BARDZO WAŻNE PYTANIE PROSZE ODPOWIEDZCIE!!!!

Założony przez kasiula
strony: 1
kasiula napisał(a):Wiecie o tym że w niedziele był festyn rodzinny Osiedla Dzieci Polskich i Parkowa. Byłam na tym festynie i było tam bardzo przyjemnie i po prostu - fajnie{ok}. Bardzo chciałabym zobaczyć zdięcia z tej imprezy ale nie mogę nigdzie ich znaleźć{smutny}. Przeszukałam wszystkie strony{co}{!} Proszę jeśli wiecie gdzie mogę znaleźć te zdięcia piszcie{!} BARDZO CHCĘ JE OBEJRZEĆ{!}{!}

kasiula

Wpisów: 2
Dołączył: 22.05.2007
22-05-2007, 19:23
#1
Wiecie o tym że w niedziele był festyn rodzinny Osiedla Dzieci Polskich i Parkowa. Byłam na tym festynie i było tam bardzo przyjemnie i po prostu - fajnie{ok}. Bardzo chciałabym zobaczyć zdięcia z tej imprezy ale nie mogę nigdzie ich znaleźć{smutny}. Przeszukałam wszystkie strony{co}{!} Proszę jeśli wiecie gdzie mogę znaleźć te zdięcia piszcie{!} BARDZO CHCĘ JE OBEJRZEĆ{!}{!}
Gość napisał(a):Znajdziesz na stronie Tygodnika Ostrołęckiego ale jest ich tylko 12.www.to.com.pl - trudno je znaleźć wiec jak nie znajdziesz daj znac

Gość

22-05-2007, 21:27
#2
Znajdziesz na stronie Tygodnika Ostrołęckiego ale jest ich tylko 12.www.to.com.pl - trudno je znaleźć wiec jak nie znajdziesz daj znac
kasiula napisał(a):Dziękuje Ci, jakoś znalazłam te zdięcia na jednym nawet jestem{usmiech}{jezyk}{jezyk} Gdyby ktoś jeszcze znał taką strone prosze o napisanie i jeszcze raz dziękuje tej osobie która mi podała tamten adres{!}{!}

kasiula

Wpisów: 2
Dołączył: 22.05.2007
23-05-2007, 14:34
#3
Dziękuje Ci, jakoś znalazłam te zdięcia na jednym nawet jestem{usmiech}{jezyk}{jezyk} Gdyby ktoś jeszcze znał taką strone prosze o napisanie i jeszcze raz dziękuje tej osobie która mi podała tamten adres{!}{!}
Gość napisał(a):Witam podaje linka{usmiech}http://web6.verispolska.pl/thumbnails.php?albu m=630Miłego oglądania{mruga}

Gość

23-05-2007, 21:27
#4
Witam podaje linka{usmiech}http://web6.verispolska.pl/thumbnails.php?albu m=630Miłego oglądania{mruga}
Gość napisał(a):moja ostrołęłka jest ich chyba 49

Gość

09-06-2007, 12:16
#5
moja ostrołęłka jest ich chyba 49

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów