gdzie kupić słupki i siatkę?

Założony przez kafi44
strony: 1
kafi44 napisał(a):Witam. Planuję ogrodzić działkę i chciałbym się dowiedzieć gdzie można w przystępnej cenie kupić akcesoria ogrodzeniowe(słupki, siatkę itp).  

kafi44

Wpisów: 3
Dołączył: 14.01.2009
04-07-2011, 15:46
#1
Witam. Planuję ogrodzić działkę i chciałbym się dowiedzieć gdzie można w przystępnej cenie kupić akcesoria ogrodzeniowe(słupki, siatkę itp).  
Gość napisał(a):Najlepiej szukaj tego asortymentu w sklepie który takowy ma w sprzedaży.Tak na poważnie to ja kupowałem gdzieś za Szwendrowym Mostem siatkę. Jest tam co najmniej dwóch kooli którzy to robią. We wtorki na rynku też się pojawiają.

Gość

04-07-2011, 17:01
#2
Najlepiej szukaj tego asortymentu w sklepie który takowy ma w sprzedaży.Tak na poważnie to ja kupowałem gdzieś za Szwendrowym Mostem siatkę. Jest tam co najmniej dwóch kooli którzy to robią. We wtorki na rynku też się pojawiają.
kafi44 napisał(a):Pewnie mówisz o firmie Droma z Olszewki, ich akurat znalazłem na internecie ale tylko ich a warto znać chociaż kilka miejsc żeby jak najkorzystniej kupić. Przejadę się na ten ryneczek, z 15 lat nie byłem{usmiech}

kafi44

Wpisów: 3
Dołączył: 14.01.2009
04-07-2011, 18:25
#3
Pewnie mówisz o firmie Droma z Olszewki, ich akurat znalazłem na internecie ale tylko ich a warto znać chociaż kilka miejsc żeby jak najkorzystniej kupić. Przejadę się na ten ryneczek, z 15 lat nie byłem{usmiech}
Gość napisał(a):ale temat .....w sklepie

Gość

18-07-2011, 22:06
#4
ale temat .....w sklepie

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów