ZA ILE SPRZEDAĆ TAKIE MIESZKANIE?

Założony przez SERVANTES05_2005
strony: 1 2 3 dalej
SERVANTES05_2005 napisał(a):Mam do sprzedania 46,5 m. kw przy ul. Piłsudskiego w Ostrołece (3 pokoje, osobna kuchnia łazienka i korytaż). Mieszkanko jest na 4 piętrze (ostetnim bez windy). Jest po remoncie.Jak myślicie czy wezme za nie 200 tyś. zł?

SERVANTES05_2005

Wpisów: 6
Dołączył: 09.04.2009
07-04-2011, 08:28
#1
Mam do sprzedania 46,5 m. kw przy ul. Piłsudskiego w Ostrołece (3 pokoje, osobna kuchnia łazienka i korytaż). Mieszkanko jest na 4 piętrze (ostetnim bez windy). Jest po remoncie.Jak myślicie czy wezme za nie 200 tyś. zł?
Gość napisał(a):Ceny po 4 tyś. zł za metr . kw to w sumie w Ostrołęce norma.Powtarzam w Ostrołece a nie na wsi pod miastem....

Gość

07-04-2011, 08:31
#2
Ceny po 4 tyś. zł za metr . kw to w sumie w Ostrołęce norma.Powtarzam w Ostrołece a nie na wsi pod miastem....
Gość napisał(a):46,5 m i 3 pokoje i kuchnia?Te pokoje to chyba bardzo małe.A cena?Prawdopodobnie jeśli mieszkanie jest zadbane to sprzedasz.Z drugiej strony na Piłsudskiego jest baaardzo stare budownictwo,może to ja ale ja bym tam mieszkania nie kupował.

Gość

07-04-2011, 08:52
#3
46,5 m i 3 pokoje i kuchnia?Te pokoje to chyba bardzo małe.A cena?Prawdopodobnie jeśli mieszkanie jest zadbane to sprzedasz.Z drugiej strony na Piłsudskiego jest baaardzo stare budownictwo,może to ja ale ja bym tam mieszkania nie kupował.
Gość napisał(a):Ta cena to kosmos, nikt w Ostrołęce nie kupi mieszkania w bloku za 4 tys/m. Ja z pewnością wolę swój dom na wsi pod miastem niż mieszkanie w bloku, wiem co mówię/piszę bo mieszkałam w Ostrołęce, nie zamieniłabym domu na wsi na mieszkanie w mieście -Ostrołęka  

Gość

07-04-2011, 09:52
#4
Ta cena to kosmos, nikt w Ostrołęce nie kupi mieszkania w bloku za 4 tys/m. Ja z pewnością wolę swój dom na wsi pod miastem niż mieszkanie w bloku, wiem co mówię/piszę bo mieszkałam w Ostrołęce, nie zamieniłabym domu na wsi na mieszkanie w mieście -Ostrołęka  
Gość napisał(a):200 tyś w starym budownictwie - chyba na głowę upadłeś. Nikt od Ciebie nie kupi tego mieszkania - jeżeli nie wierzysz to się ogłoś i sam zobaczysz. 3300 PLN za metr to jest wszystko.  

Gość

07-04-2011, 14:50
#5
200 tyś w starym budownictwie - chyba na głowę upadłeś. Nikt od Ciebie nie kupi tego mieszkania - jeżeli nie wierzysz to się ogłoś i sam zobaczysz. 3300 PLN za metr to jest wszystko.  
Gość napisał(a):Ja kupiłem ostatnio bardzo ładne mieszkanko i za metr zapłaciłem ok. 3500zł. Metraż podobny. Cieżko znaleść coś ładnego taniej. Zazwyczaj juz do remontu.

Gość

27-04-2011, 15:12
#6
Ja kupiłem ostatnio bardzo ładne mieszkanko i za metr zapłaciłem ok. 3500zł. Metraż podobny. Cieżko znaleść coś ładnego taniej. Zazwyczaj juz do remontu.
Gość napisał(a):3000zł/m2 pod warunkiem, że nietrzeba nic remontować.Tzn. to, że jest np. glazura i terakota układana 10 latemu to niestety kwalifikuje się do remontu.Zależy kto w jakich warunkach chce mieszkać.

Gość

27-04-2011, 16:24
#7
3000zł/m2 pod warunkiem, że nietrzeba nic remontować.Tzn. to, że jest np. glazura i terakota układana 10 latemu to niestety kwalifikuje się do remontu.Zależy kto w jakich warunkach chce mieszkać.
Gość napisał(a):Mogę dać Ci 100.000zł. Myślę że to odpowiednia cena za mieszkanie w tym baraku.

Gość

27-04-2011, 23:09
#8
Mogę dać Ci 100.000zł. Myślę że to odpowiednia cena za mieszkanie w tym baraku.
Gość napisał(a):szkoda, że to 4 piętro

Gość

28-04-2011, 16:56
#9
szkoda, że to 4 piętro
Gość napisał(a):Ale tu się udziela dużo cwaniaczków, którzy chcieli by wyrwać mieszkanie na handel po 2tyś. za metr. Oj kozaki z płótnem w kieszeni{diabelek}Myślę, że masz realną szansę na sprzedaż za 3500 za metr. Pozdrawiam

Gość

28-04-2011, 22:05
#10
Ale tu się udziela dużo cwaniaczków, którzy chcieli by wyrwać mieszkanie na handel po 2tyś. za metr. Oj kozaki z płótnem w kieszeni{diabelek}Myślę, że masz realną szansę na sprzedaż za 3500 za metr. Pozdrawiam
Gość napisał(a):jak to jest ze jak buduję się dom to realnie wychodzi 3,500- 4000 za metr i jest dom ładnie wykończony. Budujemy od podstaw oczywiście. A tutaj jakiś "mądry" się udziela i mysli że za bieganie na 4 pietro mozna wziąć 3,500 za metr...  

Gość

28-04-2011, 22:37
#11
jak to jest ze jak buduję się dom to realnie wychodzi 3,500- 4000 za metr i jest dom ładnie wykończony. Budujemy od podstaw oczywiście. A tutaj jakiś "mądry" się udziela i mysli że za bieganie na 4 pietro mozna wziąć 3,500 za metr...  
Gość napisał(a):[quote=Gość]jak to jest ze jak buduję się dom to realnie wychodzi 3,500- 4000 za metr i jest dom ładnie wykończony. Budujemy od podstaw oczywiście. A tutaj jakiś "mądry" się udziela i mysli że za bieganie na 4 pietro mozna wziąć 3,500 za metr...  [/quote]Dlatego, że ludzie na głowy poupadali {diabelek} gdybym miał taką możliwość także wolałbym sobie dom pobudować. Z drugiej strony jakbym sprzedał swoje mieszkanie po cenach jakie są na rynku to wiele bym nie dołożył do tego interesu :)

Gość

29-04-2011, 09:27
#12
[quote=Gość]jak to jest ze jak buduję się dom to realnie wychodzi 3,500- 4000 za metr i jest dom ładnie wykończony. Budujemy od podstaw oczywiście. A tutaj jakiś "mądry" się udziela i mysli że za bieganie na 4 pietro mozna wziąć 3,500 za metr...  [/quote]Dlatego, że ludzie na głowy poupadali {diabelek} gdybym miał taką możliwość także wolałbym sobie dom pobudować. Z drugiej strony jakbym sprzedał swoje mieszkanie po cenach jakie są na rynku to wiele bym nie dołożył do tego interesu :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]jak to jest ze jak buduję się dom to realnie wychodzi 3,500- 4000 za metr i jest dom ładnie wykończony. Budujemy od podstaw oczywiście. A tutaj jakiś "mądry" się udziela i mysli że za bieganie na 4 pietro mozna wziąć 3,500 za metr...  [/quote]jak budujesz dom to do ceny domu dolicz jeszcze dzialke, poza tym domy ludzie zazwyczaj buduja poza miastem, wiec wychodzi taniej...sprobuj kupic dzialke w Oce i na niej zbuduj dom to zobaczysz ile wyjdzie kasy...co do cen mieszkan to faktycznie chore są, za to bieganie po schodach jak najbardziej wskazane jak ktos w formie, ludzie strasznie leniwi sie zrobili...

Gość

30-04-2011, 12:56
#13
[quote=Gość]jak to jest ze jak buduję się dom to realnie wychodzi 3,500- 4000 za metr i jest dom ładnie wykończony. Budujemy od podstaw oczywiście. A tutaj jakiś "mądry" się udziela i mysli że za bieganie na 4 pietro mozna wziąć 3,500 za metr...  [/quote]jak budujesz dom to do ceny domu dolicz jeszcze dzialke, poza tym domy ludzie zazwyczaj buduja poza miastem, wiec wychodzi taniej...sprobuj kupic dzialke w Oce i na niej zbuduj dom to zobaczysz ile wyjdzie kasy...co do cen mieszkan to faktycznie chore są, za to bieganie po schodach jak najbardziej wskazane jak ktos w formie, ludzie strasznie leniwi sie zrobili...
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]jak to jest ze jak buduję się dom to realnie wychodzi 3,500- 4000 za metr i jest dom ładnie wykończony. Budujemy od podstaw oczywiście. A tutaj jakiś "mądry" się udziela i mysli że za bieganie na 4 pietro mozna wziąć 3,500 za metr...  [/quote]jak budujesz dom to do ceny domu dolicz jeszcze dzialke, poza tym domy ludzie zazwyczaj buduja poza miastem, wiec wychodzi taniej...sprobuj kupic dzialke w Oce i na niej zbuduj dom to zobaczysz ile wyjdzie kasy...co do cen mieszkan to faktycznie chore są, za to bieganie po schodach jak najbardziej wskazane jak ktos w formie, ludzie strasznie leniwi sie zrobili... [/quote]Na cenę samego budowania nie ma znaczenia czy w mieście czy po za miastem.Cena działki zgadzam się, jak najbardziej.

Gość

30-04-2011, 19:55
#14
[quote=Gość][quote=Gość]jak to jest ze jak buduję się dom to realnie wychodzi 3,500- 4000 za metr i jest dom ładnie wykończony. Budujemy od podstaw oczywiście. A tutaj jakiś "mądry" się udziela i mysli że za bieganie na 4 pietro mozna wziąć 3,500 za metr...  [/quote]jak budujesz dom to do ceny domu dolicz jeszcze dzialke, poza tym domy ludzie zazwyczaj buduja poza miastem, wiec wychodzi taniej...sprobuj kupic dzialke w Oce i na niej zbuduj dom to zobaczysz ile wyjdzie kasy...co do cen mieszkan to faktycznie chore są, za to bieganie po schodach jak najbardziej wskazane jak ktos w formie, ludzie strasznie leniwi sie zrobili... [/quote]Na cenę samego budowania nie ma znaczenia czy w mieście czy po za miastem.Cena działki zgadzam się, jak najbardziej.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]jak to jest ze jak buduję się dom to realnie wychodzi 3,500- 4000 za metr i jest dom ładnie wykończony. Budujemy od podstaw oczywiście. A tutaj jakiś "mądry" się udziela i mysli że za bieganie na 4 pietro mozna wziąć 3,500 za metr...  [/quote]jak budujesz dom to do ceny domu dolicz jeszcze dzialke, poza tym domy ludzie zazwyczaj buduja poza miastem, wiec wychodzi taniej...sprobuj kupic dzialke w Oce i na niej zbuduj dom to zobaczysz ile wyjdzie kasy...co do cen mieszkan to faktycznie chore są, za to bieganie po schodach jak najbardziej wskazane jak ktos w formie, ludzie strasznie leniwi sie zrobili... [/quote]Na cenę samego budowania nie ma znaczenia czy w mieście czy po za miastem.Cena działki zgadzam się, jak najbardziej. [/quote]no wlasnie o dzialke mi chodzilo, w miescie caly koszt domu bedzie wyzszy niz poza miastem

Gość

30-04-2011, 22:00
#15
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]jak to jest ze jak buduję się dom to realnie wychodzi 3,500- 4000 za metr i jest dom ładnie wykończony. Budujemy od podstaw oczywiście. A tutaj jakiś "mądry" się udziela i mysli że za bieganie na 4 pietro mozna wziąć 3,500 za metr...  [/quote]jak budujesz dom to do ceny domu dolicz jeszcze dzialke, poza tym domy ludzie zazwyczaj buduja poza miastem, wiec wychodzi taniej...sprobuj kupic dzialke w Oce i na niej zbuduj dom to zobaczysz ile wyjdzie kasy...co do cen mieszkan to faktycznie chore są, za to bieganie po schodach jak najbardziej wskazane jak ktos w formie, ludzie strasznie leniwi sie zrobili... [/quote]Na cenę samego budowania nie ma znaczenia czy w mieście czy po za miastem.Cena działki zgadzam się, jak najbardziej. [/quote]no wlasnie o dzialke mi chodzilo, w miescie caly koszt domu bedzie wyzszy niz poza miastem
Gość napisał(a):prawda jest taka ze mieszkanie jest tyle warte ile ktos za nie zaplaci {usmiech}

Gość

01-05-2011, 11:56
#16
prawda jest taka ze mieszkanie jest tyle warte ile ktos za nie zaplaci {usmiech}
Gość napisał(a):Powiem Ci ze w bloku mieszkałem 20 lat (piętro), jak miałem paręnaście lat to był żaden problem. Teraz mam prawie 30, mieszkam w domu piętrowym i mam dość ganiania po schodach. Może faktycznie leniwy się zrobiłem ale sport to wolę na powietrzu a biegania nie lubię. Dom ma być wygodny i miejscem odpoczynku.  A co do cen mieszkań i tego co one nam oferują to ceny moim zdaniem są mocno zawyżone. To takie moje doświadczenia i przemyślenia z paru lat mieszkania w bloku oraz własnym domu.  

Gość

01-05-2011, 12:29
#17
Powiem Ci ze w bloku mieszkałem 20 lat (piętro), jak miałem paręnaście lat to był żaden problem. Teraz mam prawie 30, mieszkam w domu piętrowym i mam dość ganiania po schodach. Może faktycznie leniwy się zrobiłem ale sport to wolę na powietrzu a biegania nie lubię. Dom ma być wygodny i miejscem odpoczynku.  A co do cen mieszkań i tego co one nam oferują to ceny moim zdaniem są mocno zawyżone. To takie moje doświadczenia i przemyślenia z paru lat mieszkania w bloku oraz własnym domu.  
Gość napisał(a):ja mam ponad 30 lat, mieszkam od 20 na IV pietrze i absolutnie mi to nie przeszkadza, wrecz przeciwnie... widze duzo zalet. A biegac po schodach moge bez konca ;)

Gość

01-05-2011, 19:13
#18
ja mam ponad 30 lat, mieszkam od 20 na IV pietrze i absolutnie mi to nie przeszkadza, wrecz przeciwnie... widze duzo zalet. A biegac po schodach moge bez konca ;)
Gość napisał(a):Nie ma co sie sie oszukiwac , ceny mieszkan w Ostrołece sa Warszawskie.Ludzie sztucznie zawyzaja ceny aby jak najwiecej zarobic. Bys musial trafic na jelenia zeby Ci dal 200 tys. za te mieszkanko. Twoje mieszkanie jest warte plus minus 110 tys. 4 tys za m2 daje sie za mieszkanie w Warszawie calkiem nie daleko centrum z w nowszym budownictwie. Nie kiedy widze ogloszenia do nowo powstalych blokow , gdzie podaja cene 3.5 tys za m2 w miastach typu Gdanks czy Poznan. Wiec powiedzcie mi za co, ale to za co tu ktos ma zaplacic nawet te 3.5 tys za m2 ? Opamietajcie sie

Gość

02-05-2011, 04:11
#19
Nie ma co sie sie oszukiwac , ceny mieszkan w Ostrołece sa Warszawskie.Ludzie sztucznie zawyzaja ceny aby jak najwiecej zarobic. Bys musial trafic na jelenia zeby Ci dal 200 tys. za te mieszkanko. Twoje mieszkanie jest warte plus minus 110 tys. 4 tys za m2 daje sie za mieszkanie w Warszawie calkiem nie daleko centrum z w nowszym budownictwie. Nie kiedy widze ogloszenia do nowo powstalych blokow , gdzie podaja cene 3.5 tys za m2 w miastach typu Gdanks czy Poznan. Wiec powiedzcie mi za co, ale to za co tu ktos ma zaplacic nawet te 3.5 tys za m2 ? Opamietajcie sie
Gość napisał(a):w wawie blisko centrum 3.5 tys za metr ??? chyba oszalales zobacz najpierw a potem pisz takie glupoty

Gość

02-05-2011, 04:33
#20
w wawie blisko centrum 3.5 tys za metr ??? chyba oszalales zobacz najpierw a potem pisz takie glupoty

strony: 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów