Wasze opinie na temat nowego aquaparku.

Założony przez slayeer19
strony: 1
slayeer19 napisał(a):Witam, w tym temacie proszę o wypowiadanie się na temat nowo otwartego aquaparku {usmiech}

slayeer19

Wpisów: 1
Dołączył: 29.05.2011
29-05-2011, 22:51
#1
Witam, w tym temacie proszę o wypowiadanie się na temat nowo otwartego aquaparku {usmiech}
Gość napisał(a):dramat, to nawet nie stało koło prawdziwego aquaparku. Normalnych rozmiarow jest tylko głeboki basen do pływania, a reszta to porazka.

Gość

29-05-2011, 23:27
#2
dramat, to nawet nie stało koło prawdziwego aquaparku. Normalnych rozmiarow jest tylko głeboki basen do pływania, a reszta to porazka.
Gość napisał(a):[quote=Gość]dramat, to nawet nie stało koło prawdziwego aquaparku. Normalnych rozmiarow jest tylko głeboki basen do pływania, a reszta to porazka. [/quote] Co racja to racja.. nie chce znów narzekać, ale jak robić aqua park to niech to jest aqua park a nie to co jest teraz... Atrakcji prawie az w cale a dodatkowo płatna sauna(7zł za 10min) na pewno nie przyciąga ludzi, mnie również, nie jestem sknerą tylko patrząc na inne miasta (czyt. Łomża, Zambrów itd.) gdzie jest to za darmo to ochota przemija {gafa}. Jednak od czasu do czasu można na basen sportowy się{jezyk} przejść

Gość

30-05-2011, 14:41
#3
[quote=Gość]dramat, to nawet nie stało koło prawdziwego aquaparku. Normalnych rozmiarow jest tylko głeboki basen do pływania, a reszta to porazka. [/quote] Co racja to racja.. nie chce znów narzekać, ale jak robić aqua park to niech to jest aqua park a nie to co jest teraz... Atrakcji prawie az w cale a dodatkowo płatna sauna(7zł za 10min) na pewno nie przyciąga ludzi, mnie również, nie jestem sknerą tylko patrząc na inne miasta (czyt. Łomża, Zambrów itd.) gdzie jest to za darmo to ochota przemija {gafa}. Jednak od czasu do czasu można na basen sportowy się{jezyk} przejść
Gość napisał(a):Zapomniałem jeszcze dodać o zjeżdżalniach, które działają tylko od czasu do czasu .. a na wejściu żaden z pracowników obsługi o tym nie wspomina( tak było dzień  po otwarciu i w ten weekend) a nie ma się co oszukiwać że spora część ludzi przychodzi żeby zjechać {chytry}

Gość

30-05-2011, 14:47
#4
Zapomniałem jeszcze dodać o zjeżdżalniach, które działają tylko od czasu do czasu .. a na wejściu żaden z pracowników obsługi o tym nie wspomina( tak było dzień  po otwarciu i w ten weekend) a nie ma się co oszukiwać że spora część ludzi przychodzi żeby zjechać {chytry}
Gość napisał(a):c***owy

Gość

17-06-2011, 20:43
#5
c***owy
Gość napisał(a):a mi się podoba{usmiech}dziwię się, że jest az tyle negatywnych opinii.ludzie może warto docenic to co powstało?!dlaczego wszyscy maja tendencję do narzekania i krytykowania?!taka chyba natura większosci ostrołęczan.....a szkoda pozdrawiam sfrustrowanych i wiecznie niezadowolonych:) ja chodze z synkiem i mamy obydwoje super zabawę:)

Gość

17-06-2011, 23:43
#6
a mi się podoba{usmiech}dziwię się, że jest az tyle negatywnych opinii.ludzie może warto docenic to co powstało?!dlaczego wszyscy maja tendencję do narzekania i krytykowania?!taka chyba natura większosci ostrołęczan.....a szkoda pozdrawiam sfrustrowanych i wiecznie niezadowolonych:) ja chodze z synkiem i mamy obydwoje super zabawę:)
Gość napisał(a):Temat gorący ale basen ok i poza tym to już wszyscy zapomnieli co było w starym basenie.torby pozostawione na podłodze same uciekały.

Gość

18-07-2011, 22:17
#7
Temat gorący ale basen ok i poza tym to już wszyscy zapomnieli co było w starym basenie.torby pozostawione na podłodze same uciekały.
Gość napisał(a):Super !Nie polecam {jezyk}

Gość

21-07-2011, 08:49
#8
Super !Nie polecam {jezyk}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów