II dziewczyny do sesji djęciowej

Założony przez nomex
strony: 1
nomex napisał(a):Być może jakieś 2 dziewczyny z Ostrołęki lub okolic będą zainteresowane darmową sesję zdjęciową?[b]Poszukuje:[/b][quote]1 dziewczyny do sesji buduarowej - bieliznaOferta: zdjęcia w pokoju hotelowym (lub klubie muzycznym) z wykorzystaniem lamp studyjnychWymagania: długie włosy (kolor nie istotny), biust C lub D, własna bielizna (możliwe, że uda mi się również załatwić 1 elegancki komplet na sesję jak będę znał wymiary lub modelka sama przymierzy w sklepie), wiek 18+[/quote][quote]1 dziewczyny do sesji aktu artystycznegoOferta: zdjęcia studyjne, skora matowa i nabłyszczona, zdjęcia czarno-białe, na prv wyślę link jakiego typu będą to zdjęcia (nic wulgarnego a raczej delikatne i kobiece) - zresztą same ocenicie.Wymagania: lubić swoje ciało nawet z tymi kochanymi 2kg nadwagi ;) opcjonalnie wygimnastykowana osoba (uchroni to przed zakwasami) bo pozowanie to wbrew pozorom ciężka praca, wiek 18+[/quote]- Obie sesje na zasadach TFP [w skrócie - pozujesz na sesji za zdjęcia dla mnie i dla siebie]- Fotografuje od roku dla tego ta propozycja, żebym mógł rozbudować swoją galerię o nowe zdjęcia.- Dla podejrzliwych, niepewnych i szukających podstępu w tej ofercie {jezyk} mogę podesłać na prv swoje portfolio ze zdjęciami. Poza tym chętnie odpowiem na Wasze pytania.- Jeżeli któraś z Pań była by zainteresowana to proszę o kontakt na: fotografia(małpa)pro.wp.pl Pozdrawiam

nomex

Wpisów: 21
Dołączył: 24.06.2011
24-06-2011, 22:40
#1
Być może jakieś 2 dziewczyny z Ostrołęki lub okolic będą zainteresowane darmową sesję zdjęciową?[b]Poszukuje:[/b][quote]1 dziewczyny do sesji buduarowej - bieliznaOferta: zdjęcia w pokoju hotelowym (lub klubie muzycznym) z wykorzystaniem lamp studyjnychWymagania: długie włosy (kolor nie istotny), biust C lub D, własna bielizna (możliwe, że uda mi się również załatwić 1 elegancki komplet na sesję jak będę znał wymiary lub modelka sama przymierzy w sklepie), wiek 18+[/quote][quote]1 dziewczyny do sesji aktu artystycznegoOferta: zdjęcia studyjne, skora matowa i nabłyszczona, zdjęcia czarno-białe, na prv wyślę link jakiego typu będą to zdjęcia (nic wulgarnego a raczej delikatne i kobiece) - zresztą same ocenicie.Wymagania: lubić swoje ciało nawet z tymi kochanymi 2kg nadwagi ;) opcjonalnie wygimnastykowana osoba (uchroni to przed zakwasami) bo pozowanie to wbrew pozorom ciężka praca, wiek 18+[/quote]- Obie sesje na zasadach TFP [w skrócie - pozujesz na sesji za zdjęcia dla mnie i dla siebie]- Fotografuje od roku dla tego ta propozycja, żebym mógł rozbudować swoją galerię o nowe zdjęcia.- Dla podejrzliwych, niepewnych i szukających podstępu w tej ofercie {jezyk} mogę podesłać na prv swoje portfolio ze zdjęciami. Poza tym chętnie odpowiem na Wasze pytania.- Jeżeli któraś z Pań była by zainteresowana to proszę o kontakt na: fotografia(małpa)pro.wp.pl Pozdrawiam
nomex napisał(a):Jedna Pani się zgłosiła tak więc pozostaje już tylko 1 darmowa sesja. {usmiech}

nomex

Wpisów: 21
Dołączył: 24.06.2011
02-07-2011, 21:22
#2
Jedna Pani się zgłosiła tak więc pozostaje już tylko 1 darmowa sesja. {usmiech}
Gość napisał(a):naucz się pisać

Gość

03-07-2011, 12:34
#3
naucz się pisać
Gość napisał(a):też kiedys szukałam ale jest problem bo się wstydzą

Gość

18-07-2011, 22:13
#4
też kiedys szukałam ale jest problem bo się wstydzą

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów