organizacja wesela

Założony przez Penelope
strony: 1
Penelope napisał(a):witam,czy ktos z Was orientuje się gdzie w Ostrołęce znajdę profesjonalną firmę, która nam zorganizuje ten dzień?? Czy ewentualnie ktoś już korzystał z takich usług? Nie ukrywam, ze kiedy słucham o tych wszystkich sprawach do załątwienia to mnie zimne poty oblewaja.pozdrawiam  

Penelope

Wpisów: 1
Dołączył: 22.08.2011
22-08-2011, 14:09
#1
witam,czy ktos z Was orientuje się gdzie w Ostrołęce znajdę profesjonalną firmę, która nam zorganizuje ten dzień?? Czy ewentualnie ktoś już korzystał z takich usług? Nie ukrywam, ze kiedy słucham o tych wszystkich sprawach do załątwienia to mnie zimne poty oblewaja.pozdrawiam  
Gość napisał(a):Takiej formy w ostrołęce już niestety nie ma. Niewiele jest osób które chcą korzystać z usług koordynatora wesel. Przyznam że sama chciałam w Ostrołęce zorganizować coś takiego. Mogę Panią zaprosić do siebie po zaproszenia ślubne (ręcznie robione). ;)

Gość

22-08-2011, 20:56
#2
Takiej formy w ostrołęce już niestety nie ma. Niewiele jest osób które chcą korzystać z usług koordynatora wesel. Przyznam że sama chciałam w Ostrołęce zorganizować coś takiego. Mogę Panią zaprosić do siebie po zaproszenia ślubne (ręcznie robione). ;)

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów