Dobra kosmetyczka w Ostrołęce

Założony przez mania
strony: 1
mania napisał(a):Kogo polecacie na zabiegi kosmetyczne?

mania

Wpisów: 3
Dołączył: 29.09.2011
29-09-2011, 12:14
#1
Kogo polecacie na zabiegi kosmetyczne?
Gość napisał(a):Polecam  gabinet medycyny estetycznej.Bardzo fachowa pomoc i doradztwo.Niestety jest jeden minus niestety......cena,jak dla mnie oczywiście lecz to już indywidualna sprawa każdego człowieka,to co dla mnie jest drogie dla innych może takie nie być.Bardzo szeroka oferta na różnego rodzaju problemy.Polecam.

Gość

29-09-2011, 18:02
#2
Polecam  gabinet medycyny estetycznej.Bardzo fachowa pomoc i doradztwo.Niestety jest jeden minus niestety......cena,jak dla mnie oczywiście lecz to już indywidualna sprawa każdego człowieka,to co dla mnie jest drogie dla innych może takie nie być.Bardzo szeroka oferta na różnego rodzaju problemy.Polecam.
Gość napisał(a):Polecam  gabinet medycyny estetycznej.Bardzo fachowa pomoc i doradztwo.Niestety jest jeden minus niestety......cena,jak dla mnie oczywiście lecz to już indywidualna sprawa każdego człowieka,to co dla mnie jest drogie dla innych może takie nie być.Bardzo szeroka oferta na różnego rodzaju problemy.Polecam.

Gość

29-09-2011, 18:05
#3
Polecam  gabinet medycyny estetycznej.Bardzo fachowa pomoc i doradztwo.Niestety jest jeden minus niestety......cena,jak dla mnie oczywiście lecz to już indywidualna sprawa każdego człowieka,to co dla mnie jest drogie dla innych może takie nie być.Bardzo szeroka oferta na różnego rodzaju problemy.Polecam.
mania napisał(a):dzięki za info,zerknęłam juz na strone internetową i faktycznie mają bogatą ofertę{usmiech}

mania

Wpisów: 3
Dołączył: 29.09.2011
29-09-2011, 18:32
#4
dzięki za info,zerknęłam juz na strone internetową i faktycznie mają bogatą ofertę{usmiech}
mania napisał(a):jej nikt nie ma godnej polecenia kosmetyczki??{smutny}

mania

Wpisów: 3
Dołączył: 29.09.2011
30-09-2011, 11:35
#5
jej nikt nie ma godnej polecenia kosmetyczki??{smutny}
Gość napisał(a):[quote=mania]jej nikt nie ma godnej polecenia kosmetyczki??{smutny} [/quote]Poczytaj wcześniej, był wątek. Powtarzasz się i ludzie nie chcą pisać w kółko o tym samym{zly}

Gość

30-09-2011, 17:27
#6
[quote=mania]jej nikt nie ma godnej polecenia kosmetyczki??{smutny} [/quote]Poczytaj wcześniej, był wątek. Powtarzasz się i ludzie nie chcą pisać w kółko o tym samym{zly}
Gość napisał(a):A czy każdy musi być stałym bywalcem w necie.Zapewne ta Pani nie czytała poprzednich wątków dlatego założyła podobny.Troszkę wyrozumiałości ludzie.

Gość

01-10-2011, 14:05
#7
A czy każdy musi być stałym bywalcem w necie.Zapewne ta Pani nie czytała poprzednich wątków dlatego założyła podobny.Troszkę wyrozumiałości ludzie.
Gość napisał(a):Dzięki Gościu{mruga} czytalam,przegladalam,ale wiekszosc wpisow jest sprzed 2-3 lat a od tego momentu przybylo sporo zakladow kosmetycznych{mruga}

Gość

01-10-2011, 14:12
#8
Dzięki Gościu{mruga} czytalam,przegladalam,ale wiekszosc wpisow jest sprzed 2-3 lat a od tego momentu przybylo sporo zakladow kosmetycznych{mruga}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów