strata ciazy

Założony przez ilonka
strony: 1
ilonka napisał(a):Witam stracilam trzy ciaze w drugim trymestrze czy ktoras z pan miala taka sama sytucje jak ja?niech mi napisze na e-maila ilonasobol@interia.pl

ilonka

Wpisów: 1
Dołączył: 22.05.2011
23-05-2011, 18:17
#1
Witam stracilam trzy ciaze w drugim trymestrze czy ktoras z pan miala taka sama sytucje jak ja?niech mi napisze na e-maila ilonasobol@interia.pl
Gość napisał(a):zastanów sie kobieto czy to jest forma opowiadania o takich sprawach

Gość

18-07-2011, 22:23
#2
zastanów sie kobieto czy to jest forma opowiadania o takich sprawach
Gość napisał(a):[quote=Gość]zastanów sie kobieto czy to jest forma opowiadania o takich sprawach [/quote] a Ty się zastanów czy Twój post jest tu potrzebny. Jeśli temat Cię nie dotyczy nie komentuj.  

Gość

18-07-2011, 22:58
#3
[quote=Gość]zastanów sie kobieto czy to jest forma opowiadania o takich sprawach [/quote] a Ty się zastanów czy Twój post jest tu potrzebny. Jeśli temat Cię nie dotyczy nie komentuj.  
Gość napisał(a):Przykro mi bardzo z powodu utraty ciąż, ja może nie taki sam mam problem, ale od wielu lat się staram o dziecko i jakoś nie wychodzi, leczenie niby daje nadzieję, ale jak długo ja ją będę miała.Pozdrawiam.P.S.Do 178.213 .........Widzę że nie jesteś współczującym człowiekiem, pewnie należysz do tej grupy ludzi anonimowych w internecie i wypisujących bezsensowne komentarze. Oby ciebie w życiu tragedie omijały szerokim łukiem.

Gość

19-07-2011, 16:00
#4
Przykro mi bardzo z powodu utraty ciąż, ja może nie taki sam mam problem, ale od wielu lat się staram o dziecko i jakoś nie wychodzi, leczenie niby daje nadzieję, ale jak długo ja ją będę miała.Pozdrawiam.P.S.Do 178.213 .........Widzę że nie jesteś współczującym człowiekiem, pewnie należysz do tej grupy ludzi anonimowych w internecie i wypisujących bezsensowne komentarze. Oby ciebie w życiu tragedie omijały szerokim łukiem.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów