Sala wioletta - co sądzicie, czy warto robic tam wesele?

Założony przez piko
strony: 1
Gość napisał(a):robiłam tam komunię miło i sympatycznie

Gość

20-07-2011, 14:59
#1
robiłam tam komunię miło i sympatycznie
Gość napisał(a):też mnie interesuje ta sala... :) ale jakoś nie mogę znaleźć o niej opinii wygląda ładnie ale chodzi mi o takie rzeczy jak z opinii gości bądz młodych : po 1 na ile osób jest sala po 2 jakie jest jedzenie? po 3 jak z klimatyzacją daje rade czy nie w gorące letnie dni po 4 jaka jest obsługa po 5 Cena i co jest w nią wliczone od osoby.. :)  

Gość

20-07-2011, 16:19
#2
też mnie interesuje ta sala... :) ale jakoś nie mogę znaleźć o niej opinii wygląda ładnie ale chodzi mi o takie rzeczy jak z opinii gości bądz młodych : po 1 na ile osób jest sala po 2 jakie jest jedzenie? po 3 jak z klimatyzacją daje rade czy nie w gorące letnie dni po 4 jaka jest obsługa po 5 Cena i co jest w nią wliczone od osoby.. :)  
Gość napisał(a):Uważaj na jedną rzecz. Na moim weselu podano chleb, pokrojony i położony..,. wprost na stole , na obrusie. Wstyd jak cholera. Nie wiem, skąd taki zwyczaj, Zapytaj o to, bo to skandaliczne było. O kieliszki do wina trzeba było prosić. Na stole stały tylko do wódki. Też upewnij się, że nie będzie przypału.Ponadto, zgodziłam się na sałatkę wg nowego przepisu. Sałatki nie podano (wówczas były dośc drogie składniki), bo "nie wyszła". W zamian za to nie podano nic innego, a od kosztów, jak się póżniej zorientowałam, nie odliczono. Spakowano nam jedzenie po weselu, ale miesa z dania obiadowego, mimo że częśc gosci nie przybyła, nie otrzymaliśmy. Tyle uwag.

Gość

20-07-2011, 18:32
#3
Uważaj na jedną rzecz. Na moim weselu podano chleb, pokrojony i położony..,. wprost na stole , na obrusie. Wstyd jak cholera. Nie wiem, skąd taki zwyczaj, Zapytaj o to, bo to skandaliczne było. O kieliszki do wina trzeba było prosić. Na stole stały tylko do wódki. Też upewnij się, że nie będzie przypału.Ponadto, zgodziłam się na sałatkę wg nowego przepisu. Sałatki nie podano (wówczas były dośc drogie składniki), bo "nie wyszła". W zamian za to nie podano nic innego, a od kosztów, jak się póżniej zorientowałam, nie odliczono. Spakowano nam jedzenie po weselu, ale miesa z dania obiadowego, mimo że częśc gosci nie przybyła, nie otrzymaliśmy. Tyle uwag.
Gość napisał(a):js byłem tam na weselu ok 2 lata temu. Wszystko ok klima dziala, jedzenie tez dobre ale kelnerki to skandal!!! Piły alkohol ! Nie uwazaly na gości np podajac jedzenie czy zbierajac naczynia, jedna byla tak niezdarna ze zniszczyla jakiejsc pani sukienke bo cos jej sie rozlało. No ale to bylo juz dawno wiec moze cos sie zmienilo....

Gość

20-07-2011, 18:55
#4
js byłem tam na weselu ok 2 lata temu. Wszystko ok klima dziala, jedzenie tez dobre ale kelnerki to skandal!!! Piły alkohol ! Nie uwazaly na gości np podajac jedzenie czy zbierajac naczynia, jedna byla tak niezdarna ze zniszczyla jakiejsc pani sukienke bo cos jej sie rozlało. No ale to bylo juz dawno wiec moze cos sie zmienilo....
Gość napisał(a):Hej to patrze nie za ciekawie.. chleb na obrusie? za mało kieliszków.. żeby tylko do wódki stały ;/ zapakowali za mało jedzenia  hm... kelnerki niezdarne.. to naprawdę mnie razi.. ;/  

Gość

21-07-2011, 09:35
#5
Hej to patrze nie za ciekawie.. chleb na obrusie? za mało kieliszków.. żeby tylko do wódki stały ;/ zapakowali za mało jedzenia  hm... kelnerki niezdarne.. to naprawdę mnie razi.. ;/  
Gość napisał(a):Sory, ale cos mi tu smierdzi. A tak w ogole to nigdy w zyciu nie pytalabym na ostroleckim forum o opinie. To jest tak "ogromne" miasto, ze konkurencja wszedzie wyweszy takie okazje, zeby podlozyc komus swinie.... moje zdanie

Gość

21-07-2011, 23:11
#6
Sory, ale cos mi tu smierdzi. A tak w ogole to nigdy w zyciu nie pytalabym na ostroleckim forum o opinie. To jest tak "ogromne" miasto, ze konkurencja wszedzie wyweszy takie okazje, zeby podlozyc komus swinie.... moje zdanie
Gość napisał(a):Mieliśmy tam wesele we wrześniu ubiegłego roku. Byliśmy bardzo zadowoleni! Na pytania mogę odpowiedzieć. Moje gg:8324796

Gość

22-07-2011, 16:55
#7
Mieliśmy tam wesele we wrześniu ubiegłego roku. Byliśmy bardzo zadowoleni! Na pytania mogę odpowiedzieć. Moje gg:8324796
Gość napisał(a):Pracowałam tam kiedyś i dobrze radze wszystkim młodym liczyć puste butelki od wodki!! to skandal ale sama wlascicielka je kradnie!!!

Gość

22-07-2011, 19:45
#8
Pracowałam tam kiedyś i dobrze radze wszystkim młodym liczyć puste butelki od wodki!! to skandal ale sama wlascicielka je kradnie!!!
Gość napisał(a):Pracowałam tam kiedyś i dobrze radze wszystkim młodym liczyć puste butelki od wodki!! to skandal ale sama wlascicielka je kradnie!!!

Gość

22-07-2011, 19:45
#9
Pracowałam tam kiedyś i dobrze radze wszystkim młodym liczyć puste butelki od wodki!! to skandal ale sama wlascicielka je kradnie!!!
Gość napisał(a):Mielismy tam wesele w tamtym roku i ogolnie sala bardzo ladna,jedzenie dobre ale najbardziej moge pochwalic obsluge, bardzo ladne , mile i przyjemne kelnerki{usmiech}

Gość

22-07-2011, 19:47
#10
Mielismy tam wesele w tamtym roku i ogolnie sala bardzo ladna,jedzenie dobre ale najbardziej moge pochwalic obsluge, bardzo ladne , mile i przyjemne kelnerki{usmiech}
Gość napisał(a):Mielismy tam wesele w tamtym roku i ogolnie sala bardzo ladna,jedzenie dobre ale najbardziej moge pochwalic obsluge, bardzo ladne , mile i przyjemne kelnerki{usmiech}

Gość

22-07-2011, 19:50
#11
Mielismy tam wesele w tamtym roku i ogolnie sala bardzo ladna,jedzenie dobre ale najbardziej moge pochwalic obsluge, bardzo ladne , mile i przyjemne kelnerki{usmiech}
Gość napisał(a):a na ile osób jest ta sala ? :) max i min ?  

Gość

04-08-2011, 18:53
#12
a na ile osób jest ta sala ? :) max i min ?  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów