Buty WOJAS

Założony przez mała
strony: 1
mała napisał(a):Mam pytanie czy ktoś wie czy w ostrołęce dostanę buty firmy WOJAS?

mała

Wpisów: 13
Dołączył: 01.10.2011
21-10-2011, 22:59
#1
Mam pytanie czy ktoś wie czy w ostrołęce dostanę buty firmy WOJAS?
Gość napisał(a):kiedyś były  w sklepie pod pubem gibon

Gość

21-10-2011, 23:24
#2
kiedyś były  w sklepie pod pubem gibon
Gość napisał(a):i nadal jest serdecznie zapraszam do sklepu obuwniczego na kosciuszki 8 nowe fasony firowe buty wojas

Gość

22-10-2011, 13:19
#3
i nadal jest serdecznie zapraszam do sklepu obuwniczego na kosciuszki 8 nowe fasony firowe buty wojas
Gość napisał(a):[quote=Gość]i nadal jest serdecznie zapraszam do sklepu obuwniczego na kosciuszki 8 nowe fasony firowe buty wojas [/quote]Dziękuję bardzo za tak szybką odpowieć

Gość

22-10-2011, 17:49
#4
[quote=Gość]i nadal jest serdecznie zapraszam do sklepu obuwniczego na kosciuszki 8 nowe fasony firowe buty wojas [/quote]Dziękuję bardzo za tak szybką odpowieć
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]i nadal jest serdecznie zapraszam do sklepu obuwniczego na kosciuszki 8 nowe fasony firowe buty wojas [/quote]Dziękuję bardzo za tak szybką odpowiedz [/quote]

Gość

22-10-2011, 17:50
#5
[quote=Gość][quote=Gość]i nadal jest serdecznie zapraszam do sklepu obuwniczego na kosciuszki 8 nowe fasony firowe buty wojas [/quote]Dziękuję bardzo za tak szybką odpowiedz [/quote]
Gość napisał(a):te buty sa poprostu super jak kupisz raz bedziesz je nosil wiele lat{ok}{ok}{ok}

Gość

27-10-2011, 05:52
#6
te buty sa poprostu super jak kupisz raz bedziesz je nosil wiele lat{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):Buty już kupione w sklepie na kościuszki bardzo miła pani tam jest a to prawda kto raz założy wojasa to chce nosić je cały czas buty są napradę super  

Gość

31-10-2011, 22:17
#7
Buty już kupione w sklepie na kościuszki bardzo miła pani tam jest a to prawda kto raz założy wojasa to chce nosić je cały czas buty są napradę super  
Gość napisał(a):ja mam inne zdanie. w sklepie na kościuszki sa stare buty z przed 10 sezonów.bardzo szybko się niszczą ponieważ trzymane sa w wilgoci..dziwie się że WOJAS się pod tym podpisuje...{!}

Gość

26-05-2014, 12:02
#8
ja mam inne zdanie. w sklepie na kościuszki sa stare buty z przed 10 sezonów.bardzo szybko się niszczą ponieważ trzymane sa w wilgoci..dziwie się że WOJAS się pod tym podpisuje...{!}
Gość napisał(a):Nowa galeria w Łomży posiada salon Wojasa - polecam

Gość

26-05-2014, 13:05
#9
Nowa galeria w Łomży posiada salon Wojasa - polecam
Gość napisał(a):[quote=Gość]ja mam inne zdanie. w sklepie na kościuszki sa stare buty z przed 10 sezonów.bardzo szybko się niszczą ponieważ trzymane sa w wilgoci..dziwie się że WOJAS się pod tym podpisuje...{!} [/quote]NIE ZGADZAM SIĘ OSTATNIO BYLIŚMY TAM I WCALE NIE BYŁO STARCH MODELI.WCZEŚNIEJSZE BUTY TEŻ TAM BYŁY KUPYWANE I NIE ZAUWAŻYŁAM ŻEBY SZYBCIEJ SIĘ ZNISZCZYŁY.

Gość

03-06-2014, 15:29
#10
[quote=Gość]ja mam inne zdanie. w sklepie na kościuszki sa stare buty z przed 10 sezonów.bardzo szybko się niszczą ponieważ trzymane sa w wilgoci..dziwie się że WOJAS się pod tym podpisuje...{!} [/quote]NIE ZGADZAM SIĘ OSTATNIO BYLIŚMY TAM I WCALE NIE BYŁO STARCH MODELI.WCZEŚNIEJSZE BUTY TEŻ TAM BYŁY KUPYWANE I NIE ZAUWAŻYŁAM ŻEBY SZYBCIEJ SIĘ ZNISZCZYŁY.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]ja mam inne zdanie. w sklepie na kościuszki sa stare buty z przed 10 sezonów.bardzo szybko się niszczą ponieważ trzymane sa w wilgoci..dziwie się że WOJAS się pod tym podpisuje...{!} [/quote]NIE ZGADZAM SIĘ OSTATNIO BYLIŚMY TAM I WCALE NIE BYŁO STARCH MODELI.WCZEŚNIEJSZE BUTY TEŻ TAM BYŁY KUPYWANE I NIE ZAUWAŻYŁAM ŻEBY SZYBCIEJ SIĘ ZNISZCZYŁY. [/quote]to widocznie ma Pani ponad 80 lat skoro lubi Pani/Pani takie stare niemodne modele.Albo po prostu ktoś z rodziny broni.Niestety kazdy może się tam przejść i zobaczyć jaki towar tam jest.A SKLEP OPINIE SWOJĄ MA...

Gość

04-06-2014, 16:00
#11
[quote=Gość][quote=Gość]ja mam inne zdanie. w sklepie na kościuszki sa stare buty z przed 10 sezonów.bardzo szybko się niszczą ponieważ trzymane sa w wilgoci..dziwie się że WOJAS się pod tym podpisuje...{!} [/quote]NIE ZGADZAM SIĘ OSTATNIO BYLIŚMY TAM I WCALE NIE BYŁO STARCH MODELI.WCZEŚNIEJSZE BUTY TEŻ TAM BYŁY KUPYWANE I NIE ZAUWAŻYŁAM ŻEBY SZYBCIEJ SIĘ ZNISZCZYŁY. [/quote]to widocznie ma Pani ponad 80 lat skoro lubi Pani/Pani takie stare niemodne modele.Albo po prostu ktoś z rodziny broni.Niestety kazdy może się tam przejść i zobaczyć jaki towar tam jest.A SKLEP OPINIE SWOJĄ MA...
Gość napisał(a):Ja też byłem w tym sklepie wraz z żoną, i niestety obuwie jest paskudne..Pani sprzedawczyni na siłę próbowała nam coś wcisnąć, czym nie byliśmy w ogole zainteresowani.Więcej tego sklepu nie odwiedze..

Gość

04-06-2014, 20:42
#12
Ja też byłem w tym sklepie wraz z żoną, i niestety obuwie jest paskudne..Pani sprzedawczyni na siłę próbowała nam coś wcisnąć, czym nie byliśmy w ogole zainteresowani.Więcej tego sklepu nie odwiedze..
Gość napisał(a):Ja też byłem w tym sklepie wraz z żoną, i niestety obuwie jest paskudne..Pani sprzedawczyni na siłę próbowała nam coś wcisnąć, czym nie byliśmy w ogole zainteresowani.Więcej tego sklepu nie odwiedze..

Gość

04-06-2014, 20:42
#13
Ja też byłem w tym sklepie wraz z żoną, i niestety obuwie jest paskudne..Pani sprzedawczyni na siłę próbowała nam coś wcisnąć, czym nie byliśmy w ogole zainteresowani.Więcej tego sklepu nie odwiedze..
Gość napisał(a):sklep jest ok. buty są nowe i nawet jest upust na nowe wzory.{!}  

Gość

05-06-2014, 14:23
#14
sklep jest ok. buty są nowe i nawet jest upust na nowe wzory.{!}  
Gość napisał(a):Upusty są wysokie z porównaniem do Łomży sama kupiłam w Ostrołęce buty z WOJASA i nie jest to moja pierwsza para butów zakupiona w tym sklepie jestem bardzo zadowolona i wrócę na pewno po następne bo warto{!}I nie prawda że buty się bardzo szybko niszczą i nie zgadzam się z tą opinią{!} Polecam każdemu kto chcę kupić bardzo dobre buty na lata{!}{!}{!}{usmiech}

Gość

10-06-2014, 10:43
#15
Upusty są wysokie z porównaniem do Łomży sama kupiłam w Ostrołęce buty z WOJASA i nie jest to moja pierwsza para butów zakupiona w tym sklepie jestem bardzo zadowolona i wrócę na pewno po następne bo warto{!}I nie prawda że buty się bardzo szybko niszczą i nie zgadzam się z tą opinią{!} Polecam każdemu kto chcę kupić bardzo dobre buty na lata{!}{!}{!}{usmiech}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów