Zdjęcia niemowląt i kobiet w ciąży

Założony przez nomex
strony: 1
nomex napisał(a):Podobno czas oczekiwania na narodziny dziecka i macierzyństwo to jeden z piękniejszych okresów w życiu rodziców.Przed chwilą ruszyła promocja skierowana dla przyszłych mam oraz ich niemowląt. Jest tylko dla 5 pierwszych osób tak więc kto pierwszy ten lepszy {usmiech}Taka sesja to fantastyczny pomysł na to, aby uwiecznić na zdjęciach ważne chwile małego człowieczka lub po prostu zrobić wszystkim przyjemność i zapewnić sobie wspomnienia na przyszłość. Być może ktoś będzie zainteresowany.Więcej informacji na stronie  www.facebook.com/foto.patalan  

nomex

Wpisów: 21
Dołączył: 24.06.2011
03-07-2011, 16:20
#1
Podobno czas oczekiwania na narodziny dziecka i macierzyństwo to jeden z piękniejszych okresów w życiu rodziców.Przed chwilą ruszyła promocja skierowana dla przyszłych mam oraz ich niemowląt. Jest tylko dla 5 pierwszych osób tak więc kto pierwszy ten lepszy {usmiech}Taka sesja to fantastyczny pomysł na to, aby uwiecznić na zdjęciach ważne chwile małego człowieczka lub po prostu zrobić wszystkim przyjemność i zapewnić sobie wspomnienia na przyszłość. Być może ktoś będzie zainteresowany.Więcej informacji na stronie  www.facebook.com/foto.patalan  
Gość napisał(a):Czy sesje ciązowe tez sa w promocji?

Gość

03-07-2011, 19:57
#2
Czy sesje ciązowe tez sa w promocji?
nomex napisał(a):Tak.

nomex

Wpisów: 21
Dołączył: 24.06.2011
03-07-2011, 20:30
#3
Tak.
Gość napisał(a):Już tylko 4.

Gość

04-07-2011, 17:16
#4
Już tylko 4.
nomex napisał(a):Pozostały już tylko 3 sesje {usmiech}

nomex

Wpisów: 21
Dołączył: 24.06.2011
08-07-2011, 16:54
#5
Pozostały już tylko 3 sesje {usmiech}
Gość napisał(a):Oglądałam pana zdjęcia są piękne, podobnie jak każda modelka na nich.

Gość

10-07-2011, 23:54
#6
Oglądałam pana zdjęcia są piękne, podobnie jak każda modelka na nich.
nomex napisał(a):[quote=Gość]Oglądałam pana zdjęcia są piękne, podobnie jak każda modelka na nich. [/quote]Gusta są różne i każdy ma inną wrażliwość artystyczną ale miło, że Pani zdjęcia przypadły do gustu. Dopiero raczkuje od roku tak więc wiele jeszcze nauki przede mną...Chyba trafiłem z promocją na 'bezpłodny miesiąc' haha, bo jakoś mało chętnych bobasów do sesji {mruga} Z ankiety wynika, że sierpień zapowiada się w promocji na sesje plenerowe, może wtedy znajdą się chętne osoby.

nomex

Wpisów: 21
Dołączył: 24.06.2011
11-07-2011, 16:48
#7
[quote=Gość]Oglądałam pana zdjęcia są piękne, podobnie jak każda modelka na nich. [/quote]Gusta są różne i każdy ma inną wrażliwość artystyczną ale miło, że Pani zdjęcia przypadły do gustu. Dopiero raczkuje od roku tak więc wiele jeszcze nauki przede mną...Chyba trafiłem z promocją na 'bezpłodny miesiąc' haha, bo jakoś mało chętnych bobasów do sesji {mruga} Z ankiety wynika, że sierpień zapowiada się w promocji na sesje plenerowe, może wtedy znajdą się chętne osoby.
Gość napisał(a):Pozostały już tylko 2 sesje.

Gość

11-07-2011, 22:20
#8
Pozostały już tylko 2 sesje.
Gość napisał(a):Ehhhh.... Aż zaczęłam żałować, że nie jestem w ciąży:-)

Gość

12-07-2011, 08:16
#9
Ehhhh.... Aż zaczęłam żałować, że nie jestem w ciąży:-)
Gość napisał(a):Wszystko pięknie, ale niech Pan pokaże zdjęcia ciążowe i niemowlęce swojego autorstwa a nie z banku darmowych  zdjęć. Przeglądam Pana stronę i nie potrafię ich znaleźć.

Gość

12-07-2011, 19:07
#10
Wszystko pięknie, ale niech Pan pokaże zdjęcia ciążowe i niemowlęce swojego autorstwa a nie z banku darmowych  zdjęć. Przeglądam Pana stronę i nie potrafię ich znaleźć.
Gość napisał(a):To istnieje taki bank zdjęć?

Gość

12-07-2011, 19:25
#11
To istnieje taki bank zdjęć?
nomex napisał(a):[quote=Gość]Wszystko pięknie, ale niech Pan pokaże zdjęcia ciążowe i niemowlęce swojego autorstwa a nie z banku darmowych  zdjęć. Przeglądam Pana stronę i nie potrafię ich znaleźć. [/quote]I słuszna uwaga, że nie może Pan/i znaleźć zdjęć ciążowych czy niemowlęcych na mojej stronie. Dla tego też polecam zapoznać się z pełną treścią oferty promocyjnej bo tam zawarta jest odpowiedź {usmiech} [quote=Gość]To istnieje taki bank zdjęć? [/quote]Owszem istnieją takie portale wystarczy zapytać google. Choć w niektórych przypadkach i lepszej jakości pobiera się zdjęcia za niewielką odpłatnością lub wykorzystując tzw. kredyty.

nomex

Wpisów: 21
Dołączył: 24.06.2011
12-07-2011, 20:09
#12
[quote=Gość]Wszystko pięknie, ale niech Pan pokaże zdjęcia ciążowe i niemowlęce swojego autorstwa a nie z banku darmowych  zdjęć. Przeglądam Pana stronę i nie potrafię ich znaleźć. [/quote]I słuszna uwaga, że nie może Pan/i znaleźć zdjęć ciążowych czy niemowlęcych na mojej stronie. Dla tego też polecam zapoznać się z pełną treścią oferty promocyjnej bo tam zawarta jest odpowiedź {usmiech} [quote=Gość]To istnieje taki bank zdjęć? [/quote]Owszem istnieją takie portale wystarczy zapytać google. Choć w niektórych przypadkach i lepszej jakości pobiera się zdjęcia za niewielką odpłatnością lub wykorzystując tzw. kredyty.
Gość napisał(a):[quote=nomex]Tak. [/quote]

Gość

13-07-2011, 11:13
#13
[quote=nomex]Tak. [/quote]
nomex napisał(a):[quote=Gość][quote=nomex]Tak. [/quote] [/quote]To pytanie? Odpowiedź? Czy jakieś stwierdzenie? :)

nomex

Wpisów: 21
Dołączył: 24.06.2011
13-07-2011, 16:29
#14
[quote=Gość][quote=nomex]Tak. [/quote] [/quote]To pytanie? Odpowiedź? Czy jakieś stwierdzenie? :)
nomex napisał(a):The End  

nomex

Wpisów: 21
Dołączył: 24.06.2011
16-07-2011, 11:30
#15
The End  
Gość napisał(a):Nie macie o czym pisać

Gość

18-07-2011, 21:58
#16
Nie macie o czym pisać
Gość napisał(a):Każdy pisze co chce nie podoba się nie czytaj.{diabelek}

Gość

19-07-2011, 16:09
#17
Każdy pisze co chce nie podoba się nie czytaj.{diabelek}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów