Konferencja-zakładanie przedszkola

Założony przez m.bialaczewska@mojeb
strony: 1
m.bialaczewska@mojeb napisał(a):Konferencja  „ Twój żłobek, Twoje przedszkole”Wszystkie osoby zainteresowane szeroko rozumianą edukacją dzieci, a w szczególności tych, którzy planują założenie własnego biznesu przedszkolnego, zapraszamy na konferencję pt. „Twój żłobek, Twoje przedszkole” organizowaną przez Moje Bambino i Zegar Słoneczny.Uczestnicy dowiedzą się:• Jak założyć przedszkole, punkt przedszkolny, klub malucha, żłobek• Jak przekształcić placówkę publiczną w niepubliczną• Jak zorganizować punkt żłobkowy w przedszkolu• W jaki sposób uzyskać środki na własne przedszkole• W jaki sposób urządzić przestrzeń dla dzieci• Czy warto inwestować w edukację dla najmłodszychTerminy konferencji:- 14.05 Warszawa- 28.05 Wrocław- 4.06 KrakówWszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę                  www.akademiabambino.plSerdecznie zapraszamy!

m.bialaczewska@mojeb

Wpisów: 1
Dołączył: 18.04.2011
18-04-2011, 09:34
#1
Konferencja  „ Twój żłobek, Twoje przedszkole”Wszystkie osoby zainteresowane szeroko rozumianą edukacją dzieci, a w szczególności tych, którzy planują założenie własnego biznesu przedszkolnego, zapraszamy na konferencję pt. „Twój żłobek, Twoje przedszkole” organizowaną przez Moje Bambino i Zegar Słoneczny.Uczestnicy dowiedzą się:• Jak założyć przedszkole, punkt przedszkolny, klub malucha, żłobek• Jak przekształcić placówkę publiczną w niepubliczną• Jak zorganizować punkt żłobkowy w przedszkolu• W jaki sposób uzyskać środki na własne przedszkole• W jaki sposób urządzić przestrzeń dla dzieci• Czy warto inwestować w edukację dla najmłodszychTerminy konferencji:- 14.05 Warszawa- 28.05 Wrocław- 4.06 KrakówWszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę                  www.akademiabambino.plSerdecznie zapraszamy!
Gość napisał(a):Byłabym zainteresowana, zapytam o koszty?

Gość

18-04-2011, 22:41
#2
Byłabym zainteresowana, zapytam o koszty?

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów