potrzebuje fachowca do naprawy kuchenki mikrofalowej

Założony przez lidia
strony: 1
lidia napisał(a):witam moze wiecie kto i gdzie naprawia kuchenke mikrofalowe . posiadam mikrofale elektroluxa  ogolnie jest sprawna tylko nie moge jej wlaczyc dopiero jak mocno p.... drzwiami prosze pomozcie

lidia

Wpisów: 6
Dołączył: 20.11.2010
24-11-2011, 21:08
#1
witam moze wiecie kto i gdzie naprawia kuchenke mikrofalowe . posiadam mikrofale elektroluxa  ogolnie jest sprawna tylko nie moge jej wlaczyc dopiero jak mocno p.... drzwiami prosze pomozcie
Gość napisał(a):ja swoja naprawialam w serwisie na ul Goworowskiej w takim bialym domu (kolo zielonego markietu). koszt byl nie duzy  

Gość

24-11-2011, 23:05
#2
ja swoja naprawialam w serwisie na ul Goworowskiej w takim bialym domu (kolo zielonego markietu). koszt byl nie duzy  
Gość napisał(a):na 11listopada niedaleko ronda tez jest naprawa w takiej budce

Gość

24-11-2011, 23:07
#3
na 11listopada niedaleko ronda tez jest naprawa w takiej budce
Gość napisał(a):może taniej kupić nową :)

Gość

25-11-2011, 12:42
#4
może taniej kupić nową :)
Gość napisał(a):nową kupisz za 200 zł :)

Gość

29-06-2012, 15:00
#5
nową kupisz za 200 zł :)
maciek_g napisał(a):Ja ostatnio przy okazji awarii mojego telewizora znalazłem stronę na której jest możliwość zgłoszenia awarii przez internet szybko i za darmo :)http://serwisko.pl/zgloszenie_awarii_urzadzenia_szukaj_ser wisuWypełniasz formularz, wysyłasz a później czekasz na propozycje ze strony serwisów w twojej okolicy, wybierasz ten który chcesz. Mam nadzieje, że pomogłem  

maciek_g

Wpisów: 2
Dołączył: 18.03.2014
18-03-2014, 10:44
#6
Ja ostatnio przy okazji awarii mojego telewizora znalazłem stronę na której jest możliwość zgłoszenia awarii przez internet szybko i za darmo :)http://serwisko.pl/zgloszenie_awarii_urzadzenia_szukaj_ser wisuWypełniasz formularz, wysyłasz a później czekasz na propozycje ze strony serwisów w twojej okolicy, wybierasz ten który chcesz. Mam nadzieje, że pomogłem  
justysz napisał(a):Też mi się ostatnio zepsuła mikrofala i nie warto było naprawiać. kupiłem nową na allegro ;)

justysz

Wpisów: 2
Dołączył: 19.03.2014
19-03-2014, 18:20
#7
Też mi się ostatnio zepsuła mikrofala i nie warto było naprawiać. kupiłem nową na allegro ;)
Gość napisał(a):

Z kuchenką mikrofalową to nigdy nie wiadomo... Może lepiej kupić nową?

Gość

06-03-2023, 06:39
#8

Z kuchenką mikrofalową to nigdy nie wiadomo... Może lepiej kupić nową?


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów