L4 w ciąży

Założony przez egna
strony: 1
egna napisał(a):który ginekolog wystawia bez problemu zwolnienie (mam pracę która może źle wpływac na prawidłowy przebeg ciąży- chce iść w zwiazku z tym na zwolnnenie) kogo polecacie,  kto nie robi roblemów

egna

Wpisów: 16
Dołączył: 13.01.2007
16-05-2007, 19:49
#1
który ginekolog wystawia bez problemu zwolnienie (mam pracę która może źle wpływac na prawidłowy przebeg ciąży- chce iść w zwiazku z tym na zwolnnenie) kogo polecacie,  kto nie robi roblemów
Gość napisał(a):Jeżeli powiesz lekarzaowi jaka jest sytuacja w pracy to powinien ci dac zwolnienie bez problemu. ja jestem w zagrozonej ciazy i od 3m-ca jestem na zwolnieniu. pujdziesz pogadasz i ci wystawi.

Gość

17-05-2007, 08:32
#2
Jeżeli powiesz lekarzaowi jaka jest sytuacja w pracy to powinien ci dac zwolnienie bez problemu. ja jestem w zagrozonej ciazy i od 3m-ca jestem na zwolnieniu. pujdziesz pogadasz i ci wystawi.
Gość napisał(a):mysle ze nikt laski nie robi w taiej sytuacji. ja chodze do dr. jankowskiego i jest ok.{usmiech}

Gość

17-05-2007, 13:01
#3
mysle ze nikt laski nie robi w taiej sytuacji. ja chodze do dr. jankowskiego i jest ok.{usmiech}
Gość napisał(a):[color=#ff0000][/color].

Gość

13-08-2007, 16:40
#4
[color=#ff0000][/color].
Gość napisał(a):które z was były na zwolnieniu i z jakich powodów i od którego ginekologa miałyście zwolnienie.

Gość

13-08-2007, 16:44
#5
które z was były na zwolnieniu i z jakich powodów i od którego ginekologa miałyście zwolnienie.
Gość napisał(a):nie polecam dr wikarskiego. nie chciął da cmi zwolnieniia mimo tłumaczęń ze moja praca jest specyficzna - pracue z dziećmi niepełnosprawnymi leżącymi i trzeba je przenośić- powiedziła tylko żebym nie dzwigała.  a jak bym poroniła to co?, pewnie bym usłuszął- no cóż zdarza sie. tez mi specjalista.

Gość

13-08-2007, 16:59
#6
nie polecam dr wikarskiego. nie chciął da cmi zwolnieniia mimo tłumaczęń ze moja praca jest specyficzna - pracue z dziećmi niepełnosprawnymi leżącymi i trzeba je przenośić- powiedziła tylko żebym nie dzwigała.  a jak bym poroniła to co?, pewnie bym usłuszął- no cóż zdarza sie. tez mi specjalista.
Gość napisał(a):dr Wikarski robi problemyW przychodni na Hallera nie miałam żadnych problemów, ani u dr Mroza ani u dr Bucińskiegoja na L4 poszłam praktycznie odkąd się dowiedziałam o ciąży Przerwałam urlop wychowawczy, wróciłam na kilka dni do pracy i poszłam na L4 z różnych względów: zdrowotnych (daleki dojazd do pracy - ponad 130 km - mógłby zagrozić ciąży), opieka nad starszym dzieckiem i finansowych oczywiście też, bo za przebywanie  ponad 30 dni na zwolnieniu lekarskim świadczenia  płaci ZUS a nie pracodawca i jest to 100% wynagrodzenia.. także na pewno się opłacało :)

Gość

18-03-2009, 08:12
#7
dr Wikarski robi problemyW przychodni na Hallera nie miałam żadnych problemów, ani u dr Mroza ani u dr Bucińskiegoja na L4 poszłam praktycznie odkąd się dowiedziałam o ciąży Przerwałam urlop wychowawczy, wróciłam na kilka dni do pracy i poszłam na L4 z różnych względów: zdrowotnych (daleki dojazd do pracy - ponad 130 km - mógłby zagrozić ciąży), opieka nad starszym dzieckiem i finansowych oczywiście też, bo za przebywanie  ponad 30 dni na zwolnieniu lekarskim świadczenia  płaci ZUS a nie pracodawca i jest to 100% wynagrodzenia.. także na pewno się opłacało :)

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów