Solarium od której czynne?

Założony przez bodzio
strony: 1
bodzio napisał(a):Czy ktoś wie od której godziny są w Ostrołęce otwarte solaria{?},chodzi mi o godziny ranne ok 8-9.

bodzio

Wpisów: 6
Dołączył: 09.05.2011
09-05-2011, 12:45
#1
Czy ktoś wie od której godziny są w Ostrołęce otwarte solaria{?},chodzi mi o godziny ranne ok 8-9.
Gość napisał(a):W Fitness Klubie na Goworowskiej jest solarium czynne od 8.00.

Gość

09-05-2011, 22:23
#2
W Fitness Klubie na Goworowskiej jest solarium czynne od 8.00.
Gość napisał(a):jakie solarium,,,!jedna Tube.i to ma byc solarium................{dobani}{!}wez sie nie osmieszaj i nie pisz ze to solarium{!}

Gość

10-05-2011, 07:51
#3
jakie solarium,,,!jedna Tube.i to ma byc solarium................{dobani}{!}wez sie nie osmieszaj i nie pisz ze to solarium{!}
Gość napisał(a):Tuba to też solarium i w dodatku to formie5 super opala.

Gość

11-05-2011, 18:18
#4
Tuba to też solarium i w dodatku to formie5 super opala.
Gość napisał(a):solarium...powinien byc wybor,,,,nie ograniczac sie do tuby,,, ja bynajmniej  chodze na łozko... i co w takim razie?i to ma byc solarium..{dobani}

Gość

12-05-2011, 08:22
#5
solarium...powinien byc wybor,,,,nie ograniczac sie do tuby,,, ja bynajmniej  chodze na łozko... i co w takim razie?i to ma byc solarium..{dobani}
Gość napisał(a):W takim razie napisz które super solarium jest czynne od 8.00.

Gość

12-05-2011, 23:15
#6
W takim razie napisz które super solarium jest czynne od 8.00.
Gość napisał(a):nie, najsuperwasze to jest na goworowskiej,,,,{!}jesli to mozna nazwac Solarium{dobani}to raczej chyba reklama korzystania silowni? a pretekst to solarium{?}

Gość

14-05-2011, 17:35
#7
nie, najsuperwasze to jest na goworowskiej,,,,{!}jesli to mozna nazwac Solarium{dobani}to raczej chyba reklama korzystania silowni? a pretekst to solarium{?}
Gość napisał(a):Ja byłam ostatnio w Galaxy Sun i powiem wam, że obsługa tragiczna. Był chyba właściciel który nie chętnie udzielał informacji na temat lamp. W dodatku odbierał telefony prywatne i rozmawiał co najmniej 20 minut nie zważając na klientki! Skandal! Jeżeli ktoś na tym stracił to on. Nie polecam{dobani}

Gość

13-05-2013, 11:43
#8
Ja byłam ostatnio w Galaxy Sun i powiem wam, że obsługa tragiczna. Był chyba właściciel który nie chętnie udzielał informacji na temat lamp. W dodatku odbierał telefony prywatne i rozmawiał co najmniej 20 minut nie zważając na klientki! Skandal! Jeżeli ktoś na tym stracił to on. Nie polecam{dobani}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów