WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW - czy jest możliwość w Ostrołęce ...

Założony przez yonkis
strony: 1
yonkis napisał(a):wypożyczenia samochodu. Jeśli tak to proszę o adresy i ewentualnie jakie samochody mają na stanie. Dziękuje

yonkis

Wpisów: 1
Dołączył: 25.05.2011
25-05-2011, 15:28
#1
wypożyczenia samochodu. Jeśli tak to proszę o adresy i ewentualnie jakie samochody mają na stanie. Dziękuje
Gość napisał(a):Na Warszawskiej chyba widziałem wypożyczalnie samochodów przy "Auto-Land" :)

Gość

25-05-2011, 16:43
#2
Na Warszawskiej chyba widziałem wypożyczalnie samochodów przy "Auto-Land" :)
karlik napisał(a):A, że tak bezczelnie zapytam, po co ci? Bo ja ostatnio miałam stłuczkę i potrzebowałam auta, żeby normalnie funkcjonować. Też chciałam skorzystać z wypożyczalni, myśląc trudno, obowiązki ważniejsze, ale okazało się, że dobra likwidacja szkód ubezpieczeniowych Zabrze to akurat jest i zapewniło mi auto zastępcze. Sami zobaczcie http://szkodypowypadkowe.pl/aktualnosci/likwidacja-szkody-ko munikacyjnej-to-nie-problem nic tylko się cieszyć, bo oszczędziłam trochę pieniędzy ;)

karlik

Wpisów: 16
Dołączył: 01.04.2015
20-01-2016, 12:35
#3
A, że tak bezczelnie zapytam, po co ci? Bo ja ostatnio miałam stłuczkę i potrzebowałam auta, żeby normalnie funkcjonować. Też chciałam skorzystać z wypożyczalni, myśląc trudno, obowiązki ważniejsze, ale okazało się, że dobra likwidacja szkód ubezpieczeniowych Zabrze to akurat jest i zapewniło mi auto zastępcze. Sami zobaczcie http://szkodypowypadkowe.pl/aktualnosci/likwidacja-szkody-ko munikacyjnej-to-nie-problem nic tylko się cieszyć, bo oszczędziłam trochę pieniędzy ;)
virgo napisał(a):karlik, a jak ktoś nie ma samochodu a przydałby się do wyjazdu? sprawdzę to miejsce na Warszawskiej ;) dzięki

virgo

Wpisów: 5
Dołączył: 07.05.2016
07-05-2016, 20:03
#4
karlik, a jak ktoś nie ma samochodu a przydałby się do wyjazdu? sprawdzę to miejsce na Warszawskiej ;) dzięki

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów