Radio Online Ostrołęka

Założony przez Neron
strony: 1
Neron napisał(a):Witam serdecznie co sadzicie na ten temat ,wyrażajcie swoja opinie, chcialbym zadeklarować iż powstała już www radia oraz adres ....  jesli temat sie rozinie podam adresik radia..;-)

Neron

Wpisów: 1
Dołączył: 10.05.2007
10-05-2007, 12:56
#1
Witam serdecznie co sadzicie na ten temat ,wyrażajcie swoja opinie, chcialbym zadeklarować iż powstała już www radia oraz adres ....  jesli temat sie rozinie podam adresik radia..;-)
Gość napisał(a):Moim zdaniem radio online jest świetnym pomysłem. W końcu każdy internauta będzie mógł posłuchać radia z Ostrołęki{mruga} Potrzebna jest tylko dobrze dobrana grupa prezenterów i słuchacze (których, jak mam nadzieje, nie zabraknie){usmiech}

Gość

10-05-2007, 13:04
#2
Moim zdaniem radio online jest świetnym pomysłem. W końcu każdy internauta będzie mógł posłuchać radia z Ostrołęki{mruga} Potrzebna jest tylko dobrze dobrana grupa prezenterów i słuchacze (których, jak mam nadzieje, nie zabraknie){usmiech}
Gość napisał(a):jestem za tylko trzeba odpowiednich ludzi do tego mówie o zarządzie radia i pro prezenterach Pozdrawiam Robson

Gość

10-05-2007, 13:41
#3
jestem za tylko trzeba odpowiednich ludzi do tego mówie o zarządzie radia i pro prezenterach Pozdrawiam Robson
Gość napisał(a):moim zdaniem to jest super pomysl{usmiech} i jezeli ono powstanie to napewno bedzie o nim glosno w calej oce{usmiech}

Gość

10-05-2007, 13:55
#4
moim zdaniem to jest super pomysl{usmiech} i jezeli ono powstanie to napewno bedzie o nim glosno w calej oce{usmiech}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów