Frog sklep odzieżowy

Założony przez annn33
strony: 1 2 3 dalej
annn33 napisał(a):Co sądzicie o sklepie odzieżowym frog w polo na hallera?  

annn33

Wpisów: 1
Dołączył: 24.03.2011
24-03-2011, 15:21
#1
Co sądzicie o sklepie odzieżowym frog w polo na hallera?  
Gość napisał(a):Sklep jak sklep ale fajne laseczki czasami tam są, nie wiem jak teraz ale swojego czasu były tam ładniutkie.

Gość

24-03-2011, 16:40
#2
Sklep jak sklep ale fajne laseczki czasami tam są, nie wiem jak teraz ale swojego czasu były tam ładniutkie.
Gość napisał(a):Bo tam chyba co miesiąc ktoś inny pracuje hehe

Gość

25-03-2011, 10:41
#3
Bo tam chyba co miesiąc ktoś inny pracuje hehe
Gość napisał(a):a dlaczego tak sie dzieje?

Gość

25-03-2011, 13:02
#4
a dlaczego tak sie dzieje?
Gość napisał(a):podobno wredna szefowa jest {diabelek}

Gość

25-03-2011, 13:17
#5
podobno wredna szefowa jest {diabelek}
Gość napisał(a):ale sklep jest niezly

Gość

27-03-2011, 22:43
#6
ale sklep jest niezly
Gość napisał(a):fajny sklep..mile dziewczyny..i fajne niedroge rzeczy, czasami sa...ogolnie Ok.

Gość

28-03-2011, 08:22
#7
fajny sklep..mile dziewczyny..i fajne niedroge rzeczy, czasami sa...ogolnie Ok.
Gość napisał(a):własnie te dziewczyny tam zawsze miłe itd ale z tym szefostwem to tez cos słyszałam

Gość

28-03-2011, 14:48
#8
własnie te dziewczyny tam zawsze miłe itd ale z tym szefostwem to tez cos słyszałam
Gość napisał(a):pewnie dziewczyny sa super milutkie{ok}

Gość

29-03-2011, 07:02
#9
pewnie dziewczyny sa super milutkie{ok}
Gość napisał(a):dziewczyny super, ubrania tez ! a co do szefowej nie znam.. ale mila byc nie musi..  i raczej czesto sie nie zmieniaja spzredawczynie bez przesady..:) ktos chyba pruboje oczernic sklep :)

Gość

29-03-2011, 20:25
#10
dziewczyny super, ubrania tez ! a co do szefowej nie znam.. ale mila byc nie musi..  i raczej czesto sie nie zmieniaja spzredawczynie bez przesady..:) ktos chyba pruboje oczernic sklep :)
Gość napisał(a):Jak to probuje oczernic sklep - skoro opinie są, że ciuszki spoko i dziewczyny sprzedające również. Mnie się bardziej wydaje, że z tymi właścicielami to prawda. Dla klinetow najwazniejsze, że nie mamy z nimi stycznosci, a dzieczynom można tylko współczuć takiego szefostwa.

Gość

30-03-2011, 10:54
#11
Jak to probuje oczernic sklep - skoro opinie są, że ciuszki spoko i dziewczyny sprzedające również. Mnie się bardziej wydaje, że z tymi właścicielami to prawda. Dla klinetow najwazniejsze, że nie mamy z nimi stycznosci, a dzieczynom można tylko współczuć takiego szefostwa.
Gość napisał(a):albo właścicielom takich dziewczyn, które same sobie komplementy wypisują{gafa}

Gość

30-03-2011, 11:08
#12
albo właścicielom takich dziewczyn, które same sobie komplementy wypisują{gafa}
Gość napisał(a):Albo w tą stronę, kto wie, raczej prawdy się nie dowiemy, jak to jest w rzeczywistości.

Gość

30-03-2011, 11:18
#13
Albo w tą stronę, kto wie, raczej prawdy się nie dowiemy, jak to jest w rzeczywistości.
Gość napisał(a):sklep jak na na stadionie X lecia ktorego juz nie ma ;)

Gość

30-03-2011, 12:07
#14
sklep jak na na stadionie X lecia ktorego juz nie ma ;)
Gość napisał(a):Moim zdaniem każy powinien szanować drugiego człowieka, nie istotne jest to czy jest na wyzszym stanowisku... Ja tam często kupuję i na ubrania nie narzekam, sokro sa tanie to wiem z czym mam sie liczyc, pracownice faktycznie czesto sie zmieniaja. A nawet znajoma była tam na rozmowie o prace to ta cała kierowniczka potraktowała ja jak psa...

Gość

30-03-2011, 12:54
#15
Moim zdaniem każy powinien szanować drugiego człowieka, nie istotne jest to czy jest na wyzszym stanowisku... Ja tam często kupuję i na ubrania nie narzekam, sokro sa tanie to wiem z czym mam sie liczyc, pracownice faktycznie czesto sie zmieniaja. A nawet znajoma była tam na rozmowie o prace to ta cała kierowniczka potraktowała ja jak psa...
Gość napisał(a):komplementy sobie?,, przewciez to smieszne,,,,ale widocznie kazy mierzy swoja miara,,,,i ten gosc co wyzej na gorze tak sobie robil.....gdzies tan wypisywal na siebie superlatywy)))))

Gość

31-03-2011, 07:17
#16
komplementy sobie?,, przewciez to smieszne,,,,ale widocznie kazy mierzy swoja miara,,,,i ten gosc co wyzej na gorze tak sobie robil.....gdzies tan wypisywal na siebie superlatywy)))))
Gość napisał(a):sklep całkiem fajny. często w nim robię zakupy.zawsze coś tam dla siebie znajdę. miła atmosfera,sympatyczne dziewczyny,szefowa raczej też (nigdy na nią nie narzekały).ludzie czasem lubią koloryzowac! zazdrośc czy konkurencja?

Gość

31-03-2011, 21:18
#17
sklep całkiem fajny. często w nim robię zakupy.zawsze coś tam dla siebie znajdę. miła atmosfera,sympatyczne dziewczyny,szefowa raczej też (nigdy na nią nie narzekały).ludzie czasem lubią koloryzowac! zazdrośc czy konkurencja?
Gość napisał(a):Nigdy nie narzekały{diabelek},tak się składa,że zanim złożyłam tam CV rozmawiałam z kilkoma dziewczynami które tam pracowały,żadna nie polecała tam pracy,szefowa i kierowniczka traktują ludzi za nic,zresztą widać jaka tam rotacja jest{!}

Gość

01-04-2011, 15:00
#18
Nigdy nie narzekały{diabelek},tak się składa,że zanim złożyłam tam CV rozmawiałam z kilkoma dziewczynami które tam pracowały,żadna nie polecała tam pracy,szefowa i kierowniczka traktują ludzi za nic,zresztą widać jaka tam rotacja jest{!}
Gość napisał(a):dziewczyny czuja sie jak w reality show, kamery to nie atrapy

Gość

01-04-2011, 16:08
#19
dziewczyny czuja sie jak w reality show, kamery to nie atrapy
Gość napisał(a):ja pracowałam we frogu. zwolniłam się sama ale nie dlatego że jest cos nie tak z szefostwem. szefowa naprawdę ok praca też.  

Gość

04-04-2011, 22:33
#20
ja pracowałam we frogu. zwolniłam się sama ale nie dlatego że jest cos nie tak z szefostwem. szefowa naprawdę ok praca też.  

strony: 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów