

Gość

08-02-2010, 14:00
#16
Czy z dr. Noll- Kaczyńską trzeba wcześniej umówić się na wizytę?? I jak ktoś wie ile ona bierze za wizytę???
Gość napisał(a):Czy z dr. Noll- Kaczyńską trzeba wcześniej umówić się na wizytę?? I jak ktoś wie ile ona bierze za wizytę???

Gość

08-02-2010, 14:02
#17
Czy z dr. Noll- Kaczyńską trzeba wcześniej umówić się na wizytę?? I jak ktoś wie ile ona bierze za wizytę???
Gość napisał(a):polecam warszawę i ul.gwiaździstą nie ostrołęke i pseudo lekarzy z ostrołeki którzy mają papiery z białegostoku!!!!

Gość

08-02-2010, 15:38
#18
polecam warszawę i ul.gwiaździstą nie ostrołęke i pseudo lekarzy z ostrołeki którzy mają papiery z białegostoku!!!!
Gość napisał(a):Pani dr Noll-Kaczyńska jest fantastyczna. Wiem, bo korzystał z Jej profesjonalizmu. Wyleczyła moją córkę z trądziku, a i mnie ogrombnie pomogła. Nie wydawajcie pieniążków w ciemno tylko skontaktujcie się z dr Noll - Kaczyńską. Naprawdę warto.

Gość

28-04-2010, 11:42
#19
Pani dr Noll-Kaczyńska jest fantastyczna. Wiem, bo korzystał z Jej profesjonalizmu. Wyleczyła moją córkę z trądziku, a i mnie ogrombnie pomogła. Nie wydawajcie pieniążków w ciemno tylko skontaktujcie się z dr Noll - Kaczyńską. Naprawdę warto.
Gość napisał(a):A ile kosztuje u niej wizyta??

Gość

28-04-2010, 12:22
#20
A ile kosztuje u niej wizyta??

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów