Czego brakuje w białobieli???

Założony przez irys
strony: 1
irys napisał(a):Interesuje mnie opinia najlepiej młodzieży lub po prostu mieszkańców na zadane pytanie.

irys

Wpisów: 3
Dołączył: 03.04.2011
03-04-2011, 21:33
#1
Interesuje mnie opinia najlepiej młodzieży lub po prostu mieszkańców na zadane pytanie.
Gość napisał(a):a co szukasz pomysłu na biznes?{jezyk}

Gość

03-04-2011, 21:40
#2
a co szukasz pomysłu na biznes?{jezyk}
Gość napisał(a):placu zabaw

Gość

03-04-2011, 22:22
#3
placu zabaw
irys napisał(a):No tak że placu zabaw to też zauważyłam, ale czego jeszcze? Na prawdę nie ma żadnych sugestii??Bla mnie Białobiel robi sie coraz ładniejsza, ale wiele bym tam jeszcze zrobiła, a Wy nie???{usmiech}{usmiech}

irys

Wpisów: 3
Dołączył: 03.04.2011
04-04-2011, 16:52
#4
No tak że placu zabaw to też zauważyłam, ale czego jeszcze? Na prawdę nie ma żadnych sugestii??Bla mnie Białobiel robi sie coraz ładniejsza, ale wiele bym tam jeszcze zrobiła, a Wy nie???{usmiech}{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=irys]No tak że placu zabaw to też zauważyłam, ale czego jeszcze? Na prawdę nie ma żadnych sugestii??Bla mnie Białobiel robi sie coraz ładniejsza, ale wiele bym tam jeszcze zrobiła, a Wy nie???{usmiech}{usmiech} [/quote]To podaj przykłady co byś jeszcze zrobiła skoro tak piszesz.Dziwisz się, że nie ma żadnych sugesti ale swoich też nie potrafisz podać chociaz twierdzisz, że je masz.{jezyk}

Gość

04-04-2011, 22:06
#5
[quote=irys]No tak że placu zabaw to też zauważyłam, ale czego jeszcze? Na prawdę nie ma żadnych sugestii??Bla mnie Białobiel robi sie coraz ładniejsza, ale wiele bym tam jeszcze zrobiła, a Wy nie???{usmiech}{usmiech} [/quote]To podaj przykłady co byś jeszcze zrobiła skoro tak piszesz.Dziwisz się, że nie ma żadnych sugesti ale swoich też nie potrafisz podać chociaz twierdzisz, że je masz.{jezyk}
irys napisał(a):Mam, myślę że jest w Białobieli wystarczająco młodzierzy która nie ma się gdzie podziać....Myślałam o jakimś klubie, barze, ze stołem bilardowym, gdzie można by było spotkać sie i posiedzieć?!:)

irys

Wpisów: 3
Dołączył: 03.04.2011
05-04-2011, 09:36
#6
Mam, myślę że jest w Białobieli wystarczająco młodzierzy która nie ma się gdzie podziać....Myślałam o jakimś klubie, barze, ze stołem bilardowym, gdzie można by było spotkać sie i posiedzieć?!:)

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów