Reportaz ślubny za darmo - zapraszam młode pary

Założony przez kamil.foto
strony: 1
kamil.foto napisał(a):WitamJeśli bierzesz ślub Cywilny lub Kościelny i nie masz fotografa ze względu na koszty z tym związane mam propozycję.Zapraszam chętne pary do współpracy.Pracuję na własnym profesjonalnym sprzęcie marki NIKON używając profesjonalnych obiektywów.Oferuję Darmowy reportaż ślubny- przygotowania- kościół- impreza weselna- plener w wybranym przez was dniu- sesja narzeczeńska na życzenie- zdjęcia na płycie DVDChcę zaoferować współpracę parom które nie boją się wyzwania a wynajęcie fotografa jest dużym obciążeniem finansowym.Zapraszam :)Kontakt : kamil.foto@wp.plgsm:507 116 414

kamil.foto

Wpisów: 2
Dołączył: 18.06.2011
18-06-2011, 20:28
#1
WitamJeśli bierzesz ślub Cywilny lub Kościelny i nie masz fotografa ze względu na koszty z tym związane mam propozycję.Zapraszam chętne pary do współpracy.Pracuję na własnym profesjonalnym sprzęcie marki NIKON używając profesjonalnych obiektywów.Oferuję Darmowy reportaż ślubny- przygotowania- kościół- impreza weselna- plener w wybranym przez was dniu- sesja narzeczeńska na życzenie- zdjęcia na płycie DVDChcę zaoferować współpracę parom które nie boją się wyzwania a wynajęcie fotografa jest dużym obciążeniem finansowym.Zapraszam :)Kontakt : kamil.foto@wp.plgsm:507 116 414
Gość napisał(a):A jaka jakość?  

Gość

20-06-2011, 14:20
#2
A jaka jakość?  
Gość napisał(a):zapewne taka jaka cena :)

Gość

20-06-2011, 15:23
#3
zapewne taka jaka cena :)
Gość napisał(a):Jak to mówią za darmo to boli gardło:) Coś się musi za tym kryć:) Niech Pan wyłoży karty na stół.. CZemu tylko sesje narzeczeńskie i reportaż ślubny? A może jakieś sesje ciążowe? - nie spotkałem się z tym w Ostrołęce,a teraz jest dużo kobiet w ciąży, które z pewnością by skorzystały z takiej usługi.

Gość

20-06-2011, 18:30
#4
Jak to mówią za darmo to boli gardło:) Coś się musi za tym kryć:) Niech Pan wyłoży karty na stół.. CZemu tylko sesje narzeczeńskie i reportaż ślubny? A może jakieś sesje ciążowe? - nie spotkałem się z tym w Ostrołęce,a teraz jest dużo kobiet w ciąży, które z pewnością by skorzystały z takiej usługi.
Gość napisał(a):Dobry pomysł, sesja ciążowa.

Gość

20-06-2011, 18:31
#5
Dobry pomysł, sesja ciążowa.
kamil.foto napisał(a):Dlaczego?odpowiedź jest prosta. Aby zaistnieć trzeba  wykonać swoje portfolio. Postanowiłem ,że to będzie dobra forma reklamy i jak przypuszczałem jest to prawda. Zgłosiły się do mnie już 2 pary które umówiły termin.Reportaż w zamian za możliwość wykonania usługi i wzbogacenie portfolio.Sesje ciążowe? oczywiście, że jest na to popyt jednak ta częśc branży mnie nie interesuje :)Może pan spróbować swoich sił ;)Mam nadzieję że odpowiedź jest satysfakcjonująca :)  

kamil.foto

Wpisów: 2
Dołączył: 18.06.2011
20-06-2011, 19:04
#6
Dlaczego?odpowiedź jest prosta. Aby zaistnieć trzeba  wykonać swoje portfolio. Postanowiłem ,że to będzie dobra forma reklamy i jak przypuszczałem jest to prawda. Zgłosiły się do mnie już 2 pary które umówiły termin.Reportaż w zamian za możliwość wykonania usługi i wzbogacenie portfolio.Sesje ciążowe? oczywiście, że jest na to popyt jednak ta częśc branży mnie nie interesuje :)Może pan spróbować swoich sił ;)Mam nadzieję że odpowiedź jest satysfakcjonująca :)  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów