znalazłem karte pamieci chciałbym ją oddać

Założony przez metrosex
strony: 1
metrosex napisał(a):witam . znalazłem karte pamieci (SDHC 4GB)  na ulicy Rumiankowej . Na karcie znajduja sie zdjęcia rodzinne z pierwszych urodzin małej dziewczynki o imieniu  [b], rodzicami tej dziewczynki sa matka polka i ojciec hiszpan ( tak wydedukowałem z fotografii) matka jest blądynką , są tam jeszcze zdjacie z rodzinnej wycieczki do Hiszpanii 5 osób , małej dziewczynki rodziców dziecka i matki i ojca kobiety która jest matką dziewczynki .Są to zdjęcia z wycieczki po hiszpanii . Są tam jeszcze chyba najważniejsze zdjęcia dla tych osób są to zdjęcie z Oświadczyn i zaręczyn Polki i hiszpana które odbyły sie w hiszpanii . szkoda by było aby ci ludzie straci taką pamiątke.                         jeśli ktoś ma wiedzę na ten temat to prosze o kontakt                                                e-mail    patrykzienkiewicz@wp.pl                                               tel.        791306702    

metrosex

Wpisów: 1
Dołączył: 12.03.2011
12-03-2011, 13:27
#1
witam . znalazłem karte pamieci (SDHC 4GB)  na ulicy Rumiankowej . Na karcie znajduja sie zdjęcia rodzinne z pierwszych urodzin małej dziewczynki o imieniu  [b], rodzicami tej dziewczynki sa matka polka i ojciec hiszpan ( tak wydedukowałem z fotografii) matka jest blądynką , są tam jeszcze zdjacie z rodzinnej wycieczki do Hiszpanii 5 osób , małej dziewczynki rodziców dziecka i matki i ojca kobiety która jest matką dziewczynki .Są to zdjęcia z wycieczki po hiszpanii . Są tam jeszcze chyba najważniejsze zdjęcia dla tych osób są to zdjęcie z Oświadczyn i zaręczyn Polki i hiszpana które odbyły sie w hiszpanii . szkoda by było aby ci ludzie straci taką pamiątke.                         jeśli ktoś ma wiedzę na ten temat to prosze o kontakt                                                e-mail    patrykzienkiewicz@wp.pl                                               tel.        791306702    

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów