SALON FRYZJERSKI MARIOLA SZCZEPANEK - OPINIE

Założony przez TellMeWhy
strony: 1 2 dalej
TellMeWhy napisał(a):jak w temacie :)

TellMeWhy

Wpisów: 13
Dołączył: 11.08.2011
11-08-2011, 00:31
#1
jak w temacie :)
Gość napisał(a):Byłam raz- kiepski, wyleniały kolor, nierówny, cięcie trochę lepsze

Gość

11-08-2011, 12:54
#2
Byłam raz- kiepski, wyleniały kolor, nierówny, cięcie trochę lepsze
Gość napisał(a):mi sie podoba jak mnie ta pani scina, kolezanki tez nie narzekaja

Gość

11-08-2011, 13:50
#3
mi sie podoba jak mnie ta pani scina, kolezanki tez nie narzekaja
Gość napisał(a):polecam, ja osobiscie byłam i mi się podoba! {ok}{ok}{ok}pozdrawiam klientka.

Gość

11-08-2011, 16:10
#4
polecam, ja osobiscie byłam i mi się podoba! {ok}{ok}{ok}pozdrawiam klientka.
Gość napisał(a):je nie polacam{smutny}

Gość

11-08-2011, 20:07
#5
je nie polacam{smutny}
Gość napisał(a):wiekszosc nagatywow....:(

Gość

11-08-2011, 22:18
#6
wiekszosc nagatywow....:(
Gość napisał(a):wiekszosc nagatywow....:(

Gość

11-08-2011, 22:18
#7
wiekszosc nagatywow....:(
Gość napisał(a):a gdzie w ogóle ta Pani ma zakład, czy pracuje u kogos ?? Gdzie ?

Gość

12-08-2011, 10:04
#8
a gdzie w ogóle ta Pani ma zakład, czy pracuje u kogos ?? Gdzie ?
Gość napisał(a):z tego co wiem Pani Mariola jest wlascicielka salonu. Salon znajduje sie w Handlowcu na dziedzińcu obok kugla i zakładów bukmacherskich :) pozdrawiam

Gość

12-08-2011, 15:20
#9
z tego co wiem Pani Mariola jest wlascicielka salonu. Salon znajduje sie w Handlowcu na dziedzińcu obok kugla i zakładów bukmacherskich :) pozdrawiam
Gość napisał(a):No Marietta dalej sie reklamuj :):):):)

Gość

13-08-2011, 00:27
#10
No Marietta dalej sie reklamuj :):):):)
TellMeWhy napisał(a):tak sie sklada ze jestem autorka tego tematu i interesuja mnie opienie poniewaz zapisalam sie do tej pani na fryzure wieczorowa i chce poznac opinie innych klientek.  

TellMeWhy

Wpisów: 13
Dołączył: 11.08.2011
13-08-2011, 00:37
#11
tak sie sklada ze jestem autorka tego tematu i interesuja mnie opienie poniewaz zapisalam sie do tej pani na fryzure wieczorowa i chce poznac opinie innych klientek.  
Gość napisał(a):[quote=TellMeWhy]tak sie sklada ze jestem autorka tego tematu i interesuja mnie opienie poniewaz zapisalam sie do tej pani na fryzure wieczorowa i chce poznac opinie innych klientek.  [/quote]To zrobiła pani "niedźwiedzią przysługę" bo teraz konkurencja będzie miała możliwość pohulać. O opinię najlepiej zapytać znajomych.  

Gość

13-08-2011, 00:58
#12
[quote=TellMeWhy]tak sie sklada ze jestem autorka tego tematu i interesuja mnie opienie poniewaz zapisalam sie do tej pani na fryzure wieczorowa i chce poznac opinie innych klientek.  [/quote]To zrobiła pani "niedźwiedzią przysługę" bo teraz konkurencja będzie miała możliwość pohulać. O opinię najlepiej zapytać znajomych.  
Gość napisał(a):A nawiasem mówiąc jestem klientką pani Marioli od dawna i już słyszałam jak ktoś mówi na nią Marietta nie będę pisać kto bo wiadomo {zdziwko}

Gość

13-08-2011, 01:02
#13
A nawiasem mówiąc jestem klientką pani Marioli od dawna i już słyszałam jak ktoś mówi na nią Marietta nie będę pisać kto bo wiadomo {zdziwko}
Gość napisał(a):ktos jeszcze moze sie wypowie?

Gość

17-08-2011, 00:04
#14
ktos jeszcze moze sie wypowie?
Gość napisał(a):[quote=Gość]ktos jeszcze moze sie wypowie? [/quote]Juz wiem, która to Pani, nie czesała mnie, ale wielokrotnie widziałam jak klientkę na siedzeniu obok i powiem - NIE na większą imprezę, na co dzień TAK!

Gość

17-08-2011, 08:49
#15
[quote=Gość]ktos jeszcze moze sie wypowie? [/quote]Juz wiem, która to Pani, nie czesała mnie, ale wielokrotnie widziałam jak klientkę na siedzeniu obok i powiem - NIE na większą imprezę, na co dzień TAK!
Gość napisał(a):NIE POLECAM TEGO SALONU!!!{nie}W ogóle nie szanują  tam klienta. Po wcześniejszym umówieniu się na określoną godzinę na fryzurę ślubną, musiałam czekać przeszło 1.5 h przez co nie zdążyłam na makijaż. Rozumiem, że wszystko się przeciąga w czasie, ale nie 1.5 h. SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wiadomo, każdy ma poustawiane klientki na określoną godzinę i pani od makijażu nie mogła poświecić mi już tyle czasu ile miała na mnie przeznaczony. Fryzura nie byłam aż tak bardzo zachwycona! Ja będę ten salon omijała szerokim łukiem, żałuję że omówiłam się tam w tym ważnym dla mnie dniu.{zly}

Gość

17-08-2011, 11:17
#16
NIE POLECAM TEGO SALONU!!!{nie}W ogóle nie szanują  tam klienta. Po wcześniejszym umówieniu się na określoną godzinę na fryzurę ślubną, musiałam czekać przeszło 1.5 h przez co nie zdążyłam na makijaż. Rozumiem, że wszystko się przeciąga w czasie, ale nie 1.5 h. SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wiadomo, każdy ma poustawiane klientki na określoną godzinę i pani od makijażu nie mogła poświecić mi już tyle czasu ile miała na mnie przeznaczony. Fryzura nie byłam aż tak bardzo zachwycona! Ja będę ten salon omijała szerokim łukiem, żałuję że omówiłam się tam w tym ważnym dla mnie dniu.{zly}
Gość napisał(a):To zrobiłaś wielką głupotę, żeby na fryzurę ślubną nie zapisać sie do zaufanego fryzjera . SZOK dosłownie!!!!!

Gość

17-08-2011, 12:35
#17
To zrobiłaś wielką głupotę, żeby na fryzurę ślubną nie zapisać sie do zaufanego fryzjera . SZOK dosłownie!!!!!
Gość napisał(a):Jestem stałą klientką pani Marioli ;) Chodziłam do niej jak jeszcze pracowała w Metamorfozie i chodzę obecnie do jej salonu. Mi osobiście pasuje ;) , studiuję w Warszawie i tylko raz poszlam do innego fryzjera( to niestety był błąd;) . Polecam i nie nie jestem konkurencją a to przykre swoją drogą ze na tym forum nie można już wyrażać swoich opinni bo jak napisze sie zle-konkurencja a jak napisze się dobrze - właściciel chce sie wypromować.  Co do opuznien to w Metamorfozie tak owe były ... niestety ... ale czego sie nie robi dla wyglądu XD ;) U pani Marioli nie zaobserwowałam .. {usmiech}

Gość

17-08-2011, 21:40
#18
Jestem stałą klientką pani Marioli ;) Chodziłam do niej jak jeszcze pracowała w Metamorfozie i chodzę obecnie do jej salonu. Mi osobiście pasuje ;) , studiuję w Warszawie i tylko raz poszlam do innego fryzjera( to niestety był błąd;) . Polecam i nie nie jestem konkurencją a to przykre swoją drogą ze na tym forum nie można już wyrażać swoich opinni bo jak napisze sie zle-konkurencja a jak napisze się dobrze - właściciel chce sie wypromować.  Co do opuznien to w Metamorfozie tak owe były ... niestety ... ale czego sie nie robi dla wyglądu XD ;) U pani Marioli nie zaobserwowałam .. {usmiech}
Gość napisał(a):Wg. mnie  p. Mariola strzyże dobrze,ale FAKT! -klientów nie szanuje,więc ich traci.

Gość

24-08-2011, 19:06
#19
Wg. mnie  p. Mariola strzyże dobrze,ale FAKT! -klientów nie szanuje,więc ich traci.
Gość napisał(a):Pani Mariolo szanuje Pani klientów jest Pani arogancka delikatnie podsumowując, ale fryzjerko dobro więc więcej  obycia

Gość

25-08-2011, 13:42
#20
Pani Mariolo szanuje Pani klientów jest Pani arogancka delikatnie podsumowując, ale fryzjerko dobro więc więcej  obycia

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów